Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
la madrugada avatar

la madrugada

TGlist рейтинг
0
0
ТипАчык
Текшерүү
Текшерилбеген
Ишенимдүүлүк
Ишенимсиз
Орду
ТилиБашка
Канал түзүлгөн датаJun 23, 2017
TGlistке кошулган дата
May 23, 2024

Telegram каналы la madrugada статистикасы

Катталгандар

435

24 саат00%Жума
1
0.2%Ай
21
5.2%

Цитация индекси

0

Эскерүүлөр0Каналдарда бөлүштү0Каналдарда эскерүүлөр0

1 посттун орточо көрүүлөрү

155

12 саат1550%24 саат1550%48 саат1980%

Катышуу (ER)

14.84%

Кайра посттошту5Комментарийлер0Реакциялар18

Көрүүлөр боюнча катышуу (ERR)

35.63%

24 саат0%Жума
14.78%
Ай
9.11%

1 жарнама посттун орточо көрүүлөрү

85

1 саат44.71%1 – 4 саат2428.24%4 - 24 саат5767.06%
Биздин ботту каналыңызга кошуп, анын аудиториясынын жынысын билүү.
Акыркы 24 саатта бардык посттор
0
Динамика
-

"la madrugada" тобундагы акыркы жазуулар

Кайра бөлүшүлгөн:
поле болото 21 💀 avatar
поле болото 21 💀
тут знову збір для 116 ОМБр, мені дуже-дуже потрібні репости.

🖤збираємо на РЕБ, бус і генератор🖤

Монобанка тут
PayPal gamolina@i.ua

розігрую плахту, пошиту Ксенією Гащак, плетений пояс (робила моя мама), валяну сумку і намисто (робила я, і більше на цей подвиг не здатна. сумка супер-якісна, якщо ви розумієтеся на валянні не як профан) -- за донат від 100 грн.

моя ціль 60 000 грн, з них нині є половина. всі мої зароблені гроші з гонорарів і продажу речей+прикрас вже відправилися в банку, тому ай нід вашу хелп в поширенні дуже-дуже-дуже. звіти за попередні збори, як завжди, є в моїй інсті. якщо підтримаєте збір донатом і хочете отримати фотолистівки, підписані командиром відділення, для якого збираємо (він же їх і створив) -- напишіть мені @gamolina. це краса і скарб (ну, я фанатка).
у гʼюма нісбета є супер очевидне оповідання “the vampire maid”, яких не бракувало в 19 ст. та на початку 20 ст. (це якраз період активності нісбета). отож, головний герой зупиняється перепочити від подорожі та винаймає кімнатку. там він закохується в доньку лендледі, у якої дуже типовий портрет: оксамитові очі, яскраво червоні губи та (очікувано) бліда шкіра. головний герой майже одразу звіряється їй в своїх почуттях і вони взаємні. в той момент він розуміє, що вона його, проте майже одразу виправляє самого себе, розуміючи, що це він належить їй. в тому будинку йому періодично сняться жахіття, він відчуває як слабне. одного разу він прокидається серед такого жахіття, розуміючи, що воно реальне: «здавалось я був прикутий та пронизаний сонливим захватом в той час як чудовисько з жахливим піднесенням висмоктувало мою кров». згодом він втікає з того будинку, розуміючи чим була зумовлена його втома, водночас момент ясности, коли він розуміє, що за істота його кохана, не виявляє ніякого жаху, навіть навпаки, він, не бажаючи цього, в захваті. втікає він від жаху перед сутністю коханої чи від страху перед своїми бажаннями, мабуть, вже не так і суттєво.

дуже сумнівний великодній контент, звісно, вийшов.
Кайра бөлүшүлгөн:
dolliтературне avatar
dolliтературне
Суми 😥 Коли ти бачиш ці новини про рідне місто, де живуть твої батьки, дивишся на загиблих на тій вулиці, де ходила сотні разів, то це жахливе відчуття страху й злості.

Ще раз попрошу вас задонатити на наш з колегами збір і обійняти своїх рідних 💔
колись не розуміла чому американці так віддано люблять снл, ще й так довго (цьогоріч вже рівно 50 років). спершу я намагалась зрозуміти чому, дивлячись скетчі (не завжди смішні), але виявилось, що найцікавішим є не саме шоу, а дискурс навколо нього, а книжка сьюзен моррісон про шоураннера лорна майклза “lorne: the man who invented saturday night live” цікава насамперед як історія формування поп-культури та роботи з нею.

майклз сам по собі прецікавий, коли вигадував концепт шоу, то казав всім на каналі, що снл буде як вино — стане кращим через кілька сезонів (and he’s so real for this, бо деколи хороші речі потребують часу), а ще ставився до відібраних ним акторів, як батько до дітей. до теми батьківства часто звертатиметься морріс, кажучи, що сам факт, що майклз втратив батька в юному віці вплинуло на нього так, що хтось з касту стверджував, що він ставав батьківською фігурою для своїх підлеглих, даючи та потім забираючи від них любов, відтворюючи втрату, яку він пережив в дитинстві. описують його як і людину, яка може переконати виноградинку вистрибнути із шкірки. можливо, це вміння переконувати інших та невміння конфліктувати (цього він просто уникав) одна з причин чому шоу існує так довго? майклз був шоуранером майже всі ті 50 років, за винятком, коли він пішов з снл на 5 років.

можливо, у нас хтось колись напише нон-фік про 95 квартал, хтозна.

ну а я поки написала текст про снл:

https://skvot.io/uk/blog/how-saturday-night-live-became-iconic
Кайра бөлүшүлгөн:
UAGeek 🤓 avatar
UAGeek 🤓
Донатьте

Збір від Varvar Publishing
🔗 https://send.monobank.ua/jar/3kFNg8gH8a

Збір від Роршаха
🔗 https://send.monobank.ua/jar/6f1pZqB822

Збір від ВРАЖЕННЯ UA
🔗 https://send.monobank.ua/jar/7nKP6zSFga
lorena olmedo
в «катіній любови» юліана шпола є купа потрясаючих моментів, проте мене чогось розсмішив саме цей. на початку брат головної героїні пʼєр відчув, шо йому теж закортіло цілуваться, врешті-решт у пʼєсі влюбляються всі (залюбленість у держпром теж рахується) і описує жінку з якою хоче женитись так: «їй сорок перший пішов. але вона зовсім ще молода. з виду — як кісіль з молоком. тілом — міцна. а вуста, папа, як ірисочка — махохонькі-махохонькі». з одного боку, розмови про вік жінок шо тоді, шо зараз, нічого казати, ліпше не стає. але те, який дитячий та… їстівний цей опис, ну це шось. і настільки ідеально описує безтолковість самого героя!
написала про «ніщо» лафорет та “princess of 72nd street” краф, а також те, що благополучні фінали не мають бути екстатичними! стосовно лафорет, то це одна з найкращих книжок, які я читала цьогоріч, будуть гаражні розпродажі в коморі — розбирайте!

https://www.verbum.com.ua/03/2025/annunciation/spiralling/
оооотже, минулий тиждень не був багатим на те, що хочеться порадити, але щось та й назбиралось:

одне з найцікавіших есе, яке я читала останнім часом, частково інспіроване тим крейзі монологом френка з 5 серії білого лотоса. про секс, використання інших як дзеркала, а також маскулінність.

нарешті подивилась відеоесе контрипоїнтс про конспіраційні теорії. хочу почати з того, що я засуджую хороші слова про чомскі. водночас з цим але раджу подивитись (саме дивитись, а не слухати на фоні, бо там наталі поливає червоною фарбою манекен з лицем гіларі клінтон!), дуже багато інформації може бути прикладною + цікавою. врешті, почнімо з того, що теорії змов неминуче повʼязані з антисемітизмом.

може здатись, що я слухаю лише behind the bastards і частково так воно і є. вчора нарешті дослухала останню частину про тоні аламо, пастора культу, який робив потворні куртки, які носили майкл джексон чи доллі партон. історія сама по собі просто безумна, там знайшлось місце педофілії, дитячій праці, битті дітей за те, що вони не змогли воскресити померлу засновницю культу своїми щирими молитвами.
«Я зробила цей експеримент, встановивши ці скульптури, але потім почалася війна, розпочався процес окупації на Донбасі, і мої скульптури були використані загарбниками та розстріляні. Вони сказали, що це оголене жіноче тіло, назвавши мене дегенеративною художницею»

Марія Куліковська про розстріл її скульптур на території колишнього арт-центру «Ізоляція»
Кайра бөлүшүлгөн:
камо грядеши avatar
камо грядеши
тим часом в Одесі, звісно, свій вайб (шахедний)
до речі, сьогодні вийшов бонусний епізод «правди і кривди» про біафру, з фокусом лише на одному тексті — «половині жовтого сонця» чімаманди нґозі адічі. звісно, було страшенно незвично без гелі, але як є.
фото крістофера окіґбо, про поезію якого я теж там згадую, як візуальний бонус:
Кайра бөлүшүлгөн:
Суспільне Львів avatar
Суспільне Львів
У "Домівку врятованих тварин", що у Львові, з теплих країв повернувся лелека Шейн. Птах жив у "домівці" з весни 2023 року, коли його туди привезли ще пташеням. Про це керівник "Домівки врятованих тварин" Орест Залипський написав на Facebook.
babe r u ok? u haven’t touched an almost 3h long video essay about conspiracy theories
остін клеон щопʼятниці публікує список десяти речей на які варто звернути увагу. деколи мені здається, що я тут раджу штуки, які увагою краще оминати. наприклад, недавно я прослухала чотири епізоди про зізіаністів (zizians), про культ, який почався з фанфіку по гаррі поттеру та закінчився кількома вбивствами. мені здається, це найбільш химерна та малозрозуміла історія, бо цей культ це відгалуження раціоналістів. власне, про раціоналістів, все, що їх цікавить це те, щоб штучний інтелект не був злим. якщо все ну зовсім спростити, то для них цінними є не людські життя, а людство в майбутньому, ну і перемогти злий ші. і так, тіп з якого все почалось, написав фанфік по гаррі поттеру. зіз, головна фігура цього культу, вірить, що вона обрана і мусить захистити світ від злого ші. її подруга вигадує теорію про те, що є дві сфери мозку, які суперечать одна одній, щоб впливати на них вони спеціально не спали і після безсоння брейнвошили одна одну. вражаюча штука: всі учасниці культу мають дуже навіть пристойні резюме, наприклад, зіз стажувалась в насі. тобто всі ті люди мали або могли б мати успішне життя в айтішці. по факту раціоналізм — це така собі саєнтологія для техброс, а зізіанці ще й дійшли до вбивств. тепер про щось більш приємне: колись я читала книжку аманди монтел “cultish” і це, як можна здогадатись, дослідження мови культів. книжка класна, але мені забракло прикладів, проте в серії епізодів про зізіанців таких прикладів було вдосталь. і коли роберт зачитував пости зіз, то це воно, мовлення буквально засвідчувало наскільки людина відпливає від реальности. після прослуханого мені дуже хотілось торкнутись до трави, поговорити з кимось про погоду і все таке.

а тепер про щось, що я направду раджу, а саме епізод подкасту олі штейн з борисом філоненком. там майже три години(!), але хотілось би навіть більше. мені дуже сподобалась частина, де філоненко говорить про бієнале та непорозуміння з пінчук арт центр. і його слова про те, що заяви про те, що коли схожі суперечки роблять публічними — це провінційність, хоча насправді провінційністю є якраз замовчування. жостко при жостко рекомендую слухати, бо я після прослуховування хотіла жити та рісьорчити.

Рекорддор

19.04.202523:59
435Катталгандар
23.05.202423:59
0Цитация индекси
28.10.202423:59
3391 посттун көрүүлөрү
29.10.202423:59
1561 жарнама посттун көрүүлөрү
28.12.202423:59
26.51%ER
28.10.202423:59
91.37%ERR
Катталуучулар
Citation индекси
Бир посттун көрүүсү
Жарнамалык посттун көрүүсү
ER
ERR
JUL '24OCT '24JAN '25APR '25

la madrugada популярдуу жазуулары

31.03.202523:19
оооотже, минулий тиждень не був багатим на те, що хочеться порадити, але щось та й назбиралось:

одне з найцікавіших есе, яке я читала останнім часом, частково інспіроване тим крейзі монологом френка з 5 серії білого лотоса. про секс, використання інших як дзеркала, а також маскулінність.

нарешті подивилась відеоесе контрипоїнтс про конспіраційні теорії. хочу почати з того, що я засуджую хороші слова про чомскі. водночас з цим але раджу подивитись (саме дивитись, а не слухати на фоні, бо там наталі поливає червоною фарбою манекен з лицем гіларі клінтон!), дуже багато інформації може бути прикладною + цікавою. врешті, почнімо з того, що теорії змов неминуче повʼязані з антисемітизмом.

може здатись, що я слухаю лише behind the bastards і частково так воно і є. вчора нарешті дослухала останню частину про тоні аламо, пастора культу, який робив потворні куртки, які носили майкл джексон чи доллі партон. історія сама по собі просто безумна, там знайшлось місце педофілії, дитячій праці, битті дітей за те, що вони не змогли воскресити померлу засновницю культу своїми щирими молитвами.
30.03.202518:10
«Я зробила цей експеримент, встановивши ці скульптури, але потім почалася війна, розпочався процес окупації на Донбасі, і мої скульптури були використані загарбниками та розстріляні. Вони сказали, що це оголене жіноче тіло, назвавши мене дегенеративною художницею»

Марія Куліковська про розстріл її скульптур на території колишнього арт-центру «Ізоляція»
10.04.202517:05
колись не розуміла чому американці так віддано люблять снл, ще й так довго (цьогоріч вже рівно 50 років). спершу я намагалась зрозуміти чому, дивлячись скетчі (не завжди смішні), але виявилось, що найцікавішим є не саме шоу, а дискурс навколо нього, а книжка сьюзен моррісон про шоураннера лорна майклза “lorne: the man who invented saturday night live” цікава насамперед як історія формування поп-культури та роботи з нею.

майклз сам по собі прецікавий, коли вигадував концепт шоу, то казав всім на каналі, що снл буде як вино — стане кращим через кілька сезонів (and he’s so real for this, бо деколи хороші речі потребують часу), а ще ставився до відібраних ним акторів, як батько до дітей. до теми батьківства часто звертатиметься морріс, кажучи, що сам факт, що майклз втратив батька в юному віці вплинуло на нього так, що хтось з касту стверджував, що він ставав батьківською фігурою для своїх підлеглих, даючи та потім забираючи від них любов, відтворюючи втрату, яку він пережив в дитинстві. описують його як і людину, яка може переконати виноградинку вистрибнути із шкірки. можливо, це вміння переконувати інших та невміння конфліктувати (цього він просто уникав) одна з причин чому шоу існує так довго? майклз був шоуранером майже всі ті 50 років, за винятком, коли він пішов з снл на 5 років.

можливо, у нас хтось колись напише нон-фік про 95 квартал, хтозна.

ну а я поки написала текст про снл:

https://skvot.io/uk/blog/how-saturday-night-live-became-iconic
24.03.202522:55
остін клеон щопʼятниці публікує список десяти речей на які варто звернути увагу. деколи мені здається, що я тут раджу штуки, які увагою краще оминати. наприклад, недавно я прослухала чотири епізоди про зізіаністів (zizians), про культ, який почався з фанфіку по гаррі поттеру та закінчився кількома вбивствами. мені здається, це найбільш химерна та малозрозуміла історія, бо цей культ це відгалуження раціоналістів. власне, про раціоналістів, все, що їх цікавить це те, щоб штучний інтелект не був злим. якщо все ну зовсім спростити, то для них цінними є не людські життя, а людство в майбутньому, ну і перемогти злий ші. і так, тіп з якого все почалось, написав фанфік по гаррі поттеру. зіз, головна фігура цього культу, вірить, що вона обрана і мусить захистити світ від злого ші. її подруга вигадує теорію про те, що є дві сфери мозку, які суперечать одна одній, щоб впливати на них вони спеціально не спали і після безсоння брейнвошили одна одну. вражаюча штука: всі учасниці культу мають дуже навіть пристойні резюме, наприклад, зіз стажувалась в насі. тобто всі ті люди мали або могли б мати успішне життя в айтішці. по факту раціоналізм — це така собі саєнтологія для техброс, а зізіанці ще й дійшли до вбивств. тепер про щось більш приємне: колись я читала книжку аманди монтел “cultish” і це, як можна здогадатись, дослідження мови культів. книжка класна, але мені забракло прикладів, проте в серії епізодів про зізіанців таких прикладів було вдосталь. і коли роберт зачитував пости зіз, то це воно, мовлення буквально засвідчувало наскільки людина відпливає від реальности. після прослуханого мені дуже хотілось торкнутись до трави, поговорити з кимось про погоду і все таке.

а тепер про щось, що я направду раджу, а саме епізод подкасту олі штейн з борисом філоненком. там майже три години(!), але хотілось би навіть більше. мені дуже сподобалась частина, де філоненко говорить про бієнале та непорозуміння з пінчук арт центр. і його слова про те, що заяви про те, що коли схожі суперечки роблять публічними — це провінційність, хоча насправді провінційністю є якраз замовчування. жостко при жостко рекомендую слухати, бо я після прослуховування хотіла жити та рісьорчити.
05.04.202523:55
в «катіній любови» юліана шпола є купа потрясаючих моментів, проте мене чогось розсмішив саме цей. на початку брат головної героїні пʼєр відчув, шо йому теж закортіло цілуваться, врешті-решт у пʼєсі влюбляються всі (залюбленість у держпром теж рахується) і описує жінку з якою хоче женитись так: «їй сорок перший пішов. але вона зовсім ще молода. з виду — як кісіль з молоком. тілом — міцна. а вуста, папа, як ірисочка — махохонькі-махохонькі». з одного боку, розмови про вік жінок шо тоді, шо зараз, нічого казати, ліпше не стає. але те, який дитячий та… їстівний цей опис, ну це шось. і настільки ідеально описує безтолковість самого героя!
20.04.202509:24
у гʼюма нісбета є супер очевидне оповідання “the vampire maid”, яких не бракувало в 19 ст. та на початку 20 ст. (це якраз період активності нісбета). отож, головний герой зупиняється перепочити від подорожі та винаймає кімнатку. там він закохується в доньку лендледі, у якої дуже типовий портрет: оксамитові очі, яскраво червоні губи та (очікувано) бліда шкіра. головний герой майже одразу звіряється їй в своїх почуттях і вони взаємні. в той момент він розуміє, що вона його, проте майже одразу виправляє самого себе, розуміючи, що це він належить їй. в тому будинку йому періодично сняться жахіття, він відчуває як слабне. одного разу він прокидається серед такого жахіття, розуміючи, що воно реальне: «здавалось я був прикутий та пронизаний сонливим захватом в той час як чудовисько з жахливим піднесенням висмоктувало мою кров». згодом він втікає з того будинку, розуміючи чим була зумовлена його втома, водночас момент ясности, коли він розуміє, що за істота його кохана, не виявляє ніякого жаху, навіть навпаки, він, не бажаючи цього, в захваті. втікає він від жаху перед сутністю коханої чи від страху перед своїми бажаннями, мабуть, вже не так і суттєво.

дуже сумнівний великодній контент, звісно, вийшов.
до речі, сьогодні вийшов бонусний епізод «правди і кривди» про біафру, з фокусом лише на одному тексті — «половині жовтого сонця» чімаманди нґозі адічі. звісно, було страшенно незвично без гелі, але як є.
фото крістофера окіґбо, про поезію якого я теж там згадую, як візуальний бонус:
Кайра бөлүшүлгөн:
камо грядеши avatar
камо грядеши
тим часом в Одесі, звісно, свій вайб (шахедний)
Кайра бөлүшүлгөн:
dolliтературне avatar
dolliтературне
13.04.202509:47
Суми 😥 Коли ти бачиш ці новини про рідне місто, де живуть твої батьки, дивишся на загиблих на тій вулиці, де ходила сотні разів, то це жахливе відчуття страху й злості.

Ще раз попрошу вас задонатити на наш з колегами збір і обійняти своїх рідних 💔
01.04.202517:40
написала про «ніщо» лафорет та “princess of 72nd street” краф, а також те, що благополучні фінали не мають бути екстатичними! стосовно лафорет, то це одна з найкращих книжок, які я читала цьогоріч, будуть гаражні розпродажі в коморі — розбирайте!

https://www.verbum.com.ua/03/2025/annunciation/spiralling/
babe r u ok? u haven’t touched an almost 3h long video essay about conspiracy theories
Кайра бөлүшүлгөн:
поле болото 21 💀 avatar
поле болото 21 💀
23.04.202507:51
тут знову збір для 116 ОМБр, мені дуже-дуже потрібні репости.

🖤збираємо на РЕБ, бус і генератор🖤

Монобанка тут
PayPal gamolina@i.ua

розігрую плахту, пошиту Ксенією Гащак, плетений пояс (робила моя мама), валяну сумку і намисто (робила я, і більше на цей подвиг не здатна. сумка супер-якісна, якщо ви розумієтеся на валянні не як профан) -- за донат від 100 грн.

моя ціль 60 000 грн, з них нині є половина. всі мої зароблені гроші з гонорарів і продажу речей+прикрас вже відправилися в банку, тому ай нід вашу хелп в поширенні дуже-дуже-дуже. звіти за попередні збори, як завжди, є в моїй інсті. якщо підтримаєте збір донатом і хочете отримати фотолистівки, підписані командиром відділення, для якого збираємо (він же їх і створив) -- напишіть мені @gamolina. це краса і скарб (ну, я фанатка).
Кайра бөлүшүлгөн:
UAGeek 🤓 avatar
UAGeek 🤓
lorena olmedo
Кайра бөлүшүлгөн:
Суспільне Львів avatar
Суспільне Львів
У "Домівку врятованих тварин", що у Львові, з теплих країв повернувся лелека Шейн. Птах жив у "домівці" з весни 2023 року, коли його туди привезли ще пташеням. Про це керівник "Домівки врятованих тварин" Орест Залипський написав на Facebook.
Көбүрөөк функцияларды ачуу үчүн кириңиз.