Notcoin Community
Notcoin Community
Whale Chanel
Whale Chanel
Proxy MTProto
Proxy MTProto
Notcoin Community
Notcoin Community
Whale Chanel
Whale Chanel
Proxy MTProto
Proxy MTProto
Мінсоцполітики avatar

Мінсоцполітики

新闻和媒体
Офіційний телеграм канал Міністерства соціальної політики України
msp.gov.ua
TGlist 评分
0
0
类型公开
验证
已验证
可信度
不可靠
位置Україна
语言其他
频道创建日期Dec 18, 2019
添加到 TGlist 的日期
Jun 11, 2023

Telegram频道 Мінсоцполітики 统计数据

订阅者

16 550

24 小时
5
0%一周
35
-0.2%一个月
104
-0.6%

引用指数

0

提及1频道上的转发0频道上的提及1

每帖平均覆盖率

5 282

12 小时3 573
15.2%
24 小时5 282
49.8%
48 小时3 942
54.5%

参与率 (ER)

1.02%

转发34评论0反应17

覆盖率参与率 (ERR)

21.3%

24 小时0%一周
6.3%
一个月
0.2%

每则广告帖子的平均覆盖率

4 218

1 小时55813.23%1 – 4 小时70816.79%4 - 24 小时1 64438.98%
将我们的机器人连接到频道以了解该频道的受众性别。
过去 24 小时内的帖子数
5
动态
2

"Мінсоцполітики" 群组最新帖子

❗️ Додаткові виплати від ВПП ООН для пенсіонерів, осіб без права на пенсію та людей з інвалідністю продовжено до кінця травня. Забезпечення таких виплат — це спільний проєкт Мінсоцполітики, Пенсійного фонду і Всесвітньої продовольчої програма ООН.

Завдяки цій програмі 507 тисяч українців щомісяця отримують допомогу на загальну суму 272 мільйони гривень.

ℹ️ Розмір такої допомоги – це різниця між пенсією (або соціальною виплатою), яку вже має людина, та 3250 грн. Тобто, якщо соціальна виплата становить, приміром, 2 700 гривень, – людина отримує від ВПП ООН ще 550 гривень додаткової допомоги.

Отримувачам допомоги додатково нікуди звертатися не потрібно. Вона буде виплачена у такий же спосіб, яким людина вже отримує пенсію або соціальні виплати.

Проєкт Мінсоцполітики, Пенсійного фонду та Всесвітньої продовольчої програми ООН із фінансової підтримки людей з вразливих категорій було започатковано в серпні 2023 року.

Детальніше про те, хто має право на такі виплати – на картках ☝️
🤝 Соціальні інновації є гарним прикладом спільних зусиль держави, бізнесу, територіальних громад для подолання найболючіших проблем, з якими зіткнулись українці.

Саме темі соціальних інновацій, які сприяють покращенню якості життя та вирішенню соціально-економічних проблем, був присвячений Глобальний урядовий саміт високого рівня, який відбувся в Люксембурзі. Участь у саміті взяли представники 51 країни. Від Уряду України – перша заступниця міністра соціальної політики Дарія Марчак. Дискусії та двосторонні зустрічі були присвячені дослідженню найкращих світових практик у соціальній сфері.

Учасники заходу підтримали проголошення спільної декларації, де наголосили, що соціальні інновації є рушійною силою для сталого та інклюзивного розвитку і економічного зростання країн.

Детальніше: https://bit.ly/3Gpw6TD
🏥 Ефективна реабілітація неможлива без участі соціальних працівників — їхня робота сприяє комплексному підходу до підтримки пацієнтів

Саме цій темі присвячений онлайн-курс «Кейс-менеджмент в процесі реабілітації: курс для соціальних працівників». Він допоможе розібратися з особливостями роботи таких фахівців, а також опанувати техніки кейс-менеджменту та консультування.

Курс насамперед орієнтований на соцпрацівників, залучених до роботи в реабілітаційних відділеннях, а також буде корисним усім зацікавленим, хто допомагає постраждалим від війни. Щоб отримати доступ до відеолекцій та матеріалів, пройдіть реєстрацію на платформі Академії НСЗУ 👉bit.ly/447rHyL

ℹ️ Навчальний курс розроблений за підтримки ПРООН в Україні у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» за фінансової підтримки Посольства Республіки Корея в Україні та Посольства Німеччини в Києві, у співпраці з Мінсоцполітики, НСЗУ Національна служба здоров'я України, Міністерство охорони здоров'я України.
Мінсоцполітики активно працює над низкою законодавчих ініціатив, аби зробити пенсійну систему більш зрозумілою та справедливою.

💬 "Щоб посилити справедливість у пенсійному забезпеченні, ми працюємо над кількома важливими речами. По-перше, це законопроєкти про накопичувальну систему та нову формулу розрахунку пенсії – вони дозволять прив’язати розмір пенсії до реального стажу та зарплати. По-друге, ми готуємо певні законодавчі рішення про вдосконалення пенсійного забезпечення для тих військовослужбовців, які стали на захист Батьківщини, водночас не є кадровими військовими", — зазначила Міністерка соцполітики Оксана Жолнович.

В інтервʼю Oboz.ua Оксана Жолнович розповіла про те, які кроки на шляху до справедливої пенсійної системи вже зроблено, які виклики ще необхідно подолати, як держава піклується про пенсіонерів під час війни, а також чому демографічна політика - у фокусі роботи Мінсоцполітики.

Повну версію інтервʼю читайте за посиланням: http://bit.ly/3Ye0GG5
✅ Родині ВПО буде надаватись субсидія на оренду, якщо видатки на наймане житло (в межах встановлених соціальних нормативів) перевищують 20% доходів сім'ї.

Що це означає на практиці, покажемо на прикладі.

Приміром сімʼя з 4-х осіб (двоє батьків та двоє неповнолітніх дітей) проживає в Дніпрі, винаймає 2-кімнатну квартиру та сплачує за оренду 12 000 грн на місяць.

Середньомісячний сукупний дохід сімʼї складає 17 000 грн, бо працює тільки батько, а мати - у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3 років. Тобто сім'я має віддавати за житло значно більше, ніж 20% або п'ята частина доходів.

У такому випадку родина може отримати субсидію на оренду розміром близько 9 526 грн. А обов'язковий платіж за оренду складатиме 2473,5 грн (тобто самостійно сплачувати необхідно буде близько 2,5 тис. грн.)

Нагадаємо, що родина може складатись і з однієї людини.
🤔 Чому важливо внести свою організацію до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг?

У межах Проєкту малих грантів роз’яснюємо, як функціонує такий реєстр, навіщо він потрібен і які можливості відкриває. Матеріал доступний у двох форматах — обирайте, як вам зручніше.

Переглянути відео 👉 bit.ly/42J6fgT
Читати текстову версію 👉 bit.ly/3GAKyYZ

ℹ️ Проєкт реалізується завдяки підтримці Уряду Великої Британії в межах проєкту «Соціальний захист для інклюзії, стійкості, інновацій та трансформації (SPIRIT)», що реалізується у співпраці з Мінсоцполітики, Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю та UNICEF Ukraine, за адміністрування ІСАР Єднання.
Через російське вторгнення багато українців змушені були залишити свої домівки в пошуках безпеки та захисту. Хтось виїхав за кордон, хтось перемістився в межах країни, тобто став внутрішньо переміщеною особою.

Опинившись в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщені особи можуть розраховувати на підтримку держави.

Розповідаємо, яку допомогу ВПО можуть отримати від держави ☝️
Сорок чотири дні, як Україна погодилась на повне припинення вогню та ударів. Це була пропозиція Сполучених Штатів. Сорок чотири дні, як Росія продовжує вбивати людей та уникати жорсткого тиску й відповідальності за це.

Дуже важливо, щоб всі у світі бачили та розуміли, що відбувається насправді. Приблизно 70 ракет, зокрема балістичні. Ще майже 150 ударних безпілотників.

На жаль, багато руйнувань. Тривають рятувальні операції, розбирають завали будинків. Станом на цей час понад 80 людей поранено по всій Україні. Усім надається допомога. На жаль, у Києві 9 людей загинуло. Мої співчуття рідним та близьким.

Була доповідь військового командування. Доручив міністру оборони України негайно звʼязатися з партнерами щодо наших запитів про зміцнення ППО.

Сьогодні поінформую Президента ПАР Рамафосу, який головує в «Групі двадцяти», про ситуацію та нашу потребу в активізації глобальних дипломатичних зусиль. Припинення ударів потрібне негайно й безумовно. Розраховуємо також на допомогу в гуманітарних питаннях – у поверненні наших полонених та викрадених Росією українських дітей. Частину програми цього візиту скасовую та після зустрічі з Президентом ПАР негайно повертаюсь в Україну.

Міністр закордонних справ України проведе всі необхідні зустрічі в ПАР, щоб повністю поінформувати політичних і громадських лідерів країни про ситуацію.

Вдячний всім у світі, хто підтримує Україну і наших людей.
Підтримка для постраждалих від війни: Мінсоцполітики спільно з Aгентством ООН у справах біженців в Україні відкрили оновлений корпус санаторію «Слава» в Миргороді на Полтавщині. Він став комфортним та безпечним простором для ВПО старшого віку та людей з інвалідністю, де вони отримують необхідний догляд та соціальні послуги.

💬 «Ми фактично змінили призначення санаторію, створивши тут гідні умови життя для людей старшого віку та людей з інвалідністю, які виїхали з небезпечних територій, та потребують додаткової підтримки», — сказала Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.

Санаторій «Слава» надає три основні соціальні послуги:
▫️ притулок для внутрішньо переміщених осіб, допоки їм не буде запропоноване довгострокове житло;
▫️ підтримане проживання для людей, які потребують допомоги у повсякденному житті (зокрема, людей похилого віку та людей з інвалідністю);
▫️ соціальна адаптація для поступового переходу до самостійного життя.

🔎 Детальніше: bit.ly/4cHGKBg
Оскільки наше життя змінюється – особливо під час війни – інструменти соціальної підтримки також вдосконалюються, реагуючи на виклики і нові обставини.

Субсидія на оренду житла для ВПО як інструмент підтримки від держави теж змінюється. Вона вже стала доступнішою, а можливості скористатися нею значно розширено.

✅ Зокрема, відтепер кожні 6 місяців після призначення субсидії на оренду (якщо родина надалі має право на її отримання) допомога продовжуватиметься автоматично (ще на півроку). Повторно за її продовженням звертатись не потрібно.

Пенсійний фонд України самостійно перевірить всю інформацію через державні інформаційні ресурси.

❗️ Таким чином, скасовано обмеження щодо можливості отримувати субсидію лише рік. Якщо родина має низькі статки і потребує підтримки від держави, вона зможе отримувати допомогу стільки, скільки потрібно.

Більше можна дізнатись за посиланням http://bit.ly/3Yb52h4

#субсидія_на_оренду_впо
Життєстійкість — це рух.

✅ Саме тому ми спільно з партнерами послідовно працюємо над тим, щоб Центри життєстійкості ставали ще ефективнішими — через навчання, обмін досвідом і доступ до сучасних методик.

Завдяки UNICEF Ukraine 156 просторів по всій Україні отримали корисні матеріали зі Спільнотеки для щоденної роботи з людьми.

Це практичні інструменти для занять із дорослими та дітьми, які допоможуть фахівцям ще якісніше надавати психологічну та соціальну підтримку в громадах.

🤝 Дякуємо фахівцям Центрів за постійну готовність зростати й бути поруч з людьми саме тоді, коли це потрібно.
🌐 Усе про соціальну підтримку в зручному форматі — Мінсоцполітики презентує оновлений вебсайт!

Відтепер можна легко знайти важливу інформацію про державні програми соціальної підтримки та дізнаватися останні новини, адже інтерфейс сайту інтуїтивно зрозумілий, а навігація логічна.

Серед оновлень — розширений пошук, зручна форма для звернень громадян та адаптивний дизайн, завдяки якому мобільна та десктопна версії однаково зручні у використанні 🤝 Все це стало можливим завдяки підтримці UNICEF Ukraine.

Переходьте за посиланням і переконайтеся самі ➡️ msp.gov.ua
✅ Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги у трьох громадах на Донеччині отримали автомобілі. Авто вже використовують у Краматорській та Добропільскій громадах, до Покровської громади автомобіль прибуде згодом, після переобладнання для надання допомоги людям з інвалідністю.

Для фронтової Донеччини мобільні бригади не просто сервіс, а дієвий інструмент допомоги - через численні обстріли та складну безпекову ситуацію у регіоні мешканці частіше потребують підтримки. До того ж такі сервіси наразі більш безпечні та ефективні, ніж стаціонарні.

ℹ️ Бригади соціально-психологічної допомоги надають, зокрема, соціальні послуги з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до потреб постраждалих.

Автівки були придбані за рахунок державної субвенції.

Порядок розподілу субвенції ґрунтується на засадах Національної стратегії створення безбарʼєрного простору в Україні, яку ініціювала Перша леді Олена Зеленська.

#bezbariernist #barrierfree #безбарєрність
💬 “Я знаю, як це — коли здається, що ти сам. Тому сьогодні я поруч з іншими.”

Це слова Ольги Бобрусь — соціальної менеджерки Центру життєстійкості у Гніванській громаді.

Ольга — не просто фахівчиня. Вона сама пройшла крізь виклики війни: коли громада залишилась без світла й тепла, відкрила Пункт незламності у власній оселі та перетворила свій дім на місце сили для інших.

✅ Сьогодні вона щодня через місцевий Центр життєстійкості підтримує людей, яким важко. Слухає. Допомагає. Знає, коли краще просто мовчки посидіти поруч. І коли час сказати: «Ти не один».

А щоб досягати тих, кому важко прийти до простору, вони з командою зробили Центр життєстійкості мобільним і відвідують жителів громади у віддалених населених пунктах.

Наразі з ініціативи Мінсоцполітики в межах Всеукраїнської програми «Ти як?» Олени Зеленської відкрито 225 Центрів життєстійкості, куди може звернутися кожна людина і отримати безкоштовну психологічну та соціальну підтримку.

Повний перелік просторів — http://bit.ly/3RrozpS.
Рух — це життя, 30 хвилин активності протягом дня — і шанс на довше, здорове життя зростає. Україна щороку втрачає тисячі людей від хвороб, яким можна запобігти.

👉 Здоров’я кожного з нас — це не лише особистий вибір, а й важлива складова майбутнього всієї країни.

Саме тому одним з ключових напрямків Стратегії демографічного розвитку України до 2040 року, розробленої Мінсоцполітики, є створення умов для довгого, активного і здорового життя українців.

Комунікаційна кампанія ініційована Міністерством соціальної політики України за підтримки Фондом Народонаселення ООН в Україні та Урядом Великої Британії, а також Міністерством охорони здоров'я України.

Більше про демографічну політику 👉http://bit.ly/3Ev96C3

记录

11.06.202323:59
18.9K订阅者
30.04.202423:59
1900引用指数
25.01.202517:41
53.3K每帖平均覆盖率
25.01.202517:41
53.3K广告帖子的平均覆盖率
25.08.202423:59
3.75%ER
30.03.202521:45
320.21%ERR
订阅者
引用指数
每篇帖子的浏览量
每个广告帖子的浏览量
ER
ERR
JAN '20JAN '21JAN '22JAN '23JAN '24JAN '25

Мінсоцполітики 热门帖子

📌 Уряд спростив порядок отримання пенсій і страхових виплат для ВПО, українців за кордоном і на тимчасово окупованих територіях (ТОТ).

Раніше особи, які отримали довідку ВПО до 24 лютого 2022 року, та громадяни, які виїхали за кордон після цієї дати або проживають на ТОТ, мали окремий алгоритм отримання пенсійних виплат, що ускладнювало отримання коштів.

Уряд ухвалив зміни, які встановлюють єдині умови виплати пенсій для всіх громадян України.

✅ Відтепер такі пенсіонери можуть отримати свої пенсії на рахунок будь-якого банку України. Громадяни за кордоном або на ТОТ мають раз на рік проходити фізичну ідентифікацію — щороку до 31 грудня. Крім того, якщо пенсіонери проживають на ТОТ, вони мають здійснювати мінімум одну фінансову операцію на своєму рахунку кожні шість місяців.

Такі вимоги встановлено для підтвердження того, що пенсіонер живий, і кошти пенсії зі своєї картки отримує саме він.

Детальніше читайте в новині 👉 http://bit.ly/4c9xdmn
已删除03.04.202508:04
03.04.202507:07
📌 Опіка та піклування — найбільш поширена сімейна форма виховання. Із 62 тисяч дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 44 тисячі зростають в родинах опікунів і піклувальників.

Різниця між опікою і піклуванням — у віці дитини. Опіка оформляється над дитиною до 14 років, піклування — від 14 до 18.

✅ Сьогодні разом з Державною службою України у справах дітей відповідаємо на поширені питання про цю сімейну форму: чи правда, що оформити можуть тільки родичі; які виплати нараховуються на дитину; чи може людина усиновити дитину, над якою взяла опіку, тощо? Гортайте картки.

Важливо: для зручності читання на картках використовується лише поняття “опіка”, але воно стосується і опіки, і піклування; так само під “опікунами” маються на увазі і опікуни, і піклувальники.

Сайт || Facebook || Instagram || YouTube || Viber
19.04.202519:01
Сьогодні. Наші вдома. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
已删除16.04.202515:21
📌 Розрахуйте субсидію на оренду житла самостійно

Для підтримки українців, які змушені були через війну залишити свої домівки і винаймати житло в інших регіонах країни Мінсоцполітики розробило і запровадило новий інструмент підтримки – субсидію на оренду житла.

✅ Відтепер орієнтовний розмір субсидії на оренду можна розрахувати самостійно за допомогою спеціального калькулятора. Для цього знадобиться хвилина часу і декілька кліків.

Переходьте за посиланням https://bit.ly/42ygCUG і введіть коротку інформацію про свою родину:
▪️ кількість членів домогосподарства
тип населеного пункту (обрати із запропонованих варіантів)
▪️ область, у якій винаймаєте чи плануєте винаймати житло
▪️ вартість оренди обраного житла.

Потім натискаєте «Розрахувати субсидію» - і отримуєте орієнтовний розмір допомоги від держави та суму, яку необхідно буде сплачувати самостійно.

ℹ️ Такий калькулятор був підготовлений за підтримки Aгентства ООН у справах біженців в Україні та Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».
👉 «Ти маєш триматись»

👉 «Ти маєш бути сильною / сильним»

👉 «Ти маєш думати про хороше»

👉 «Ти маєш стати для нього / неї підтримкою»

Дружини чи чоловіки військовослужбовців/-виць, а також близькі родичі часто чують ці слова. Вони можуть бути ознакою турботи, але зазвичай не сприймаються як підтримка. Адже родини військових тримаються та тримають, навіть коли втомилися бути сильними.

Цей стан складно пояснити тим, хто не має подібного досвіду. Складно пояснити, «чого напружена», «чого складно радіти»… І коло довіри може ставати все меншим. Але є люди, яким можна довіряти, на яких можна спиратись.

Тож, будь ласка, дозвольте собі прийняти підтримку. З повагою та вдячністю за вашу службу — служіння! Поки ви стоїте за спиною того чи тієї, хто служить, хтось має стати за вашою спиною.
Щиро вітаємо з Великоднем — святом оновлення, віри та надії.

Цей день нагадує нам про силу світла, яке перемагає темряву.

Про життя, що відроджується навіть після найважчих часів. Про добро, яке починається з простих вчинків — уваги, підтримки, щирої допомоги.

Згадаймо сьогодні тих, хто віддав своє життя за те, аби кожен з нас мав можливість відчути тепло Великодня. Та подякуймо тим, хто невпинно захищає Україну від ворожої темряви.

🕊️ Нехай цей Великдень принесе у наші домівки тепло, мир і спокій. Нехай поруч будуть рідні та близькі, а в серці — віра у краще майбутнє.

Нехай кожен, хто потребує підтримки та турботи, обов’язково її отримає.

Христос Воскрес!
З Великоднем!
24.04.202507:47
Сорок чотири дні, як Україна погодилась на повне припинення вогню та ударів. Це була пропозиція Сполучених Штатів. Сорок чотири дні, як Росія продовжує вбивати людей та уникати жорсткого тиску й відповідальності за це.

Дуже важливо, щоб всі у світі бачили та розуміли, що відбувається насправді. Приблизно 70 ракет, зокрема балістичні. Ще майже 150 ударних безпілотників.

На жаль, багато руйнувань. Тривають рятувальні операції, розбирають завали будинків. Станом на цей час понад 80 людей поранено по всій Україні. Усім надається допомога. На жаль, у Києві 9 людей загинуло. Мої співчуття рідним та близьким.

Була доповідь військового командування. Доручив міністру оборони України негайно звʼязатися з партнерами щодо наших запитів про зміцнення ППО.

Сьогодні поінформую Президента ПАР Рамафосу, який головує в «Групі двадцяти», про ситуацію та нашу потребу в активізації глобальних дипломатичних зусиль. Припинення ударів потрібне негайно й безумовно. Розраховуємо також на допомогу в гуманітарних питаннях – у поверненні наших полонених та викрадених Росією українських дітей. Частину програми цього візиту скасовую та після зустрічі з Президентом ПАР негайно повертаюсь в Україну.

Міністр закордонних справ України проведе всі необхідні зустрічі в ПАР, щоб повністю поінформувати політичних і громадських лідерів країни про ситуацію.

Вдячний всім у світі, хто підтримує Україну і наших людей.
🤔 Чому важливо внести свою організацію до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг?

У межах Проєкту малих грантів роз’яснюємо, як функціонує такий реєстр, навіщо він потрібен і які можливості відкриває. Матеріал доступний у двох форматах — обирайте, як вам зручніше.

Переглянути відео 👉 bit.ly/42J6fgT
Читати текстову версію 👉 bit.ly/3GAKyYZ

ℹ️ Проєкт реалізується завдяки підтримці Уряду Великої Британії в межах проєкту «Соціальний захист для інклюзії, стійкості, інновацій та трансформації (SPIRIT)», що реалізується у співпраці з Мінсоцполітики, Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю та UNICEF Ukraine, за адміністрування ІСАР Єднання.
🟢 Ольга Бобрусь з містечка Гнівань на Вінниччині щодня долає бар’єри — жінка пересувається з ходунками. Але найважливіше — вона допомагає долати бар’єри іншим.

Коли у Гнівані через відключення світла ставало темно — вона відкривала двері свого дому для Пункту незламності, куди могли прийти всі охочі.

А коли побачила, що громада потребує психосоціальної підтримки, — разом з командою створила місце, де цю підтримку можуть отримати всі. 🤝 Так з’явився Центр життєстійкості. Зустріч із міністеркою Оксаною Жолнович надихнула жінку долучитися до проєкту, і вже з лютого 2025 року вона з командою почала підтримувати жителів Гнівані.

Читайте історію Ольги на сайті Мінсоцполітики — про безбар’єрність, силу і зміни, які починаються з однієї людини http://bit.ly/4jaZ47U

Центри життєстійкості — пілотний проєкт Міністерства соціальної політики України у партнерстві з громадами в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як?, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.
✅ У Києві відкрився Центр життєстійкості, створений релокованою громадою з Луганщини.

У Дарницькому районі столиці запрацював простір, створений релокованою Нижньодуванською громадою на базі БФ «Карітас Київ».

Команда психологів і фахівців соціальної роботи надаватиме тут безкоштовну психосоціальну підтримку, соціальні послуги та консультації.

💬 «Під час війни підтримка людей має бути не просто декларацією, а дією. Ми бачимо, як громади об’єднуються навколо спільної мети — зберегти внутрішню силу та згуртованість. Центри життєстійкості — це не про стіни, це про серце громади. Ми вдячні партнерам та кожному, хто робить такі місця можливими, особливо для тих, хто втратив дім, але не втратив себе», — наголосила Міністерка соцполітики Оксана Жолнович.

ℹ️ Центр вже працює за адресою: м. Київ, вул. Здолбунівська, 3-А.

Проєкт Мінсоцполітики є частиною Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як?, ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

Деталі 👉 http://bit.ly/4ccjYkN

Фото: «Вечірній Київ»
👥 ВПО старшого віку, а також люди з інвалідністю можуть жити у звичному середовищі — з підтримкою та турботою, а не в ізоляції. Це стає можливим завдяки послузі підтриманого проживання за принципом «гроші ходять за людиною».

🏡 Усе максимально наближено до звичного життя. Фахівці підтримують, але не обмежують — навпаки, допомагають бути незалежними, впевненими, соціально активними.

У Територіальному центрі соціального обслуговування Диканської селищної ради на Полтавщині вже проживають шестеро ВПО, які отримують якісний догляд і турботу.

Серед них — 80-річний Микола Коваль, який евакуювався з Харкова. Пан Микола має І групу інвалідності і потребує щоденної підтримки. Завдяки новому формату соціальних послуг він може жити у комфортних умовах з гідністю та безпекою.

📍Проєкт реалізується Мінсоцполітики та партнерами. Полтавщина — одна з перших областей, де запроваджено таку послугу. Впровадити її за принципом «гроші ходять за людиною» може кожна громада.

Детальніше: http://bit.ly/4j2PoN9
✅ Родині ВПО буде надаватись субсидія на оренду, якщо видатки на наймане житло (в межах встановлених соціальних нормативів) перевищують 20% доходів сім'ї.

Що це означає на практиці, покажемо на прикладі.

Приміром сімʼя з 4-х осіб (двоє батьків та двоє неповнолітніх дітей) проживає в Дніпрі, винаймає 2-кімнатну квартиру та сплачує за оренду 12 000 грн на місяць.

Середньомісячний сукупний дохід сімʼї складає 17 000 грн, бо працює тільки батько, а мати - у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3 років. Тобто сім'я має віддавати за житло значно більше, ніж 20% або п'ята частина доходів.

У такому випадку родина може отримати субсидію на оренду розміром близько 9 526 грн. А обов'язковий платіж за оренду складатиме 2473,5 грн (тобто самостійно сплачувати необхідно буде близько 2,5 тис. грн.)

Нагадаємо, що родина може складатись і з однієї людини.
🌐 Цифровізація соціальних послуг: 125 фахівців соцсфери Сумщини вдосконалили свої навички, щоб своєчасно та комплексно надавати підтримку!

У Сумах за підтримки ПРООН в Україні пройшла серія 5 тренінгів щодо роботи з функціоналом електронного кейс-менеджменту, який дозволяє спростити процес надання соціальних послуг. Цей інструмент запрацював восени 2024-го, тож фахівці на місцях ще потребують вдосконалення своїх навичок.

Для цього команда Мінсоцполітики та ДП "ІОЦ Мінсоцполітики України" ознайомила учасників із основними можливостями кабінетів на Соціальному порталі Мінсоцполітики — це охоплювало огляд алгоритмів опрацювання звернень, а також особливостей роботи з ними 💻

Нагадаємо, що українці можуть подавати заяви на отримання соціальних послуг онлайн 👉 на soc.gov.ua.

Навчання організовано в межах флагманського партнерства ПРООН і ЄС «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні».

Фото: Сергій Кухарьонок / ПРООН в Україні
Підтримка для постраждалих від війни: Мінсоцполітики спільно з Aгентством ООН у справах біженців в Україні відкрили оновлений корпус санаторію «Слава» в Миргороді на Полтавщині. Він став комфортним та безпечним простором для ВПО старшого віку та людей з інвалідністю, де вони отримують необхідний догляд та соціальні послуги.

💬 «Ми фактично змінили призначення санаторію, створивши тут гідні умови життя для людей старшого віку та людей з інвалідністю, які виїхали з небезпечних територій, та потребують додаткової підтримки», — сказала Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.

Санаторій «Слава» надає три основні соціальні послуги:
▫️ притулок для внутрішньо переміщених осіб, допоки їм не буде запропоноване довгострокове житло;
▫️ підтримане проживання для людей, які потребують допомоги у повсякденному житті (зокрема, людей похилого віку та людей з інвалідністю);
▫️ соціальна адаптація для поступового переходу до самостійного життя.

🔎 Детальніше: bit.ly/4cHGKBg
25.04.202516:01
❗️ Додаткові виплати від ВПП ООН для пенсіонерів, осіб без права на пенсію та людей з інвалідністю продовжено до кінця травня. Забезпечення таких виплат — це спільний проєкт Мінсоцполітики, Пенсійного фонду і Всесвітньої продовольчої програма ООН.

Завдяки цій програмі 507 тисяч українців щомісяця отримують допомогу на загальну суму 272 мільйони гривень.

ℹ️ Розмір такої допомоги – це різниця між пенсією (або соціальною виплатою), яку вже має людина, та 3250 грн. Тобто, якщо соціальна виплата становить, приміром, 2 700 гривень, – людина отримує від ВПП ООН ще 550 гривень додаткової допомоги.

Отримувачам допомоги додатково нікуди звертатися не потрібно. Вона буде виплачена у такий же спосіб, яким людина вже отримує пенсію або соціальні виплати.

Проєкт Мінсоцполітики, Пенсійного фонду та Всесвітньої продовольчої програми ООН із фінансової підтримки людей з вразливих категорій було започатковано в серпні 2023 року.

Детальніше про те, хто має право на такі виплати – на картках ☝️
登录以解锁更多功能。
Cookie

我们使用cookie来增强您的浏览体验。点击“接受所有”,您同意使用cookie。