Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Инсайдер UA
Инсайдер UA
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Инсайдер UA
Инсайдер UA
Європейський нігілізм avatar

Європейський нігілізм

政治
Народний бюлетень з найважливішими новинами.
Для зв'язку @jesuispartout7
TGlist 评分
0
0
类型公开
验证
未验证
可信度
不可靠
位置Україна
语言其他
频道创建日期Nov 22, 2018
添加到 TGlist 的日期
Jun 17, 2023
关联群组

Європейський нігілізм 热门帖子

19 квітня в Культурно-Мистецькому Центрі НаУКМА мала пройти лекція «Героїчна порода: від Старої України до Третіх Визвольних Змагань», але двері КМЦ виявилися закритими для нас. Владислава Осьмак, що вийшла зсередини та надала коментар з приводу позиції керівництва університету, відверто єхидствувала та перебивала організаторів та учасників лекції, котрі намагалися отримати пояснення від неї.

Тим не менш, захід було проведено під стінами Могилянки; окрема подяка за надання стільців - працівникам ресторану, що знаходиться у парку.

За тиждень до цього, студентська спілка націоналістів «Український Студент» подала звернення щодо проведення лекції в стінах Академії. Спочатку їм погодили проведення лекції, але, раптово посеред тижня надійшла інформація щодо звернення «Антидискримінаційного комітету» НаУКМА до адміністрації університету, з проханням заборонити проведення цього заходу. Приводом до звернення нібито послугував донос анонімного представника університету - чи то студента, чи то когось із керівництва.

Після появи висновку цього антидискримінаційного комітету, відбулася наша переписка з Сергієм Квітом.

Окрім того, що відомий зрадник націоналістичного руху (поговорюють, що в далекому минулому аж цілий сотник Тризубу ім. Степана Бандери!) Сергій Квіт повторив маячню з висновку комітету з етики, він також засвідчив себе як затятий комсомолець на службі усім відомих фондів спонсорування світової пролетарської лібертарної революції та прихильником ліволіберальної, людожерської частини євробюрократії.

І це той Квіт, що казав у інтерв'ю 2021 року «Донцов хотів, щоб українці були переможцями» - цікаво, а чи дав би він самому Донцову слово в стінах університету, якби склався такий анахроністичний фантастичний сценарій? Адже Донцов був завжди зовсім незручним, та взагалі ненависним для таких провансальців, як нинішнє керівництво Могилянки.

Також в переписці Сергій Квіт зазначає, що «університет є вільною трибуною для вислову для людей різних поглядів, які готові слухати і чути один одного». Його дії демонструють зворотнє: комсомольці присвоїли собі Академію та не хочуть, аби в її древніх стінах був простір свободи.

Вважаємо, що з цієї події має розпочатися очищення Києво-Могилянської Академії від прихильників «ліберального тоталітаризму». Закликаємо студентів-націоналістів єднатися, аби зробити Могилянку справді вільним простором для висловлення думок.
20.04.202519:52
Дуже любив Великдень у підлітковому віці, коли ми з родичами їздили рано вранці до церкви. Там відбувалося все те дійство з освячуванням пасок; мабуть збір такої кількості народу заради однієї мети вперше давав відчути, що таке "екклезія", ще і у містичний, торжественій атмосфері свята.

Пам'ятаю багато тих сірих таємничих ранків, коли відчуваєш, ніби стається щось важливе, але не знаєш, що саме. Тепло те все згадувати, коли сьогодні дивишся на розквітлі дерева в саду.
В Ізюмі зараз дуже гарно!
Паломництво в Холодний Яр: авангардисти провели похід памʼяті

Молодші авангардисти вирушили у п’ятиденну, вже традиційну для нас подорож у саме серце Гайдамаччини та антибільшовицьких повстань — до Холодного Яру.

Маршрут охоплював ключові місця української історії, просякнуті справжнім духом давнини.

Під час походу кожен із нас вчився витримці, самоконтролю та дисципліні, випробовуючи свій дух у польових умовах.

Щодня ми долали перепади рельєфу та примхи погоди. Усе це, навіть брак сну, було частиною поставленого завдання.

Цей похід ми присвятили Максиму «Буліню» Квапишу — авангардисту, який загинув у бою в травні 2022 року. Максим не просто брав участь у таких мандрах і особисто організовував походи — він закладав основи майбутнього світогляду та ідеології «Авангарду», які ми зберігаємо після його загибелі. Він розумів, що дія формується не в комфорті, а справжнє розкриття людського духу відбувається в диких умовах.

Нагадуємо, що незабаром відбудеться вечір памʼяті Максима Квапиша. Під час заходу побратими розповідатимуть про життєвий шлях Буліня, а його рідні поділяться теплими спогадами. Реєстрація — за посиланням у профілі.

Наступний похід — улітку. Деталі — згодом.
Перепони з боку керівництва НаУКМА не завадили лекції відбутись.

Всі деталі згодом.
***

Блискавиці у небі багряні. І Північ страшиться Півдня.
Вас забирає літо. Ви - мерехтливі тіні.

Рими горять так швидко, коли вогонь навкруги...
Смерть же втрачає сенс, якщо безсмертні Боги.

Руки вкриває попіл, леза - на шиї зміям,
В небо здіймає лебідь, не боячись хуртовини.

В небі зоря застигла. Гибель тепер поряд.
Ціль же ясна та чиста - наш пантеон ні для кого.

08.08.22.
Абсолютно ідіотська пропаганда. Там навіть про те, що Трамп за походженням німець (тому і фашист, за логікою дебіла Кшиштопи).
转发自:
Sergii Ivanov avatar
Sergii Ivanov
01.05.202507:46
Скоро
Сьогодні ми відзначаємо створення української Дивізії «Галичина», яка в майбутньому стала першою дивізією Української Національної Армії. З моменту її формування в 1943 році, бійці «Галичини» були не лише частиною великої військової історії, а й уособленням національної гордості. Їхній подвиг у пеклі під Бродами, відданість своїй землі та готовність боротися за свободу України залишаються в нашій пам'яті й серцях. Багато дивізійників боролися з більшовизмом не тільки в лавах "Галичини", а й в Українській Повстанській Армії, захищаючи рідний край від червоної навали.

Цей день є нагадуванням про те, що боротися з більшовицькими ордами та їх наступниками допомагають не фіктивні угоди і договори, які ніхто не збирається виконувати, а добре вишколене, мотивоване та першорядно озброєне військо. Нехай героїзм бійців цієї дивізії надихає кожного продовжувати справу наших дідів і ставати на захист нашої держави.

Слава Україні! Героям слава!
"Г. Сковорода писав, що є дві породи людей: одні роджені вести, другі – за ними йти. «Хто колісцятком, а хто ключиком в годиннику має бути», – писав він – залежить від природи людини, від її вдачі, від «сродності», нахилу. «Черепасі сродне плазувати, орлові – літати, не навпаки»!"

"Ці три прикмети, шляхетність, мудрість, відвага, – три основні прикмети володарської кляси. Є про них і в Евангелії згадка, що коли провідники народу тратять мудрість, благородство і відвагу, – близькі вони до упадку. З проводом же ж, який ті три прикмети посідає, ніякий ворог нічого не зробить: шляхетного не підкупиш, мудрого – не обдуриш, мужнього – не залякаєш!..."

"На Україні процес занепаду вершків суспільства почався від розкладу козацької старшини, нашої правлячої аристократії, – розкладу, що осягнув свого зеніту в часи Шевченка. А нова народницька інтелігенція – що від половини XIX в. зголосила права на провід народом, не хотіла на жаль нав’язати обірвану нитку старокиївської й козацької традиції…"

"Що ж спільного знайдуть між собою ті різні породи людей, коли те, що одні звуть боротьбою з злом, другі називають «некультурністю» і «киринею»? Коли те, що одні звуть трусістю – звуть другі «гуманністю»; що одні картають як потурання каналії, другі хвалять як «толеранцію»; що одні підносять як героїзм, другі – знов плямують як «розбишацтво»? Коли те, що в перших є вірність ідеї і бажання боротись за неї до загину, є в других – «ексклюзивністю» і «фанатизмом»? Що в одних зветься безпринципністю й безхарактерністю, то в других є – «об’єктивністю», а прив’язання до правди своєї – «доктринерством»?"

Дмитро Донцов, "За який провід?", 1948 р.

Коли чекати, що комсомольці типу Квіта та йому подібних відмінять Донцова?

Для нас, і для усіх представників покоління Ukraina Militans, Григорій Сковорода, Дмитро Донцов та кн. Костянтин Острозький мають більший авторитет, ніж "комітети з етики" НаУКМА та їх прихильники.
Оце все – творчість, позбавлена змісту та цінності.

Наразі все ніби по Донцову: існують дві літератури нашої доби. Одна – міщансько-інтелігентська, безсенсовна, марування паперу.

Друга – героїчна, воїнська, література та поезія Ukraina Militans.

Вони сильно відрізняються. Українська інтелігенція всіх цих років завжди чомусь пам'ятала про "розстріляне відродження" та якихось радянських українських письменників, забуваючи про "вістниківську квадригу" поетів, ставлячи на друге місце прозу Самчука, Єндика, Юрія Клена та інших.

Так само і зараз, героїчну літературу нашої доби творять вихідці з націоналістичних вуличних організацій, військові, українська правиця.
已删除18.04.202506:39
17.04.202511:46
Праві сили анонсують контрзаходи на 19 квітня, 13:30.
Особисте від РХ

Давно обіцяв Євгенові Вряднику написати відгук про його книгу "Автаркія", і ось настав час, коли не зробити це буде непристойно.

Це література від військовика, що повинна з'являтися в наш буремний час. Текст від людини, яка свідомо присвятила своє життя ризикованим справам, згуртувала навколо свого стилю цілу спільноту. Людина, яка опікувалася найцікавішим інтелектуальним осередком України 2010-х років.

Книга про те, як спокійно жити в умовах сталевого буревію, рахувати дихання й не шукати моральних авторитетів. Книга про те, як грати з життям і смертю, як не сприймати обставини надто емоційно.

Наші покоління звикли до життя, де можна принаймні сподіватися на інституції, справедливість, історію. Але життя раптом поставило наш мангал із шашликами на березі безодні. Хто досмажить те м'ясо - бенкетуватиме останнім.

Я щиро радий, що ця книга з'явилась, і трохи заздрю видавництву "Наш Формат". Знаю, що зараз вийшов другий тираж, і раджу всім набути примірник.
08.05.202519:04
https://youtu.be/K2xKoCLnyQQ

Долгожданный эфир на Антиподах. Подарил Сергею новый диск Молотх, посидел в ламповой атмосфере - был приятный вечер на коротком перерыве между боевыми в конце марта.
14.05.202513:38
«Щоб люди пішли за тобою, вони мають бачити, що ти пройшов свій шлях», — командир Третього армійського корпусу Андрій Білецький.

Про принципи управління, найкращу артилерію, як утримують 50 кілометрів фронту, операції в Мощуні, Кліщіївці та Авдіївську кампанію — дивіться у великому інтерв’ю Андрія Білецького. 

Також — про роль технологічного прогресу і електронні системи управління боєм, скільки коштує війна на місяць та як Третя штурмова проявила себе в кризових ситуаціях.

Як Трійці вдається утримувати першість в рейтингу уражених цілей, про абсолютний рекорд зі знищення ворога за день, ціну брехні на війні, пріоритетні напрямки у розвитку корпусу та перспективу укладення миру.

Дивіться вже на YouTube-каналі «Бутусов Плюс».

3ОШБр | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримай Третю штурмову🇺🇦
登录以解锁更多功能。