Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Лачен пише
Лачен пише
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Лачен пише
Лачен пише
Absolution Leaks 🇪🇺 avatar
Absolution Leaks 🇪🇺
Absolution Leaks 🇪🇺 avatar
Absolution Leaks 🇪🇺
📞 Детективами БЕБ наразі здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами ухилення від сплати податків службовими особами ТОВ "МІК" та ТОВ "Югсталь", співзасновником у яких виступає бізнесмен Олег Мітрохін.

"На даний час слідство триває, детективами вживаються заходи, спрямовані на повне та всебічне з’ясування обставин вчинення кримінальних правопорушень, притягнення винних до відповідальності та прийняття остаточного процесуального рішення", – вказано у відповіді.

Співробітники БЕБ здійснювали досудове розслідування кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовою особою одного із підприємств, співзасновником якого є Олег Мітрохін.

Ідеться про тривале ухилення службовою особою від сплати податку на додану вартість, внаслідок чого державі нанесли збитків у розмірі 12,2 млн грн, що підтверджується висновком судово-економічної експертизи.

Детективи БЕБ забезпечили відшкодування підприємством завданих державі збитків у повному обсязі. А особі, що була відповідальна за здійснення фінансових операцій товариства, повідомлено про підозру й справу – скеровано до суду.

💼 ☝️☝️☝️Мітрохіна-Касая
🔸Уніформа за 88,1 млн гривень
🔸Підробка сертифікатів
🔸Ухилення Мітрохіна від податків
🔸Дах в СБУ
🔸Турецька схема
🔸Майно в ОАЕ
🔸Схеми "Мотор-Січі"
🔸Французьке життя Богуслаєва
🔸Касай та Мітрохін
🔸Схеми Касая
🔸Болгарська афера Мітрохіна


Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
⚖️ САП просить ВАКС конфіскувати в колишнього в.о. голови Харківського обласного ТЦК та СП два автомобілі на 4,85 млн грн - BMW X6 (2023), та Toyota Camry Hybrid (2022)

НАЗК вважає, що у військкома не було легальних засобів для їх купівлі у 2023 та 2024 роках.

Харківські паблики пишуть, що йдеться про Артема Требесова.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩
info@absolutionlab.com
🕵️‍♂️ Новий очільник Головного сервісного центру МВС Олександр Малиш вирішив "купити" та погодив купівлю чилера для будівлі центру на Лук'янівський, 62.

Чилер - це централізована система для охолодження та нагрівання. Під час війни зробили наступне, покупець сплачує постачальнику 70% суми та чекає до серпня 2025-го, коли все поставлять. Цікаво, чи не так?

В тендері брали участь ТОВ "Делс", що продає на Prozorro Market та ТОВ "Калорекс Україна". Перше запропонувала 2,746 млн гривень з ПДВ
Друге - 2,77 млн гривен з ПДВ

Цікаво, що "Делс" дискваліфікували з торгів, хоча вони і запропонували меншу ціну. Причина - невідповідна пропозиція та "довідка" на російській мові.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
🕵️‍♂️ БЕБ викрило схему ухилення від податків та завищення цін на спецодяг для Міноборони, який постачали компанії запорізького бізнесмена Олега Мітрохіна.

🔒КП №4202400000000017 за ст. 212 та 191 ККУ.

За даними досудового розслідування, проведеного головним підрозділом детективів БЕБ, посадові особи

✔️ТОВ «МІК» (ЄДРПОУ 30105738)
✔️ТОВ «Наш Імпорт» (ЄДРПОУ 44591756)
✔️ТОВ «Професійний розкрій» (ЄДРПОУ 44591756)
✔️ТОВ «Югсталь» (ЄДРПОУ 37941143)

котрі контролює Олег Мітрохін, організували схему постачання спецодягу за завищеними цінами та заниженої якості. У межах схеми здійснювалося фіктивне оформлення податкового кредиту з ПДВ від «ризикових» підприємств, що дозволяло завищувати витрати та виводити кошти з обігу.

Особливу увагу слідства привернула діяльність ТОВ «Югсталь». За інформацією БЕБ, співвласник та фактичний керівник компанії Мітрохін (інший – Андрій Заіка), разом із головним бухгалтером, бухгалтером та керівником Валентином Субботою, організували ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Схема включала фіктивне придбання податкового кредиту з ПДВ через низку «ризикових» компаній, зокрема

ТОВ «Сітка Захід Україна» (42756975), ТОВ «Тренд - Сталь» (43418296), ТОВ «Капітель - Сталь» (41175797), ТОВ «ЮгАвтоТранс» (40858401), ТОВ «Проект - Сталь» (43866593), ТОВ «Д-ІКС Сталь» (44945225), ТОВ «АВ - Пром» (42915052), ТОВ «НВФ «Дніпропроект» (33718185), ТОВ «Залізний Рух» (37442661), ТОВ «Байда 2015» (39874488) та ТОВ «Промспецбуд - Україна» (41576122).


Це дозволяло виводити безготівкові кошти у готівку.

Аналітичний продукт БЕБ від 22 листопада 2024 року підтверджує, що з 2020 року ТОВ «Югсталь» брало участь у формуванні безтоварних операцій із постачання металовиробів, виводячи у готівку понад 600 млн грн. Ці кошти були отримані від підконтрольних суб’єктів господарювання.

БЕБ цікавлять документи щодо проведених фінансово-господарських операцій між ТОВ "МІК", ТОВ «Наш Імпорт», ТОВ «Професійний розкрій», ТОВ «Суперформ», ТОВ «Югсталь», підприємства Viktor Invest (Болгарія) з Міністерством оборони та ДП «Державний оператор тилу» щодо постачання військового форменого одягу, військових аксесуарів (навушники, рукавички тактичні, мішки спальні, окуляри захисні, чохли для бронежилетів, бахіли) та готових металовиробів (малопомітна дротяна перешкода МЗП, бар'єрний рубіж «Єгоза»).

БЕБ закликає підприємства оборонного сектору ретельно перевіряти контрагентів, щоб уникнути співпраці з фіктивними або ризиковими компаніями. Деталі провадження доступні у матеріалах суду апеляційної інстанції.

💼 ☝️☝️☝️Мітрохіна-Касая
🔸Дах в СБУ
🔸Турецька схема
🔸Майно в ОАЕ
🔸Схеми "Мотор-Січі"
🔸Французьке життя Богуслаєва
🔸Касай та Мітрохін
🔸Схеми Касая
🔸Болгарська афера Мітрохіна


Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
📞 ✏️✏️✏️✏️✏️✏️
Виявляється, що Роман Черкас - дуже цікава людина.

Перший заступник директора ДП «Дирекція з будівництва Міжнародного аеропорту «Одеса» за освітою будівельник.

🔸У 2009 був заступником директора управління капітального будівництва Львівської міської ради.
🔸Далі - першим заступником директора ЛЕП «Дирекція з будівництва стадіону у м. Львові»
🔸Потім першим заступником директора ДП «Дирекція по будівництву об`єктів до Євро 2012 у м. Львові» з 2010 по 2013 рік у період злочинної банди Януковича.
🔸До червня 2014 року був заступником директора з будівництва ТОВ «Альткомкиївбуд». Цікаво, що ця фірма будувала об'єкти до Євро-2012!
🔸До 2018 був заступником директора з будівництва ТОВ "БК "Укрстройінвест" та заступником директора з будівництва ТОВ «Альткомкиївбуд»

🔒 Держагентство відновлення - схематоз

🔸Мама-мільйонер
🔸Корупційне кубло Кулеби

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 Підписатись на канал
📩 info@absolutionlab.com
🔒 Турецька схема нардепа Касая

Племінник нардепа Олександр Касай разом зі співробітником «МС АВІА-ГРЕЙД» Романом Плетньовим, та Володимиром Неньком, у червні 2021 заснував у Туреччині компанію Vector Avia.

Підприємство мало займатися продажем двигунів та деталей для літальних апаратів та згодом перелік сфер діяльності суттєво розширили. Вже за два місяці Ненько залишив компанію. Акціонерів залишилося двоє, запоріжці Олександр Касай (33%) та Роман Плетньов (67%).

Одне державне замовлення у 2022 принесло компанії Vector Avia 27 млн доларів. Публічно про цю угоду стало відомо лише влітку 2023 року, коли журналісти «Дзеркала тижня» написали про те, що Vector Avia поставили Міноборони куртки для військових низької якості та за ціною, втричі вищою за вказану в турецьких митних деклараціях.

Офіційне слідство на той момент тривало вже пів року, з грудня 2022-го. Правоохоронці встановили, що двоє чиновників Міноборони змовилися між собою та Vector Aviа, щоб привласнити 27 млн доларів державних коштів, переказавши їх на рахунки турецької компанії.

Посадовцям та співзасновнику фірми Роману Плетньову в березні 2023-го заочно повідомили про підозру (та оголосили у розшук, адже за рік до того він виїхав з України до Туреччини), але не Олександру Касаю, другому співвласнику Vector Aviа (він також залишив Україну ще у травні 2023).

У серпні 2024 року слідчі СБУ зупинили досудове розслідування, хоча не закрили справу, щоб не спливли терміни досудового розслідування, визначені законом. У відомстві зазначили, що це «дозволить не враховувати у строках давності період, необхідний для повернення фігурантів в Україну».

У питанні постачання Vector Avia військового одягу Міноборони розбирався й антикорупційний комітет ВР разом з ТСК. Парламентарі дійшли схожих до правоохоронців висновків – ціну на одяг для армії накрутили утричі, а підрядника в Міноборони обрали без проведення тендеру.

«Ми питали в Міноборони: «А як же ви знайшли цю компанію?». І вони абсолютно прямо нам сказали, що вони знайшли її самі, без конкурсів, просто запитавши комерційну пропозицію. Саме в них. І компанії, по якій вже були питання і карні справи щодо якості їхньої продукції, дали предоплату аванс у розмірі 30 мільйонів доларів», – сказала голова антикорупційного парламентського комітету та народна депутатка фракції «Слуга Народу» Анастасія Радіна.

Роль свого колеги про фракції – народного депутата Геннадія Касая – парламентарі не досліджували, сказала Радіна, додавши, що парламентарі не мали для цього інструментів, і це – задача правоохоронців.

Окремо вона зазначила, що парламентський комітет нацбезпеки та оборони, до якого входить Геннадій Касай, не мав стосунку до цієї закупівлі військового одягу.

🔸Майно нардепа в ОАЕ
🔸Схеми "Мотор-Січі"
🔸Французьке життя Богуслаєва
🔸Касай та Мітрохін
🔸Схеми Касая
🔸Болгарська афера Мітрохіна

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
Співвласник IT-холдингу Techiia Олег Крот проплачує публікації зі "всратими" фото своєї псведоволонтерської діяльності.

Крот з ГО "Фундація Течія", разом з іншими похвалився, як відправив на фронт три нові автомобілі, партію медичних рюкзаків, медикаменти та польове обладнання.

А ще Крот - обвинувачений у справі про привласнення 35 млн доларів.

💼☝️☝️☝️Співвласник IT-холдингу Techiia Олег Крот

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩
info@absolutionlab.com
⚖️ САП вимагає визнати необґрунтованою частину активу, що оформлений на родичку чинного міністра аграрної політики

Заявлено позов до ВАКС щодо цивільної конфіскації. Тещею Віталія Коваля у 2021 набуто у приватну власність квартиру площею понад 170 кв. м в одному з елітних ЖК Києва вартістю 300 тис. доларів.

З 2023 посадовець почав вносити цей об’єкт, як місце проживання його сім’ї та об’єкт оренди дружини Ксенії Коваль. Зібрані докази вказують на те, що він і його сім’я почали використовувати цей об’єкт значно раніше.

📖 Розуміючи, що користування таким дороговартісним житлом рано чи пізно приверне увагу, дружина посадовця та її матір Галина Баранюк у серпні 2023 уклали договір оренди. Аналізом руху коштів на рахунку матері виявлено значну кількість платіжних операцій, які вказують на те, що цим картковим рахунком користувалася саме дружина посадовця, зокрема й за кордоном, коли її матір перебувала в Україні.

Посадовець заперечив свою та дружини матеріальну причетність до придбання цього об’єкта.
Аналізом доходів та видатків родички встановлено часткову неможливість набути цей об’єкт нерухомості за рахунок законних доходів. Висунута нею версія про отримання позики на суму майже 5,5 млн грн спростована здобутими доказами.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩
info@absolutionlab.com
🔍 ГК "Автострада" лідирує у завищених цінах на утримання доріг: у Черкасах бере вдвічі більше, ніж у Чернігові - "Наші гроші"

Компанії, пов’язані з ГК "Автострада" Максима Шкіля, знову засвітилися в закупівлях із завищеними цінами.

Черкаська Служба Держвідновлення замовляє маркування доріг у "ГК Автострада" по 19,3 тис. грн/км, тоді як та ж компанія виконує цю ж роботу в Чернігівській області по 10,7–11,34 тис. грн/км — майже вдвічі дешевше.

Ще більший розрив — у зимовому утриманні. У Черкаській області "Автострада" посипає дороги сіллю по 380 грн/тис. м², а в Чернігові — по 100 грн. У деяких підрядників аналогічна послуга коштує навіть 5–10 грн.

Очищення доріг від снігу теж значно варіюється: наприклад, по 157 грн за км у Черкасах проти 50–70 грн у більшості інших областей.

У тих самих регіонах інші компанії працюють суттєво дешевше. Це вказує не на складність робіт, а на наявність "своїх" підрядників. Мінвідновлення не контролює місцеві служби, через що зберігаються схеми завищених підрядів і цін.

💼☝️☝️☝️Максим Шкіль

🔸Партія регіонів
🔸Шкіль та УЗ

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
🔒Вінницька ОЗУ у сфері оборонних закупівель бізнесмена Мітрохіна

Вже колишні працівники департаменту контррозвідки СБУ Дмитро Попихач та Дмитро Сивак можуть бути причетні до "кришування" корупційних схем з закупівлями Міноборони в ТОВ "МІК" та ТОВ "КМ Дісті" Олега Мітрохіна у 2022-2023.  Відкати могли складати від 10 до 25%. 

Попихач та Сивак (на фото біля батька) - вінничани та родичі. Нагадаємо, що Дмитро Сивак - той працівник СБУ, що в вінницькому ресторані "Артель" слухав "Владимирский  централ" та влаштував бійку з військовими. 

Сивака було відсторонено від виконання обовʼязків і виведено в розпорядження командира. Тобто його не звільнили, але виконувати свою роботу він не зможе. При цьому, як ми з'ясували, кримінальну справу ДБР №12023020040000728 від 05.11.2023 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК  просто "поховали" - немає ані експертиз, ані підозр. Хоча мали б бути, тому що окрім Сивака там був ще військовослужбовець Командування Повітряних Сил, а також його батько Руслан, який ліз у бійку.
 
Нагадаємо, що у родини Дмитра Сивака  виявили мінівен Volkswagen Caravelle (2018), Volkswagen e-Golf  (2019) та мотоцикл BMW R 1250 RT (2019) вартістю близька 40 тис. доларів, записані на його бабусю та батька.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
🕵️‍♂️🧩🧩🧩🧩🧩🧩🧩🧩🧩🧩

Починаємо досліджувати учасників корупційного кубла в Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури

🚫 В.о. керівника, перший заступник директора ДП "Дирекція з будівництва міжнародного аеропорту Одеса" Роман Черкас оформив на матір дві ділянки у Львові за 2 млн гривень.

Посадовець з 2018 року на посаді першого заступника директора ДП "Дирекція з будівництва міжнародного аеропорту Одеса", яке входить до Міністерства розвитку громад та територій через Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури.

Черкас чомусь проживає у Львові разом із дружиною Наталею Ярославівною, дочкою Христиною (Гурською), зятем Богданом Степановичем Гурським та матір’ю Теодозією Йосипівною.

Декларація показує, що більшість нерухомості належить членам сім’ї, а не самому декларанту:

✔️Земельна ділянка (1000 м²) у Львові, набута 2021 року за 1,1 млн грн, належить матері Теодозії Черкас.
✔️Житловий будинок (17,9 м²) у Львові, набутий 17 листопада 2010 року за 23 тис. грн, належить матері Теодозії Черкас.
✔️Житловий будинок (24,9 м²) у Львові, набутий 2021 року за 275 тис. грн, належить матері Теодозії Черкас.

✔️Квартира (56,2 м²) у Львові, набута 2017 року за 750 тис. грн, належить дочці Христині Гурській.
✔️Гараж (19,4 м², незавершене будівництво) у Львові, належить дружині Наталі Черкас.

Сам Роман Черкас не володіє жодною нерухомістю, що може свідчити про передачу активів членам сім’ї для зменшення декларування на своє ім’я.

Родина посадовця володіє двома авто, що записані на зятя:

✔️Ford Fiesta (2008), набутий 2018. Вартість не вказана.
✔️Renault Grand Scenic (2012), набутий 2022. Вартість не вказана.

Роман Черкас має значні корпоративні права в кількох підприємствах, що працюють у будівельній та суміжних галузях:

✔️ТОВ "БР Будальянс" (ЄДРПОУ 40104772): частка 49,5%, номінальна вартість 1960 грн, набута 5 листопада 2015 року.
✔️ТОВ "ІФ-Капіталбуд" (ЄДРПОУ 38140366): частка 5%, номінальна вартість 12 500 грн, набута 28 грудня 2020 року.
✔️ТОВ "Аусцумерін" (ЄДРПОУ 41380879): частка 4,762%, номінальна вартість 5000 грн, набута 22 листопада 2021 року.
✔️ТОВ "МБФ Девелопер Буд" (ЄДРПОУ 45242238): частка 5%, номінальна вартість 12 500 грн, набута 5 жовтня 2023 року.
✔️ТОВ "Укрбудпростір" (ЄДРПОУ 45254149): частка 5%, номінальна вартість 12 500 грн, набута 5 жовтня 2023 року.

Черкас також є директором усіх цих компаній, але посади неоплачувані. Наявність бізнес-інтересів у будівельній сфері викликає запитання щодо потенційного конфлікту інтересів, адже його основна посада пов’язана з управлінням будівельними проєктами аеропорту.

✔️Зарплата посадовця від ДП "Дирекція з будівництва міжнародного аеропорту Одеса" – 326 тис. грн.
Зарплата дружини Наталі Черкас від СЗШ №55  Львова – 329 тис. грн.
Зарплата дочки Христини Гурської від Західного міжобласного відділення АМКУ – 530 тис. грн.
Заробітна плата зятя Богдана Гурського від ТОВ "Росан" – 161 тис.грн.
Пенсія матері Теодозії Черкас від Пенсійного фонду – 58 тис. грн.
Пенсія зятя Богдана Гурського від Пенсійного фонду у Львівській області – 35 тис. грн.

Родина також отримала декілька тисяч гривень "Зимової підтримки".

Роман Черкас не володіє жодним об’єктом нерухомості, тоді як його мати, дружина та дочка мають значні активи. Це може бути спробою уникнути декларування майна на своє ім’я. 

Володіння частками в п’яти будівельних компаніях і виконання обов’язків директора (неоплачуваних) може створювати конфлікт інтересів, враховуючи посаду Черкаса в ДП, пов’язаному з будівництвом.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
🧠🕵️‍♂️🕵️‍♂️🕵️‍♂️🕵️‍♂️🕵️‍♂️🕵️‍♂️🕵️‍♂️

Корупціонери з "Великого будівництва" і не тільки вирішили утворити наприкінці 2024 нову організацію, пафосно обізвавши її Аналітичний центр We build Ukraine.

Схематозники шукають інвесторів, а можливо й потенційних жертв, під виглядом консультацій для співробітництва з державою. Фактично, вони посередники між бізнесом та посадовцями - дайте відкат, зробимо як треба.

Незалежний аналітичний центр займається розробкою та впровадженням реформ, а також залученням інвестицій для трансформації економіки та розвитку інфраструктури України -це цитата з сайту


Нещодавно провели у Києві пафосну конференцію «Будівництво та інфраструктура: ключові галузі зростання економіки».

Але більш цікавими тут є не самі схеми, які доволі примітивні, а склад цього АНАЛітичного центру.

Там зібралися ПОТУЖНІ аналІТИКИ. Перерахуємо:

🔸Олександр Кубраков, віце-прем'єр-міністр з відновлення України (2022-2024). Це той, що на пару з Юрій Голиком розкрадав кошти на "Великому будівництві" та ще й на півшишки радник міністра оборони Умерова (ну де тут корупція та конфлікт інтересів?)

🔸Юрій Васьков (щодо нього триває окреме розслідування), заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України (2021-2024). Це той посадовець АМПУ, який ВТОПИВ в Одеському порту волнолом за 1 млрд гривень Тоді курс гривні був ≈ 7.95-8.00 грн за 1 долар США..

🔸Дмитро Шерембей – тричі судимий за крадіжки і наркоторгівлю, ВІЛ-інфікований рецидивіст, відомий у кримінальних колах за “погремухою” Дімон-дирявий.

🔸Олександра Азархіна, 1991 р/н - ну тут усе зрозуміло... приблуда з корупційного кубла "Укравтодору" та Кубракова

🔸Анна Юрченко - туди ж

🔍 Єдине питання, що там робить ексголова ради НБУ Богдан Данилишин?


Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
🕵️‍♂️🕵️‍♂️🕵️‍♂️🕵️‍♂️🕵️‍♂️🕵️‍♂️🕵️‍♂️
🧠🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Власник ТОВ "МІК" Олег Мітрохін роздавав хабарі за фальшиві сертифікати якості за одяг з Мелітополя

🕵️‍♂️ Деталі до справи ДБР №62019100000000457 (раніше 42019000000000457) за ч. 2 ст. 364 ККУ.

Посадовці МОУ разом з власником ТОВ «МІК» Олегом Мітрохіним проводили тендери за підробленими сертифікатами якості.

Експертні установи за хабарі видавали фальсифіковані висновки про відповідність майна стандартам:

✔️«Текстиль-ТЕСТ» (Київський національний університет технологій та дизайну),
✔️ДП «Криворізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»,
✔️ДП «Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»

Перевірки якості були формальними або не проводилися.

Експертні установи видавали протоколи з недостовірними даними, підтверджуючи відповідність майна технічним умовам (ТУ У 14,1-00034022-078:2015 зі змінами №2), хоча воно виготовлялося з дешевших матеріалів, що не відповідали санітарно-епідеміологічним нормам.

Неякісне майно постачалося за завищеними цінами, що призвело до збитків у розмірі 88,1 млн грн. Це поставило під загрозу безпеку військовослужбовців, які отримували непридатне обмундирування.

Мітрохін безпосередньо виготовляв і постачав неякісне обмундирування через потужності в Запоріжжі, Мелітополі (вул. Героїв України, 139, власник — ТОВ «Мелітопольське виробничо-торгівельне швейне підприємство «ЕЛЕГАНТ»)) та Оріхові (вул. Йогана Янцена, 47).

Також він надавав неправомірну вигоду посадовцям МОУ для уникнення перевірок якості.

💼 ☝️☝️☝️Мітрохіна-Касая
🔸Уніформа за 88,1 млн гривень
🔸Ухилення Мітрохіна від податків
🔸Дах в СБУ
🔸Турецька схема
🔸Майно в ОАЕ
🔸Схеми "Мотор-Січі"
🔸Французьке життя Богуслаєва
🔸Касай та Мітрохін
🔸Схеми Касая
🔸Болгарська афера Мітрохіна


Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
🔈 Скандальний ексзаступник голови митної служби України Руслан Черкасський намагається повернутись на роботу. 🚫

27 травня Київський окружний адмінсуд розгляне його позов проти Кабміну з вимогою поновити його на посаді та виплатити зарплату з 2023-го.

Ще минулого року розслідувачі знайшли майно Черкасського в Дубаї, яке він придбав разом з партнером Віталієм Коро. Вони інвестували в офісне приміщення в Dubai Pearl.

Черкасський разом із Віталієм Коро, причетним до виробництва сигарет з підробленими акцизними марками, придбав у Дубаї апартаменти та офісні приміщення, загальна вартість яких становить близько 25 млн доларів.

Його цивільна дружина, 38-річна Марія Трифонова вивезла у Польщу 1,64 млн євро! Сукупні грошові активи були значно менше цієї суми. Вона задекларувала вивезення з території України тільки 760 тис. доларів, які начебто зняла зі свого рахунку в "Айбокс Банку". Митникам вона показала довідку з банку. Однак банк надав у суд інформацію, що співмешканка чиновника не мала рахунку в банку.

Щодо Марії Трифонової також є і адміністративна справа (372/5445/23). Так, 12 вересня 2022 року вона з порушенням правил вивезла в Польщу 50 тис. євро. ВАКС арештував будинок жінки площею 300 кв. м у селі Ходосівка.

Компанією "Трифонова МД" у 2021-му володіли Трифонова та родич митника Анатолій Черкасський. У травні 2023-го серед бенефіціарів з'явилася новостворена БО "Благодійний фонд "Без слідів війни". Однак ця організація проіснувала недовго, зараз вона в стані припинення. А єдиною власницею "Трифонова МД" зазначена 61-річна Таїсія Сторожук. При тому і Таїсія Сторожук, і Марія Трифонова зареєстровані за однією адресу – с. Лісники в одному з будинків на вулиці Стежки.

На компанію "Трифонова МД" зареєстровано Mercedes-Benz G-Class (2020) вартістю близько 160 тис. доларів, а також синя Tesla Model Y (2021) вартістю близько 25 тис. доларів (на момент купівлі ця автівка коштувала в рази більше). Ці автоофіційно з Марією Трифоновою не пов'язані, бо оформлені на компанію, яка офіційно належить її співмешканці Таїсії Сторожук. Автопарк родини митника не припиняє поповнюватись.

Минулого року Анатолій Черкасський купив синій Porsche Cayenne (2024) за 104 тис. доларів, а в 23 квітня цього року – Land Rover Range Rover Sport (2025) за ціною близько 150 тис. доларів.

Клініка "Трифонова МД" продовжує працювати (надають послуги естетичної медицини, косметології, а також продають різні препарати зі сфери естетичної медицини). У межах справи про незаконне збагачення Черкасського з метою забезпечення майбутньої конфіскації суд наклав арешт на банківські рахунки Трифонової, на яких зберігаються: 23,8 тис. євро і понад 22,72 млн грн. Але у "Трифонова МД" проблеми не виникли.

НАБУ все ще проводить розслідування щодо незаконного збагачення Черкасського. Трифонова намагалась доказати, що кошти отримала легально. Для цього вона заявила в суді, шо отримувала на розвиток бізнесу дві позики: у розмірі 550 тис. доларів від громадянина Сирії та в розмірі 600 тис. євро від українки. Однак виявилось, що у сирійця такої суми не було, а українка тривалий період була підлеглою Трифонової.

Поки правоохоронці шукають докази незаконного збагачення, митник через суд намагається поновитись на посаді. І якщо виявиться, що під час звільнення була порушена процедура, він має всі шанси на неї повернутись.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
⚖️ Ексдиректор відділення банку "Пумб" у місті Шептицький Ігор Демідонт отримав покарання за зловживання впливом.

21 жовтня 2024 Ігор Демідонт, перебуваючи у відділенні банку, отримав 13 тис. доларів за обіцянку вплинути на службові особи Львівської філії судових експертиз та суддю Сокальського райсуду. Мета — отримати висновок судово-психіатричної експертизи про недієздатність особи та призначити громадянина її опікуном. Це було потрібно для ухилення від служби в ЗСУ, Під час передачі коштів Демідонта затримали, а гроші виявилися імітаційними купюрами.

Демідонт визнав свою провину повністю, щиро розкаявся та пояснив, що діяв за зверненням невідомого чоловіка, який просив допомогти з визнанням його матері недієздатною для отримання відстрочки від призову. Суд врахував пом’якшувальні обставини: щире каяття, відсутність судимостей, наявність трьох неповнолітніх дітей, ІІІ групу інвалідності та позитивну репутацію за місцем проживання. Обтяжуючих обставин не встановлено.

Суд призначив Демідонту покарання у вигляді штрафу в розмірі 540 тис. гривень.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
🔐 Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Сергій Сухомлин має дружину, яка володіє корпоративними правами на 10,5 млн гривень.

Сухомлин, як колишній мер,  зареєстрований у Житомирі, але фактично проживає в Києві, де орендує квартиру. Його сім’я складається з дружини Світлани Вікторівни та двох дочок — Юлії та Софії Сергіївни.

Сухомлин декларує значну кількість нерухомості, переважно земельні ділянки, більшість з яких належить йому або його дружині:

Шість земельних ділянок (по 1200 м² кожна) у селищі Гуйва (Житомирська область), набутих 14 липня 2006 року. Три ділянки належать Сергію Сухомлину, три — Світлані Сухомлин. Вартість не вказана.

Квартира (139,87 м²) у Житомирі, набута у грудні 2021 року, належить дружині Світлані. Сергій та обидві дочки мають право проживання. Вартість не вказана.

Квартира (52,8 м²) у Києві, орендована Сергієм Сухомлиним з жовтня 2024 року. Власник — юридична особа, дані про яку не вказані. Вартість оренди не зазначена.

Відсутність вартості для більшості об’єктів нерухомості ускладнює оцінку їхньої ринкової цінності.

Сім’я Сухомлина володіє двома автомобілями:

🔸Hyundai Santa FE (2022), набутий Сергієм у липні 2022 року за 1,7 млн грн.
🔸Peugeot 3008 HDi150 (2021), набутий Світланою 3 вересня 2022 року за 1,29 млн грн.

Сухомлин декларує цінні папери:

Акції ЗАТ "Фірма Альфа" (ЄДРПОУ 05724205): 2 129 979 акцій номінальною вартістю 0,05 грн кожна, набуті 2005 року, належать Сергію.
Акції ПрАТ "Електровимірювач"  (ЄДРПОУ 00226098): 2240 акцій номінальною вартістю 0,25 грн кожна, набуті   2021 року, належать Світлані.

Світлана Сухомлин володіє значними корпоративними правами в чотирьох ТОВ, де вона є кінцевим бенефіціарним власником:

🔸ТОВ "Візаж" (ЄДРПОУ 22063389): 40% капіталу, номінальна вартість 1,8 млн грн.
🔸ТОВ "Кон Бріо" (ЄДРПОУ 35021349): 60% капіталу, номінальна вартість 5,28 млн грн.
🔸ТОВ "Каденція" (ЄДРПОУ 38190658): 60% капіталу, номінальна вартість 9 тис. грн.
🔸ТОВ "Кінотон" (ЄДРПОУ 34520998): 50% капіталу, номінальна вартість 2,5 млн грн.

Загальна номінальна вартість корпоративних прав Світлани становить 10,48 млн грн. 
Загальний дохід сім’ї Сухомлина за 2024 рік становить:

🔸Заробітна плата від виконкому Житомирської міської ради — 677 тис. грн.
🔸Від Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури — 205 тис. грн.
🔸Заробітна плата Світлани Сухомлин від ТОВ "Кон Бріо" — 212 тис. грн.
🔸Дохід Світлани від підприємницької діяльності — 1,07 млн грн.
🔸Страхові виплати Сергія від ПрАТ "Страхова група ТАС" — 87 тис. грн.

Сім’я Сухомлина декларує готівкові кошти у розмірі 46,7 тис. доларів та 795 тис. гривень.

Кредит від "Ощадбанку", отриманий на суму 713,7 тис. гривень для придбання Hyundai Santa FE.

🔒 Держагентство відновлення - схематоз

🔸Мама-мільйонер
🔸Корупційне кубло Кулеби
🔸Роман Черкас

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 Підписатись на канал
📩 info@absolutionlab.com
💼☝️☝️☝️🧡🧡🧡🧡🧡🧡

🧠 Ексзаступник міністра інфраструктури, ексголова ДП "АМПУ" Юрій Васьков

🔸Аналітичний центр Васькова
🔸Затоплений термінал: схема на 300 млн доларів
🔸Майно Васькова

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 Підписатись на канал
📩 info@absolutionlab.com
Ексначальника Західно-Чорноморського басейнового управління рибоохорони Володимира Філіпова, якому інкримінують велике шахрайство і підбурювання до дачі хабара члену Кабміну, відпустили на волю.

НАБУ вимагало відправити його під варту з можливістю виходу на волю під заставу 2 млн грн, проте ВАКС вважав за краще обрати більш м'який запобіжний захід.

Володимира Філіпова звільнили в залі суду. Пов'язано це насамперед зі станом здоров'я експосадовця: він "тяжко хворий" та інвалід I групи.

Йому закидають те, що він запропонував якомусь комерсанту за хабар домовиться влаштувати його в.о. директора фірми Fishing Company S.A.

Ця рибопромислова компанія, зареєстрована на Британських Віргінських Островах, належить українській державі — через Держрибагенство. Вона здає в бербоут-чартер (оренду) три судна, які займаються виловом риби в далеких океанах. Діяльність Fishing Company S.A. постійно супроводжується корупційними скандалами, її судна навіть намагається відібрати через суди росія (довга історія з боргами російським банкам).

Філіпов розповів своєму знайомому, що має серйозні зв'язки у «верхах» і готовий розв'язати питання з призначенням того керівником Fishing Company S.A. Треба всього лише занести 300 тис. доларів міністру аграрної політики. Згаданий підприємець погодився.

Чоловіки зустрілися в ресторані «Тавернетта» в Одесі 19 вересня 2024, де клієнт передав колишньому посадовцю аванс передбачуваного хабара — 30 тис. доларів.

Весь цей час за ними, виявляється, стежили, кожен крок сторін угоди фіксувався. Щоправда, тоді Філіпова чомусь не затримали, це сталося лише наприкінці квітня цього року.

У суді екс-начальник управління рибоохорони заявив, що жодних злочинів не скоював. Так, він, дійсно, пропонував за плату посприяти призначенню, але всі зусилля виявилися марними. Частину отриманих грошей він витратив на лікування, але згодом все повернув. Тож, як стверджує він, жодного хабара не було, як і шахрайства.

Філіпов — співзасновник рибопромислової компанії «Фіш Тайм Груп», партнер бізнесмена й екс-депутата Чорноморської міськради від Партії регіонів і «Опоблоку» Олександра Шлапака. Останній займається виловом риби і морепродуктів у лиманах і великих озерах регіону.


Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
🕵️‍♂️🕵️‍♂️🕵️‍♂️🕵️‍♂️🕵️‍♂️🕵️‍♂️🕵️‍♂️
🧠🧡🧡🧡🧡🧡🧡

🕵️‍♂️ Власник ТОВ "МІК" Олег Мітрохін вже не перший раз потрапляє в скандальні схеми з закупівлею товарів для ЗСУ.

🧩 Ми виявили, що його фірма фігурувала у гучній справі з бронежилетами, де підозру отримав тодішній керівник управління головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ Дмитро Марченко. Але мова йде про його підлеглого підполковника - начальника управління контролю якості, який також отримав підозру.

Епізод з ТОВ "МІК" маловідомий для громадськості, тож розповімо про його. ДБР з квітня 2019 року вело розслідування КП №62019100000000457 за ч. 2 ст. 364 ККУ.

Слідство встановило, що група службових осіб МОУ, ЗСУ та представників суб’єктів господарської діяльності створила організовану злочинну групу з метою розкрадання бюджетних коштів. Вказувалось, що посадовці Міноборони сприяли перемозі в тендерах певним суб’єктам господарювання, зокрема ТОВ «МІК», яке отримало контракти на постачання літніх польових костюмів (тип 4, клас 7) на суму 88,1 млн грн.

Річ йдеться про тендер департаменту державних закупівель МОУ оголосив тендер (UA-2018-01-04-001440-a) від 4 січня 2018 на закупівлю 100 тис. комплектів літніх польових костюмів за 88,1 млн грн через переговорну процедуру для потреб оборони. ТОВ «МІК» виграло тендер і уклало шість договорів (№ 286-3-18-35 до № 286-3-18-40).

Фірма проводила лабораторні випробування зразків у ДП «Криворізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» та ДП «Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Протоколи випробувань містили недостовірні дані, що підтверджували відповідність майна технічним умовам (ТУ У 14,1-00034022-078:2015 зі змінами №2), хоча тканина була дешевшою та не відповідала стандартам.

Обмундирування не відповідало санітарно-епідеміологічним нормам і технічним умовам, що призвело до збитків у розмірі 88,1 млн грн. Закупівлі проводилися за завищеними цінами, а перевірки якості були формальними або не проводилися.

💼 ☝️☝️☝️Мітрохіна-Касая
🔸Ухилення Мітрохіна від податків
🔸Дах в СБУ
🔸Турецька схема
🔸Майно в ОАЕ
🔸Схеми "Мотор-Січі"
🔸Французьке життя Богуслаєва
🔸Касай та Мітрохін
🔸Схеми Касая
🔸Болгарська афера Мітрохіна


Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
🕵️‍♂️ Схеми з БПЛА

Нещодавно міністр цифровізації Федоров пропіарів таку собі Quantum systems, що залучила 160 млн євро в межах розширеного раунду інвестицій серії С. Гроші надійшли від фондів Project A, Sanno Capital, HV Capital, а також Peter Thiel та його інвесткомпанії.

Заявлялося, що кошти підуть на розробку нових дронів, інтеграцію штучного інтелекту та розширення виробничих потужностей — зокрема в Україні. Завод, відкритий у 2024, нібито вже виготовляє до 1000 дронів щорічно (ремарка, раніше в інтерв'ю директор Бережний казав, що 40 БПЛА щомісячно, а це значно менше).

Однак, вказується, що українська юрособа "БПЛА Сервіс" (044978837) може не вистачити робочого місця по їх юридичній адресі. Вона співпадає з юрадресою ще одного військового стартапу "Аркс Україна", який останній виробляє надсучасні всюдиходи.

І там, і там один директор, Олександр Бережний з Запоріжжя. З "Дією" в обох стартапів справи підуть більш ніж добре, бо Бережний особисто знайомий з Федоровим. Ще з часів коли був головою БФ "Паляниця", на базі якого була створена школа операторів БПЛА для "армії дронів" Михайла Федорова. Пан Бережний до війни успішно торгував плиткою!

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
🕵️‍♂️Схема з об'єднання двох держпідприємств Держагентства відновлення України

🚫 Виконавець схеми: звільнений за пияцтво колишній співробітник ДП "ФІНІНПРО"Цикалевич Микола Миколайович

Після звільнення обіймав посаду начальника відділу ЖКГ Броварської РДА Київської області. Тепер - голова комісії з реорганізації державний підприємств з МІЛЬЯРДНИМИ обертами!

Цикалевич зареєстрований і проживає в місті Бровари разом із трьома дітьми: синами Михайлом і Даніїлом та дочкою Євою. Кудаи поділась дружина - не вказано.

Цикалевич декларує:

✔️Квартира (54,4 м²) у Броварах, набута 2003 року. Належить Володимиру Миколайовичу Цикалевичу, а посадовець має право користування (тип права не уточнено через ненадання інформації). Вартість не вказана.
✔️Земельна ділянка (1000 м²) у селі Перемога (Калинівська ТГ, Броварський район), набута 2021 року за 196 тис. грн. Належить Миколі Цикалевичу.

Цикалевич володіє Suzuki Grand Vitara (2010).

Загальний дохід Цикалевича за 2024 рік склав 415 тис. грн. Він отримав "Зимову підтримка" в 3 тис. гривень. Також в нього є 200 тис. гривень готівкою.

Як ви розумієте, Цикалевич - звичайний фунт, який за "котлету" в пару тисяч доларів буде підписувати всі потрібні документи.


🔒 Держагентство відновлення - схематоз

🔸Голова Держагентства Сухомлин
🔸Мама-мільйонер
🔸Корупційне кубло Кулеби
🔸Роман Черкас

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 Підписатись на канал
📩 info@absolutionlab.com
Голосіївський районний суд Києва арештував будинок готелю Військово – Микільського монастиря по вулиці Івана Мазепи, 11 і 292 млн гривень на банківському рахунку.

Йдеться про будинок площею 6 715 кв.м., що має статус памʼятки архітектури і містобудування місцевого значення.

Кримінальне провадження за ознаками відмивання грошей (ч.3 ст.209 ККУ) зареєстрували 24 квітня 2025 року. Розслідуванням займається БЕБ.

25 березня Держфінмоніторинг отримав від АТ КБ «ПриватБанк» повідомлення, що ТОВ «Тіквел Компані» хоче оплатити на рахунок приватного виконавця майже 292 млн грн із призначенням «кошти за придбання на СЕТАМ…».

У банку запідозрили, що ця фінансова операція може сприяти порушенню санкцій, які з 12 лютого 2025 року застосовані до бізнесмена Костянтина Жеваго.

Близьке до Жеваго ТОВ «3В Ріелті» купило дім на аукціоні ще в грудні 2017-го в Фонду гарантування вкладів при продажі активів збанкрутілого ПАТ «Дельта банк».

Після того, як у 2021 році щодо «3В Ріелті» було розпочато судову справу про банкрутство, ДП «СЕТАМ» виставив будинок на торги. Повʼязана з Жеваго компанія «Фінансова компанія «Фінтакт» оскаржувала результати торгів, які виграв сторонній учасник. Зрештою, через відсутність оплати «СЕТАМ» визнав переможцем аукціону «Фінтакт».

Але наступні три роки «Фінтакт» також не поспішала викупити будинок. У 2023 році активи Жеваго, в у тому числі, оформлені на повʼязаних із ним осіб, арештували у справі про розтрату майна АТ «Банк «Фінанси та Кредит». Під арештом опинилися і будинок на вулиці Мазепи, 11, і статутний капітал компанії «Фінтакт».

У лютому 2025-го, після застосування до Жеваго санкцій, ДП «Сетам» сформувало новий протокол торгів і визнало переможцем ТОВ «Тіквел Компані».

Це підприємство зареєстроване в 2021 році, за сім днів до проведення торгів з продажу майнового комплексу. Протягом 2021-2024 рр., згідно з наявною в «Ю-контрол» фінансовою звітністю, компанія не вела господарської діяльності. Власником «Тіквел Компані» був депутат Київської обласної ради від «Європейської солідарності» Леонід Глиняний. Із 26 березня 2025-го бенефіціарним власником компанії значиться Ярослав Вербовський.

Від банку «Південний» надійшла інформація про походження коштів на рахунку «Тіквел компані». Зокрема, фірма отримала 111 мільйонів гривень від ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» і ще 184 млн гривень як поворотну фінансову допомогу вніс Вербовський.

Оскільки Рада нацбезпеки і оборони України запровадила стосовно Жеваго санкції, які, зокрема, передбачають безстрокове блокування його активів, то слідчі припускають, що через ТОВ «Тіквел компані» бізнесмен намагається залишити деякі активи в полі свого впливу, використовуючи схему легалізації коштів невідомого походження, шляхом проведення розрахунків між повʼязаними з ним компаніями.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 Підписатись на канал
📩 info@absolutionlab.com
Заступник начальника Регіонального сервісного центру МВС у Рівненській, Волинській та Житомирській областях Павло Ковальчук отримав понад 500% прибутку, адже на сьогодні придбаний ним актив коштує більш ніж 23 млн гривень. ним актив коштує більш ніж 23 млн гривень.

Ковальчук влітку 2024-го обійняв посаду головного спеціаліста сектору з питань запобігання корупції у РСЦ.

Криптовалюту він купив ще до працевлаштування у державній установі: 19 тис. WhiteBIT Coin – у березні 2023 року за 4,2 млн гривень.

Тоді основним місцем роботи пана Ковальчука був благодійний фонд «Вайтпей», у декларації за 2023 він вказував з/п в цій організації – 84 тис. гривень.

Волинянин декларував корпоративні права у ПП «Авіа Вояж»,  ТОВ «Прімум» та ТОВ «Новокиївське».

📞 Станом на 28 квітня 2025 один WhiteBIT Coin став коштувати 1,2 тис. гривень, а відповідно у криптогаманці Павла Ковальчука – сума еквівалентна 23 млн гривень.

Заступник начальника РСЦ  МВС на початку 2024-го він придбав за 876 тис. гривень електрокросовер Hyundai Ioniq 5 (2022).

Ковальчук має в особистій власності три нежитлові приміщення в Луцьку та Любомлі й земельну ділянку в Любомлі, а дружина працівника сервісного центру МВС Юлія Ковальчук – власниця землі та будинку у Липинах, ділянок в Жабці й Струмівці та фірми «Прімум», що спеціалізується на наданні в оренду власного чи орендованого нерухомого майна.

У подружжя ще є Lexus RX 350 (2011) та Audi Q7 (2018) та згаданий Hyundai), 25 тис. доларів та 750 тис. гривень заощаджень.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
🕵️‍♂️🧩🧩🧩🧩🧩🧩🧩🧩🧩🧩В Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури України та підпорядкованих підприємствах відбуваються цікаві речі...

Міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба віддав все на відкуп корупціонерам?

🔐Всім фігурантам приготуватися

🧠🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
Shown 1 - 24 of 1 348
Log in to unlock more functionality.