Реальна Війна
Реальна Війна
NOTMEME Agent News
NOTMEME Agent News
І.ШО? | Новини
І.ШО? | Новини
Реальна Війна
Реальна Війна
NOTMEME Agent News
NOTMEME Agent News
І.ШО? | Новини
І.ШО? | Новини
Протоієрей Олександр Клименко avatar

Протоієрей Олександр Клименко

Дин
TGlist рейтинг
0
0
ТипАчык
Текшерүү
Текшерилбеген
Ишенимдүүлүк
Ишенимсиз
ОрдуУкраїна
ТилиБашка
Канал түзүлгөн датаNov 09, 2022
TGlistке кошулган дата
Jul 15, 2023
Тиркелген топ

Telegram каналы Протоієрей Олександр Клименко статистикасы

Катталгандар

5 916

24 саат
6
0.1%Жума
19
0.3%Ай
3
0%

Цитация индекси

0

Эскерүүлөр1Каналдарда бөлүштү0Каналдарда эскерүүлөр1

1 посттун орточо көрүүлөрү

1 357

12 саат1 2330%24 саат1 3570%48 саат1 559
24.6%

Катышуу (ER)

4.79%

Кайра посттошту3Комментарийлер3Реакциялар62

Көрүүлөр боюнча катышуу (ERR)

0%

24 саат0%Жума
0.19%
Ай
1.64%

1 жарнама посттун орточо көрүүлөрү

1 586

1 саат71545.08%1 – 4 саат10.06%4 - 24 саат87054.85%
Биздин ботту каналыңызга кошуп, анын аудиториясынын жынысын билүү.
Акыркы 24 саатта бардык посттор
0
Динамика
-

"Протоієрей Олександр Клименко" тобундагы акыркы жазуулар

Хоча термін «аутизм» (від грец. «аὐτός» – сам) вперше був застосований 1911 року швейцарським вченим психіатром Ейгеном Блейлером (1857-1939) зовсім не для опису патології розвитку дитячої психіки, а для наукового визначення категорії егоцентричного мислення при шизофренії дорослих, визначивши феномен як центральний симптом важких форм порушень взаємодії з реальністю. Грецька етимологія терміну була використана для підкреслення аутичної втечі пацієнта до світу власних фантазій і крайня нетерпимість щодо зовнішніх втручань. Е.Блейлер в запропонованому терміні «аутизм» вбачав наступний сенс: «відірваність асоціацій від даних досвіду, ігнорування реальних стосунків, захисна пристосованість щодо душевного болю, що дає людині можливість уникнути непосильних для неї вимог довкілля» .
Сучасною наукою феномен аутизму сприймається як психо-неврологічне порушення розвитку, яке впливає на мислення, сприйняття, увагу, соціальні навики та поведінку людини починаючи з раннього дитинства. Це зумовлено відкриттям засновника першого академічного дитячого напряму у психіатрії, американського психіатра Лео Каннера (1894-1981), який у 1943 році в своїй авторській науковій праці «Аутистичні розлади афективного контакту» («Autistic Disturbances of Affective Contact») дав визначення порушенням емоційного контакту, спілкування, мовлення та моторики маленьких дітей, описавши прояви згаданого розладу на ранніх його етапах, та презентував науковий термін «ранній дитячий аутизм» («інфантильний аутизм»). За результатами власних наукових клінічних досліджень, Лео Каннер виявив такі риси у дітей в спектрі аутизму:
- відхилення від адекватної поведінки та неспроможність налаштуватися на останню;
- в багатьох випадках зустрічається затримка розвитку мовлення, яка супроводжується аграматизмами, невірним використанням займенників та прийменників;
- багаторазові повтори різних звуків, чудова механічна пам'ять, низька спонтанна активність;
- стереотипії (емоційні самостимуляції);
- надмірна педантичність, що виявляється у фобії перед змінами та незавершеністю;
- дивні заняття: надмірна сфокусованість на формах предметів без цікавості до їх змісту;
- патології у взаємодії з іншими людьми.
Згадані порушення соціального розвитку зумовлюються «крайньою аутистичною самотністю» . Задля визначення перспективи соціалізації дитини Лео Каннер розробив клінічні критерії розладу: «глибока недостатність можливості встановлення дитиною афективного контакту; тривожне нав’язливе прагнення до збереження сталості в обстановці; гіперзосередженість на певних обʼєктах і проведення моторних дій з ними; мутизм як прояв мовлення, не спрямованого на соціальну комунікацію; значний пізнавальний потенціал, що виявляється в розвиненій пам’яті в дітей, їх здатності до вирішення сенсомоторних завдань» .
1944 року австрійський терапевт і психіатр Ганс Аспергер (1906-1980) запропонував термін «аутистичні психопатії», вказуючи на біологічні вади афективного контакту в натальний період. Цікавий науковий факт, що Аспергер та Каннер не знали про паралельні дослідження один одного, які вчені зробили одночасно.
©️протоієрей Димитрій Гарчук

#УПЦ
#аутизм
#2квітня #ASD
🙏Літургічна комісія УПЦ опублікувала текст молебню за дітей, які страждають від недуги аутизму.

Щороку 2 квітня відзначається Всесвітній день поширення знань про аутизм (World Autism Awareness Day). Його започаткувала Організація Об’єднаних Націй 18 грудня 2007 року. До цього дня Літургічна комісія УПЦ поширила текст молебню за дітей, які страждають від недуги аутизму, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Чин молебню за особливих дітей був схвалений Синодальною літургічною комісією Української Православної Церкви 12 березня 2020 року.

Текст доступний за посиланням.
Завтра — 2 квітня кожного року відзначаємо Всесвітній день поширення знань про аутизм (World Autism Awareness Day). Пам’ятний день започаткувала Організація Об’єднаних Націй 18 грудня 2007 року.

Текст молебню за особливих дітей за посиланням:

https://www.lyturg.org/moleben-za-ditej-shcho-strazhdaiut-na-autyzm-podano-sekretarem-komisii/

#аутизм #рас #ASD#prayer#молитва #упц
Уривок з сьогоднішнього вечірнього богослужіння. Читання 17-ї кафизми з требника 1645 р. єпископа Арсенія Желіборського.
‼️Працівники поліції та співробітник заповідника з болгаркою проникли всередину закритого приміщення, яке веде до Ближніх печер.

Вранці поліція перекрила вхід на територію Ближніх печер. Як повідомили в монастирі Києво-Печерська Лавра, зʼявилася інформація, що представники державної комісії намагаються проникнути в печери з метою виносити святі мощі Києво-Печерських угодників для перевірки.

Наразі працівники музею змінили замки до входу у Ближні печери.
😇#свято_дня

⛪24 березня – преподобного Олексія Голосіївського (1917).

⚜Святий Олексій народився у Києві в 1840 році і з народження був німий. Коли йому виповнилося 13 років, митрополит Київський Філарет покликав їх з матір'ю на пасхальну всеношну. Ієрарх тричі вітав їх словами: «Христос Воскрес!» - і хлопчик відповів: «Воістину Воскрес!» З цього часу він заговорив.

⚜У 1857 році він став послушником в Києво-Печерській лаврі, при друкарні. У 1872 році прийняв постриг з ім'ям Олексій. Після постригу він ніс послух у Першому Лікарняному монастирі при Лаврі.
Тут його висвятили в сан диякона, а через два роки - в сан пресвітера.

⚜Отець Олексій прожив в Лаврі понад 38 років, але змушений був покинути улюблену обитель через наклеп і переслідування двох невдячних жінок, яким він багато робив добра. Його перевели на чотири роки у Спасо-Преображенську, а потім і в Голосіївську пустинь, приписані до Лаври.

⚜В Голосієво преподобний Олексій прожив 21 рік три місяці і 24 дні і, несучи послух духівника і ризничого. Саме у Голосіївській пустині в повній мірі настав розквіт духівничої діяльності преподобного і яскраво розкрилися духовні дарування священника, яких удостоїв його Господь: молитви, прозорливості і мудрості, але найбільше - дар розради стражденних.

⚜Святий Алексій також був духівником Київських митрополитів Іоанникія і Флавіана.
Бог нагородив його даром прозріння, який він використовував, щоб спонукати своїх відвідувачів до покаяння.

⚜Алексій Голосіївський був прославлений у лику святих у 1993 році. У тому ж році були знайдені його мощі, які нині відкриті для поклоніння в Свято-Покровському Голосіївському чоловічому монастирі Києва.

За благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія від 6 березня 2019 року в день пам’яті преподобного Олексія Голосіївського підносять молитви за «діток дощу», а святого сприймають як небесного покровителя дітей з аутизмом.
ПОТРІБНА ДОПОМОГА ПОРАНЕНОМУ СВЯЩЕННИКУ

Протягом більше 20 років головний військовий священник Одеської єпархії УПЦ протоієрей Ілля Маніта займався духовною опікою воїнів ЗСУ. Батюшка дуже активний, несе послух благочинного третього міського округу, невтомно служить Богу і ближнім. Після повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну батюшка не полишив своїх чад. Саме цей священник є ініціатором видання Військового Требника церковнослов’янською та українською мовами.

15 червня 2023 року під час гуманітарної місії в зону бойових дій, коли священник особисто повіз допомогу захисникам 🇺🇦, група волонтерів, яку очолював о.Ілля, попала під обстріл. Батюшку було важко поранено. 7 лютого 2025 року внаслідок того самого поранення отцю Іллі довелося ампутувати ліву ногу.
Зараз вкрай необхідна допомога на оплату протеза та реабілітації.
Номер карти 💳 для допомоги на реабілітацію батюшці:

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/9Exba23Wtk

💳Номер картки банки
4441 1111 2245 7942
Кайра бөлүшүлгөн:
Діалог.ТУТ avatar
Діалог.ТУТ
Трохи незвичним видалося для нас це майже двотижневе мовчання. Але надто вже хочеться миру, і всі думки були прикуті до переговорних подій, всі молитви передпостові та першого тижня Великого посту просили миру Україні🙏

Однак не може публіцистичне життя зовсім завмерти, тому, не припиняючи молитов за мир, пропонуємо поговорити про мову, якою ми ці молитви підносимо.

Майже рік тому в нашому Телеграм-каналі ми провели опитування «Чи подобається вам ідея перейти на вашій парафії на богослужіння українською мовою?». Понад 100 читачів залишили тоді свої коментарі, в яких у тому числі висловлювалися за київський ізвод, хоча цього варіанту відповідей ми навіть не запропонували.

З часом дедалі частіше доводиться чути про так званий київський ізвод церковнослов’янської мови. Ми вирішили придивитися до нього й попросити поділитися досвідом тих, хто його практикує.

Наприклад, із Великого покаянного канону київським ізводом цього року розпочався Великий піст для священника Юрія Петролюка.

У чому полягають особливості київського ізводу, звідки він походить і як звучать у цій вимові богослужбові тексти, читайте сьогодні на Діалог.ТУТ👈

Та в Telegraf за посиланням, яке відкривається в Україні:
Кайра бөлүшүлгөн:
прεсвѷтεръ Юрїй avatar
прεсвѷтεръ Юрїй
Альтернативна служба Вишгородсько-Володимирській іконі Пресвятої Богородиці 🌸

🔹 Укладач: уставник Троїцького Іонинського чоловічого монастиря м. Київ ― архімандрит Спиридон (Письменний) ✍🏻
🔹 Редактор верстки: клірик Троїцького храму м. Київ ― диякон Олександр Васильєв, котрому окрема подяка за те, що він поділився цим текстом у чаті каналу 📝
Щодо хейту в соцмережах
Тут цікавляться, чи можна на кліросі ще й молитися. А хіба так можна?

Рекорддор

28.08.202323:59
6.6KКатталгандар
25.11.202323:59
1400Цитация индекси
18.08.202323:59
14.5K1 посттун көрүүлөрү
30.11.202323:59
2K1 жарнама посттун көрүүлөрү
01.12.202323:59
23.36%ER
18.08.202323:59
227.06%ERR
Катталуучулар
Citation индекси
Бир посттун көрүүсү
Жарнамалык посттун көрүүсү
ER
ERR
JAN '23JAN '24JAN '25

Протоієрей Олександр Клименко популярдуу жазуулары

28.03.202514:01
‼️Працівники поліції та співробітник заповідника з болгаркою проникли всередину закритого приміщення, яке веде до Ближніх печер.

Вранці поліція перекрила вхід на територію Ближніх печер. Як повідомили в монастирі Києво-Печерська Лавра, зʼявилася інформація, що представники державної комісії намагаються проникнути в печери з метою виносити святі мощі Києво-Печерських угодників для перевірки.

Наразі працівники музею змінили замки до входу у Ближні печери.
02.04.202507:08
🙏Літургічна комісія УПЦ опублікувала текст молебню за дітей, які страждають від недуги аутизму.

Щороку 2 квітня відзначається Всесвітній день поширення знань про аутизм (World Autism Awareness Day). Його започаткувала Організація Об’єднаних Націй 18 грудня 2007 року. До цього дня Літургічна комісія УПЦ поширила текст молебню за дітей, які страждають від недуги аутизму, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Чин молебню за особливих дітей був схвалений Синодальною літургічною комісією Української Православної Церкви 12 березня 2020 року.

Текст доступний за посиланням.
Завтра — 2 квітня кожного року відзначаємо Всесвітній день поширення знань про аутизм (World Autism Awareness Day). Пам’ятний день започаткувала Організація Об’єднаних Націй 18 грудня 2007 року.

Текст молебню за особливих дітей за посиланням:

https://www.lyturg.org/moleben-za-ditej-shcho-strazhdaiut-na-autyzm-podano-sekretarem-komisii/

#аутизм #рас #ASD#prayer#молитва #упц
28.03.202520:01
Уривок з сьогоднішнього вечірнього богослужіння. Читання 17-ї кафизми з требника 1645 р. єпископа Арсенія Желіборського.
😇#свято_дня

⛪24 березня – преподобного Олексія Голосіївського (1917).

⚜Святий Олексій народився у Києві в 1840 році і з народження був німий. Коли йому виповнилося 13 років, митрополит Київський Філарет покликав їх з матір'ю на пасхальну всеношну. Ієрарх тричі вітав їх словами: «Христос Воскрес!» - і хлопчик відповів: «Воістину Воскрес!» З цього часу він заговорив.

⚜У 1857 році він став послушником в Києво-Печерській лаврі, при друкарні. У 1872 році прийняв постриг з ім'ям Олексій. Після постригу він ніс послух у Першому Лікарняному монастирі при Лаврі.
Тут його висвятили в сан диякона, а через два роки - в сан пресвітера.

⚜Отець Олексій прожив в Лаврі понад 38 років, але змушений був покинути улюблену обитель через наклеп і переслідування двох невдячних жінок, яким він багато робив добра. Його перевели на чотири роки у Спасо-Преображенську, а потім і в Голосіївську пустинь, приписані до Лаври.

⚜В Голосієво преподобний Олексій прожив 21 рік три місяці і 24 дні і, несучи послух духівника і ризничого. Саме у Голосіївській пустині в повній мірі настав розквіт духівничої діяльності преподобного і яскраво розкрилися духовні дарування священника, яких удостоїв його Господь: молитви, прозорливості і мудрості, але найбільше - дар розради стражденних.

⚜Святий Алексій також був духівником Київських митрополитів Іоанникія і Флавіана.
Бог нагородив його даром прозріння, який він використовував, щоб спонукати своїх відвідувачів до покаяння.

⚜Алексій Голосіївський був прославлений у лику святих у 1993 році. У тому ж році були знайдені його мощі, які нині відкриті для поклоніння в Свято-Покровському Голосіївському чоловічому монастирі Києва.

За благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія від 6 березня 2019 року в день пам’яті преподобного Олексія Голосіївського підносять молитви за «діток дощу», а святого сприймають як небесного покровителя дітей з аутизмом.
Хоча термін «аутизм» (від грец. «аὐτός» – сам) вперше був застосований 1911 року швейцарським вченим психіатром Ейгеном Блейлером (1857-1939) зовсім не для опису патології розвитку дитячої психіки, а для наукового визначення категорії егоцентричного мислення при шизофренії дорослих, визначивши феномен як центральний симптом важких форм порушень взаємодії з реальністю. Грецька етимологія терміну була використана для підкреслення аутичної втечі пацієнта до світу власних фантазій і крайня нетерпимість щодо зовнішніх втручань. Е.Блейлер в запропонованому терміні «аутизм» вбачав наступний сенс: «відірваність асоціацій від даних досвіду, ігнорування реальних стосунків, захисна пристосованість щодо душевного болю, що дає людині можливість уникнути непосильних для неї вимог довкілля» .
Сучасною наукою феномен аутизму сприймається як психо-неврологічне порушення розвитку, яке впливає на мислення, сприйняття, увагу, соціальні навики та поведінку людини починаючи з раннього дитинства. Це зумовлено відкриттям засновника першого академічного дитячого напряму у психіатрії, американського психіатра Лео Каннера (1894-1981), який у 1943 році в своїй авторській науковій праці «Аутистичні розлади афективного контакту» («Autistic Disturbances of Affective Contact») дав визначення порушенням емоційного контакту, спілкування, мовлення та моторики маленьких дітей, описавши прояви згаданого розладу на ранніх його етапах, та презентував науковий термін «ранній дитячий аутизм» («інфантильний аутизм»). За результатами власних наукових клінічних досліджень, Лео Каннер виявив такі риси у дітей в спектрі аутизму:
- відхилення від адекватної поведінки та неспроможність налаштуватися на останню;
- в багатьох випадках зустрічається затримка розвитку мовлення, яка супроводжується аграматизмами, невірним використанням займенників та прийменників;
- багаторазові повтори різних звуків, чудова механічна пам'ять, низька спонтанна активність;
- стереотипії (емоційні самостимуляції);
- надмірна педантичність, що виявляється у фобії перед змінами та незавершеністю;
- дивні заняття: надмірна сфокусованість на формах предметів без цікавості до їх змісту;
- патології у взаємодії з іншими людьми.
Згадані порушення соціального розвитку зумовлюються «крайньою аутистичною самотністю» . Задля визначення перспективи соціалізації дитини Лео Каннер розробив клінічні критерії розладу: «глибока недостатність можливості встановлення дитиною афективного контакту; тривожне нав’язливе прагнення до збереження сталості в обстановці; гіперзосередженість на певних обʼєктах і проведення моторних дій з ними; мутизм як прояв мовлення, не спрямованого на соціальну комунікацію; значний пізнавальний потенціал, що виявляється в розвиненій пам’яті в дітей, їх здатності до вирішення сенсомоторних завдань» .
1944 року австрійський терапевт і психіатр Ганс Аспергер (1906-1980) запропонував термін «аутистичні психопатії», вказуючи на біологічні вади афективного контакту в натальний період. Цікавий науковий факт, що Аспергер та Каннер не знали про паралельні дослідження один одного, які вчені зробили одночасно.
©️протоієрей Димитрій Гарчук

#УПЦ
#аутизм
#2квітня #ASD
19.03.202507:19
ПОТРІБНА ДОПОМОГА ПОРАНЕНОМУ СВЯЩЕННИКУ

Протягом більше 20 років головний військовий священник Одеської єпархії УПЦ протоієрей Ілля Маніта займався духовною опікою воїнів ЗСУ. Батюшка дуже активний, несе послух благочинного третього міського округу, невтомно служить Богу і ближнім. Після повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну батюшка не полишив своїх чад. Саме цей священник є ініціатором видання Військового Требника церковнослов’янською та українською мовами.

15 червня 2023 року під час гуманітарної місії в зону бойових дій, коли священник особисто повіз допомогу захисникам 🇺🇦, група волонтерів, яку очолював о.Ілля, попала під обстріл. Батюшку було важко поранено. 7 лютого 2025 року внаслідок того самого поранення отцю Іллі довелося ампутувати ліву ногу.
Зараз вкрай необхідна допомога на оплату протеза та реабілітації.
Номер карти 💳 для допомоги на реабілітацію батюшці:

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/9Exba23Wtk

💳Номер картки банки
4441 1111 2245 7942
Кайра бөлүшүлгөн:
Діалог.ТУТ avatar
Діалог.ТУТ
14.03.202508:51
Трохи незвичним видалося для нас це майже двотижневе мовчання. Але надто вже хочеться миру, і всі думки були прикуті до переговорних подій, всі молитви передпостові та першого тижня Великого посту просили миру Україні🙏

Однак не може публіцистичне життя зовсім завмерти, тому, не припиняючи молитов за мир, пропонуємо поговорити про мову, якою ми ці молитви підносимо.

Майже рік тому в нашому Телеграм-каналі ми провели опитування «Чи подобається вам ідея перейти на вашій парафії на богослужіння українською мовою?». Понад 100 читачів залишили тоді свої коментарі, в яких у тому числі висловлювалися за київський ізвод, хоча цього варіанту відповідей ми навіть не запропонували.

З часом дедалі частіше доводиться чути про так званий київський ізвод церковнослов’янської мови. Ми вирішили придивитися до нього й попросити поділитися досвідом тих, хто його практикує.

Наприклад, із Великого покаянного канону київським ізводом цього року розпочався Великий піст для священника Юрія Петролюка.

У чому полягають особливості київського ізводу, звідки він походить і як звучать у цій вимові богослужбові тексти, читайте сьогодні на Діалог.ТУТ👈

Та в Telegraf за посиланням, яке відкривається в Україні:
Кайра бөлүшүлгөн:
прεсвѷтεръ Юрїй avatar
прεсвѷтεръ Юрїй
12.03.202519:10
Альтернативна служба Вишгородсько-Володимирській іконі Пресвятої Богородиці 🌸

🔹 Укладач: уставник Троїцького Іонинського чоловічого монастиря м. Київ ― архімандрит Спиридон (Письменний) ✍🏻
🔹 Редактор верстки: клірик Троїцького храму м. Київ ― диякон Олександр Васильєв, котрому окрема подяка за те, що він поділився цим текстом у чаті каналу 📝
08.03.202519:44
Тут цікавляться, чи можна на кліросі ще й молитися. А хіба так можна?
11.03.202518:06
Щодо хейту в соцмережах
Көбүрөөк функцияларды ачуу үчүн кириңиз.