Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Жирним Шрифтом avatar
Жирним Шрифтом
Beauty and Fashion
Жирним Шрифтом avatar
Жирним Шрифтом
Beauty and Fashion
Reposted from:
Fashion Department avatar
Fashion Department
Про що насправді цьогорічний Met Gala

🖋️За матеріалом Business of Fashion

У центрі Met Gala цього року — Black dandyism. Тема вечора й виставки у Метрополітен-музеї Superfine: Tailoring Black Style натхненна книгою Моніки Л. Міллер Slaves to Fashion. Вона досліджує, як мода слугувала інструментом самовираження, спротиву й політичної позиції для темношкірих чоловіків — від епохи рабства до сучасних ікон André 3000, Жанель Моне чи Колмана Домінго.

Останній, до речі, цього року став обличчям Black dandyism — і співголовою Met Gala. Його образи на кшталт оксамитових смокінгів, брошок і накидок вийшли за межі просто стилізацій, це візуальне висловлювання. Як він сам сказав: «Я не просто ношу одяг — я ношу історії».

Що таке Black dandyism у фокусі Met Gala — коротко:

🔻Мова йде не тільки про костюми, скоріше про складні питання — расу, гендер, клас, соціальну мобільність, владу.
🔻Цей стиль став своєрідним інструментом, що дозволяє переосмислити очікування щодо того, як має виглядати темношкіра людина в публічному просторі.
🔻Міллер наголошує: навіть у рекламі втікачів-рабів 18 століття вказували, у що ті були вдягнені. Одяг — це спосіб ідентифікації й спроба наблизитися до свободи.
🔻Жінки також були частиною — від Джозефін Бейкер до Грейс Джонс.
🔻І сьогодні політикині на кшталт Мішель Обами чи Камали Гарріс використовують ці коди — звертаючись до темношкірих дизайнерів і силуетів, які водночас і близькі аудиторії, і маркер статусу.
🔻 У центрі Black dandyism — навмисність. Якщо білі чоловіки можуть дозволити собі недбалість, то темношкірі часто змушені виглядати бездоганно, аби їх сприймали серйозно.

📌 Business of Fashion підкреслює: ця виставка — це спосіб переосмислити присутність і видимість. На червоній доріжці ми побачимо, як тема «вдягатися, щоб заявити про себе» отримує нове втілення — через образи, які несуть у собі багатошарові меседжі про гідність, опір і прагнення до змін.

#новиниіндустрії
Не всі про це знають, але світова весільна мода створюється в Україні. Так історично склалось, що саме українські бренди користуються шаленим успіхом серед наречених від Лос-Анджелеса до Сингапуру. Серед них, зокрема, бренд родом зі Львова #MillaNova, який сьогодні продається у 60 країнах світу.

Минуло місяця на головній професійній події індустрії — Barcelona Bridal Fashion Week — бренд з розмахом представив свою нову колекцію «Pearl of The Season». У front row — європейські інфлюенсерки-мільйонниці Леоні Ханне, Аліна Френдій та Тамара Калініч, редактори VOGUE та Brides. На подіумі — розкішні сукні з делікатною бісерною вишивкою та мереживом, декором зі стразів та перлів. Перлів особливо багато, оскільки натхненням для колекції став античний міф про кохання морського бога Посейдона та німфи Амфітріти. Є в лінійці й лаконічні образи в стилі старого Голлівуду — для прихильниць мінімалізму.

Роздивитись кожен наряд в деталях можна на сторінці бренду в Instagram.
04.05.202517:04
І до новин індустрії. Антимонопольний комітет України дозволив Олександру Ярославському купити частку маркетплейсу Kasta.

Андрій Логвін, засновник та генеральний директор Kasta, і надалі відіграватиме ключову роль в управлінні бізнесом. За його словами, Kasta залишається українською компанією з локальною експертизою, але тепер — з ще потужнішою підтримкою для масштабування та інновацій.

Таким чином Dragon Capital Томаша Фіали, який мав контрольну частку в Kasta, за інформацією Forbes Ukraine, вийшов із компанії.
Український бренд #ESTRO представив нову колекцію SS 2025

В колекції переважають невисокі підбори, ручне плетіння, принт під рептилію, та велюрова шкіра. Родзинкою літньої лінійки стали сатинові босоніжки, що поєднують в собі розкіш та вайб 2000-х. Доповнити образ можна широкою лінійкою сумок збільшених розмірів, які представлені в приглушеній кольоровій гамі.

«Ми хотіли показати взуття, яке просто не хочеться знімати. Це взуття, яке не змушує обирати між стилем і зручністю. Це про впевненість бути собою зранку до вечора», — кажуть в ESTRO.

Автором іронічного кампейну виступив український фотограф Денис Маноха, відомий своїм відчуттям моменту, особливим баченням кадру та почуттям гумору. Його об'єктив зафіксував образи Estro у несподіваних локаціях, де взуттю, здавалося б, не місце.

Колекція доступна на офіційному сайті бренду estro.ua та в магазинах мережі.
сумочка Bagllet за донат від 100 грн!🖤

долучаюсь до нового збору на 10 мільйонів гривень на FPV для бійців батальйону «Вовки Да Вінчі»🐺

вперше роблю банку на таку суму і дуже хвилююся, що буду довго збирати🙈
але дуже вірю в вашу підтримку!

тим більше, що за донат від 100 грн розіграю новеньку сумочку Bagllet, яку бренд мені любʼязно надіслав для цієї мети🤍

більша сума — більше шансів виграти! монобанк автоматично ділить суму на кількість шансів👌🏻

лінк на банку

дякую кожному!🫂
30.04.202521:44
⚡️Україна і США підписали угоду про надра — Bloomberg

📰 підписатися
Кілька фактів про MET GALA, який зовсім скоро розпочнеться в Нью-Йорку.

Від себе додам ще один цікавий факт: перша (і поки єдина) українська дизайнерка, що була запрошена на MET GALA — це Світлана Бевза. Компанію їй склала модель Паша Гаруля.

Може цього року список поповниться? 👀✨
😘
#модніРозкопки

Лінда Євангеліста на обкладинці Harper’s Bazaar October 2013
Говорячи про історію українські моди не можна не згадати зірку світової оперні сцени і справжню Ікону стилю Belle Époque Соломію Крушельницьку. Розкішні бальні сукні, вишукані повсякденні наряди, коштовності, капелюшки, парасольки та перчатки — по образах Соломії можна прослідкувати розвиток модних трендів кінця XIX — початку ХХ сторіччя. Крім того, як і більшість представників тогочасної української еліти, пані Крушельницька майстерно вписувала традиційні національні мотиви в свої європейські наряд — це особливо ріднить її з сучасними модницями.

Більше про це і не тільки я розповідаю на своїй лекції «200 років українські моди». ✨
01.05.202511:13
Зірка світського Нью-Йорку, чиї портрети робили Горст П. Горст, Сесіл Бітон та Ірвінг Пенн, модний диктатор, яка вдягала Грету Гарбо, Кетрін Хепберн та Глорію Свенсон — в США українка Валентина Саніна була однією з найвпливовіших дизайнерок першої половини ХХ сторіччя. У 2009 році видавництво Rizzoli випустило її біографію «Valentina: American Couture and the Cult of Celebrity», сукні Valentina виставляють в Інституті костюма при музеї Metropolitan та продають на аукціонах за сотні тисяч доларів. Цей захоплюючий шлях на вершину модного олімпу Валентина розпочала в Києві.

Наприкінці 1923 року Валентина, як я багато інших втікачів від більшовицького режиму, опинилася в Нью-Йорку — з обмеженим бюджетом, великими амбіціями та валізою, в якій були сукні, придумані та зшиті мадам Саніною-Шлее власноруч. Ще в Парижі просте та вишукане вбрання українки помітив видатний художник Лев Бакст і порадив їй бути вірною власному стилю, відзначивши його оригінальність і сміливість. Наряди Валентини не були схожі ні на останні паризькі новинки, ні на стримано-крикливу моду Сполучених Штатів. На той момент в Америці панувала «епоха джазу»: жінки-флапери, яких у своїх романах оспівував Фіцджеральд, носили короткі стрижки, та вільні сукні з заниженою талією. Валентина ж почала зʼявлятись у нью-йоркському товаристві в короні з золотих кос та в довгих закритих сукнях, що підкреслювали фігуру.

Українську красуню запросили стали моделлю американського VOGUE і вона часто позувала для Сесіла Бітона та Ірвінга Пенна у сукнях власного дизайну. Завдяки співпраці з журналом Валентина отримала доступ до найвпливовіших людей модної індустрії, серед яких засновниця Ради американських дизайнерів CFDA, розпорядниця MET Gala світська левиця Елеонора Ламбер та всемогутній креативний директор Condé Nast Олександр Ліберман.

У її чоловіка, Джорджа Шлее, справи теж йшли вгору. Успішно граючи на біржі, він зміг заробити непоганий капітал, а зайнявшись театральним бізнесом, досяг успіху і впливу, увійшовши у коло людей, допущених до вищого нью-йоркського суспільства. Валентина отримала чудову нагоду демонструвати себе і свої наряди. Мадам Саніна-Шлее сприймала світ як велику сцену і грати свою роль на ній вона мала в найкращих костюмах.

Жінок, які хотіли сукню як у Валентини, ставало дедалі більше і в 1925 році вона відкрила власне ательє, яке невдовзі перетвориться на Дім моди VALENTINA.

Поціновувачка розкішної простоти, Валентина пропонувала жінкам вільного крою блузки, спідниці та накидки, пошиті з дорогих тканин стриманих кольорів. Особливо любила Валентина чорний колір, створюючи за його допомогою образи на всі випадки життя, що на той час теж було для США новинкою. Але справжньою візитівкою Дому VALENTINA стали вечірні сукні — вишукані та спокусливі, часто інспіровані історичним костюмом. Її розуміння прекрасного співало з запитом часу і стала частиною того, що потім назвуть «гламурною естетикою старого Голлівуду» — тоді ж це був стиль, що тільки зароджувався.

В 1930-х в Валентини вже одягалися головні голлівудські зірки: Кетрін Хепберн, Пола Негрі, Марлен Дітріх, Клодетт Кольбер, Гертруда Лоуренс, Глорія Свенсон і Грета Гарбо. Вибагливі та розбещені, вони оцінили як саму господиню Дому — безкомпромісну та гостру на язик, що мала безпомилкове почуття стилю – так і її творіння, оригінальні і ні на що не схожі. Американські кінозірки завжди одягалися поза модою — і вбрання VALENTINA підходили їм якнайкраще.

Мій велики нарис про Валентину шукайте в новому номері L'Officiel.
У вас буває таке, що хочеться «перепридумати себе»? Зібрати новий гардероб чи іншими очима подивитись на ті речі, що вже маєте? Особливо актуально це стає на початку нового сезону.

Випускниця Institute Marangoni стилістка Марі Бабак пропонує підготуватись до літа і зібрати свою ідеальну модну капсулу під її кураторством. В закритому telegram-каналі CHÈRIE May на протязі 4 тижнів Марі буде публікувати:
- підбірки з українських брендів з посиланнями на кожну річ
- тренди літа: взуття, сумки, аксесуари, головні убори
- відеоуроки про те, як створити капсулу й не загубитися в шопінгу
- готові образи на різні випадки: спека, відпустка, вечірка, офіс
- рубрика хочу/можу — де знайти класну річ за приємніші гроші
- огляди з Zara, Mango, Cos, Arket, Massimo Dutti
- знижки на сумки та взуття від баєра

Всі деталі тут. Канал почне працювати 7 травня.
05.05.202517:34
Бажаю всім молодим дизайнерам працювати в таких умовах обмежених бюджетів.
Reposted from:
cimetière avatar
cimetière
Японія, закинута сира школа у передмісті Токіо, Катя Осадча — на цих світлинах для журналу #SPUR їй 14.

країну Катя описувала як найбільше випробування дитинства — Осадча з 13-ти років почала працювати моделлю, їздивши закордон. карʼєру завершила у 18, повернувшись в Україну.

#archive
Є проблеми, про які не говорять… Нарешті хтось про це написав! 😅
«Мій Дім моди — це клініка, в якій я лікую людей від поганого смаку», — 1 травня 1899 року (за однією з версій) у Києві народилась культова американська дизайнерка Валентина Саніна-Шлее, засновниця Дому VALENTINA.
Український бренд #CIX представив нову весняну колекцію The Chromatic Shift. У цьому сезоні дизайнерка Соломія Олійник звертається до впізнаваних технік та фактур, але вперше виводить CIX у повноцінний кольоровий простір.

Витончене мереживо, оздоблення рюшами, фемінний оверсайз та напівпрозорі тканини залишаються стилістичним кодом бренду, але цього разу вони набувають нового звучання у свіжій колірній палітрі: ліловому, рожевому, глибокому синьому, шоколадному, молочному, сірому та оливковому. Відмова від тотального чорного стала свідомим жестом — бажанні знову бачити колір у повсякденні.

«Ця колекція — перша, де палітра CIX розцвітає такими кольорами. Більше такого діапазону ви не побачите», — каже пані Соломія.

Серед виразно нетипових предметів одягу для CIX цього сезону стала синя олімпійка з написом «Та й таке» — своєрідний іронічний маніфест прийняття подій навколо. Також команда бренду рекомендує звернути увагу на оверсайз тренч у стилі 1980-х, мідіспідниці 2 в 1, сорочки-трансформери та напівпрозорі сукні.

Колекція вже доступна на сайті та у магазинах CIX.
Люксембург!

25 травня о
17:00 в просторі Luxembourg Art and Fashion Foundation я виступлю з лекцією «Українські імена в світовій історії моди».

Чому історії брендів Yves Saint Laurent, Chanel і Cartier, журналів Vogue, Harper’s Bazaar і The New Yorker, театрів Opéra Garnier і New York City Ballet неможливо уявити без українського впливу?

На своїй авторській лекції я розповім захопливі історії успіху видатних дизайнерів, ювелірів, художників, моделей і голлівудських зірок, чиї життя та творчість були пов’язані з Україною.

В програмі:

1. Перші українські магнати та їх розкішне життя: вілли, яхти та ексклюзивні діаманти.
2. Українки в Голлівуді: «Оскар» Каринської, дебют Анни Стен, «закляті подруги» Грета Гарбо VS Валентина Саніна.
3. Київський ювелірний Дім Marchak в шкатулках Кеннеді та Вандербільтів.
4. Кассандр та Бобрі: графіки з Харкова, що підкорили глянець.
5. Українці в VOGUE: від Соні Делоне до Руслана Багінського.
6. І ще десяток імен, рідкісних фото, ескізів та журнальних публікацій, які допоможуть простежити, як творчий доробок українців минулого впливає на сучасну культуру й мистецтво.

Кількість місць обмежена.

Реєстрація на лекцію тут.
Битва образів від гурту Ziferblat (представляють цього року Україну на Eurovision). Ваш вибір: образи від бренду Gasanova з обкладинки ELLE чи їх образи від FROLOV для виступу на конкурсі?
02.05.202516:39
З цікавого, тригерного, очевидного.

Зайшов на сайт гостролюючого по всій Європі російського історика моди Алєксандра Васільєва (на лекції якого у тому числі ходять українки, бо він же «поїхав з росії», а значить «хороший»). Вся якого фінансова діяльність проходить через Общество с Ограниченной Ответственностью «ЛАДИА». Юридическое лицо зарегистрировано 02.08.2018 по адресу 119048, город Москва, Трубецкая ул, д. 12, эт 1 пом VI. Размер уставного капитала — 10 000 рублей.

Що, як може зрозуміти будь-яка людина з 9 класами освіти, означає, що кожен придбаний на його лекцію квиток фінансує контракт чергового російського солдата з усть-залупінська, бо Васільєв платить податки в рф (хоча має паспорт Франції і дуже цим пишається, але мати французький паспорт — це одне, а платити французькі податки — це зовсім інше).

Знаю, що для людей, які станом на 2025 рік продовжують ходити на лекції подібних «хороших росіян» цей пост нічого не змінить, але я просто не можу пройти повз і не звернути на це вашу увагу. Можливо хтось відмовиться хоча б від пропозиції «піти за компанію»…
Сьогодні свій день народження святкує головна редакторка сайту VOGUE Віолетта Федорова. Приєднуюсь до привітань цим рідкісним кадром у рубриці #модніРозкопки 💌
Reposted from:
Vogue Ukraine avatar
Vogue Ukraine
Schiaparelli презентували рекламну кампанію весняної колекції під назвою Future Vintage. У центрі — нове бачення моди від креативного директора Деніела Розберрі, який закликає повернутись до справжньої розкоші. «Сьогодні розкішна мода стала масовою — але не в Schiaparelli. Нам потрібна альтернатива: мода, яка безсоромно пишна, але водночас художня, вивірена й навіть ризикована. Ласкаво просимо до prêt-à-porter від Schiaparelli», — пояснює дизайнер.
Український бренд Linni Caro представив романтичну колекцію Forbidden Bloom Theory

Літня колекція Linni Caro інспірована квітам. Звичні для українських садків кульбаби, незабудки, іриси та магнолії бренд інтерпретував у скульптурні та гіпертрофовані образи.

«Це мій візуальний маніфест проти буденності», — каже дизайнерка Лілія Тиха.

Квіти з'являються на топах-бандо, об’ємних прозорих спідницях і жилетах. Один з головних образів колекції — рожева максі-сукня — має знімний квітковий топ, який можна носити окремо з денімом чи брюками. Ключовим луком цього сезону став новий силует — болеро, що трансформується з класичного фасону в легку накидку на зразок палантину.

Всі квіти створюються вручну: кожну пелюстку вирізаються лазером з органзи, а потім надають потрібну форму над відкритим полум'ям, після чого квітка збирається та прикріплюється до виробів майстринями Linni Caro. Щоб збалансувати романтизм, в колекцію також увійшли прозорі сорочки та брюки маскулінного крою, що грають на контрасті з квітковим мотивами.
Shown 1 - 24 of 9 402
Log in to unlock more functionality.