Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
📚 Непозбувний книгочитун avatar

📚 Непозбувний книгочитун

Книги
Найбільший в ТГ канал про книжки
З рекламними менеджерами не співпрацюю. Всі інші - пишіть: @gonchenko
Прайс на рекламу: https://bit.ly/3OAGk4p
Подякувати: https://send.monobank.ua/jar/5wNieTYLDK
Патреон: https://www.patreon.com/npzbvnkngchtn
Рейтинг TGlist
0
0
ТипПубличный
Верификация
Не верифицированный
Доверенность
Не провернный
РасположениеУкраїна
ЯзыкДругой
Дата создания каналаЛист 29, 2018
Добавлено на TGlist
Черв 14, 2023
Прикрепленная группа

Статистика Телеграм-канала 📚 Непозбувний книгочитун

Подписчиков

36 746

24 часа
102
0.3%Неделя
881
2.5%Месяц
983
2.7%

Индекс цитирования

8

Упоминаний1Репостов на каналах0Упоминаний на каналах1

Среднее охват одного поста

7 857

12 часов5 546
21.3%
24 часа7 857
3.7%
48 часов8 165
15.8%

Вовлеченность (ER)

5.46%

Репостов50Комментариев12Реакций428

Вовлеченность по охвату (ERR)

22.28%

24 часа0%Неделя0%Месяц
0.85%

Охват одного рекламного поста

6 552

1 час3 26149.77%1 – 4 часа3 56754.44%4 - 24 часа2 24434.25%
Подключите нашего бота к каналу и узнайте пол аудитории этого канала.
Всего постов за 24 часа
8
Динамика
4

Последние публикации в группе "📚 Непозбувний книгочитун"

В Дніпрі закривається одна з книгарень ВСЛ - в ТРЦ на вулиці Марії Кюрі. До речі, там з цієї нагоди -30% на книжки ВСЛ, завтра ще встигаєте забігти.

Ще під час інтерв'ю з очільниками видавництва чула від них думку, що книгарня в ТРЦ для них - не дуже ок формат, бо там не так затишно, як хотілося б, і каву ніхто не бере. А ще вона працювала в нуль. Напевно, в цьому причина.

В Дніпрі у ВСЛ лишається ще одна книгарня - на Січових Стрільців.
Останнє про бібліотеку. Чомусь у мене закарбувалося з дитинства, що я маю знати назву конкретної бажанки, або гортати назви в стрьомній картотеці, а до справжніх книжок там не пускають. Це мене теж зупиняло від походу в бібліотеку )

А виявляється, просто підходиш до шаф, розглядаєш усе і обираєш )

Цікаво, звідки у мене був цей стереотип? Вам траплялися такі бібліотеки? 🤔
Я тут багато писала про книжки запорізького видавництва РВВ (яке видає довколаісторичну літературу), але ніколи не бачила їх наживо. А подивитися там є на що, бо вони великі й з авторськими ілюстраціями 🥰.

Тому на "Книжковій країні" в першу чергу піду дивитися - РВВ матиме стенд в павільйоні №1, місце П-25.

До речі, серед тих, хто купить книжки видавництва на фестивалі та лишить свої контакти, розіграють антикварний "Кобзар" 1908 року 😳 (його фото в коментах).

Нагадаю, що "Книжкова країна" пройде з 24 по 27 квітня в Києві на ВДНГ. Я там буду всі 4 дні! Побачимося )

пост #направахреклами
Все почалося з того, що ми з донькою (5 років) читали книжку про бібліотеку, і вона спитала:

- А чому тут не купують книжки, а просто беруть? Як це?
- Ну так влаштовані бібліотеки. Там треба брати книжки, читати, повертати, і брати інші.
- А що, так можна було?

Ну добре, остання репліка була трохи іншими словами))

Це підкинуло мені ідею - треба показати дитині, як виглядає справжня бібліотека. Та й собі теж, бо я останній раз була в бібліотеці років 15 тому )

Нагуглила, що у нас на районі є Бібліотека сімейного читання, у якій є і дорослий, і дитячий відділи. Ще й працює по вихідних - ідеально!

Врешті цей похід став для мене відкриттям ) Бо:

1) Навіть, якщо у вас вдома і так багато книжок, можна сприймати це як ще одну форму дозвілля з дитиною. Софія пів години обирала книжки, погортала їх безліч, познайомилася з кількома дітьми, взяла 5 книжок додому - дуже сподобалося!

2) У дорослому відділі виявився доволі хороший асортимент. Є навіть рідкісні "Сараєво для початківців", або та сама "Бойня номер п'ять" за всі гроші світу. Трапляються новинки - думаю, читачі дарують. Вибір дуже ок. І все це можна читати безкоштовно, а не по 500 грн за книжку 👀 Якась магія 😅

3) За ті пів години, які ми там були, в бібліотеку зайшли з десяток дітей, і 90% - україномовні. Думаю, є якась пряма взаємозалежність між бажанням батьків водити їх в бібліотеку і мовою спілкування в сім'ях 🤔

Чесно кажучи, уявляла собі будь-яку бібліотеку, як оту пустелю з мема, де катається перекотиполе. Але виявилося, що це популярне місце! Ого! 👀

4) Ну і загалом дуже приємно дивитися, як батьки з дітьми обирають книжки, обговорюють їх - причому, видно, що усі - постійні клієнти. Це такий острівець "своїх людей" на районі ) Бо дивишся і розумієш, що у вас з цими людьми плюс-мінус такі ж цінності, приємно.

5) Врешті взяли 5 дитячих книжок, які доньці аж нетерпілося швидше прочитати (бо сама ж обирала!). Я собі взяла Кутзее від Фоліо. Бо рука б не піднялася купити, але Кутзее дуже люблю. Взяти в бібліотеці - ідеальний компромісний варіант!

6) Гадаю, ми тепер сюди ходитимемо регулярно ) Принаймні, за дитячими книжками. Не так заради книжок, як заради самого процесу. І щоб донька бачила й інших книголюбів у їхньому природньому середовищі та розуміла, що їх багато )

P.S. Якщо ви з Позняків, це Бібліотека №160 (вул. Григоренка 22/20). Раджу!
Не повірите, але я в бібліотеці взяла книжку Фоліо 😅

Зараз все поясню)))
Тримайте 5 важливих книжок для підлітків від Vivat:

1) Даніела Колоджі "Один проти всіх" — Художня історія про 14-річного підлітка, який звик бути "заводилою" та зіркою класу, але потрапив у нову школу, і тут його не помічають. Роман про підлітків, які шукають власний голос, а також про соціалізацію у новому колективі.

2) Тетяна Рубан "Тимчасово переселені" — художній роман про кількох підлітків, які через повномасштабну війну опинилися в Італії. Про травми вимушених переселенців і способи подолання труднощів.

3) Анастасія Забела "Про секс та інші запитання, які цікавлять підлітків. З життя одного фікуса" — нонфікшн для підлітків від секс-просвітниці та психологині, про фізіологічні й психологічні зміни під час дорослішання, перший секс, прийняття свого тіла та інші важливі речі;

4) Катерина Гольцберг "Я іду до психолога" — психологиня з двадцятирічним досвідом, розповідає про все, що має знати людина, яка переступає кабінет психолога і хоче отримати реальну допомогу. Буде корисна і підліткам, які побоюються йти до психолога, і дорослим також.

5) Валерія Савотіна "Незалежність: перезавантаження" — книжка - інтерактивна гра, у якій підлітки можуть обрати, як повернеться певний історичний період України, і до чого це може призвести. Книжка, яка показує, що кожен вибір у житті має наслідки.

До речі, а накидайте в коментах ще книжок, які заходять вашим підліткам? Може інші назбирають ідей, що їм варто купити. Підійде і художка, і нонфік.

пост #направахреклами
Привела дитину вперше в бібліотеку.

Бібліотекарка питає:
- А у тебе є вдома книжки?
- Так, є!
- Більше, чи менше, ніж у нас?
- Більше!

І не збрехала ж 😅
Вирішила нарешті прочитати "Мисливці за щастям" Валерія Пузіка. Вона давно у мене лежить, здається, нарешті морально готова.

Зробимо вигляд, що зараз дуууже пізній вечір п'ятниці ) Покажіть, #що_читають_книгочитуни на цих вихідних?
Це вам на ніч ))
Якщо звільняєте місце вдома перед літом, знайте, що можна віддати зайві речі на хорошу справу.

У Львові є така періодична подія - Базар Добра. Вони проводять благодійні ярмарки речей, а всі гроші йдуть на допомогу бездомним тваринам. Ось їх інста.

Наступний ярмарок буде 3-4 травня. І зараз вони відкрили збір речей.

Що їм треба:

Книжки, посуд, годинники, картини, прикраси, дрібна техніка, милі й дивні речі з історією. Одяг - ні.
Але, будь ласка, в хорошому стані: не розбиті, не зламані, не порвані. Такі, щоб хтось захотів купити.

Усі ці речі організатори продадуть на ярмарку, а всі гроші підуть на лікування та утримання тварин.

Дані для відправки Новою Поштою:
Андрус Марта
0730000075
Львів, відділення 98

А якщо ви зі Львова, можна просто принести: щодня з 10 до 18 години, вул. Олекси Довбуша 24, там знаходиться організація Домівка врятованих тварин.

пост #направахреклами (але замовив його не фонд, а небайдужа людина, яка цьому фонду допомагає)
Дочитала, і лишаюся при своїй думці, що це - одна з найкращих книжок з прочитаного за цей рік. І тема, і форма, і як це написано - захват.

Але книжка робить дуже боляче, бо вона - про глибоку недолюбленість і невміння любити. Шкода героїню, шкода авторку (бо це частково автобіографічна книжка), шкода багатьох дітей того покоління, шкода себе, нас, усіх. Аж до крику.

З назви та анотації я вважала, що “За маму, за тата” - це про “загодовування” дітей, коли їжа стає головним виявом піклування. І врешті призводить до ненормальних стосунків з їжею. Тут оцього “не встанеш зі стола, поки не з’їж” теж трохи є. Але роман не про це.

Йдеться про 90-і. Варю не любить мама, батько - бухає і б’є обох. Мати не може впоратися з цим життям, з проваленим шлюбом, небажаною дитиною.

Мама складалась із жіночих серіалів, зважування Барбари і тонального крему від синців на обличчі.


Мама хоче, щоб її донька була кимось іншим - кращою, стрункішою. А краще - щоб її взагалі не було. Тому свою злість на життя, чоловіка і світ мама виливає у насилля над донькою. Бо над усім іншим в своєму житті влади не має. Вона її б’є, булить і постійно зважує.

Мама схопила виделку, зачерпнула салат, запхала все у доньку і сказала “доїдай, у нас немає свиней, доїдайунаснемаєсвиней, доїдайунаснемаєсвиней, доїдайунаснемаєсвиней,доїдайунаснемаєсвиней, доїдайунаснемаєсвиней, доїдайунаснемаєсвиней, доїдайунаснемаєсвиней, доїдайунаснемаєсвиней, доїдайунаснемаєсвиней, доїдайунаснемаєсвиней, доїдайунаснемаєсвиней.


Далі буде ще багато насилля у різних видах, і не тільки від мами.

Варя нікому не потрібна, окрім бабусі, але бабуся в її житті ненадовго. Спогад, як бабуся ліпить вареники, лишається одним з небагатьох, коли Варя почувалася захищеною та любленою. Щоб приглушити своє відчуття зайвості, недолугості, неправильності - вона починає набивати шлунок усім підряд. І це триватиме десятиліття, навіть коли мами вже поряд немає.

Я все ще чую голос мами у себе в голові, вона каже мені тим завжди роздратованим голосом: - “Та що я там не бачила”, коли я стою гола посеред кімнати і намагаюся переодягнутися наспіх, а вона витріщається і коментує моє тіло

Я їм коли сумна, коли весела, коли злюсь, коли мені страшно, коли падає дощ або сніг, і їм тому, що маю їжу


Авторка так виписала оце нав’язане відчуття нікчемності героїні, що хочеться довго ридати й жаліти. Бо трохи Варі живе в більшості з нас. До речі, чудовим рішенням було лишити порожній розділ зі словами “(ваша історія)” 💔. Бо мені теж є що туди написати. Багатьом “дітям 90-х” буде чим заповнити цю сторінку.

Почуття провини - реакція на всі події у моєму житті. Коли їм, їм багато, голодую, а потім знову їм, я не така, як треба для себе, не така, як треба для суспільства, недостатньо гарна жінка, недостатньо гарна подруга, недостатньо гарна донька.


В першій частині ми бачимо ситуацію очима маленької дитини - яка нещасна, але в силу віку ще не може усвідомити, що відбувається. І це дуже моторошно читати, бо ми - мовчазні свідки - все розуміємо.

Далі йдеться про дорослу Варю, яка намагається віднайти себе з психотерапевтом і побудувати нормальні стосунки з їжею, вгамувати свій РХП. Бо почувається ув’язненою в думках про їжу: це нескінченне коло дієт, голодувань, об’їдань, ненависті до себе.

Ох, як я тебе розумію, дівчинко. Як нас таких багато, і як нас всіх шкода 💔.

До речі, читала, що авторка консультувалася з психологом, який працює з РХП - тому тут теж все дуже чітко й якісно.

Темп наростає, текст несе читача, викручує й провертає через м’ясорубку, з’являються образи (аж до діалогу Варі з Ісусом у випадковій церкві), місцями мене брали дрижаки. Непростий і майстерний текст, з точно виписаною атмосферою 90-х і тонко переданим станом героїні.

Не думаю, що він може вилікувати від РХП. Але пояснити, звідки це береться, і зробити інших трохи емпатійнішими до людей з великою вагою - так. А людей з РХП - змотивувати зробити перший крок до самоприйняття 💔.

Це дуже боляче. Це дуже близько. Це дуже круто.

#непозбувний_відгук

P.S. В коментах під спойлером - мої думки щодо фіналу.
Дійшла до тієї стадії, що навіть у ті рідкісні моменти, коли в мій поштомат приїжджають НЕ книжки, а, наприклад, шоколад - він все одно у вигляді книжок 🫢

Що далі???
Молоко з книжок?
Одяг з книжок??
Страшне!
Наступна книжка в серії "Літературний безвіз", що вийде в "Апріорі" - це роман, написаний у формі листів римлянина Марка до його колишньої коханої.

Називається "Таїна царства". Автор - класик фінської літератури Міка Валтарі. Вже відкрите передзамовлення.

Це - майже детектив про те, як герой випадково стає свідком розп'яття Ісуса і починає розслідувати, що трапилося, спілкуючись з його учнями та усіма, хто його бачив. Головна мета - зрозуміти, чи був цей дивний чоловік новим царем – і якщо так, то чому він дав себе вбити і де його царство?

У реалістично описаних мешканцях Юдеї та Галілеї ми впізнаємо персонажів з Нового Заповіту, від Понтія Пилата до апостолів і Марії Магдалени, від Лазаря та його сестер до милосердої самарянки, а у неймовірних пригодах, що трапляються на очах у Марка, – біблійні сюжети.

Розгадуючи таїну царства Ісусового, герой книжки проходить нелегкий процес самопізнання, а ще – несподівано знаходить нову подругу життя.


Передзамовлення триватиме лише до 22 квітня, а потім книжка приїде, встигайте!

пост #направахреклами
Дуже несподіваний поворот в книжці "За маму, за тата" 😳

Рекорды

12.04.202519:56
36.8KПодписчиков
30.07.202323:59
250Индекс цитирования
02.01.202423:59
11.9KОхват одного поста
13.03.202509:39
11.7KОхват рекламного поста
07.09.202423:59
21.51%ER
02.01.202423:59
52.13%ERR

Развитие

Подписчиков
Индекс цитирования
Охват 1 поста
Охват рекламного поста
ER
ERR
ЛИП '23ЖОВТ '23СІЧ '24КВІТ '24ЛИП '24ЖОВТ '24СІЧ '25КВІТ '25

Популярные публикации 📚 Непозбувний книгочитун

post.reposted:
Лачен пише avatar
Лачен пише
У Харкові за півроку відновили друкарню Фактор-Друк — міністр економіки України

Її було відновлено за рахунок американського мецената Говарда Баффета

🥺
post.reposted:
books'n'talks avatar
books'n'talks
Це вражаюча історія!

На окупованих росіянами територіях українські підлітки збираються на таємні чи підпільні читацькі клуби – щоб читати українську літературу

Хоча це загрожує – їм та їхнім батькам. Батьків можуть позбавити батьківських прав, дітей – "запросити" на допит...

Це звучить безумно. Це звучить страшно. Це звучить зобов'язуюче

Українську культуру не слід сприймати як те, що існує саме по собі. Українська культура потребує нас – її захищати, творити, передавати далі!

Ось посилання на статтю The Guardian
post.reposted:
Книгодурка avatar
Книгодурка
20.03.202518:31
#нампишуть

Трагікомедія у двох актах
Акт 1 Берлін
Книжка про тварин для дітей, на фінальному етапі верстки знадобилося кілька правок від художниці, домалювати пару дрібних деталей, дуже терміново, на сьогодні. Художниця: "У мене зараз літак, Берлін-Амстердам, але я з планшетом, завжди в літаках малюю, я за політ зроблю і з аеропорту вам одразу скину, не проблема"

Проходить три години, 5, 7, весь день...тиша. Трубку не бере, повідомлення не прочитані. Починаю з тривогою гуглити чи всі літаки за цей день долетіли куди треба. Нарешті дзвонить! Я на радощах: "Ви живі!" А вона: "Так, але я в тюрмі))(нервовий сміх у трубці) вірніше у поліцейському відділку аеропорта. Мене не пустили на літак. Я вчора ходила в парк помалювати і забула, що на дні сумочки завжди валяється ножичок олівці точити. Малееенький! Чесно, маленький! Ну його і просвітили у сумці. І з криками "Кримінал" німці мене закрили у відділку. Я їм доводила, що я художниця і то для олівців, і я просто забула... Але тримали 12 годин. Проте мені дозволили там помалювати на планшеті в камері, тому я закінчила мишку і хом'яка! Зараз скину"

Акт 2 Харків
Той же день, та ж книжка. Ніч, Харків.
Пишу дизайнеру - художниця прислала ті термінові малюнки, які ми чекали весь день. Зможеш доставити? Бо на ранок здавати коректору і друк.
"Так, звісно, поставлю. Як тільки відбій тривоги буде, і повернуся за комп, бо я вирішив в укриття спуститися. Шахеди й ракети, шось летить все в купі, один щойно у сусідній двір приліт. Але як тривога закінчиться, я поставлю і макет надішлю до завтра. У нас же там мишка і хом'як залишалися?"...

До сліз. Ніколи не забуду ту мишку, яка малювалася арештованою художницею і версталася під обстрілами. Просто дитяча книжка
Авторка «Море спокою» одружилася у книгарні зі своєю партнеркою 🤍💫
Ілларіон Павлюк вийшов з ПЕН-клубу після історії з невиключенням Винничука.

Ох, несеться (
Редакція "Бородатого Тамарина" дуже мило й смішно привітала Макса Кідрука з Днем народження )
Привела дитину вперше в бібліотеку.

Бібліотекарка питає:
- А у тебе є вдома книжки?
- Так, є!
- Більше, чи менше, ніж у нас?
- Більше!

І не збрехала ж 😅
11.04.202505:32
Всю ніч розмовляла з Кінгом. Підписала для вас книжок на розіграші за донейти, наробила селфі, спитала, як йому переклади КСД (сказав, що не подобаються). Шкода, що після прокидання нічого не лишилося 🙁
Це ж ідеальне привітання з весіллям! 😍
Якщо замовляли "Великодню класику" від Вівату, потріть обкладинку і понюхайте, має пахнути пасочками 🥹
І про хороше - щойно пан Едуард Андрющенко здав у видавництво Vivat рукопис книжки "Агент з ведмедиком", і нарешті якийсь короткий період часу я не чутиму вдома нічого про Домонтовича (але це не точно 😀).

950 тисяч знаків. Фух.
Все почалося з того, що ми з донькою (5 років) читали книжку про бібліотеку, і вона спитала:

- А чому тут не купують книжки, а просто беруть? Як це?
- Ну так влаштовані бібліотеки. Там треба брати книжки, читати, повертати, і брати інші.
- А що, так можна було?

Ну добре, остання репліка була трохи іншими словами))

Це підкинуло мені ідею - треба показати дитині, як виглядає справжня бібліотека. Та й собі теж, бо я останній раз була в бібліотеці років 15 тому )

Нагуглила, що у нас на районі є Бібліотека сімейного читання, у якій є і дорослий, і дитячий відділи. Ще й працює по вихідних - ідеально!

Врешті цей похід став для мене відкриттям ) Бо:

1) Навіть, якщо у вас вдома і так багато книжок, можна сприймати це як ще одну форму дозвілля з дитиною. Софія пів години обирала книжки, погортала їх безліч, познайомилася з кількома дітьми, взяла 5 книжок додому - дуже сподобалося!

2) У дорослому відділі виявився доволі хороший асортимент. Є навіть рідкісні "Сараєво для початківців", або та сама "Бойня номер п'ять" за всі гроші світу. Трапляються новинки - думаю, читачі дарують. Вибір дуже ок. І все це можна читати безкоштовно, а не по 500 грн за книжку 👀 Якась магія 😅

3) За ті пів години, які ми там були, в бібліотеку зайшли з десяток дітей, і 90% - україномовні. Думаю, є якась пряма взаємозалежність між бажанням батьків водити їх в бібліотеку і мовою спілкування в сім'ях 🤔

Чесно кажучи, уявляла собі будь-яку бібліотеку, як оту пустелю з мема, де катається перекотиполе. Але виявилося, що це популярне місце! Ого! 👀

4) Ну і загалом дуже приємно дивитися, як батьки з дітьми обирають книжки, обговорюють їх - причому, видно, що усі - постійні клієнти. Це такий острівець "своїх людей" на районі ) Бо дивишся і розумієш, що у вас з цими людьми плюс-мінус такі ж цінності, приємно.

5) Врешті взяли 5 дитячих книжок, які доньці аж нетерпілося швидше прочитати (бо сама ж обирала!). Я собі взяла Кутзее від Фоліо. Бо рука б не піднялася купити, але Кутзее дуже люблю. Взяти в бібліотеці - ідеальний компромісний варіант!

6) Гадаю, ми тепер сюди ходитимемо регулярно ) Принаймні, за дитячими книжками. Не так заради книжок, як заради самого процесу. І щоб донька бачила й інших книголюбів у їхньому природньому середовищі та розуміла, що їх багато )

P.S. Якщо ви з Позняків, це Бібліотека №160 (вул. Григоренка 22/20). Раджу!
Вау, Кідрук відкрив передзамовлення на настільну гру по своїй книжці "Колонія". Оце топ, нарешті на ринку хтось це зробив!

Майже 3К грн, але для настолок це звичайна ціна
Верещу 😂
Віталій Капранов зробив надгробний камінь для свого брата Дмитра Капранова.
Виглядає трохи моторошно, бо на ньому написано "брати Капранови" і зображено два профілі. Але водночас по-особливому щемко 💔
Войдите, чтобы разблокировать больше функциональности.