Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Донбізнес 🇺🇦 avatar

Донбізнес 🇺🇦

Ми знаємо все про потенціал держави та розказуємо про наші підприємства та бізнес. І віримо, що Україна - найкраще місце для створення власної справи

@gk6439
- співпраця
TGlist reytingi
0
0
TuriOmmaviy
Tekshirish
Tekshirilmagan
Ishonchnoma
Shubhali
JoylashuvУкраїна
TilBoshqa
Kanal yaratilgan sanaЛют 08, 2024
TGlist-ga qo'shildi
Трав 14, 2024
Muxrlangan guruh

Донбізнес 🇺🇦 mashhur postlari

Repost qilingan:
НІП «Тиск» avatar
НІП «Тиск»
15.03.202511:37
Зеленський: «Довгий Нептун» пройшов випробування й успішне бойове застосування. Нова українська ракета, точний удар. Дистанція — тисяча кілометрів.
04.04.202512:06
📛Нафта з 76$ впала до 64$ за добу

Вибачте що не по темі, не втримався не написати про це

@donbusinessukr
Repost qilingan:
НІП «Тиск» avatar
НІП «Тиск»
Збірка штурмових гвинтівок CZ BREN 2 за ліцензією компанії Česká Zbrojovka на одному з українських підприємств.
Джерело
"Львівські круасани" виходять на ринок Республіки Корея

Українська мережа пекарень готується до відкриття першого закладу в Кореї. "Ми виходимо на корейський ринок. Плануємо відкриття ближче до кінця місяця", — повідомили у Lviv Croissants.

Заклад з’явиться у бізнес-кварталі Goddeok Business Valley за адресою 353-23 Godeok-dong. Наразі компанія шукає менеджера пекарні.

Мережа Lviv Croissants наразі працює за франшизою. В Україні відкрито понад 178 пекарень, 11 — у Польщі, одна — у Словаччині та ще одна — у США.

@donbusinessukr
США готові управляти українськими АЕС

Міністр енергетики країни Кріс Райт заявив, що Штати "без проблем" могли б керувати експлуатацією атомних електростанцій в Україні, якщо буде прийнято політичне рішення щодо цього.

"Разом із місцевими експертами ми залучимо висококласних ядерних фахівців із Сполучених Штатів, і разом ми приймемо мудрі рішення. Америка сповнена досвіду в цій галузі", – наголосив Райт. Водночас він додав, що діалог щодо можливого придбання американськими компаніями атомних електростанцій, наприклад ЗАЕС, не ведеться.

Згідно офіційної заяви держсекретаря Марко Рубіо та радника з нацбезпеки Майка Волца за підсумками розмови Трампа та президента Зеленського, американський лідер запропонував передати українські АЕС під контроль США.

Але Зеленський наголосив, що мова йшла про можливість забрати ЗАЕС у росіян та інвестувати в неї, спростувавши розмову з Трампом щодо права власності.

@donbusinessukr
Заступник польського міністра запропонував купити порт в Одесі та орендувати українські землі

Заступник міністра агрополітики Польщі Міхал Колодзейчак заявив, що Варшава має розглянути можливість купівлі або довгострокової оренди порту в українській Одесі. На його думку, польські компанії могли б експортувати зерно через порт під польським контролем із таких регіонів, як Замостя, Люблінщина, Підкарпаття, а також із Західної Європи.

Колодзейчак зазначив, що транспортування через Україну до африканських країн є дешевшим, а отже – економічно вигіднішим. За його словами, середня ціна тони пшениці в регіоні Чорного моря на 100 злотих вища саме через нижчі логістичні витрати.

Колодзейчак запропонував, щоб Польща офіційно ініціювала переговори з Україною щодо оренди чи купівлі причалу в Одесі, наприклад, на 50 років. Окрім цього заступник міністра також припустив, що польські компанії могли б орендувати до пів мільйона гектарів української землі. Це, за його словами, дозволило б посилити аграрну позицію Польщі на тлі можливого вступу України до ЄС.

@donbusinessukr
Ужгородське підприємство налагодило виробництво акумуляторів

ТОВ "Перегіум", яке розпочало свою діяльність на волонтерських засадах,  перетворилося на бізнес з виробництва акумуляторів та систем зберігання енергії.

У 2022 році кілька молодих ентузіастів почали виготовляти зарядні станції та павербанки для військових у невеликому складському приміщенні. З часом команда зростала, набуваючи досвіду і можливостей для створення потужніших пристроїв, що відповідали запитам військових підрозділів.

Компанія, що налічує 20 працівників, створює рішення, здатні забезпечити енергоживленням як квартири, так і невеликі підприємства чи лікарні. Наразі налагоджене виробництво батарейних конструкцій, які можуть бути зібрані в системи зберігання енергії з потужністю від 5 до 108,5 кВт, в залежності від вимог замовника.

@donbusinessukr
Vyriy Drone виготовила першу тисячу повністю локалізованих FPV-дронів

Українські дрони, оснащені тепловізійною камерою, виготовили на замовлення "Армії дронів". Вартість одного – близько 30 тис грн. У компанії розповіли, що в серійному виробництві дрони з українських комплектуючих вдалося здешевити до рівня аналогічних моделей з китайських компонентів.

Частину компонентів компанія виробляє сама, частину – українські підрядники. Так Vyriy Drone вдалося самотужки локалізувати виробництво рам, плат ініціації, польотних контролерів та систем радіоуправління. Водночас відеопередавачі виготовила українська компанія DEC-1, двигуни – ТОВ "Реалголд", а камери – Odd Systems.

@donbusinessukr
"Ліси України" цьогоріч закінчують перший етап висадки мільярда дерев

Державне підприємство "Ліси України" прагне завершити перший етап екологічної програми "Зелена країна", яка передбачає висадку 1 мільярда дерев, розпочатої президентом України Володимиром Зеленським в 2021 році. Про це повідомив гендиректор держпідприємства Юрій Болоховець.

За його словами висадка 1 млрд дерев необхідна для мінімізації наслідків глобальної зміни клімату, створення захисних смуг із дерев для захисту від пилових бур, а також збільшення показника лісистості країни з нинішніх 15,9% до мінімально необхідних 20%.

@donbusinessukr
"Метінвест" працевлаштував вже майже 1000 ветеранів

З початку повномасштабної війни понад 1700 працівників групи "Метінвест" були демобілізовані. Наразі до роботи в компанії повернулися майже 1000 ветеранів, з яких понад 190 працюють на об’єднаному гірничо-збагачувальному комбінаті компанії.

Якщо за станом здоров’я вони не можуть виконувати попередні обов’язки, їм пропонують здобути нову професію або підвищити кваліфікацію безпосередньо на підприємствах Групи.

Окрім цього, захисники мають можливість отримати безкоштовну вищу освіту у технічному університеті "Метінвест Політехніка". Для вступу передбачена спрощена процедура – онлайн-співбесіда без іспитів. Торік студентами університету стали 26 ветеранів, серед яких є співробітники компанії та оборонці "Азовсталі".

@donbusinessukr
В Україні налагодили ремонт американських БТР М113

Це стало можливим в першу чергу через освоєння виробництва запчастин до цієї техніки, що дозволяє не чекати на постачання з-за кордону. Капітальні ремонти цих машин проводять тепер не лише на заводах, а й на військових логістичних базах.

В деяких випадках фахівці навіть переставляють на М113 гусениці з БМП-1 або БМП-2, часом це покращує прохідність та надає додаткові переваги, якщо порівняти зі стандартними.

"Тут, на фронтах Донеччини, Харківщини та Луганщини, ці машини отримали нове життя. Адже після закінчення війн в Іраку та Афганістані вони були законсервовані, ніде не використовувалися, перебували на базах зберігання. Я думаю, що вони б там і поіржавіли. А тут М113, дійсно, непогано себе показали. Інженери, які придумали цю техніку, можуть пишатися своїм витвором", — запевнив механік-водій Сергій.

@donbusinessukr
"Укрзалізниця" закупила 32 тис тонн рейок з Китаю

УЗ вперше за чотири роки провела конкурентну закупівлю рейок з Китаю через відкриті торги в системі Prozorro. Вже у квітні розпочнеться відвантаження, і за три місяці критично важливий вантаж буде в Україні.

Очікується, що 32 тис тонн вистачить для будівництва та відновлення приблизно 245 кілометрів залізничних колій. Контрактна ціна однієї тонни рейки становить $960 (без ПДВ), що значно вигідніше за попередні домовленості.

Фахівці УЗ відвідали місце виробництва рейок в Китаї, де вже завершено прокат першої партії в 16 тис. тонн, і провели детальний огляд продукції та ознайомилися з процесом виробництва.

До повномасштабного вторгнення монопольним постачальником рейок для "Укрзалізниці" була "Метінвест". Їх виробляли на маріупольській "Азовсталі".

@donbusinessukr
росіяни прицільно б’ють по запорізьким аграріям

На Запоріжжі окремі господарства працюють близько лінії розмежування — на полях Гуляйпільщини та Оріхівщини Пологівського району, під постійними обстрілами. Серед них агропідприємства "Преображенське" та "Лаванда", якими керують брати Олександр і Дмитро Коростельови.

За словами Андрія Кульбака, керуючого відділеннями підприємства, російські FPV-дрони кружляють над полем і цілеспрямовано б’ють по тракторам та комбайнам, щоб зірвати посівну чи збір урожаю. Щоб захиститись усі робітники працюють в бронежилетах та касках, агротехніка обладнана засобами РЕБ.

За три роки війни постраждало півтора десятки тракторів господарства, деякі вдалося відремонтувати та відновити. Робітники не отримали серйозних травм, окрім легких контузій від вибухів чи незначних пошкоджень від розбитого скла. Наразі в господарстві працює 100 робітників, тоді як до повномасштабного вторгнення було 400. 

@donbusinessukr
МХП має намір повністю відмовитися від оранки за два роки

Увесь ґрунтообробіток в МХП спрямовано на накопичення та збереження ґрунтової вологи. З цієї причини в компанії зменшують площі, які обробляють з оборотом пласта, — усього на 20% площ застосовують оранку, переважно на озимому ріпаку. Агрохолдинг оснащується технікою для безвідвального обробітку, щоб через два роки взагалі відмовитися від оранки.

Збереження вологи – це насамперед ощадливий обробіток ґрунту з рослинними рештками на поверхні, які сприяють більшій інфільтрації води в ґрунт. У роботі з рештками важливими є три етапи: якісно подрібнити, рівноміно розподілити по поверхні та якісно перемішати з верхнім шаром ґрунту. Далі – робота з азотом для мінералізації решток, а також використання деструкторів.

Окрім того, для якісного накопичення вологи працюють над зменшенням ущільнення ґрунту. У результаті весь комплекс заходів дасть змогу отримати рівні поля зі збереженою вологою, де можна провести якісно сівбу, не розраховуючи на весняні дощі.

@donbusinessukr
VEON виводить "Київстар" на американську біржу Nasdaq

VEON (материнська компанія "Київстару") та Cohen Circle Acquisition Corp. I, компанія яка займається купівлею активів, підписали угоду про об’єднання бізнесу, що призведе до лістингу АТ "Київстар" на фондовій біржі Nasdaq у США. Компанія буде розміщена на біржі під тікером KYIV.

VEON володітиме щонайменше 80% випущеного та неоплаченого капіталу Kyivstar Group одразу після закриття транзакції, яке, як очікується, відбудеться у 3 кварталі 2025 року, та залежить від схвалення акціонерів Cohen Circle та інших звичайних умов закриття.

"Вихід "Київстар" на біржу Nasdaq стане не просто фінансовою віхою — він ознаменує собою визначальний момент для економічного майбутнього України. Як один з найбільших приватних інвесторів в Україні, VEON пишається тим, що першим зробив цей історичний крок, пропонуючи американським та світовим інвесторам унікальну можливість підтримати та взяти участь в економічному зростанні та стійкості України", - заявив голова Наглядової ради та засновник компанії VEON Огі К. Фабела ІІ.

@donbusinessukr
Ko'proq funksiyalarni ochish uchun tizimga kiring.