Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Вебжурнал Світ Фентезі avatar

Вебжурнал Світ Фентезі

Усе про фантастику
TGlist рейтинг
0
0
ТипАчык
Текшерүү
Текшерилбеген
Ишенимдүүлүк
Ишенимсиз
Орду
ТилиБашка
Канал түзүлгөн датаЛют 19, 2018
TGlistке кошулган дата
Жовт 10, 2023
Тиркелген топ

Telegram каналы Вебжурнал Світ Фентезі статистикасы

Катталгандар

1 583

24 саат
2
0.1%Жума
2
0.1%Ай
453
40.1%

Цитация индекси

0

Эскерүүлөр0Каналдарда бөлүштү0Каналдарда эскерүүлөр0

1 посттун орточо көрүүлөрү

459

12 саат4580%24 саат4590%48 саат4590%

Катышуу (ER)

4.79%

Кайра посттошту5Комментарийлер0Реакциялар17

Көрүүлөр боюнча катышуу (ERR)

29.03%

24 саат0%Жума0%Ай
1.33%

1 жарнама посттун орточо көрүүлөрү

303

1 саат10935.97%1 – 4 саат7223.76%4 - 24 саат15450.83%
Биздин ботту каналыңызга кошуп, анын аудиториясынын жынысын билүү.
Акыркы 24 саатта бардык посттор
1
Динамика
1

"Вебжурнал Світ Фентезі" тобундагы акыркы жазуулар

2️⃣ Тагере Мафі "Це зіткане королівство"

Серія, на якій великими буквами написано "романтичне фентезі", але східний сетинг мене підкупив, плюс, з мого досвіду, книги, які позиціонують себе саме романтичними-романтичними, зазвичай більш гармонійно написані, а тому менше дратують, ніж ті, в яких акцент на епічній війні/асасинах/абощо з якимось любовним тропом.

Книжка написана доволі простенько, так само просто виконаний і сетинг, але в цьому, як на мене, і є перевага: текст не намагається обтяжувати себе складними темами, на які потім заб'є або розкриє штучно.

У центрі історії — дівчина Алізе, який напророчено стати королевою джинів і до якої являється підступний Ібліс. В Ардунії хоч і панує позірний мир, джини знаходяться під гнітом. Алізе працює служницею, витримує шалене навантаження, переховується від убивць і мріє заснувати власну справу з пошиття суконь. Хоча її життя нелегке, вона живе його з гідністю. Мені скидається на те, що це класична легенда про істинного правителя, який має спізнати страждання свого народу на собі і врятувати його.

Та ось доля зводить її зі спадкоємним принцом Камраном, і — клац! — ми спостерігаємо миттєве кохання. Ще й фатальне, бо пророцтво твердить, що Алізе вб'є його діда — правителя Ардунії. Одним словом, з любовної лінії я добре покринжувала, а зважаючи на те, що частин у цій серії цілих п'ять, їхня трагедія розтягнеться надовго.
З плюсів треба назвати динамічний стиль, простий, але атмосферний сетинг, і хорошу роботу з мильною оперою. Алізе — героїня, якій легко співпереживати. Авторка залишає простір для інтриги: як же несправді вона стане королевою? І чого хоче Ібліс?

Я вирішила спробувати прочитати ще другу частину, перш ніж зрозуміти, чи варто читати всю серію. Однак КСД підклав свиню у вигляді набагато слабшого перекладу, ніж у першій частині, і поки діло далеко не просунулося. Але треба зауважити, що варто усунути Камрана з історії — і вона швидко веселішає, хоча основний настрій, безперечно, тягуча мелодрама. І, як на мене, попри всю банальність — доволі непогана мелодрама. Якщо авторці в наступних частинах вдалося уникнути самоповторів, звісно.

1️⃣ Елізабет Лім "Шість багряних журавлів"

І ось ми дісталися до мого фаворита. Це казковий ретелінг "Диких лебедів", виконаний у псевдоазійському сетингу. Не японському, не китайському, а глибоко натхненному певними азійськими елементами, перш за все, китайськими перлинами сили, хоча ім'я в головної героїні напозір японське — Шіорі.

Якщо ви не чули цю казку, то ось короткий переказ. Зла мачуха зачаровує братів-принців і перетворює їх на птахів, у цьому випадку — журавлів. Їхня сестра мусить мовчати, бо бодай одне слово вб'є їх. В оригінальній казці ключовий елемент сюжету — кропив'яні сорочки, які дівчина має сплести для братів попри весь біль і муки. В Елізабет Лім ми занурюємося в трохи іншу варіацію — з морськими драконами й демонами — хоча елемент з пекучою рослинкою тут також буде.

Окремий плюсик — любовна лінія. Таккан, наречений, за якого Шіорі відмовлялася виходити, справжня булочка з корицею. Жодних тобі токсичних стосунків, лише підтримка і взаємоповага. Як на те, я обожнюю троп, коли герої мали зустрітися, відмахувалися від цього, але перетнулися пізніше й закохалися, не підозрюючи про попередню домовленість.

Роман просто написаний, але він милий і пригодницький. Навіть знаючи казку, не здогадуєшся, куди автор тебе заведе. На мій подив, виявилося, що це диологія із продовженням у ще класичнішому азійському Підводному королівстві, а також тут є спіноф про мачуху.

Якщо шукаєте чогось такого казкового і приємного, то "Шість багряних журавлів" — моя 100%-ва рекомендація!
Дуже випадкові цитати з #укрфентезі Наталки Данькової "Засуджений на страту"

***
Але ти мені не сестра!
***
Дівчино, коли до тебе прийде не якась тінь, а той, хто в тілі, то паском його задуши.
***
— А що ти робиш?
— П'ю. У мене повна чаша.
— Вода в ній прохолодна?
— То не вода. Цикута.
***
Ти можеш так якось жити, щоб я за тебе більше не молився?
***
Що ти, кобиляча голово, забула в кімнаті моєї пані?
***
Пане, верни мені ножа.
***
То як, лускою ще не обросли? На жаб'ячі не схожі? Перетинок немає? Я, невдячна жінко, врятувала тебе від змія. А ти навіть не хочеш до мене говорити.
***
Немає чим той гаспидний син дихати, ще трохи — і вріже дуба. То най би, звісно, задихнувся, та не в гетьмана вдома.
***
То встрельте!
У ВСЛ з'явився анонс нової фентезійної книжки Володимира Аренєва для молодших підлітків — "Музиканти. Четвертий дарунок".

Вони приходять, коли на них не чекають. Деякі кажуть, зустріти їх — на щастя. Інші радять уникати будь-яких контактів із цими трьома. Повнуватий рудий кіт. Чорний незрячий ньюфаундленд. Крихітна сова, яка майже ніколи не спить.

Ілюстрації... ні! не Олександра Продана, а Дмитра Кривоноса. ;)

#анонси
У цілковитій секретності київські інженери під керівництвом В.Г. Омельянцева розробили проект дирижабля “Диск Аеро”, розміром із НСК “Олімпійський” та вантажопідйомністю в 400 тонн. Це мав би бути дископодібний корабель діаметром 160 метрів із металевим корпусом, двома авіаційними двигунами й швидкістю 85 км/год. Для випробування потрібно було збудувати модель вантажопідйомністю 250 тонн, однак виробничих потужностей для цього не було і немає досі. Тому інженери вибрали літак, а проект гігантського дирижабля відклали. Тепер він називається “Каргодиск” і пропонується до реалізації вже компаніям по всьому світу, однак втілення поки не знайшов.
На сьогодні в Києві існує автобусна зупинка, названа на його честь, а також встановлена меморіальна табличка на будинку №50 на вул. Богдана Хмельницького, де конструктор прожив більше десяти років.

[У 2019 році на честь інженера була названа вулиця в Солом'янському районі м. Києва].

Після дирижабля Андерса в Україні такі апарати деякий час використовувалися у військових цілях, та широкого поширення не набули. Однак міг з’явитися найбільший у світі дирижабль: для перевезення ракет з України в Казахстан, на Байконур. У Радянському союзі зіштовхнулися з проблемою транспортування космічних апаратів. Варіанти доставки по воді й землі відразу відкинули, залишилося тільки повітря.
Чи були колись дирижаблі в Україні, зокрема в Києві? Так, звісно були! У 1911 році винахідник Федір Андерс здійснив перший політ на дирижаблі “Київ”, названий на честь його рідного міста. Киянин сконструював перший на території Російської імперії цепелін. За помірну платню можна було покататися на дирижаблі по Києву або до якогось із сусіднього міст, наприклад, Чернігова. У 1912 році “Київ” здійснив аварійну посадку під Остером: пілотував корабель син Андерса, він не зміг самотужки полагодити дирижабль і той згорів; в аварії ніхто не постраждав. Опісля винахідник розробив проект ще одного дирижабля “Київ-2”, однак через Першу світову війну його так і не встигли побудувати. Цікаво, що Андерс був самоучкою і не мав спеціальної технічної освіти: за деякими даними вже після побудови дирижабля він заочно закінчив КПІ у 1918 році.
Кілька слів про дирижаблі та повітроплавання

Записано з лекції в музеї авіації ім. Сікорського на
KyivSteamCon 2017.

Диражблі не були найпершими літальними засобами: першими повітроплавцями стали брати Монгольф’є на своїй повітряній кулі. Це сталося 19 вересня 1783 року під Парижем, куля, наповнена гарячим димом, протрималася у повітрі вісім хвилин і приземлилася за чотири кілометри від старту. У наш час так звані монгольф’єри знову набули популярності: в першу чергу через підвищення безпеки польоту і неймовірно мальовничі краєвиди. Однак керувати повітряною кулею фактично нереально: летиш туди, куди вітер дме. Тому саме поява дирижаблів дозволила проводити перші керовані польоти. Найбільшу популярність вони здобули на початку минулого століття: здійснювалися регулярні рейси між різними містами, на них перелітали моря й навіть Атлантичний океан. Більшість суден сконструювали у Німеччині, за що їх ще прозивають цепелінами за однойменною компанією-виробником. Однак питання безпеки стояло досить гостро: дирижаблі літали переважно на вибухонебезпечному водні. У 1937 році трансатлантичний дирижабль “Гінденбург” вибухнув при швартуванні у Нью-Джерсі. У катастрофі загинуло 35 із 97 пасажирів. До цього судно здійснило майже сорок успішних перельотів через Атлантику, однак стало очевидним, що літати на водневих дирижаблях надто небезпечно. Їхній гелієвий варіант був занадто дорогим, тож не дивно, що з появою літаків цепеліни відійшли в історію. Так закінчилася ера повітроплавання.
#анонси

Гізер Фоссет "Енциклопедія фейрі Емілі Вайлд" (Vivat)

Перша частина серії про Емілі Вайлд.

❗НЕ ромфентезі.

Емілі Вайлд – молода професорка Кембриджського університету — прибуває на віддалений північний острів вивчати тамтешніх фейрі (а точніше, місцеві перекази про них, бо всі знають, що фейрі небезпечні й зустріти їх вживу «щастить» вкрай мало кому). Геніальна науковиця, прискіплива дослідниця, провідна експертка з дріадології, вона має один недолік — абсолютно не вміє ладнати з людьми.

І ризикує залишитися на всю зиму в оточенні недоброзичливо налаштованих місцевих мешканців. До всього ж у її дослідження збирається втрутитися колега-суперник, чарівний та харизматичний, проте не завжди доброчесний науковець, Венделл Бемблбі. А ще у нього є таємниця, яку Емілі, здається, розгадала.

Чи зможе Емілі подолати всі небезпеки?
Яку мету насправді переслідує Бемблбі??

Крок за кроком вони наближаються до важливих відкриттів не тільки в науці, а й у власних серцях.

Переклад: Діана М'ягка
NaNoWriMo is no more

Нещодавно авторську спільноту вразила новина: листопадовий марафон з написання романів NaNoWriMo закривається.
Причиною організатори називають недофінансування, хоча на це могли вплинути й скандали, пов'язані з проєктом.

Детальніше про це можна почитати в статті українських координаторів NaNoWriMo:
https://telegra.ph/Of%D1%96c%D1%96jnij-%D1%96mejl-v%D1%96d-Nano-ukr-angl-04-05
Кайра бөлүшүлгөн:
Скарбничка історій avatar
Скарбничка історій
Нагадаю, що сьогодні буде зустріч онлайн — тож, якщо матимете бажання і настрій, заповнюйте форму і приєднуйтеся.
#анонси #укрфентезі

Віоліна Ситнік "Грішний" (ТАК)

У світі, де існує добро і зло, є також ті, хто ними керує. Зазвичай носіями добра постають непорочні ангели, а зло ж людям пропонують страшні демони й грішники. Та що як одного дня тебе прийде спокушати не страшне рогате чудовисько, а доволі симпатичний, стильний юнак?

Данел — один із таких грішних ангелів, на плечах якого лежить відповідальність за долю простої дівчини Каті. Чи здатен він зробити так, щоб шальки її терезів похитнутися в темний бік? Невже крижане серце грішника зможе розтанути й сповнитися зовсім незнайомим йому, суто людським почуттям, яке здатне перевертати життя з ніг на голову, долати час і простір, порочити й очищати? Кохання… Куди ж вона заведе нашого ангела? І чи зможе він виплутатися з цієї халепи?

ЦА: нью-едалт.
Це завершена історія і вже сьома надрукована книжка авторки.
Знайдіть людину!

Якось пішов книгомандрівник шукати відгуки інших людей на одну книжку, зайшов у цю теку і не вийшов. Бо так спершу про одну книжку прочитав, потім завис на історії про автора, а там уже вліз у срач...

Будь ласка, якщо знайдете у КнигоВсесвіті читача, який досі дискутує про рекурсивність "Темної вежі" та недопрацювання "Вавилону" Ребекки Кван, повідомте нам. Він нам винен рецензію на "Четверте крило".
Головна героїня прокидається зв’язаною у трояндовому чагарнику на пагорбі. Вона нічого не пам’ятає, навіть власного імені. Її появу ознаменовує стовп світла, що притягує розвідника Шукача Тиграна. Хлопець вкрай здивований знахідці, але вирішує доправити незнайомку до рідного міста Павутиння. І все було б нічого, якби місто це не було повстанським, схованим під землею на північному кордоні, а чудернацьку пару не переслідувало б двоє дарвенхардців – найвправніших імперських воїнів. Врешті-решт, попри всі заборони й загрозу смертної кари, двоє подорожніх дістаються до Павутиння. Мешканці міста ошелешені гостям – вони знайшли Стожара.

👉Читайте повний відгук тут.
Гарна новина! Видавництво "Жорж" перевидасть фентезійну трилогію Ярини Каторож "Палімпсест"!

Стара анотація:
Читач цього роману-фентезі потрапить до світу Патрії — держави, якої давно вже не існує. Але на землях якої переплелись давньоукраїнські імена, вишивані сорочки та холодна зброя з прихованими механізмами, що готові от-от показати свою міць. Тут панують нещадні белати, а в далеких лісах Дикого краю сплять скелі з обличчями велетнів.

Це роман про злість, жорстокість і любов. Це книга-клубок з історій, справжній палімпсест з прихованими рядками, в якому однієї миті видається, що знаєш про персонажа або ситуацію геть усе, а в наступну — ставиш собі питання: а чи довго ще до наступного розділу — можливо, там буде трохи більш відхилено завісу сюжету?
Ви теж перевірили календар, чи сьогодні не перше квітня? Бо "ArtBooks" пише, що видаватиме манґу "Атака титанів".

Рекорддор

15.04.202523:59
1.6KКатталгандар
22.05.202423:59
0Цитация индекси
19.03.202516:16
1.1K1 посттун көрүүлөрү
01.04.202514:11
4061 жарнама посттун көрүүлөрү
19.03.202510:29
74.00%ER
19.03.202515:59
94.69%ERR
Катталуучулар
Citation индекси
Бир посттун көрүүсү
Жарнамалык посттун көрүүсү
ER
ERR
ЛИП '24ЖОВТ '24СІЧ '25КВІТ '25

Вебжурнал Світ Фентезі популярдуу жазуулары

Кайра бөлүшүлгөн:
Видавництво Богдан avatar
Видавництво Богдан
Нагадуємо про прийом рукописів😉
Умови на сайті🥰

Жанри та теми творів, які приймаємо до розгляду:
🔹романи про російсько-українську війну, російську агресію (події роману можуть стосуватись початку війни з 2014 року; повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року; російської агресії та утисків українського народу у будь-який період);

🔹жанрова література: наукова фантастика, фентезі, жахи, містика, трилери, детективи;

🔹сучасна проза (повсякденна реалістична проза).

Ми вже отримали значну кількість рукописів, але досі мало представлена така жанрова література як👇
🔸жахи/горор
🔸містика
🔸трилери
🔸міфологічне фентезі
🔸епічне/героїчне фентезі
🔸"тверда" наукова фантастика з акцентом на реалістичності світу та технологій
🔸стимпанк, біопанк тощо

Чекаємо ваших рукописів🔥
21.03.202512:04
Київське міське фентезі завдає нового удару! 👆
Ви теж перевірили календар, чи сьогодні не перше квітня? Бо "ArtBooks" пише, що видаватиме манґу "Атака титанів".
У ВСЛ з'явився анонс нової фентезійної книжки Володимира Аренєва для молодших підлітків — "Музиканти. Четвертий дарунок".

Вони приходять, коли на них не чекають. Деякі кажуть, зустріти їх — на щастя. Інші радять уникати будь-яких контактів із цими трьома. Повнуватий рудий кіт. Чорний незрячий ньюфаундленд. Крихітна сова, яка майже ніколи не спить.

Ілюстрації... ні! не Олександра Продана, а Дмитра Кривоноса. ;)

#анонси
20.03.202518:22
А "КМ-Букс" пишуть, що книжульку про балакучого кота вже можна купити!

Джон Скалці "Негідник-початківець" (КМ-Букс)

Успадкувати негідницький бізнес свого дядечка значно складніше, ніж може здатися. Особливо коли ви дізнаєтесь, хто ним керує. Життя Чарлі швидко йде в нікуди. Розлучений вчитель на заміні живе зі своєю кішкою в будинку, який хочуть продати його брати й сестра. А все, чого хоче він, - відкрити паб у центрі міста, якщо тільки банк надасть йому кредит. Раптом дядечко Джейк, якого Чарлі востаннє бачив, коли йому було п'ять років, помирає й залишає йому свій бізнес (разом з жерлом вулкана на острові). Але стати негідником - це не тільки знатися на гігантських лазерних променях смерті та лавових озерах. У Джейка були вороги, і тепер вони накинулися на Чарлі. Можливо, дядечко й був старомодним негідником, але його вороги справжні: багаті бездушні хижаки, яких підтримують багатонаціональні корпорації та венчурний капітал. І саме від Чарлі залежить перемога у війні проти ліги негідників, яку розпочав його дядечко. Але з дружними дельфінами, розумними балакучими кішками-шпигунками та жахливим поплічником все погане починає виглядати досить добре.
У світі собак... будь котом!

Перекладач: Ольга Брагіна.

#новинка
#укрфентезі #анонси

Валерія Савотіна "Вандалізм" (ArtBooks)

Прихований світ київських муралів відкриється лише для тих, хто не боїться проявити свою творчість.

Старшокласниця Софа знаходить відео про те, як викликати химеру, і з нудьги відтворює ритуал. Він спрацьовує: з пентаграми постає химера Лука, яка обіцяє виконати бажання дівчини в обмін на шоколадний батончик. Софа захоплюється малюванням, проте боїться називати себе художницею, тож просить у химери магічне приладдя для малювання. Ним виявляється балончик із фарбою для графіті — і гра починається. Крок за кроком Софа занурюється у потаємний магічний світ муралів, намагається зрозуміти тутешні правила й опиняється у Дикій гонитві — змаганні художників-початківців, яке виявляється набагато небезпечнішим, ніж здається.
18.04.202511:01
2️⃣ Тагере Мафі "Це зіткане королівство"

Серія, на якій великими буквами написано "романтичне фентезі", але східний сетинг мене підкупив, плюс, з мого досвіду, книги, які позиціонують себе саме романтичними-романтичними, зазвичай більш гармонійно написані, а тому менше дратують, ніж ті, в яких акцент на епічній війні/асасинах/абощо з якимось любовним тропом.

Книжка написана доволі простенько, так само просто виконаний і сетинг, але в цьому, як на мене, і є перевага: текст не намагається обтяжувати себе складними темами, на які потім заб'є або розкриє штучно.

У центрі історії — дівчина Алізе, який напророчено стати королевою джинів і до якої являється підступний Ібліс. В Ардунії хоч і панує позірний мир, джини знаходяться під гнітом. Алізе працює служницею, витримує шалене навантаження, переховується від убивць і мріє заснувати власну справу з пошиття суконь. Хоча її життя нелегке, вона живе його з гідністю. Мені скидається на те, що це класична легенда про істинного правителя, який має спізнати страждання свого народу на собі і врятувати його.

Та ось доля зводить її зі спадкоємним принцом Камраном, і — клац! — ми спостерігаємо миттєве кохання. Ще й фатальне, бо пророцтво твердить, що Алізе вб'є його діда — правителя Ардунії. Одним словом, з любовної лінії я добре покринжувала, а зважаючи на те, що частин у цій серії цілих п'ять, їхня трагедія розтягнеться надовго.
З плюсів треба назвати динамічний стиль, простий, але атмосферний сетинг, і хорошу роботу з мильною оперою. Алізе — героїня, якій легко співпереживати. Авторка залишає простір для інтриги: як же несправді вона стане королевою? І чого хоче Ібліс?

Я вирішила спробувати прочитати ще другу частину, перш ніж зрозуміти, чи варто читати всю серію. Однак КСД підклав свиню у вигляді набагато слабшого перекладу, ніж у першій частині, і поки діло далеко не просунулося. Але треба зауважити, що варто усунути Камрана з історії — і вона швидко веселішає, хоча основний настрій, безперечно, тягуча мелодрама. І, як на мене, попри всю банальність — доволі непогана мелодрама. Якщо авторці в наступних частинах вдалося уникнути самоповторів, звісно.

1️⃣ Елізабет Лім "Шість багряних журавлів"

І ось ми дісталися до мого фаворита. Це казковий ретелінг "Диких лебедів", виконаний у псевдоазійському сетингу. Не японському, не китайському, а глибоко натхненному певними азійськими елементами, перш за все, китайськими перлинами сили, хоча ім'я в головної героїні напозір японське — Шіорі.

Якщо ви не чули цю казку, то ось короткий переказ. Зла мачуха зачаровує братів-принців і перетворює їх на птахів, у цьому випадку — журавлів. Їхня сестра мусить мовчати, бо бодай одне слово вб'є їх. В оригінальній казці ключовий елемент сюжету — кропив'яні сорочки, які дівчина має сплести для братів попри весь біль і муки. В Елізабет Лім ми занурюємося в трохи іншу варіацію — з морськими драконами й демонами — хоча елемент з пекучою рослинкою тут також буде.

Окремий плюсик — любовна лінія. Таккан, наречений, за якого Шіорі відмовлялася виходити, справжня булочка з корицею. Жодних тобі токсичних стосунків, лише підтримка і взаємоповага. Як на те, я обожнюю троп, коли герої мали зустрітися, відмахувалися від цього, але перетнулися пізніше й закохалися, не підозрюючи про попередню домовленість.

Роман просто написаний, але він милий і пригодницький. Навіть знаючи казку, не здогадуєшся, куди автор тебе заведе. На мій подив, виявилося, що це диологія із продовженням у ще класичнішому азійському Підводному королівстві, а також тут є спіноф про мачуху.

Якщо шукаєте чогось такого казкового і приємного, то "Шість багряних журавлів" — моя 100%-ва рекомендація!
КСД товсто натякає на видання "Сутінок"? 🤔

UPD: Не ті "Сутінки" 😅

#анонси
Гарна новина! Видавництво "Жорж" перевидасть фентезійну трилогію Ярини Каторож "Палімпсест"!

Стара анотація:
Читач цього роману-фентезі потрапить до світу Патрії — держави, якої давно вже не існує. Але на землях якої переплелись давньоукраїнські імена, вишивані сорочки та холодна зброя з прихованими механізмами, що готові от-от показати свою міць. Тут панують нещадні белати, а в далеких лісах Дикого краю сплять скелі з обличчями велетнів.

Це роман про злість, жорстокість і любов. Це книга-клубок з історій, справжній палімпсест з прихованими рядками, в якому однієї миті видається, що знаєш про персонажа або ситуацію геть усе, а в наступну — ставиш собі питання: а чи довго ще до наступного розділу — можливо, там буде трохи більш відхилено завісу сюжету?
15.04.202509:48
Дуже випадкові цитати з #укрфентезі Наталки Данькової "Засуджений на страту"

***
Але ти мені не сестра!
***
Дівчино, коли до тебе прийде не якась тінь, а той, хто в тілі, то паском його задуши.
***
— А що ти робиш?
— П'ю. У мене повна чаша.
— Вода в ній прохолодна?
— То не вода. Цикута.
***
Ти можеш так якось жити, щоб я за тебе більше не молився?
***
Що ти, кобиляча голово, забула в кімнаті моєї пані?
***
Пане, верни мені ножа.
***
То як, лускою ще не обросли? На жаб'ячі не схожі? Перетинок немає? Я, невдячна жінко, врятувала тебе від змія. А ти навіть не хочеш до мене говорити.
***
Немає чим той гаспидний син дихати, ще трохи — і вріже дуба. То най би, звісно, задихнувся, та не в гетьмана вдома.
***
То встрельте!
07.04.202513:56
NaNoWriMo is no more

Нещодавно авторську спільноту вразила новина: листопадовий марафон з написання романів NaNoWriMo закривається.
Причиною організатори називають недофінансування, хоча на це могли вплинути й скандали, пов'язані з проєктом.

Детальніше про це можна почитати в статті українських координаторів NaNoWriMo:
https://telegra.ph/Of%D1%96c%D1%96jnij-%D1%96mejl-v%D1%96d-Nano-ukr-angl-04-05
26.03.202519:55
Паніка скасовується.

⬆️ Макс Кідрук "Колонія" — 904 с., 150х235 мм

⬇️ Максим Гах "Aurora Borealis" — 800 с., 145 х 210 мм
#анонси

Гізер Фоссет "Енциклопедія фейрі Емілі Вайлд" (Vivat)

Перша частина серії про Емілі Вайлд.

❗НЕ ромфентезі.

Емілі Вайлд – молода професорка Кембриджського університету — прибуває на віддалений північний острів вивчати тамтешніх фейрі (а точніше, місцеві перекази про них, бо всі знають, що фейрі небезпечні й зустріти їх вживу «щастить» вкрай мало кому). Геніальна науковиця, прискіплива дослідниця, провідна експертка з дріадології, вона має один недолік — абсолютно не вміє ладнати з людьми.

І ризикує залишитися на всю зиму в оточенні недоброзичливо налаштованих місцевих мешканців. До всього ж у її дослідження збирається втрутитися колега-суперник, чарівний та харизматичний, проте не завжди доброчесний науковець, Венделл Бемблбі. А ще у нього є таємниця, яку Емілі, здається, розгадала.

Чи зможе Емілі подолати всі небезпеки?
Яку мету насправді переслідує Бемблбі??

Крок за кроком вони наближаються до важливих відкриттів не тільки в науці, а й у власних серцях.

Переклад: Діана М'ягка
20.03.202508:46
Творці коміксу "Троє проти зла" повернулися до роботи над сиквелом "Жайворонки". Буде щось круте! (Але нескоро)

https://www.youtube.com/watch?v=rNm1qOTgPCw
#анонси

Трохи номінованих жахів вам у стрічку =) До речі, це вже буде друга книжка Ґрейді Гендрікса українською.

Ґрейді Гендрікс "Як продати будинок з привидами" (ВСЛ)

Коли Луїза дізнається, що її батьки загинули, вона з жахом чекає на повернення додому. Жінка не хоче залишати маленьку донечку з колишнім і летіти за сотні миль. Не хоче мати справу з родинним спадком — будинком, у якому вона виросла, сповненим моторошних ляльок-маріонеток. Проте найбільше вона не хоче спілкуватися зі своїм молодшим братом Марком, який ніколи не полишав рідного міста, змінює одну роботу за іншою й тихо ненавидить сестру за її успішніше життя. На жаль, без його допомоги не обійтися: щоб підготувати дім до продажу, потрібно дещо більше, ніж просто позбутися мотлоху й оновити фарбу на стінах. До того ж деякі будинки зовсім не хочуть продаватися, а в батьківського дому, у якому повно скелетів у шафі, здається, свої плани на них обох...

Переклад: Гєник Бєляков
Көбүрөөк функцияларды ачуу үчүн кириңиз.