Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
НАДС avatar
НАДС
Жаңылыктар жана СМЖ
НАДС avatar
НАДС
Жаңылыктар жана СМЖ
🙌 Колеги! 29 квітня відбудеться засідання Ради управління людськими ресурсами державної служби при НАДС, яке стане майданчиком для обговорення ключових аспектів розвитку державної служби в Україні.

👉 У фокусі заходу:

📌 Законодавчі зміни в оплаті праці та класифікації посад держслужбовців;

📌 Human-centered management: захист персональних даних та психоемоційна підтримка;

📌 Відновлення конкурсів та оновлення підходів до кар’єрного просування;

📌 Цифрова трансформація в HR: CAF, HRMIS, використання ШІ.

👥 Серед спікерів — представники НАДС, Вищої школи публічного управління, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

💻 Захід відбудеться онлайн.

🙌 Запрошуємо долучитися до спільного формування сучасної державної служби!
22.04.202506:36
🤔Хочете спробувати себе у сфері державного управління — без довгих конкурсів і зайвої бюрократії?

Програма стажування молоді в органах влади — це реальна можливість зануритися в роботу державних органів і зрозуміти, як все працює зсередини.

І так — стажуватися можна, в тому числі, в НАДС!🔥

Станьте частиною цієї Програми - і зробіть перший крок до кар’єри, що має значення🙌

📌 Це стажування — не про «посидіти в офісі», а про можливість:

— долучитися до реальних процесів у органах державної влади;
— познайомитися з людьми, які змінюють країну щодня;
— отримати менторство, тренінги й підтримку від Democracy Reporting International Ukraine;
— отримувати стипендію впродовж 3 місяців💶

📍Ключові деталі:

— для молоді 18–35 років із активною громадянською позицією;
— тривалість стажування: червень–серпень 2025;
— стипендія: ~300 євро (до оподаткування);
— навчання: тренінги, семінари та менторський супровід;
— дедлайн подачі заявок: 28 квітня 2025, 18:00.

НАДС, як офіційний партнер Програми стажування молоді в органах влади, запрошує провести літо 2025-го з користю та драйвом!

💻Заповнити анкету та дізнатися більше можна тут:
https://democracy-reporting.org/uk/office/ukraine/publications/programa-stazuvannya-molodi-v-organax-vladi
15.04.202512:42
Нові можливості для тих, хто будує шлях України до ЄС🇪🇺🇺🇦

Стартувала друга фаза освітнього проєкту Natolin4Capacity Building - програми, яка допомагає держслужбовцям підготуватися до реального процесу вступу України до Європейського Союзу.

☝️Це про якісне управління змінами, гармонізацію законодавства, впровадження реформ - усе, що потрібно для відповідності європейським стандартам.

Оновлена освітня програма передбачає стаціонарне навчання у Польщі та виїзні сесії в Україні, підготовку для тренерів та додаткові модулі онлайн-навчання.

🔗В рамках проєкту заплановано охопити щонайменше 100 українських держслужбовців в межах 12 шеститижневих навчальних сесій.

Відбір - на конкурсній основі, відкрито і прозоро, по-європейськи. Конкурс до першої групи учасників - уже розпочався!🧑‍💻

🔎Освітній проєкт «Natolin4Capacity Building Phase II – Strengthening Ukrainian Public Administration for EU Integration» реалізується за підтримки ЄС на базі College of Europe in Natolin (Польща) у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції, НАДС, Вищою школою публічного управління та European Union in Ukraine.

📎Подача заявок - тут: https://form.jotform.com/250793274956066 (дедлайн - 25 квітня).
🙌Другий день навчального курсу про Принципи державного управління SIGMA - DONE!

📍Сьогодні в НАДС продовжилось навчання державних службовців щодо впровадження Принципів державного управління SIGMA в рамках Модулю 1 «Принципи формування та узгодження стратегії і політики».

👉Цей день був повністю присвячений наступним трьом принципам державного управління, що стосуються реалізації політик і механізмів демократичного контролю:

✅Принцип 5 — про проведення активних консультацій з усіма зацікавленими сторонами під час розробки політики;

✅Принцип 6 — щодо ефективного впровадження політик, орієнтованих на результат, із мінімізацією регуляторного навантаження;

✅Принцип 7 — про роль парламенту в забезпеченні узгодженості політик і законодавства та ефективного контролю за урядовими рішеннями.

🗣Із вітальним словом до учасників звернулася Марина Канавець, директорка Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу. Вона відзначила багаторічне партнерство з Програмою SIGMA, наголосивши, що цей освітній захід є не лише навчальною платформою, а й простором для обміну досвідом і побудови професійної спільноти, яка розуміє важливість структурних змін у державному управлінні.

💻Презентації протягом усього дня проводив Мартінш Кріевінш - регіональний менеджер Програми SIGMA для країн Східного партнерства Європейської політики сусідства, менеджер в Україні, старший радник з питань політики. Спікер представив європейські стандарти участі громадськості у виробленні політики, сучасні підходи до впровадження рішень та моніторингу їх ефективності, а також — взаємодії між урядом і парламентом у процесі формування публічної політики.

👥Учасники обговорили практики, які дозволяють забезпечити якісне виконання урядових рішень, прозору звітність, зменшення надмірного регулювання без зайвої бюрократії та дієвий парламентський контроль як елемент балансу влади.

📌Завершенням другого дня стала підсумкова дискусія, під час якої учасники поділилися власними висновками, окреслили виклики, які стоять перед державним управлінням, і можливості для реальних змін.

🗂Попереду ще чотири модулі — і багато інструментів для формування нової якості держуправління.

✍️Додатково:

Навчальний курс «Принципи державного управління: що вони включають та як їх впроваджувати» проводить НАДС спільно з Програмою SIGMA, Центром адаптації державної служби до стандартів ЄС та Вищою школою публічного управління. Його мета — сформувати в українських держслужбовців стратегічне розуміння європейських стандартів управління SIGMA, що є частиною інтеграції України до ЄС. Навчання триватиме до червня 2025 року.

👉Відеозапис. День 2. https://www.youtube.com/watch?v=27BSdY-YTBY&ab_channel=%D0%92%D0%B8%D1%89%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%8F
👉Національне агентство України з питань державної служби оголошує відбір представників закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку у сфері публічного управління та адміністрування, до складу Комісії з питань Вищого корпусу державної служби.

🗂 Заклади вищої освіти можуть подати для участі у відборі не більше однієї кандидатури.

📌Документи та інші матеріали приймаються протягом 7 робочих днів з дати оприлюднення даного оголошення на офіційному вебсайті Національного агентства України з питань державної служби (з 09 до 17 квітня 2025 року включно).

✍️Проходження тестування, передбачене Порядком проведення конкурсу для кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «А», заплановано 23 квітня 2025 року о 16:00.

📧Адреса електронної пошти, на яку необхідно надсилати документи у форматі PDF: ivashchenko@nads.gov.ua, за темою «Документи для участі у відборі».

📞За додатковою інформацією звертатись до Мирослави Іващенко за тел. : (+38044) 256-00-94.

🤔Детальнішу інформацію ви можете знайти на сайті НАДС: https://nads.gov.ua/news/oholosheno-vidbir-kandydativ-do-skladu-komisii-z-pytan-vyshchoho-korpusu-derzhavnoi-sluzhby-dokumenty-slid-podaty-do-17-kvitnia-vkliuchno
🙌У березні 2025 року 18 906 публічних службовців пройшли навчання у Вищій школі публічного управління та регіональних центрах підвищення кваліфікації.

🗂Навчання у закладах післядипломної освіти здійснювалося за 305 короткостроковими та 47 професійними (сертифікатними) програмами підвищення кваліфікації.

🏆Лідерами у проведенні навчання за програмами підвищення кваліфікації стали Вища школа публічного управління, Вінницький, Чернігівський, Київський обласний, Волинський, Полтавський, Івано-Франківський, Хмельницький регіональні центри підвищення кваліфікації.

💻Нагадаємо, що ознайомитися з програмами підвищення кваліфікації, які пропонують провайдери, ви можете на Порталі управління знаннями.
23.04.202511:35
На базі Національного агентства України з питань державної служби відбувся семінар «Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору. Комунікація флагманських проєктів».

Захід організовано Вищою школою публічного управління спільно з Офісом Радниці-уповноваженої Президента України з питань безбар’єрності за підтримки ЮНІСЕФ та ПРООН.

Учасники семінару — близько 50 представників ЦОВВ та експертного середовища — обговорили ключові комунікаційні підходи до реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору.

На відкритті заходу з вітальними словами виступили Галина Григоренко - заступниця Міністра культури та інформаційної політики України і Тетяна Ломакіна - Радниця-уповноважена Президента України з питань безбар’єрності, що наголосили на важливості правильної комунікації безбар’єрності, в тому числі, на державній службі.

Під час семінару учасники ознайомилися з концепцією комунікаційної кампанії «Ти можеш!», яку презентували експерти ЮНІСЕФ, обговорили завдання та очікування від Комунікаційної стратегії безбар’єрності, а також взяли участь у практичній сесії, де розглядали інструменти ефективного поширення меседжів, що формують інклюзивне суспільство.

Окрема увага під час заходу була приділена опрацюванню кейсів в межах роботи в групах, де учасники ділилися власним досвідом та формували сучасні підходи до впровадження змін у своїх державних установах.
🫶Щиро вітаємо з Великоднем!

Це свято — про надію, оновлення та віру в добро.

Нехай світло Великодня принесе мир, наповнить кожен дім - злагодою, теплом і любов’ю, та додасть сил задля нашої спільної Перемоги!

Христос Воскрес! Воістину воскрес!
Близько восьми тисяч учасників. Сотні запитань. Одна тема — яка стосується кожного державного службовця.

Все це - про семінар «Класифікація посад державної служби: новели законодавства 2025», проведений НАДС.

Це була розмова про фундаментальні зміни, які торкаються кожного державного органу, кожної посади, кожного державного службовця.
Доступно, чітко і по суті, незважаючи на складність теми. З перших уст, безпосередньо від розробників алгоритму проведення класифікації посад державної служби для запровадження нової моделі оплати праці державних службовців.

Семінар відкрила Голова НАДС Наталія Алюшина, окресливши значення змін для системи державної служби загалом. Вона наголосила на багаторічному досвіді і високій експертизі працівників НАДС у питанні класифікації посад державної служби. Та подякувала всім причетним, хто в доволі стислі терміни в умовах воєнного стану реалізовував такий колосальний обсяг роботи - було прокласифіковано більше 146 тисяч посад, більше 3 тисяч державних органів пройшли класифікацію.

Було багато запитань - офлайн, у Zoom і на YouTube:

▪️ Як тепер правильно визначати рівень посади?
▪️ Що робити, якщо функціонал змінюється?
▪️ Як поєднати нові підходи з чинною структурою органу?
▪️ Як уникнути помилок під час заповнення форми класифікації?
▪️ Як змінюється заробітна плата?

На ці та інші запитання прозвучали вичерпні відповіді — простою мовою від спікерів: директорки Генерального департаменту з питань політики оплати праці та функціонального розвитку державної служби Наталії Крінської-Шарай, керівника експертної групи Галини Кудринської та державної експертки Наталії Савченко.

І головне — атмосфера.
У Zoom, YouTube та в Центрі оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби НАДС — відчувалося: люди хочуть все зрозуміти, прагнуть змін, хочуть працювати правильно. Цей семінар — крок до спільного розуміння і дії.

Відео-запис семінару: https://www.youtube.com/live/neG2FcskDdQ?si=zoBoMW8yTok2mfYa
10.04.202507:50
🙌Продовжується навчальний курс «Принципи державного управління: що вони включають та як їх впроваджувати». Це спільний захід спільний захід НАДС, Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС, Вищої школи публічного управління та Програми SIGMA.

📌Його мета - висвітлити основні положення Принципів державного управління, що розроблені Програмою SIGMA на прохання Європейської Комісії (ЄК).

👉Долучитися можна за посиланням: https://www.youtube.com/live/27BSdY-YTBY?feature=shared
09.04.202506:41
🙌Вже сьогодні о 10:00 стартує навчальний курс «Принципи державного управління: що вони включають та як їх впроваджувати». Це спільний захід спільний захід НАДС, Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС, Вищої школи публічного управління та Програми SIGMA. Його мета - висвітлити основні положення Принципів державного управління, що розроблені Програмою SIGMA на прохання Європейської Комісії (ЄК).

📌Цільова аудиторія: державні службовці, які беруть участь у забезпеченні розробки, координації, моніторингу та оцінки стану реалізації стратегій РДУ та СУДФ. Навчання також може бути корисним представникам організацій громадянського суспільства, які беруть участь у розробці та моніторингу процесів, пов'язаних з реформуванням державного управління в Україні. Після завершення навчального курсу учасники отримають краще розуміння Принципів та методологічної бази, що використовуються Програмою SIGMA в процесі оцінювання. Заплановані дискусії під час тренінгів сприятимуть визначенню ключових проблемних питань в державному управлінні України, які потенційно мають бути вирішені в нових стратегіях РДУ та СУДФ. Тренінги будуть проводитись англійською мовою з перекладом українською мовою.

👉Долучитися можна за посиланням: https://www.youtube.com/live/3uXWv99h_yA
📚 Колеги! 11 квітня 2025 р. відбудеться чергова зустріч Читацького клубу на тему "Комунікація в складні часи: як віднайти опору?"

📖 Цього разу до обговорення пропонується книга відомого психотерапевта, який пережив складні воєнні часи та концтабір, Віктора Франкла "Людина в пошуках справжнього сенсу": https://bit.ly/3FKsyLm

📍 Зустріч як навчально-просвітницький захід організовує Департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів та Вища школа публічного управління за підтримки Програми підтримки ОБСЄ для України, Фонду Ганнса Зайделя.

📋 Для участі у зустрічі заповніть, будь ласка, анкету: https://forms.gle/Z7KD7trARcyrqHcY6

🗓 Реєстрація триває до 10 квітня 2025 року.
23.04.202509:02
🧐А ви вчите англійську? Можливо - не один рік. З перервами. Але ж вчите, правда?

І точно не дарма☝️ Бо раптом трапиться - важлива зустріч, міжнародна поїздка, лист від іноземних партнерів, можливість навчатись за кордоном… І саме цей момент може стати вирішальним: від того, як швидко ви зреагуєте, залежатиме результат🙌

📌Сьогодні - Міжнародний день англійської мови.
І це не просто чергова дата в календарі📆 Це нагадування, що англійська - не просто навичка. А інструмент для реальних змін. У роботі. У комунікації. У майбутньому України🇺🇦

НАДС підтримує публічних службовців у вивченні англійської мови:

1️⃣Проєкт Eng4PublicService з навчання English на онлайн-платформі EF.

2️⃣SpeakingClub4PS - розмовний клуб, де мовжна навчитись вільно спілкуватись англійською.

3️⃣EUglossary - онлайн-словник з євроінтеграційною термінологією.

🔗А ще - ніхто не скасовував самоосвіту: дивіться фільми і серіали в оригіналі🎬 - з субтитрами або без; читайте книги англійською📚; слухайте подкасти🎧 і улюблені пісні🎵; гугліть щось англійською👩‍💻- просто так, бо цікаво.

Англійська - це не про «вивчив і забув». Навіть якщо ви не використовуєте її щодня - вона має бути «під рукою». Бо момент, коли English знадобиться, точно настане.

🔍Тож, постійна практика - це не забаганка. Це ваша впевненість і професійна сила.
🔎 Щотижнева добірка вакансій у сфері публічної служби вже тут! Зібрали найсвіжіші можливості для ветеранів та ветеранок.

📍 Державна служба

1️⃣ Головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області — м. Житомир

Обовʼязки: надання методичної та консультаційної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції, здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства у Головному управлінні, вжиття заходів з виявлення конфлікту інтересів та сприяння його врегулюванню, надання консультаційної допомоги в заповненні декларацій, проведення перевірок факту подання декларацій суб’єктами декларування, взаємодія з уповноваженими підрозділами інших відповідних органів.

Вимоги: вища освіта, вміння систематизувати великий масив інформації та здатність виділяти головне, робити чіткі, структуровані висновки, якісне виконання своїх посадових обов'язків з дотриманням строків та встановлених процедур, здатність брати на себе зобов'язання, їх дотримуватись і виконувати, вміння використовувати комп'ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов'язків, здатність працювати з документами в різних цифрових форматах.

📧 Резюме, копії документів про освіту та досвід роботи надсилайте за електронною адресою: zt.hr@land.gov.ua

📅 Дедлайн: 30 квітня 2025 року

Додатково:
Посилання на вакансію: http://zhytomyrska.land.gov.ua/


2️⃣ Головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці — м. Львів

Обовʼязки: здійснення нагляду (контролю) на ринку за об’єктами технічних регламентів, участь у підготовці пропозицій та розробленні правил і процедури ринкового нагляду за об’єктами технічних регламентів та інших нормативно-правових актів у відповідній сфері. Участь в розробці проекту секторального плану ринкового нагляду, розробці та затвердженні плану здійснення ринкового нагляду, здійсненні моніторингу виконання та перегляду таких планів.

Вимоги: вища освіта, аналітичні здібності, відповідальність, комунікація та взаємодія, робота з великими масивами інформації та уважність до деталей.


📧 Резюме надсилайте за електронною адресою: zviddilpersonalu@gmail.com

📅 Дедлайн: 15 травня 2025 року

Додатково:
Посилання на вакансію: https://lviv.dsp.gov.ua/category/vakansii/aktualni-vakansii/



📍 Служба в органах місцевого самоврядування

3️⃣ Головний спеціаліст сектору правового забезпечення відділу документально-кадрового забезпечення Департаменту економічного розвитку Одеської міської ради — м. Одеса

Обовʼязки: забезпечення надання правової допомоги працівникам Департаменту у розробці документів з питань, що належать до компетенції Департаменту, здійснення претензійно-позовної роботи Департаменту, представлення інтересів Департаменту у судах, участь у розробці проєктів рішень Одеської міської ради та Виконавчого комітету ОМР, розпоряджень міського голови, наказів директора Департаменту

Вимоги: вища освіта, володіння державною мовою

📧 Резюме, копії документів про освіту надсилайте за електронною адресою: depeconomy@omr.gov.ua

📅 Дедлайн: 30 квітня 2025 року
11.04.202506:02
📌Розпочинаємо ранок із хорошого інфоприводу.

О 10:00 стартує онлайн-семінар «Класифікація посад державної служби: новели законодавства 2025».

☝️Так, ми знаємо — це одна з тих тем, яка викликає чи не найбільше запитань.

Тому сьогодні розкладаємо все по поличках: що змінилося, чому саме так, і як із цим працювати в реальності.

Все, що буде обговорюватися, напряму стосується змін, які вже запущені на рівні держави.

📍На порядку денному:

☑️ нові положення в законодавстві;
☑️ оновлені підходи та процедури класифікації посад;
☑️ практичні кейси для державних органів.

🔎Тема складна, але важлива. Бо мова про те, як змінюється система, в якій ми працюємо. І як рухаємось далі.

Запрошуємо долучитись до онлайн-семінару в YouTube: https://www.youtube.com/live/neG2FcskDdQ?si=79tCpoRbY_8IpfA8

🙌Бути в курсі - означає бути готовими до змін.

Додатково:

Семінар проводиться НАДС з метою розʼяснення змін, передбачених новою Постановою КМУ «Деякі питання проведення класифікації посад державної служби». Документ є частиною пакета підзаконних актів, передбачених Законом України від 11 березня 2025 року № 4282-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо впровадження єдиних підходів в оплаті праці державних службовців на основі класифікації посад»
📌У НАДС стартував навчальний курс про Принципи державного управління SIGMA, організований спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Вищою школою публічного управління та Програмою SIGMA.

Навчальний курс розроблений з урахуванням усіх шести сфер, охоплених Принципами SIGMA, і буде проводитися в рамках п'яти тематичних модулів з квітня по червень 2025 року.

Мета курсу - сформувати у державних службовців цілісне бачення стандартів сучасного публічного управління, що відповідають вимогам євроінтеграції та передовим практикам країн-членів ЄС🇪🇺🇺🇦

Захід відкрили Голова НАДС Наталія Алюшина та заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України Олег Войтович, які підкреслили важливість впровадження Принципів державного управління як частини євроінтеграційного курсу України.

💬За словами Наталії Алюшиної, Принципи державного управління SIGMA - це базовий набір критеріїв, на яких ґрунтуються реформи у країнах-кандидатах до ЄС. Вони охоплюють ключові аспекти публічного управління - від стратегічного планування до бюджетування, від кадрової політики до цифровізації.

💬Олег Войтович додав, що відповідність Принципам державного управління - це також питання довіри до інституцій, ефективності рішень та якості послуг для громадян.

Перший навчальний модуль зібрав офлайн близько 50 учасників - державних службовців, які беруть участь у забезпеченні розробки, координації, моніторингу та оцінки стану реалізації стратегій реформування державного управління України. Також всі бажаючи могли долучитись до навчання онлайн – забезпечено пряму трансляцію тренінгів на YouTube-сторінці Вищої школи публічного управління🎥

☝️Основна увага першого дня навчання була зосереджена на темі формування та узгодження стратегії і політики. Учасники мали змогу обговорити стратегічне планування як основу політики, узгодження державної політики на центральному рівні, фіскальне планування в урядовій політиці, розробка політик на основі фактів та аналізу, тощо.

🗣Головним спікером був Мартінш Кріевінш, регіональний менеджер Програми SIGMA для країн Східного партнерства Європейської політики сусідства, менеджер в Україні, старший радник з питань політики, який послідовно представив чотири перші принципи державного управління. Він акцентував на важливості аналітичного підходу, цілісності стратегічного бачення та потребі забезпечити узгодженість урядових дій з реальними бюджетними можливостями. Також він навів конкретні приклади та акценти з міжнародної практики і запропонував підходи, які можуть бути адаптовані до українських реалій.

🖥До заходу онлайн долучився Грегор Вірант, керівник Програми SIGMA, який наголосив, що оновлені Принципи державного управління стали результатом багаторічного досвіду та об’єднують найкращі практики країн-членів ЄС.

📹 Відеозапис курсу: День 1 - https://www.youtube.com/live/3uXWv99h_yA
📌7-8 квітня 2025 року у Києві проходила фінальна частина Міжнародного стажування для студентів юридичних клінік UP "Доброчесність на практиці: інструменти та методи впровадження на публічній службі".

П'ять команд, що за результатами конкурсу юридичних есе показали найкращі результати, продовжили змагання в офлайн-форматі. Це представники ☑️Державного торговельно-економічного університету, ☑️Державного податкового університету, ☑️Чернігівської політехніки, ☑️Донецького національного університету імені Василя Стуса та ☑️Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Упродовж двох днів команди-фіналісти брали участь в експертних воркшопах, працювали над практичними кейсами впровадження доброчесності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування, а також презентували журі самостійно напрацьовані проєкти.

🔖За результатами фінального етапу перемогу здобула команда із Києво-Могилянської академії «Students for Integrity”, до складу якої увійшли Катерина Тамахіна та Арсен Селецький.

Переможці отримали памʼятні відзнаки та можливість пройти двотижневу програму стажування в Національному агентстві України з питань державної служби🇺🇦

Голова #НАДС Наталія Алюшина привітала фіналістів конкурсу із перемогою та наголосила на важливості дослідження теми доброчесності на публічній службі.

✍️«Цей конкурс дає змогу студентам-правникам не лише глибше зрозуміти принципи доброчесності та антикорупції, а й спробувати розробити реальні механізми їх впровадження у повсякденну роботу публічних службовців. Українське суспільство має великий запит на доброчесність корпусу публічних службовців. Це питання також є наскрізною лінією усіх чаптерів нашого вступу в ЄС», - зазначила Наталія Алюшина.

🖇В рамках заходу також пройшов нетворкінг, де учасники спілкувались про публічну службу безпосередньо із тими, хто формує державну політику у сфері публічного управління. Крім того, бажаючі пройшли пробне тестування на знання законодавства для кандидатів на посади державних службовців в Центрі оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Вища школа публічного управління.

Додатково:

🤝Фінал стажування організований Асоціація юридичних клінік України - АЮКУ у партнерстві з НАДС за сприяння Управління ООН з наркотиків та злочинності (УНЗ ООН) за фінансової підтримки Уряду Швеції🇸🇪🇺🇦

🎥Відеозапис заходу: https://www.youtube.com/watch?v=TjFX1KN-Sbo&ab_channel=%D0%90%D1%81%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F%D1%8E%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%85%D0%BA%D0%BB%D1%96%D0%BD%D1%96%D0%BA%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8
07.04.202512:50
🙌Колеги! Національним агентством України з питань державної служби спільно з Вищою школою публічного управління планується проведення семінару «Класифікація посад державної служби: новели законодавства 2025».

👉Під час семінару будуть обговорені:
📌концептуальні новели у законодавстві;
📌зміни у підходах і процедурі проведення класифікації посад;
📌практичні аспекти проведення класифікації посад у державному органі.

🗂Захід відбудеться 11 квітня 2025 року.

⏰Початок о 10:00.

💻Трансляція доступна за посиланням: https://www.youtube.com/live/neG2FcskDdQ
🙌У НАДС відбулося засідання оргкомітету з питань відбору представників громадських об’єднань та закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку у сфері публічного управління та адміністрування, до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

👉Зокрема, членами оргкомітету проведено перевірку поданих Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» документів.

👩За підсумками перевірки оргкомітетом визначено кандидата Акімову Олену Андріївну, документи якої відповідають вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2019 року № 906.

✍️Визначений кандидат відповідно до умов Постанови № 906 має пройти тестування. У разі успішного проходження тестування кандидатура буде запропонована на погодження Кабінетом Міністрів України до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби.
17.04.202507:06
🙌Сьогодні розпочалось навчання нового набору учасників Школи підготовки стратегів. Це освітній проєкт для державних службовців категорії «А», створений на базі Вищої школи публічного управління за підтримки проєкту RFA.

👥Учасниками стали близько 40 топменеджерів центральних органів виконавчої влади, зокрема, Офісу Президента, Мін'юсту, Мінсоцполітики, Міносвіти і науки, Мінветеранів, Мінрозвитку громад та територій, Мінагрополітики, РНБО, БЕБ, Антимонопольного комітету, Верховного Суду, Вищого антикорупційного суду, Пенсійного фонду, ЦВК, Держагентства з управління зоною відчуження, Держслужби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Держспецзв’язку, Державної міграційної служби України, Національної сервісної служби України, Держархівслужби, Держінспекції енергетичного нагляду, Нацкомісії зі стандартів державної мови, Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови, Українського інституту національної пам'яті.

👉З вітальним словом до учасників Школи підготовки стратегів звернулась Голова НАДС Наталія Алюшина, наголосивши, що тут зібрались вже досвідчені управлінці, які щоденно ухвалюють рішення і тримають темп у складних системах. Але навіть для таких професіоналів критично важливо час від часу виходити з операційної рутини та потоку щоденних завдань, щоб зосередитися на стратегічному баченні, довгострокових векторах і розвитку лідерських якостей для управління змінами. Це можливість подивитися на себе та свою команду з боку, подумати про довгострокові цілі, переосмислити підходи та закласти фундамент для системних трансформацій.

🗂Протягом місяця досвідчені викладачі й тренери надаватимуть слухачам знання з формування цілісної системи державного стратегічного планування та управління в умовах глобалізації, євроінтеграції та післявоєнної відбудови.

🗣Сьогодні ж говорили про стратегію сфери політики - SWOT- аналіз, оцінка потреб громадян, постановка стратегічних завдань, побудова дерева проблем, орієнтованість на результат, цілепокладання, тощо.

✍️В програмі тренінгу - інтерактив, практичні кейси і завдання, стратегічне мислення, управлінські виклики, пошук нестандартних рішень, ділова гра «Відновлюємо Україну разом», робота у групах з тренерками Марією Плаксенко, Іриною Лазоревич, Наталією Королюк, Анною Коваленко, Христиною Живогляд.

🟢Попереду - ще декілька цікавих модулів. Будемо розповідати тут про деталі кожного навчального дня. І пам'ятаємо, що cтратегами не народжуються - ними стають. І саме тут, у Школі підготовки стратегів, формується команда управлінців, які мислять на кілька кроків уперед і готові творити майбутнє України вже сьогодні.
🔎 Щотижнева добірка вакансій у сфері публічної служби вже тут! Зібрали найсвіжіші можливості для ветеранів та ветеранок. 

📍 Державна служба

1️⃣ Головний спеціаліст з питань цивільного захисту Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення — м. Київ

Обовʼязки: розробка документів з питань цивільного захисту, постійний контроль за їх виконанням, забезпечення виконання вимог законодавства у сфері цивільного захисту; організація та здійснення заходів з цивільного захисту та техногенної безпеки, в тому числі під час надзвичайних ситуацій; створення спеціальних, локальних і об’єктових систем оповіщення, проведення оцінки ризиків виникнення надзвичайних ситуацій, забезпечення здійснення заходів, що зменшують рівень ризику їх виникнення

Вимоги: вища освіта, якісне виконання поставлених завдань, командна робота та взаємодія, уважність до деталей, досягнення результатів, цифрова грамотність

📧 Резюме, копії документів про освіту надсилайте за електронною адресою: nrada@nrada.gov.ua

📅 Дедлайн: 17 квітня 2025 року

Додатково:  
Посилання на вакансію: https://www.nrada.gov.ua/pro-natsionalnu-radu/#konkurs



2️⃣ Головний спеціаліст відділу з питань ветеранської політики Чернігівської районної державної адміністрації — м. Чернігів

Обовʼязки: моніторинг стану дотримання прав та свобод ветеранів та членів їх сімей, стану дотримання вимог законодавства щодо соціального захисту ветеранів та членів їх сімей, зокрема трудових гарантій, забезпечення послугами у сфері охорони фізичного та психічного здоров’я, сприяння формуванню потреби на території району в соціальних, психологічних, медичних, реабілітаційних та освітніх послугах для ветеранів та членів сімей ветеранів

Вимоги: вища освіта, володіння державною мовою, основними принципами роботи на комп’ютері та основними програмними засобами; аналітичні здібності; комунікація та взаємодія; стресостійкість; відповідальність до виконання поставлених завдань, орієнтованість на досягнення результату

📧 Резюме, копії документів про освіту, досвід роботи, копії паспорту, витягу з реєстру територіальної громади, ідентифікаційного коду, військового квитка, пільгового документу (за наявності) надсилайте за електронною адресою: chadm_vkadryv@cg.gov.ua

📅 Дедлайн: 24 червня 2025 року

Додатково: 
Посилання на вакансію: https://chadm.cg.gov.ua/index.php?id=515415&tp=page#gsc.tab=0



📍 Служба в органах місцевого самоврядування

3️⃣ Головний спеціаліст відділу міжнародних відносин та інвестицій Виконавчого комітету Чернігівської міської ради — м. Чернігів

Обовʼязки: розробка те раелізація програм щодо залучення інвестицій до міста Чернігова, організація офіційних візитів, прийомів іноземних делегацій та проведення відповідної роботи з ними,  участь у підготовці інвестиційних пропозицій та інвестиційних проєктів для потенційних інвесторів з питань розвитку економічного, соціального та культурного співробітництва

Вимоги: вища освіта (бажано економічного спрямування), вільне володіння державною мовою, володіння комп'ютерною технікою, рівень володіння англійською мовою не нижче В2, володіння другою іноземною мовою бажано

📧 Резюме, мотиваційний лист, копії документів про освіту, електронна декларація, державний сертифікат, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови або документ про повну загальну середню освіту (у разі наявності), копія паспорта громадянина України, копія реєстраційного номера облікової картки платника податків, копія військово-облікового документу, копія трудової книжки надсилайте за електронною адресою: kadry@chernigiv-rada.gov.ua

📅 Дедлайн: 30 квітня 2025 року
🇺🇦Відновлення України починається з людей. І, можливо, саме з Вас!

Близько трьох років ми формуємо Резерв відновлення — спільноту тих, хто готовий працювати на державній службі на деокупованих територіях, відновлювати державні інституції, запускати сервіси, підтримувати громади.

📊 Уже понад 3 250 кандидатів подали анкети. З них 3 044 - зараховано до Резерву відновлення. І це не просто цифра - це доказ готовності діяти, а не чекати.

Деокуповані території потребують професійних, відповідальних і вмотивованих, яких об'єднує спільна мета - відбудовувати власну країну🙌

📌 Подати заявку - дуже просто в декілька кліків на сайті: https://reserve.nads.gov.ua . Ви самостійно обираєте регіон, де готові працювати, та професійний напрямок діяльності.

Не чекайте «кращого моменту». Він уже настав☝️
Кайра бөлүшүлгөн:
Програма «Ти як?» avatar
Програма «Ти як?»
🚩 Самознецінення — як дрібні камінці в черевиках. Начебто нічого страшного, але йти важко.

Зібрали для тебе список найпоширеніших способів, якими ми собі ставимо підніжку, іноді навіть не помічаючи цього 👆
🙌9-10 квітня відбудеться навчальний курс «Принципи державного управління: що вони включають та як їх впроваджувати». 🤝Це спільний захід спільний захід НАДС, Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС, Вищої школи публічного управління та Програми SIGMA. Його мета - висвітлити основні положення Принципів державного управління, що розроблені Програмою SIGMA на прохання Європейської Комісії (ЄК).

👥Цільова аудиторія: державні службовці, які беруть участь у забезпеченні розробки, координації, моніторингу та оцінки стану реалізації стратегій РДУ та СУДФ. Навчання також може бути корисним представникам організацій громадянського суспільства, які беруть участь у розробці та моніторингу процесів, пов'язаних з реформуванням державного управління в Україні.

🗂Після завершення навчального курсу учасники отримають краще розуміння Принципів та методологічної бази, що використовуються Програмою SIGMA в процесі оцінювання. Заплановані дискусії під час тренінгів сприятимуть визначенню ключових проблемних питань в державному управлінні України, які потенційно мають бути вирішені в нових стратегіях РДУ та СУДФ. Тренінги будуть проводитись англійською мовою з перекладом українською мовою.

📝Навчальний курс розроблений з урахуванням усіх шести сфер, охоплених Принципами SIGMA, і буде проводитися в рамках п'яти тематичних модулів з квітня по червень 2025 року, а саме:
✅квітень 2025 року: Стратегічні засади (Принцип 1), Формування та координація політики (Принципи 2-7);
✅травень 2025 року: Державна служба та управління людськими ресурсами (Принципи 8-12);
✅травень 2025 року: Надання послуг та цифровізація (Принципи 19-22);
✅червень 2025 року: Організація, підзвітність та нагляд (Принципи 13-18);
✅червень 2025 року: Управління державними фінансами (Принципи 23-32).
Көрсөтүлдү 1 - 24 ичинде 2787
Көбүрөөк функцияларды ачуу үчүн кириңиз.