Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
cimetière avatar

cimetière

Beauty and Fashion
fashion is dead long live fashion / блог Анастасії Тимусь про українську моду, культуру та кіно @nastyatumys
#newarrivals — нові колекції,
#travail — модні вакансії
#cimart — мистецтво,
#фотомитець — малюють світлом,
#archive — забуте й віднайдене.
TGlist rating
0
0
TypePublic
Verification
Not verified
Trust
Not trusted
LocationУкраїна
LanguageOther
Channel creation dateOct 31, 2019
Added to TGlist
Jun 25, 2023
Linked chat

Records

13.04.202517:40
10.2KSubscribers
31.08.202423:59
300Citation index
13.07.202423:59
8.3KAverage views per post
01.03.202514:07
4.3KAverage views per ad post
14.04.202523:59
10.77%ER
13.07.202423:59
88.50%ERR

Popular posts cimetière

29.03.202517:36
Львів, 1984 рік. Цей «сюжет» мав публічно присоромити молодь, яка в тухлому совку мріє про польські туфлі і костюм adidas. Насправді ж він ганьбить країну рад, яка не спромоглась виготовити нічого окрім ядерної боєголовки. Ні бюстгальтерів, ні прокладок, ні дезодоранту, ні суконь.

Мені здається сама журналістка теж ходила на ту трасу, бо запитання її звучать не переконливо.
13.04.202508:41
у мене були інші плани на ранкові публікації, але хочеться відкласти їх та висловити найщиріші співчуття родинам загиблих у Сумах від російського удару.

думаю, це чергове нагадування для нас памʼятати про постійну боротьбу, що триває, та підтримати перевірений збір посильною сумою.

незабаром я також анонсую новий збір — буду рада нашій спільності та швидкому закриттю необхідного запиту для підтримки воїнів.
кава, протест проти системи, Львів — на дворі 1979, у повітрі наелектризований супротив, культурне загострення й жага до боротьби. на розі однієї з найстаріших вулиць Львова відчиняється заклад, що поєднає серед відвідувачів міську богему, хіпі й інтелектуалів; закохає у каву в джезві та подарує простір для боротьби за відновлення незалежності — «Вірменка».

гості кавʼярні на кілька столиків одні з перших в Україні організують політичну акцію за права людини, розроблятимуть плани щодо державності, обмінюватимуться самвидавом й стоятимуть в черзі за кавою аж на вулицю, чекаючи на свою чашку, сидячи на тротуарі чи по підʼїздах.

звісно, поліція та КДБ не могли оминути увагою «Вірменку» — відвідувачів часто переслідували. тодішні барменки закладу, пані Софія та пані Надя, допомагали гостям, випроваджуючи їх у подвірʼя через чорний хід.

#archive
21.03.202507:26
вражаючий каст стрічки Dracula режисури Френсіса Форда Копполи & ескізи до костюмів #кіно авторства Eiko Ishioka 🫦
50 гербів, нагород та емблем — творчість Миколи Битинського глибока та вагома. він український геральдист, графік, поет, дослідник та мистецтвознавець, що розробив дизайн головної нагороди ветеранів Армії УНР — Хрест Симона Петлюри.

також Битинський створив цілий альбом уніформ УНР 1917-1920 років — зараз доробок належить Українському музею і бібліотеці в Стемфорді, але експонується по всьому світу. окрім одягу серед ескізів представлені унікальні інтерпретації тризуба.

#cimart & #archive
«Бог нам простить, а козак тим більше», — сказав Іван Миколайчуку оператору Юрію Гармашу, коли той, копаючи яму для можливості зйомки глибокого кадру, натрапив на козацьку труну.

легендарна історія відбулася в час знімання дебютної для Миколайчука режисерської роботи «Вавилон ХХ» — поетична стрічка про дитинство українського народу просякнута величчю любові, образу й весни.

📸: зйомки фільму, з архіву Юрія Гармаша

#кіно & #archive
неподалік від мого рідного міста Броди, що на Львівщині, знаходиться, без перебільшення, архітектурна перлина — Підгорецький замок, витвір-уособлення епохи пізнього Ренесансу та бароко.

гетьман Станіслав Конєцпольський, давши вказівку на зведення палацу, утвердив його як місце для утіх смачного відпочинку — локація замку знаходилась на тогочасному перетині кордонів Волині, Галичини та Поділля. зведення будівлі розпочалося у 1637-му році — проєкт розробив італієць Андреа дельʼАква, а за безпосередню роботу спершу відповідав львівʼянин Миколай Сильвестр, згодом — Ганн Людвіг фон Вольцоген. внутрішні інтерʼєри віддали до праці італійському майстру Джованні Баптісту Фальконі.

симбіоз талантів дозволив народитися замку, про який писали у працях як «без сумніву, найпрекрасніша будівля у Польщі, а навіть у кожному іншому краю належав би до споруд незвичних». навколо стін палацу вʼється парк: це один з перших зразків італійського типу з терасами, чи не єдиний в Україні такого типу. будівлю спіткала доля не з простих — численні навали, неоднократна зміна власників, плюндрування російськими військами. в лютому 1956-го року Підгорецький замок згорів — і досі не оговтався від цієї страшної події.

тим не менш, місце прекрасно мальовниче й неймовірне цінне моєму серцю: гадаю, у ваше воно впечатається також. оскільки незабаром все спонукатиме до мандрівок, щиро раджу завітати.

#archive
про Бориса / бренд KLATS я писала вже не раз — зараз ці два чудові явища обʼєдналися заради допомоги: Борис опікується ініціативою «Від серця до серця» та збирає кошти на здійснення великодніх бажань дітей-сиріт, підопічних дитбудинку в Дніпрі.

в рамках збору, як завше, відбувається розіграш — за донат від 100 гривень можна виграти рукавички від Klats / кулон Upslowuse / оздобу Accesara. за кожен внесок — лекція про найгарячіші аксесуари сезону. за найбільший внесок — сертифікат на створення bespoke-корсету MICARE 🖤

тут — посилання на банку, а за цим посиланням — всі звіти і більше інформації.
16.04.202508:11
не кадри, а полотна — режисер Пітер Грінуей спілкується з глядачем в першу чергу як художник, повсякчас шукаючи нові форми організації візуального матеріалу.

нині ввечері, 16.04, запрошую вас до перегляду однієї з найбільш знакових робіт Грінуея — в рамках Kyiv Cinema Society в КІНО42, що на Подолі, дивитимемось Drowning by Numbers, кадри з якого продемонстровані вище.

опісля обовʼязково обговоримо враження від стрічки — розмовою куруватиму я та спізасновник Kyiv Cinema Society Чед: придбати квиточки можна тут.
15.04.202516:19
На сцені, осяяній софітами, — усміхнені жінки в яскраво-червоних костюмах. Це харківська команда черлідерок «Найс Лейдіз», середній вік учасниць якої — 60 років, а найстаршій з них 75. Вік, який суспільство звикло вважати «невидимим»: але «Найс Лейдіз» кидають виклик стереотипам, обмеженням та погляду, що знецінює.

Історію жінок ще в 2019-му році побачила та почула режисерка Марія Пономарьова — так розпочалось створення кіно про команду, робота-портрет сили, спільності та трансформації травми.

Зараз фільм можна переглянути в кінотеатрах — з нагоди старту прокату я поспілкувалась з режисеркою Марією та пані Світланою, однією з учасниць гурту: розмова про важливе #кіно доступна за посиланням 🌸
художні інтерпретації тризуба Миколи Битинського стали основою орнаменту нових сорочок Etnodim — бренд закохався в уважне поєднання графіки з символізмом, флористичними та геометричними заставками, ніжну й щедру колористику, котрою орудував автор.

авторські тризуби Битинського стали основою орнаменту сорочок бренду за погодження кураторки музею в Стеморді Любовʼю Волинець — як результат, Etnodim створив жіночу та чоловічу сорочки в двох колірних рішеннях. стримана монохромна вишивка своїм орнаментом відсилає до патріотичної тематики — ціль виробу бренд вбачає у витонченій заяві про українську ідентичність тих, хто одягає сорочку.
одна з трьох знаменитих жінок-художниць Золотої Доби голландського живопису — Maria van Oosterwijck, «королева натюрморту».

ефемерна природа життя, детально й скурпульозно пропрацьована, підсилена чорнотою фону й гіркувато-солодкими символами: дочка священника, Марія з дитинства навчалась мистецтву, проявляючи і працелюбність, і талант. завше малювала повільно, використовуючи в якості моделей живі, часто рідкісні, квіти.

в час життя Марії квіти були бажаною, але доволі рідкісною, річчю — цибулини й насіння імпортували з далеких країн, тому дозволити собі красиві сади й клумби могли дозволити лише добре забезпечені й статусні особи. багатогранні й надміру деталізовані полотна ван Остервейк продавалися дорого, адже вважалися нагадуванням про весну, способом вічного життя бажаних квітів.

Vanitas з небесною сферою, 1668 / Flowers Still Life, 1669

#cimart
продовжуючи тему свята, не можу не розповісти про Paska Club — другий рік поспіль пекарні Києва обʼєднуються за день до Великодня заради спільності та обміну внутрішнім світлом.

19 квітня з 10:00 по 18:00 на вулиці Вʼячеслава Липинського, 15 [площа біля Київського Велотреку] зустрінуться Honey, Leilia Bakery, «СПЕЛЬТА», Bakehouse, DOLCETEKA — і це навіть не половина переліку.

до речі, один з учасників події, «Марчук Хліб» спільно з курованим гідом Києвом Hey Guide створив благодійну паску: 100 гривень з продажу кожної буде передано на підтримку мобільних груп військової частини А0959.
Reposted from:
Back to the Roots avatar
Back to the Roots
04.04.202518:55
Любі, усі ми відчуваємо те саме сьогодні. Ніхто не має помирати. Але особливо тяжко бачити, коли помирають діти… слів немає, є бажання помсти й справедливості. Тому будь ласка, підтримайте збір для 5 ошбр.

За донат від 200 гривень можна виграти каблучку з діамантом Guzema Fine Jewelry.

Правила участі прості:

1. Зробіть донат від 200 гривень на цю банку.

2. Якщо ви не клієнт MONO, напишіть в коментарі до переказу свій нік в Instagram або номер телефону.

Переможця конкурсу визначать, коли буде досягнено мети банки.
Log in to unlock more functionality.