Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
#безцензури avatar
#безцензури
#безцензури avatar
#безцензури
Кайра бөлүшүлгөн:
Третя Паралель avatar
Третя Паралель
🐈‍⬛ Вітаємо поціновувачів мистецтва мальопису!
Ми розпочинаємо серію постів, яка приведе нас до церемонії нагородження «Мальопис року 2024»! Невдовзі ви дізнаєтеся про час проведення церемонії, стриму, нові категорії, які цього року розширять нашу відзнаку, а також короткі списки! А почнемо ми зі знайомства з цьогорічним журі!
Дякуємо за їхній час і оцінку 29 видань!

❗️ Микита Янюк — генеральний менеджер відзнаки, перекладач мальописів, співзасновник каналу «Третя Паралель»

🤓 Пан Юрій — автор порталу uageek.space, адмін №1 тґ-каналу UAGeek

👹 Юрій Стах — автор каналу про аніме та манґу MANGUA

🙅 Павло Задніпряний — поціновувач і оглядач мальописів автор тґ-каналу КОНТРОВЕРЗА

🚀 Ія Новицька — редакторка альманаху «Das ist fantastisch!» і адмінка тґ-каналу Альманах фантастики "Das ist fantastisch!"

📝 Наталя Луцишин — поціновувачка та оглядачка мальописів, авторка каналу Books & Cat

🔏 Кирило Сутовський — поціновувач та оглядач мальописів, художник, автор тґ-каналу Ink Tear | Чорнильна сльоза

🟥 Ярослав Черновол — колекціонер, поціновувач мальописів, адмін тґ-каналу Червоногарячий Z'Gok

📚 Денис Сивенко — ютубер, поціновувач та оглядач мальописів з каналу DenSy

🙎‍♀️ Мар’яна Янкевич — оглядачка мальописів та авторка каналу MariAm Blog

🤬 Роман Виноградов — автор безцензурних оглядів на культурні продукти людства (незалежно від якості)

🌧 Іван Сірченко — оглядач та поціновувач мальописів, автор тґ-каналу «Мовний дощ»

❗️ Денис Борисюк — секретар відзнаки, верстальник мальописів та співзасновник каналу «Третя Паралель»
23.03.202513:00
​​«Низка смертей Лейли Стар» для мене став відкриттям в усіх сенсах. Рам Ві для мене став відкриттям, як сценарист. Філіпе Андраде – відкриттям, як художник. А сам мальопис – відкриттям ще одного класного тайтлу, про який я навіть не чув, поки він не вийшов українською у @publishingvarvar.

Це історія богині смерті, яку позбавили безсмертя та відправили доживати віку на Землю, як людина серед інших людей. А все тому, що один чувак має винайти спосіб досягти безсмертя для людини. Звісно, богиня смерті не дуже рада такому повороту, тому ставить собі за мету захуярити цього чувака, поки він не здійснив свій винахід. І ось навколо такої зав'язки й розвиваються події цього коміксу. Чи вдасться Смерті досягти мети і як це все буде відбуватися ви дізнаєтеся вже з мальопису, не буду спойлерити. Розкажу краще про те, що це чудова оповідь, яка через призму богині підіймає питання, про які цікаво задуматися, мабуть, будь-якому читачу. Я після прочитання сидів хвилин десять в роздумах, під враженням того, що прочитав.

Також хочеться похвалити художника. Філіпе Андраде хоч і не малює так, як мені подобається, але прекрасно передає динаміку та кольори. Кольори в цій історії – це ледь не один з головних персонажів на рівні з Лейлою Старр. Воно виглядає настільки гармонійно, настільки естетично приємно, я сказав навіть по домашньому. Це чудова реалізація того, про що пише Рам Ві.

В цілому ця історія дуже вартісна і хоч я не можу сказати, що це шедевр на 10/10, але мальопис зачіпає ті струни всередині читача, які навряд який інший мальопис може зачепити та навряд якийсь іще намагається це зробити взагалі. Дуже крутий твір. Той випадок, що хочеться якось перечитати його знову, пізніше, коли я ще наберуся життєвого досвіду і сприйматиму все інакше.

Рекомендую всім, хто любить хороші історії.

Сюжет: 8/10
Малюнок: 9/10
Оцінка: 9/10

#ррцз #безцензури #комікс #коміксрецензія #boomcomics

Придбати можна тут: https://bit.ly/4ivU9P7

Читоглядав разом з:
🤓 UAGEEK
🍻 Таверна «У Часового Дворфа»
👨‍🎨 Мальопосум
🌧 Мовний дощ
🤬 #безцензури
🆘 Роршах врятує нас
🍄 гриб з юґґота
🟥 Червоногарячий Z'Gok
🙅‍♂️ КОНТРОВЕРЗА
🫠 Попайка Кейна
29.04.202510:39
Я тут знову встряв в одну компанію хороших людей, щоб оцінити мальописи від українських авторів, що вийшли минулого року. Скоро буде цікаво ;)
21.03.202516:14
Черговий спільночит буде на «Низку смертей Лейли Старр». Список учасникі у нас тільки росте, тож буде цікаво)

🤓 UAGEEK
🍻 Таверна «У Часового Дворфа»
👨‍🎨 Мальопосум
🌧 Мовний дощ
🆘 Роршах врятує нас
🍄 гриб з юґґота
🟥 Червоногарячий Z'Gok
🙅‍♂️ КОНТРОВЕРЗА
🫠 Попайка Кейна
Кайра бөлүшүлгөн:
UAGeek 🤓 avatar
UAGeek 🤓
18.04.202507:55
Друзі, відкриваємо допоміжну банку для збору нашого друга на 100 кг пластикового філамента для виробництва «холодного» (вже зарядженого уламками і залитого епоксидною смолою) БК для БПЛА та саперних підрозділів.

Наша мета — 25000 грн.

Для досягнення мети розігруємо набір манґи «Сталевий Алхімік» та комікс «Маус» з піном. Розігруються все, що на фото, двома позиціями.

✅ Переможців: 2 людини.

1️⃣ Перші п'ять томів манґи «Сталевий Алхімік» Хірому Аракави.

2️⃣ Комікс «Маус. Сповідь уцілілого» Арта Шпіґельмана та пін з Росомахою і Дедпулом.

🛡 Додатковий розіграш: серед тих, хто задонатить від 1000 грн, ми також розіграємо статуетку Батьківщини-Мати.

ПРОСИМО ПОШИРИТИ ІНФОРМАЦІЮ ТА ДОЛУЧИТИСЯ БУДЬ-ЯКИМ СПОСОБОМ

••••• УМОВИ РОЗІГРАШУ •••••

1. Перерахувати 50 гривень (або більше) на реквізити, зазначені у кінці публікації.

2. Донатити кошти можна будь-яку кількість разів. Або один великий донат, а ім’я буде вписано кілька разів у список. Для прикладу, задонативши 500 грн, ім’я буде у списку 10 разів.

3. Донат може складати й менше 50 грн, але у розіграші брати участь не будете. Та ви допоможете важливій і потрібній справі.

4. Розіграш через Monobank. Якщо ви не користувач Monobank, під час донату залиште ОБОВ'ЯЗКОВО комент із посиланням на соцмережу, щоб знати, як із вами зв'язатися у разі перемоги.

5. Як допомогти без участі у розіграші? Поширенням інформації будь-яким способом.

6. Список учасників буде зі всіх соцмереж: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Threads, Bluesky.

7. Розіграш і оголошення результатів проведемо після досягнення мети.

🎯 Ціль: 25000 ₴

🔗 Посилання на збір: https://send.monobank.ua/jar/63P4rP9Xgq

Дякуємо за надані для розіграшу примірники пані Ользі й Твоєму Улюбленому Трикстеру.
06.03.202513:00
​​«Тіла» Сая Спенсера виявилися досить незвичним чтивом. Це не просто черговий фантастичний комікс, це один з тих випадків, коли в мальописі використовуються всі можливості цієї форми мистецтва. Ну може не всі прям, але точно більше ніж у рядовому коміксі Marvel, DC чи манзі.

Це історія про загадкові тіла, які різні люди знаходять в різні епохи. Але попри велику відстань у часі між цими знахідками, усі вони пов'язані та мають спільну таємницю, яку чотири герої (по одному в кожній епосі) мають розкрити, щоб для читача пазл нарешті склався докупи у кінці історії.

Перше чудове рішення цього мальопису – дати малювати кожну окрему епоху різним художникам. Дін Ормстон, Філ Вінслейд, Меґан Гетрік та Тула Лотей чудово виконали свою роботу. Хоча мені все ж хотілося б виділити саме Діна Ормстона та Філа Вінслейда, які малювали 1890ий та 1940й роки відповідно. Як на мене, їх робота на голову вища за інших двох художників, хоча ті теж дуже непогано попрацювали. Перший дуже пиздато грається кольорами, гарно акцентуючи ту чи іншу частину малюнка. Другий дуже вдало використовує панелі. Відразу видно, що вони не просто роблять ілюстрації сюжету, а саме доповнюють історію завдяки художній складовій. Вже лиш завдяки цьому варто ознайомитися з цим коміксом.

Щодо сюжету складно щось розказати без спойлерів, але можу сказати, що кожна з представлених епох має свою атмосферу і це класно реалізовано. Але хоч і відчуття різні, та це не заважає загальній цілісності твору. Фінал, хоч і дає відповіді на питання, але залишає достатньо простору для фантазії та бажання читати про цей світ ще, хоч і продовження немає.

Поки писав цей відгук, дізнався, що є екранізація від Netflix. Не знаю наскільки вона хороше, але вона зробила хуйову справу – купа людей, які ніколи не читали коміксів пішли знайомитися з оригіналом і засрали першоджерелу оцінку на Goodreads. Тож рекомендую не тільки до прочитання, але й закликаю після прочитання піти оцінити цей твір на Goodreads, щоб виправити оцінку.

Сюжет: 9/10
Малюнок: 6-9/10 (залежно від епохи)
Оцінка: 8/10

#ррцз #безцензури #комікс #коміксрецензія #vertigo @rm_comics

Придбати можна тут: https://bit.ly/4bq0vg9
01.04.202512:24
​​«Первородне» Джеффа Леміра виявились найбільш хуйовим твором автора.

Роздуми про те, що ж сталося з тваринами, яких відправили у космос могли б бути цікавою, якби Лемір не просто абстрактно уявив ідею, що тварин забрали... інопланетяни, мабуть. До речі, це не спойлер, це прямо в анотації до коміксу написано. Там в кінці ще написано «...їх викрали. І вони повертаються додому», але після прочитання коміксу так і хочеться у відповідь спитати: «І що?» Історія накручується і накручується, але коли має дійти до якогось вирішального моменту, виявляється, що ніякого моменту немає. Читачам нав'зали нові питання щодо долі тварин у космосі (замість тих, які були в реальному світі), але не дали жодних відповідей. І я вважаю, що це повна хуйня. Якщо вже автор розказує нам альтернативну історію, то будь такий ласкавий – розкажи її до кінця. Тут же, Лемір просто дав ідею і ніби сподівався, що читачі самі за нього придумають розв'язку.

Не останню роль в негативному сприйнятті цього коміксу для мене зіграла русня. Бо, блядь, очевидно ж, що якщо ми говоримо про собак, яких СРСР відправили в космос, то в сюжеті має бути присутня русня. І хоч цю русню все одно свої ж намагалися репресувати й вона ніби як переживала за тварин, але це все відчувається настільки фейково, що пизда. Йобані наслідки того, що вестерни рідко сприймають справжнє обличчя русні й думають, що там є емпатичні, співчутливі та максимально адекватні люди.

На щастя, тут малюнок від Андреа Соррентіно, тих часів, коли він не користувався ШІ. І це прям сильно витягує цей мальопис. Якби тут був будь-який інший, більш посередній художник, то це був би повний провал. Але те як грається Соррентіно з перспективою, панелями та тим, що в цих панелях відбувається – це тотальний шик. Я б навіть сказав, що це ледь не краща його робота. Вже заради цього варто хоча б ознайомитися з цими твором.

Тож, можу рекомендувати тим, хто любить Леміра (хоч тут він і не супер, але для колекції варто прочитати), але особливо тим, хто любить нормального Соррентіно та й пиздаті комікси в художньому плані, в принципі.

Сюжет: 4/10
Малюнок: 9/10
Оцінка: 6/10

#ррцз #безцензури #комікс #коміксрецензія #лемір #соррентіно @rm_comics

Придбати можна тут: https://bit.ly/4cdzBZp
Көрсөтүлдү 1 - 7 ичинде 7
Көбүрөөк функцияларды ачуу үчүн кириңиз.