Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Держекоінспекція Online avatar

Держекоінспекція Online

Природа
Офіційний канал Державної екологічної інспекції України
Рейтинг TGlist
0
0
ТипПубличный
Верификация
Верифицированный
Доверенность
Не провернный
РасположениеУкраїна
ЯзыкДругой
Дата создания каналаAug 18, 2021
Добавлено на TGlist
Jun 23, 2023

Статистика Телеграм-канала Держекоінспекція Online

Подписчиков

555

24 часа
1
0.1%Неделя00%Месяц
3
0.6%

Индекс цитирования

0

Упоминаний1Репостов на каналах0Упоминаний на каналах1

Среднее охват одного поста

147

12 часов1470%24 часа1470%48 часов1470%

Вовлеченность (ER)

2.04%

Репостов3Комментариев0Реакций0

Вовлеченность по охвату (ERR)

0%

24 часа0%Неделя0%Месяц
22.36%

Охват одного рекламного поста

0

1 час00%1 – 4 часа00%4 - 24 часа00%
Подключите нашего бота к каналу и узнайте пол аудитории этого канала.
Всего постов за 24 часа
0
Динамика
-

Последние публикации в группе "Держекоінспекція Online"

​​З 28 березня по 03 квітня 2025 року територіальними та міжрегіональними територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 424 заходи контролю, складено 365 протоколів про адміністративні правопорушення

💰Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 106 тис. грн
💰 До Державного бюджету стягнуто 126 тис. грн.

За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 11 млн 935 тис. грн.

💰Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 3 млн 173 тис. грн.
📝Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 2 млн 351 тис. грн. (з урахуванням раніше пред’явлених претензій та позовів).

📌Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства:

🖋️Полтавська область
Інспекцією Центрального округу проведено розрахунки збитків на загальну суму 7 млн 663 тис. 755 грн, за незаконний вилов водних живих біоресурсів, невстановленими особами, в акваторії Кременчуцького водосховища в межах ландшафтного заказника «Сулинський». Матеріали направлено до ГУНП в Полтавській області.

🖋️Тернопільська область
Інспекцією у Тернопільській області проведено розрахунок збитків на суму 727 тис. 658 грн, за незаконну вирубку 33 дерев у захисній смузі відведення автомобільної дороги Добромірка-Скорики, за межами населеного пункту на території Скориківської сільської ради Тернопільського району. Матеріали направлено до ВП № 5 (с. Підволочиськ) Тернопільського РУП ГУНП у Тернопільській області.

🖋️Чернігівська область
Інспекцією у Чернігівській області проведено розрахунок збитків на суму 506 тис. 580 грн, за незаконну рубку, невстановленими особами, 35 дерев різних порід, за межами села Іллінці на території Комарівської сільської ради Ніжинського району. Матеріали направлено до Ніжинського РУП ГУНП в Чернігівській області.
🕯 У загальнонаціональну хвилину мовчання схиляємо голови в пам’ять про наших Героїв.

Вони віддали найдорожче – своє життя, свої мрії та майбутнє, щоб ми жили у вільній країні.

Герої не вмирають. Вони завжди з нами – у серцях, у думках, у пам’яті народу.

🇺🇦 Слава Україні!
Вічна слава Героям!
​​💻26 березня відбувся вступний тренінг, присвячений моніторингу, звітності та верифікації (МЗВ) викидів парникових газів.

🌱Цей захід започатковує серію навчальних тренінгів, спрямованих на підвищення кваліфікації та вдосконалення практичних навичок інспекторів Державної екологічної інспекції України. Організовано захід в межах проєкту GIZ «Підтримка впровадження системи торгівлі квотами на викиди парникових газів (СТВ) в Україні» разом з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України та у співпраці з компанією Verico, міжнародними та національними експертами для працівників Державної екологічної інспекції України. Європейський досвід щодо моніторингу, звітності та верифікації (МЗВ) викидів парникових газів стане базою в роботі інспекторів Держекоінспекції. Наступні тренінгові сесії будуть присвячені поглибленому вивченню окремих аспектів МЗВ, включаючи практичні кейси та аналіз реальних ситуацій.

💡Основним завданням заходу було поглиблення знань учасників щодо впровадження системи МЗВ в Україні відповідно до Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Особливу увагу приділили питанням екологічного контролю, взаємозв’язку між системою МЗВ і європейськими правилами торгівлі квотами, а також практичним аспектам впровадження цієї системи в Україні.

📌Як працюватиме система МЗВ?

З 1 січня 2021 року в Україні діє Закон «Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів», який гармонізує українське законодавство з нормами ЄС. Оператори установок, що здійснюють викиди парникових газів, зобов’язані:

• зареєструвати свої установки в Єдиному реєстрі з моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів з установок, розташованих на території України;

• подавати плани моніторингу та звіти операторів про викиди парникових газів з установки до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України;

• проходити незалежну верифікацію цих звітів.

📄Прийнятий 1 лютого 2025 року Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів» уточнює механізм впровадження МЗВ. Наприклад, оператори протягом 30 календарних днів після набрання законом чинності повинні подати заяви про проведення державної реєстрації установки в Єдиному реєстрі з моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів, про внесення змін до відомостей, скасування державної реєстрації установки в Єдиному реєстрі, а також визначено вимоги стосовно термінів подання плану моніторингу та звітів оператора за минулі періоди.

💬«Україна впевнено рухається до «зеленої» економіки. Посилений контроль за викидами парникових газів стане ключовим інструментом у боротьбі зі зміною клімату», - зазначив перший заступник Голови Держекоінспекції Дмитро Заруба.

⚡️Попереду — адаптація механізмів торгівлі квотами, інтеграція з європейськими ринками викидів парникових газів та створення стимулів для бізнесу, щоб зробити економіку більш екологічною.

🌏Державна екологічна інспекція України й надалі слідкуватиме за дотриманням екологічного законодавства та сприятиме впровадженню найкращих європейських практик у сфері контролю викидів парникових газів.
🗣Оновлена щотижнева інфографіка про завдані збитки довкіллю внаслідок збройної агресії рф
​​☢️На ЧАЕС продовжуються роботи з ліквідації наслідків російського удару по об’єкту «Укриття»: ситуація контрольована

25 лютого рятувальники ДСНС продовжують роботи з часткового розкривання конструкцій НБК. Здійснюється постійний моніторинг з використанням БпЛА з тепловізійними камерами та за допомогою ручних тепловізорів.

Рівень радіації на об’єкті не перевищує контрольних рівнів. Загроз для населення немає.

Дані радіаційного фону по всій країні можна перевірити на офіційному ресурсі Міндовкілля «Екозагроза».
​​⚡️Стан якості повітря у місті Києві: на ранок 25 лютого 2025 року
 
🔴Рівень забрудненості атмосферного повітря в Києві високий. 

Радіаційний фон у всьому місті у нормі.

💬Про це повідомляє Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА.

Ймовірною причиною погіршення стану повітря є накопичення завислих речовин (пилу). Оскільки маловітряна погода за підвищеного атмосферного тиску не сприяє розсіюванню домішок з різних джерел викидів (промисловість, транспорт та інші) у нижніх шарах атмосфери.

💬За даними Укргідрометцентру станом на 08:00 у місті Києві спостерігається мінлива хмарність, без опадів, відносна вологість 68%, атмосферний тиск 754 мм рт. ст., вітер – 0 м/с.

До поліпшення ситуації зі станом повітря рекомендовано:
• За можливості не перебувайте на відкритому повітрі, особливо під час періодів інтенсивного диму.
• Тримайте вікна та двері зачиненими, щоб запобігти потраплянню диму в приміщення.
• Підтримуйте водний баланс. Пийте багато води.
• Використовуйте маску або респіратор, а також — очищувач повітря.
• Використовуйте очисники повітря.
• Робіть вологе прибирання приміщень.

❕Звертаємо увагу, що Індекс якості повітря, який застосовується для оперативного інформування населення про стан якості повітря, вказує лише на короткострокову ситуацію з якістю повітря. Він не відображає довгострокову ситуацію з якістю повітря, яка може суттєво відрізнятися.

Стан повітря та радіаційний фон можна відстежувати на вебресурсі Міндовкілля «Екозагроза».
 
🇺🇦🇪🇺Євроінтеграція та притягнення рф до відповідальності за злочини проти довкілля

Про це йшлося під час зустрічей Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Світлани Гринчук з Єврокомісарами на полях спільного засідання Уряду України та Європейської Комісії. 

➡️З  Єврокомісаром з питань навколишнього середовища, водної стійкості і конкурентної циркулярної економіки Єссікою Русволл Світлана Гринчук обговорила поглиблення співпраці щодо якості води та безпеки водопостачання.

💬«В рамках євроінтеграційних процесів Україна схвалила 9 Планів управління річковими басейнами, які враховують воєнні реалії та потребують прискорення реалізації. Затверджено Державну програму водозабезпечення прифронтових регіонів України. У 2025 році плануємо будівництво та реконструкцію водогонів для забезпечення водою населення південних та східних областей України», – зазначила Світлана Гринчук.

➡️З Вопке Хукстрою, Єврокомісаром з питань клімату, вуглецево-нейтрального та чистого зростання, Світлана Гринчук обговорила напрацювання України щодо поновлення звітності системи МЗВ та схвалену минулого тижня дорожню карту щодо СТВ. Окремо йшлося про подальшу координацію та інтенсивну роботу Міндовкілля по підготовці до червневих скринінгових сесій за розділом 27 (Довкілля).

💬«Це комплексний та найбільший розділ у рамках процесу вступу до ЄС, враховуючи його міжсекторальний характер та кількість актів. Розповіла також про статус підготовки НВВ 3.0 за Паризькою угодою», – повідомила Світлана Гринчук.

➡️Із Єврокомісаром з питань рибальства та океанів Костасом Кадісом очільниця Міндовкілля обговорила порушення рф морського права, що призвело до значного розливу мазуту  в Чорному морі внаслідок аварії російських річкових танкерів.

💬«Опрацьовували питання притягнення рф до відповідальності за забруднення Чорного моря, адже ця аварія не випадковість, а чергове свідчення ставлення агресора до природи. Разом будемо сприяти запровадженню додаткових механізмів для притягнення рф до відповідальності за злочини проти довкілля», - зауважила Світлана Гринчук.

➡️Також Світлана Гринчук та Єврокомісари обговорили імплементацію пункту 8 Формули миру Президента Володимира Зеленського щодо екологічної безпеки, а саме наступних кроків щодо Екологічного договору для України та розробку законопроєкту щодо зеленого відновлення.  

➡️Міністр подякувала Єврокомісарам за постійну підтримку України в боротьбі з російською агресією та на шляху до ЄС. «Україна та ЄС планують своє спільне зелене майбутнє і це стане основою повоєнного відновлення України», - акцентувала Світлана Гринчук.
​​☢️Оперативна інформація щодо ситуації на ЧАЕС станом на 13:00

Сьогодні 24 лютого верхолази-рятувальники ДСНС проводять часткове розкриття конструкції та ліквідацію осередків тління. За допомогою дронів з тепловізором здійснюється постійний аеромоніторинг конструкцій НБК.

⚠️Рівень радіації на об’єкті не перевищує контрольних рівнів. Загроз для населення немає.

Дані радіаційного фону по всій країні можна перевірити на офіційному ресурсі Міндовкілля «Екозагроза».
🗣Оновлена щотижнева інфографіка про завдані збитки довкіллю внаслідок збройної агресії рф
Три роки тому в цей день ворог намагався зламати нас ракетами й танками.

росія зробила усе можливе, щоб не залишилося жодного безпечного місця, аби війна проникла у кожну шпарину, і України не стало як Держави. Цього не сталося.


Усе завдяки нашим неймовірним людям.

«Сьогодні хочу згадати тих, хто після 24 лютого 2022 року змінив фах захисника довкілля на захисника нашої країни. Машиністи, фінансисти, управлінці, водії, механіки, сторожі, електрики, інженери-енергетики, столярі, працівники лабораторій, будівельники, майстри лісу та лісники, екоінспектори з різних структурних підрозділів та куточків України. Люди, які тримали на своїх плечах величезну частину роботи для громади й суспільства. Для багатьох із них природоохоронна галузь стала справою всього життя – з юних років до останніх днів життя. Вони взяли зброю до рук і полягли на полі бою, дехто з них загинув під час виконання посадових обов’язків у зоні бойових дій. Вони всі різні, але їх об’єднувало одне: всі вони рухалися вперед і знали, що це недарма. Цих людей забрала у нас росія», - написала у себе на сторінці в фейсбук Світлана Гринчук.


Вона наголосила, що не можна опускати руки, плодити зневіру та розбрат, поглинати й поширювати дезінформацію. Все це нівелює подвиг цих людей. Ми не можемо цього допустити. Пам’ятаймо, як усе починалося в 1991 році, і як ми жили до цього. Пам’ятаймо 2013 рік та 2014. Бережімо у згадках день 24 лютого 2022 року – поворотний не лише для нас, але й усього світу.

©️Озвучка відео - твір «Плине кача», виконує Яницький Тарас,
Народний артист України, Доктор філософії,
Доцент кафедри Бандури Національної музичної академії
🌫️За інформацією КМДА, в Києві станом на 08:00, 24 лютого 2025 утримується високий рівень забрудненості повітря: фіксується підвищення концентрації завислих речовин

❓Ймовірною причиною погіршення стану повітря є накопичення завислих речовин (пилу). Оскільки маловітряна погода за підвищеного атмосферного тиску не сприяє розсіюванню домішок.

😷Щоб зменшити негативний вплив на здоров’я:

• За можливості не перебувайте на відкритому повітрі, особливо під час періодів інтенсивного диму.
• Тримайте вікна та двері зачиненими, щоб запобігти потраплянню диму в приміщення.
• Підтримуйте водний баланс. Пийте багато води.
• Використовуйте маску або респіратор, а також — очищувач повітря.
• Використовуйте очисники повітря.
• Робіть вологе прибирання приміщень.

Особливу увагу на ці поради мають звернути люди із захворюваннями дихальної та серцево-судинної систем.

📲Стан повітря та радіаційний фон можна відстежувати на вебресурсі Міндовкілля «Екозагроза».
post.reposted:
Zelenskiy / Official avatar
Zelenskiy / Official
Три роки спротиву. Три роки вдячності. Три роки абсолютного героїзму українців. Пишаюся Україною! Дякую всім, хто захищає її та допомагає. Всім, хто працює на Україну. І вічна памʼять кожному, хто віддав своє життя заради нашої держави та людей. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

#SupportUkraine
post.reposted:
Zelenskiy / Official avatar
Zelenskiy / Official
НАЖИВО. Пресконференція.
☢️ Оперативна інформація щодо ситуації на ЧАЕС станом на 11:00

Наразі осередків тління не виявлено, але працівники ДСНС продовжують тепловізійний моніторинг конструкцій НБК.

Рівень радіації на об’єкті не перевищує контрольних рівнів. Загроз для населення немає.

Дані радіаційного фону по всій країні можна перевірити на офіційному ресурсі Міндовкілля «Екозагроза».
☢️ На ЧАЕС продовжуються роботи з ліквідації наслідків російського удару по об’єкту «Укриття»: ситуація контрольована

Тривають роботи з локалізації та ліквідації осередку тління з північного боку Нового безпечного конфайнменту (НБК). Проводиться часткове розкриття конструкцій. Здійснюється постійний моніторинг з використанням БпЛА з тепловізійними камерами та за допомогою ручних тепловізорів.

Рівень радіації на об’єкті не перевищує контрольних рівнів. Загроз для населення немає.

Дані радіаційного фону по всій країні можна перевірити на офіційному ресурсі Міндовкілля «Екозагроза».

Рекорды

28.03.202523:59
556Подписчиков
04.10.202123:59
100Индекс цитирования
22.11.202323:59
736Охват одного поста
13.01.202517:12
27Охват рекламного поста
28.09.202423:59
3.45%ER
22.11.202323:59
156.93%ERR

Развитие

Подписчиков
Индекс цитирования
Охват 1 поста
Охват рекламного поста
ER
ERR
JAN '22JAN '23JAN '24JAN '25

Популярные публикации Держекоінспекція Online

26.03.202512:22
​​💻26 березня відбувся вступний тренінг, присвячений моніторингу, звітності та верифікації (МЗВ) викидів парникових газів.

🌱Цей захід започатковує серію навчальних тренінгів, спрямованих на підвищення кваліфікації та вдосконалення практичних навичок інспекторів Державної екологічної інспекції України. Організовано захід в межах проєкту GIZ «Підтримка впровадження системи торгівлі квотами на викиди парникових газів (СТВ) в Україні» разом з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України та у співпраці з компанією Verico, міжнародними та національними експертами для працівників Державної екологічної інспекції України. Європейський досвід щодо моніторингу, звітності та верифікації (МЗВ) викидів парникових газів стане базою в роботі інспекторів Держекоінспекції. Наступні тренінгові сесії будуть присвячені поглибленому вивченню окремих аспектів МЗВ, включаючи практичні кейси та аналіз реальних ситуацій.

💡Основним завданням заходу було поглиблення знань учасників щодо впровадження системи МЗВ в Україні відповідно до Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Особливу увагу приділили питанням екологічного контролю, взаємозв’язку між системою МЗВ і європейськими правилами торгівлі квотами, а також практичним аспектам впровадження цієї системи в Україні.

📌Як працюватиме система МЗВ?

З 1 січня 2021 року в Україні діє Закон «Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів», який гармонізує українське законодавство з нормами ЄС. Оператори установок, що здійснюють викиди парникових газів, зобов’язані:

• зареєструвати свої установки в Єдиному реєстрі з моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів з установок, розташованих на території України;

• подавати плани моніторингу та звіти операторів про викиди парникових газів з установки до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України;

• проходити незалежну верифікацію цих звітів.

📄Прийнятий 1 лютого 2025 року Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів» уточнює механізм впровадження МЗВ. Наприклад, оператори протягом 30 календарних днів після набрання законом чинності повинні подати заяви про проведення державної реєстрації установки в Єдиному реєстрі з моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів, про внесення змін до відомостей, скасування державної реєстрації установки в Єдиному реєстрі, а також визначено вимоги стосовно термінів подання плану моніторингу та звітів оператора за минулі періоди.

💬«Україна впевнено рухається до «зеленої» економіки. Посилений контроль за викидами парникових газів стане ключовим інструментом у боротьбі зі зміною клімату», - зазначив перший заступник Голови Держекоінспекції Дмитро Заруба.

⚡️Попереду — адаптація механізмів торгівлі квотами, інтеграція з європейськими ринками викидів парникових газів та створення стимулів для бізнесу, щоб зробити економіку більш екологічною.

🌏Державна екологічна інспекція України й надалі слідкуватиме за дотриманням екологічного законодавства та сприятиме впровадженню найкращих європейських практик у сфері контролю викидів парникових газів.
🗣Оновлена щотижнева інфографіка про завдані збитки довкіллю внаслідок збройної агресії рф
04.04.202508:38
​​З 28 березня по 03 квітня 2025 року територіальними та міжрегіональними територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 424 заходи контролю, складено 365 протоколів про адміністративні правопорушення

💰Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 106 тис. грн
💰 До Державного бюджету стягнуто 126 тис. грн.

За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 11 млн 935 тис. грн.

💰Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 3 млн 173 тис. грн.
📝Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 2 млн 351 тис. грн. (з урахуванням раніше пред’явлених претензій та позовів).

📌Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства:

🖋️Полтавська область
Інспекцією Центрального округу проведено розрахунки збитків на загальну суму 7 млн 663 тис. 755 грн, за незаконний вилов водних живих біоресурсів, невстановленими особами, в акваторії Кременчуцького водосховища в межах ландшафтного заказника «Сулинський». Матеріали направлено до ГУНП в Полтавській області.

🖋️Тернопільська область
Інспекцією у Тернопільській області проведено розрахунок збитків на суму 727 тис. 658 грн, за незаконну вирубку 33 дерев у захисній смузі відведення автомобільної дороги Добромірка-Скорики, за межами населеного пункту на території Скориківської сільської ради Тернопільського району. Матеріали направлено до ВП № 5 (с. Підволочиськ) Тернопільського РУП ГУНП у Тернопільській області.

🖋️Чернігівська область
Інспекцією у Чернігівській області проведено розрахунок збитків на суму 506 тис. 580 грн, за незаконну рубку, невстановленими особами, 35 дерев різних порід, за межами села Іллінці на території Комарівської сільської ради Ніжинського району. Матеріали направлено до Ніжинського РУП ГУНП в Чернігівській області.
🕯 У загальнонаціональну хвилину мовчання схиляємо голови в пам’ять про наших Героїв.

Вони віддали найдорожче – своє життя, свої мрії та майбутнє, щоб ми жили у вільній країні.

Герої не вмирають. Вони завжди з нами – у серцях, у думках, у пам’яті народу.

🇺🇦 Слава Україні!
Вічна слава Героям!
Войдите, чтобы разблокировать больше функциональности.