🐆 «Життєве сафарі» Джона П. Стрелекі – книгу назвали путівником з усвідомленого життя. Історія головного героя Джека, яка розгортається в Африці, дозволяє переосмислити наші цілі та пріоритети. Книжка особливо корисна для тих, хто відчуває, що трохи заблукав у своїй «подорожі» буттям і все відбувається не так, як хотілося б насправді. Джек прагнув побачити п’ять великих тварин Африки, але здійснюючи мрію, він знаходить власну велику п’ятірку головних цілей, що повертають життю його унікальний сенс. Можливо, пошуки чогось особливого потрібно починати вже там, де ми знаходимося зараз?
☕️ «Кафе на краю світу» – не можна не згадати ще однієї роботи цього автора. Джон П. Стрелекі написав мотиваційну серію книг про загадкове кафе, де відпочивають подорожні, які збилися зі свого запланованого маршруту. Окрім страв та напоїв, головний герой бачить у меню низку питань: «Чому ти тут?», «Чи боїшся ти смерті?», «Чи задоволений ти своїм життям?». Певна річ, знайти відповіді на питання одразу неможливо. Проте коли це все ж вдається, чоловік більше ніколи не зможе бути тією версією себе, яка тільки переступила поріг цього місця. В наступних історіях циклу, головний герой повертатиметься сюди, аби пережити нову кризу. Зустрічатиме старих знайомих та невідомих йому подорожніх, аби відіграти в їхньому житті свою роль. Книги Джона П. Стрелекі перекладені понад 40 мовами та продані мільйонами примірників по всьому світу.
📖 «Філософ, якому бракувало мудрості» Лорана Гунеля – сюжет розгортається навколо молодого філософа Сандро, який переживає трагічну втрату своєї дружини. Вона загинула в лісах Амазонки і в її смерті чоловік підозрює місцеве плем’я. Воно вважається одним із найщасливіших народів на Землі і Сандро, охоплений горем і бажанням помсти, вирушає у джунглі з метою знищити його. Проте чоловік навіть не здогадувався, що ті, кого він вважав жорстокими дикунами, знали про любов та милосердя більше, ніж сам філософ. Поїздка в ліси Амазонки стала для Сандро шляхом до справжнього розуміння себе, природи щастя та прийняття втрати. Ключовий сенс історії – вся мудрість не поміщається у філософські трактати, вона в усьому, що оточує нас.
⛰«Тією горою є ви» Бріанни Вест – це посібник з подолання самосаботажу та досягнення внутрішньої гармонії. Авторка натякає, що часто єдиною перепоною та найбільшою проблемою на шляху до мети є ми самі. Наші страхи, сумніви, травми та несвідомі переконання. Книга допомагає ідентифікувати ці обмеження та трансформувати їх у джерело сили. Минуле повинно бути точкою підйому, а не тягарем, а лякаючі зміни – це лише необхідний етап на шляху до самореалізації. Такі меседжі варті того, аби звернути на них свою увагу.
📸 Фото – з відкритих джерел;
Колаж – «Ера літераторів».
#Вартіуваги #література #книги