🚃🚎🚌Місяць рішенню про роботу наземного транспорту під час тривог. Який маємо ефект для пасажирів?
21 березня за ініціативи голови КМВА Тимура Ткаченка Рада оборони Києва нарешті ухвалила давно перезріле рішення про роботу наземного транспорту у столиці під час тривог. Метро поки, як і раніше, зупиняється.
До цього 2,5 роки вимоги киян і нашої громадської організації ігнорувалося з використанням абсолютно різних відмазок як діючими тоді керівниками КМВА, так і мером Віталієм Кличко, а також його підлеглими, що відповідають за транспортний напрямок, Миколою Поворозником і Русланом Кандибором.
Отже, за місяць дії адекватного і збалансованого рішення Ради оборони Києва було майже 30 повітряних тривог. Їхня загальна тривалість склала понад 18 годин. Причому більшість з цих тривог діяли в межах 25-40 хвилин.
Найголовніша користь від цього рішення полягає в тому, що наземний громадський транспорт знову став передбачуваним і стабільним для пасажирів.
У разі тривоги у вас є вибір - вийти на першій зупинці і пити в укриття, зробити це через декілька зупинок або ж просто доїхати до бажаного місця призначення. Особливо пізно увечері - перед комендантською годиною.
У пасажирів комунального транспорту з'явилось право вибору, яке раніше забрали.
Також комунальний транспорт з вартістю проїзду 6.50-8 гривень може повертати втрачені позиції і знову повертати собі платоспроможних пасажирів. Адже частина з них обирала більш дорожчі маршрутки за 15 гривень, оскільки приватні перевізники спокійно собі їздили під час тривог.
Тобто пасажири у Києві отримали змогу не переплачувати за проїзд, що важливо для того, щоб не збільшувати соціальну напруженість.
Так само кияни та гості міста не вимушені переплачувати сотні гривень за користування таксі, яке завжди суттєво дорожчало під час тривог.
Певний ефект це має і матиме надалі для зменшення заторів. Бо частина людей могла більше використовувати власне авто, щоб гарантовано дістатись до місця призначення, а не бути висадженою в комунальному транспорті десь по дорозі.
Напишіть в коментарях👇 свої враження від роботи наземного комунального транспорту під час тривог за останній місяць.
Ми будемо й надалі просувати необхідні та корисні рішення для того, щоб якість, швидкість та зручність перевезень пасажирів у Києві ставала лише кращою, безпека на дорозі підвищувались, а затори зменшувались.