Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
APOSTOL avatar
APOSTOL
APOSTOL avatar
APOSTOL
Mate academy стає meme academy

Тепер у нас на платформі є безкоштовний модуль по мемам. Йдіть ставайте сертифікованими мемологами: https://mate.ac/qWBg
Тут така справа. Я часто пишу — робіть стартапи. Якщо вже взялися, то зверніть увагу на ініціативу Uklon Innovative Boost 🚀 

Призовий фонд — €40 000 на розвиток стартапів у сферах: Mobility, Delivery, Logistic, Smart City та безпеки дорожнього руху.

Дедлайн — 20 лютого (ще тиждень!). Встигніть подати заявку на грант від Uklon

🔗 Деталі та подача заявки: жміть сюди
04.02.202508:14
4500 працевлаштованих студенти Мейта 🔥
28.03.202513:17
Багато мейтівців люблять Діму Малєєва, тому історія про нього.

Знаєте той тип людей, які не сидять на місці, а увесь час кудись рухаються? От для мене Діма Малєєв — яскравий приклад такого майндсету та неочікуваних кар’єрних рішень.

З ним мене познайомив мій партнер Макс Лисак багато років тому. Діма розвивав україномовний YouTube — і в нього це дуже добре виходило.

Так от, Діма працював на класній роботі у Львові, «повністю пройшов гру у Львові», і поїхав працювати в Штати. Здавалося, ну що може бути крутіше: Patreon/Affirm, класна позиція, робота в тех, життя в Каліфорнії. Опинився в «золотій клітці». Такі життєві періоди дуже розслаблюють.

Але він бере і їде зі Штатів у Бангкок. Погоджуюсь, що зміни теж нічо так, але неочевидно.

Тому іноді, щоб побудувати класну кар’єру, потрібно виходити за рамки звичних рішень. Треба шукати нові можливості й наважуватись на зміни.

Ви точно бачили його на YouTube (бо канал один із найпопулярніших в ІТ-ніші) — там тонна цікавого про новини IT, співбесіди та кар'єру. Але чи знали, що у нього ще є телеграм-канал Думки, про які ніхто не питав?

Рекомендую підписатись і все ж питати думки Діми, бо він ще й дуже дасть класні відповіді.

p.s. сьогодні у Бангкоку був землетрус. Підтримайте Діму!
12.02.202509:51
У цьому каналі ділюсь досвідом з тими, хто хоче почати і розвивати свою кар’єру, cтавати кращим менеджером, бути більш продуктивним, надихатись на саморозвиток.

В українському інфополі є ще канали людей з ІТшечки, на які раджу підписатись. Першою такою рекомендацією є канал «Той самий Бабіч».

Чому варто стежити за Сергієм?

Бабіч — максимально трушний чувак. Ви точно бачили його публічні співбесіди на YouTube. У telegram у нього теж багато годного контенту.

Називає речі своїми іменами. Він не боїться висловлювати непопулярні думки. Наприклад, наше з ним відео в TikTok, де він рубає правду про «хочу в ІТ через гроші», за добу набрало 230K+ переглядів.

Для тих, хто хоче прокачати харди. Якщо ви розробник чи розробниця й хочете рости професійно, там знайдете багато корисного.

Підписуйтесь 👇
@toisamyibabich
31.01.202512:55
«Що я тут роблю? Мене звільнять»

Відчуваєте, що нічого не знаєте, нічого не вмієте і ви – найслабший(ша) в команді? Почніть менторити джунів.

У мене є друг, який навчався в одному з найкращих ліцеїв Києва, брав участь в олімпіадах з програмування, мав 10 років досвіду і потрапив у Google, в команду SRE (site reliability engineer, щось схоже до DevOps).

Перші 3 роки роботи він відчував себе набагато слабшим за інших, адже всі в його команді мали по 5-10 років досвіду безпосередньо в Google. Він почувався так, наче нічого не знає. У нього був справжній синдром самозванця.

Одного дня до його команди приєднався новий співробітник. І мій друг одразу зрозумів, що насправді знає більше, ніж думав. Синдром самозванця як рукою зняло.

Тому, якщо ви почуваєтеся, як він колись, не бійтеся ділитися своїми знаннями з іншими. Це може не тільки підвищити вашу самооцінку, а й допомогти зрозуміти, скільки ви насправді знаєте і як ви можете бути корисними команді.
27.03.202509:20
Vibe coding — нова реальність

Тепер, щоб створити сайт, не потрібно писати код самому. Достатньо описати, що тобі потрібно, і AI зробить усе за тебе: згенерує, запустить і навіть задеплоїть. Причому одразу і для десктопу, і мобільну версію.

Зайдіть на lovable.dev, bolt.net чи replit.com, напишіть, який сайт хотіли зробити, але ніколи не вистачало часу — і через 5 хвилин подивіться на результат.

Воно прям fucking impressive. Один промпт — декілька хвилин і сайт готовий. Далі сидите і під свій vibe просите AI зробити зміни («зменш відступи в хедері», «додай сторінку з ревюшками», etc). З усіх моїх промптів «найгірше» вийшов сайт для ресторану української кухні. Проте, нагадую, на це пішло до 5 хв.
07.02.202513:41
Три наші проєкти увійшли в шорт-лист премії DOU 🙌

Підтримайте Mate academy в голосуванні: https://dou.ua/awards-2025/

🔫 Збір для Повернись Живим — Дістанемо на відстані — в категорії «Найпотужніша ініціатива від ІТ-компанії, що наближає перемогу». Ми тоді понад 11 млн грн для снайперів зібрали 🔥
👏 Навчання ветеранів та ветеранок в Mate за підтримки Мінцифри — категорії «Найкраща соціально орієнтована ІТ-ініціатива». 52 ветерани взяли на навчання, 19 з них вже працевлаштовані, інші вчаться.
😎 Роман Апостол — в категорії «Вони – надихають». Тут без зайвих слів😅

Буду дуже вдячний за голос!

p.s. оскільки номінантів багато, шукати непросто, на скріншоті додаю підказку, як виглядають наші заявки.
30.01.202511:39
"Eat that frog", якщо прокрастинуєте задачу.

Якщо дуже спростити, то суть цього підходу в тому, щоб обрати таску, яка найменше приємна, яку найменше хочеться робити, і почати ранок з неї та зробити її. Після цього всі наступні задачі даються дуже легко. І кожного дня є відчуття великого досягнення.

Про це навіть є книжка написана Браяном Трейсі
25.03.202517:12
Netpeak змінює назву? Що відбувається?
«Наш бенефіт — ми не кричимо на людей», — сказав Артем Бородатюк у новому випуску Нештучного Інтелекту.

Артем — той спікер, якого варто слухати, якщо ви:
• Шукаєте відповіді на питання менеджменту та найму
• Цікавитесь ефективністю людей у владі
• Думаєте, як поєднати роботу, війну та життя
• Хочете стати СEO чи успішним підприємцем

Якби цей подкаст трапився мені 6 років тому, я наробив би значно менше помилок. А деталі про ребрендинг Netpeak Group — вже у випуску 🔥 

p.s. дуже треба ваші коментарі та лайки під відео 🙏 Алгоритми YouTube люблять увагу, а випуск — того вартий.

🎧 Дивитися тут: https://www.youtube.com/watch?v=P9VRDvkVWUQ
06.02.202509:04
Ранок — ідеальний час для саморозвитку. Ще до того, як ми застрягли в TikTok/Instagram, занурились в роботу і встигли втомитися.

Якщо здається, що на це немає часу чи ресурсу (це найпопулярніша відмазка) — значить, варто змінити підхід. Зробити саморозвиток такою ж звичною частиною дня, як інші таски.

Як це організувати?
1. Додати в календар. Виділити конкретний час — з години X до Y — і займатися читанням, переглядом подкастів чи маленькими експериментами.
2. Просто читати більше. Статті (Hacker News, Medium, Reddit), книжки — ідеально англійською.
3. Ділитися тим, що дізнались. З друзями, колегами або навіть просто постіть думки в соцмережах. Це допоможе краще запамʼятати щойно прочитане/побачене/зроблене.

p.s. коли я бачу, що руки до читання у мене просто не доходять через кількість зустрічей / задач  — ставлю собі в календар "Reading time".
显示 1 - 11 11
登录以解锁更多功能。