Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Absolution Leaks 🇪🇺 avatar

Absolution Leaks 🇪🇺

🇪🇺 Канал міжнародного детективного агентства ABSOLUTION
Замовити розслідування, консультацію, перевірку, реклама/промоція. - @ABleaks_bot
🌎 absolutionlab.com
📩 Info@absolutionlab.com
TGlist rating
0
0
TypePublic
Verification
Not verified
Trust
Not trusted
LocationУкраїна
LanguageOther
Channel creation dateAug 06, 2023
Added to TGlist
Oct 10, 2023
Linked chat

Records

10.04.202519:17
102KSubscribers
21.04.202419:59
900Citation index
30.09.202423:59
17.9KAverage views per post
30.09.202423:59
17.9KAverage views per ad post
07.09.202423:59
12.36%ER
30.09.202423:59
81.81%ERR
Subscribers
Citation index
Avg views per post
Avg views per ad post
ER
ERR
JUL '24OCT '24JAN '25APR '25

Popular posts Absolution Leaks 🇪🇺

Керівництво полку Нацгвардії заробляло на праці солдатів на СТО

Йдеться, зокрема, про заступника командира 45-го полку Нацгвардії, підполковника Олександра Тимченка, заступника командира, підполковника Назарія Дубова та ще двох командирів рот

Посадовці дозволяли сімом контрактникам не з’являтися на службу та працювати на приватних СТО у Львові та області. Водночас вони зобов’язували військових передавати їм грошове забезпечення, яке ті офіційно отримували у військовій частині.

Ця схема діяла з липня 2024 по березень 2025 року. Усім чотирьом посадовцям повідомлено про підозру у перевищенні службових повноважень за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 426-1 КК).

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩
info@absolutionlab.com
Начальник Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях Максим Панчишин користується Volkswagen e-Golf, який він оформив на свого батька.

Держслужбовець категорії «Б», який мешкає у селищі Щирець Львівської області, розкрив майновий стан своєї сім’ї з дружиною Наталією та трьома дітьми.

Максим Панчишин задекларував земельну ділянку площею 800 м² у селі Солонка Львівського району, придбану у 2016 році. Вартість ділянки не вказана, що залишає простір для здогадок про її реальну цінність. У Щирці родина проживає в житловому будинку площею 142 м², який належить Зиновії Панчишин — імовірно, матері декларанта. Максим із дружиною Наталією та дітьми (Яромиром, Маркіяном і Олесею) мають там право користування.

Також у Щирці є ще одна земельна ділянка на 810 м², придбана у 2018 році, але вона також записана на Зиновію Панчишин. Відсутність власного житла у подружжя може свідчити про скромність чи продуману стратегію декларування.

Сім’я Панчишиних не володіє автомобілями напряму, але активно ними користується. Максим Панчишин із 2023 року їздить на Volkswagen e-Golf (2020), який належить Якову Панчишину — можливо, його родичу.Дружина Наталія з 2021 року користується Volkswagen Passat (2016), власником якого є Роман Стасишин. Вартість обох авто в декларації не вказана.

За 2024 рік Максим Панчишин отримав 530 тис. гривень зарплати від департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції та 22 тис. грн від Регіонального сервісного центру МВС — загалом понад 551 тис. грн.

Дружина Наталія заробила 133 тис. грн у ТОВ «Да Сігна Львів», а також отримала 4200 грн благодійної допомоги від цієї ж компанії та 2000 грн національного кешбеку від Мінекономіки.

Панчишини тримають більшість заощаджень готівкою: Наталія — 300 тис. грн і 7 тис. євро, Максим — 5 тис. доларів.

Максим Панчишин  раніше працював старшим оперуповноваженим управління стратегічних розслідувань у Львівській області департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩
info@absolutionlab.com
29.03.202509:05
ВРП надала згоду на утримання під вартою суддів Білгород-Дністровського суду Одеської області Валентина Заверюхи та Сергія Савицького. Їх підозрюють в організації незаконного виїзду чоловіків за кордон. Однак згода ВРП про тримання судді під вартою — не означає виконання рішення. Остаточно вирішати, чи відправляти колег під варту, має слідчий суддя відповідного суду.

У січні 2024-го СБУ та НАБУ викрили служителів Феміди на Одещині, які за хабарі дозволяли чоловікам мобілізаційного віку виїжджати за кордон. У схемі брали участь як співробітники суду, так і посередники.

Схема полягала у тому, що за неправомірну вигоду у суді приймалися рішення, які фіктивно визначали місце проживання неповнолітніх дітей за чоловіками. Це давало право призовникам ухилитися від мобілізації, а також виїхати за кордон. Для реалізації «схеми» фігуранти залучили адвоката, який займався пошуком клієнтів, а також виступав у ролі посередника для зустрічі з ними та передачі неправомірної вигоди. За даними правоохоронців, за прийняття позитивного рішення для охочих втекти за кордон треба було заплатити $3,5 тисячі.

За даними слідства, злочинний механізм діяв із середини квітня 2022 року. За цей період підозрювані встигли «оформити» понад 1000 рішень на користь військовозобов’язаних.

Чоловіків, які хотіли ухилитися від мобілізації, підозрювані шукали через оголошення в інстаграмі та фейсбуці. Судді Валентину Заверюсі повідомлено про підозру за частиною 3 статті 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Це передбачає до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Суддя Сергій Савицький підозрюється у скоєнні тяжких злочинів, за які передбачено покарання у вигляді ув’язнення до 8 років з конфіскацією майна.

Раніше ВРУ дозволила затримати голову цього суду — Олександра Боярського (третій суддя, якого правоохоронці підозрюють в організації схеми разом із Савицьким та Заверюхою).Сам Боярський тоді на засідання ВРП не прийшов. Хворів, як він сам пояснив.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩
info@absolutionlab.com
11.03.202513:31
#думки_вголос🧐
Боря Кауфман, як там справи?

Миль корупційну дупу, шулєр! Завтра починаємо виховний процес! Буде тобі і угода з слідством, і узаконення крадіжки Одеського аеропорту… Арахамія точно не допоможе!

Як це можеш запитати у Євгена Борисова! Подзвони в Лукʼянівське СІЗО…
Deleted01.04.202506:30
👀 ABSOLUTION: Український бізнесмен Максим Шкіль та Партія Регіонів

В інтернеті про Шкіля багато схожої інформації: в минулому його називають очільником молодіжного крила Партії регіонів і помічником відомого депутата-регіонала Миколи Демянка. В інтерв'ю для сайту "Бабель" у 2023-му бізнесмен каже наступне

У ЗМІ часто пишуть, що ви були керівником «Молодих регіонів» — молодіжного крила Партії регіонів, це правда?

Ні, не був. Це фейк, і у мене є рішення суду, яке спростовує цей фейк.


Ви були членом цієї організації?

Ні.


Хто тоді, по-вашому, розповсюджував ці фейки?

Я знаю хто, але у мене немає доказів, що людина оплачувала ці замовні публікації і їх ставили на сайти. Більше того, в 2011 році я створив «Першу логістичну компанію», і ця людина вважала мене конкурентом у логістичному бізнесі. Тоді створили цілу низку фейків проти мене.


🔴🔴🔴Тим часом телевізійні сюжети: у 2012 році журналісти «Української правди» писали, як Максим Шкіль привіз 300 ветеранів із Житомира на концерт здохлого героя Донецької народної республіки (ДНР) і депутата Державної думи Росії Йосипа Кобзона, який завжди був затятим шанувальником бандитської «Партії регіонів» і другом Віктора Януковича.

В публікаціях того часу писали, що Максим Шкіль - куратор розвитку західного напрямку ВМГО «Молоді Регіони».

А навіщо Шкілю була партія? Для розвитку власного бізнесу та прикриття бізнесу біло-блакитної банди Януковича.

➡️ Йде розслідування. Надсилайте матеріали, анонімність гарантуємо!


Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
Хабарник з податкової Сум їздив на Volkswagen ID.4 своїх родичів

Начальник управління акцизів головного управління ДПС у Сумській області Микола Оленич, затриманий СБУ на хабарі в 4,5 тис. Доларів, задекларував 38 тис. доларів готівкою.

Сім’я — Микола, Оксана та дочки Вероніка й Анна — зареєстрована та проживає у Сумах.

Дружина Оксана має 25% у квартирі площею 58,8 кв.м у Шостці (Сумська область), придбаній у 1999 році. Решта 75% належить родичам Кращим (Дмитру, Ірині та Олесі). Вартість не вказана.

Микола Оленич користується квартирою на 76,9 кв.м у Сумах (з 2024 року), яка належить Ірині Кращій.
Подружжя  володіє двома земельними ділянками по 2000 кв.м кожна у селі Михайло-Ганнівка (Конотопський район, Сумська область), придбаними у 2021 році. Вартість не зазначена.

Оленичі мають доступ до трьох авто. Дружина є власницею Infiniti QX30 (2016) та Toyota RAV4 (з 2015). Вартість обох не вказана. Податківець користується ними.

З травня 2024 року Оленич Микола також використовує Volkswagen ID.4 (2021), який належить Ірині Кращій. Вартість не зазначена.

Посадовець отримав 579 тис. грн зарплати від ГУ ДПС у Сумській області, 4,3 тис. грн виплат від профспілки та 7,7 тис. грн від оренди майна фермерському господарству "Наталич".

Дружина Оксана заробила 7,7 тис. грн від оренди тому ж господарству та 800 тис. грн від продажу авто. Сім’я тримає заощадження виключно готівкою: 38 тис. доларів.

За даними СБУ, посадовець причетний до вимагання неправомірної вигоди від підприємців. Задокументовано, як фігурант одержав хабар від директора компанії, що займається оптовою торгівлею твердим, рідким та газоподібним паливом. В обмін на грошову «винагороду» чиновник обіцяв підприємцю надати ліцензії на продаж пального.

(Фото від журналіста Т. Середича)

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩
info@absolutionlab.com
Начальник Сумського зонального відділу військової служби правопорядку ЗСУ Володимир Токарев викритий через вказання недостовірних відомостей у декларації на 7,47 млн грн.

Агентство перевірило декларацію Токарева і знайшло порушення майже в усіх ключових розділах. Наприклад, офіцер приховав дані про наявність в себе та родини закордонних паспортів.

Авто Haval H6 (2018) за вартістю 645 тис. гривень Токарев вказав як своє, хоча продав його 20 жовтня 2022 року. Пояснив: «Був моїм понад пів року». НАЗК уточнює: декларувати треба те, що є на 31 грудня.  Токарев не вказав, що він є бенефіціаром в  ТОВ «Коло друзів» (80% частки)

Токарев задекларував готівку — 70 тис. євро, 80 тис. доларів, 1,5 млн грн (за курсом НБУ на 31 грудня 2022 — 5,999 млн грн).

НАЗК підрахувало: доходи з 1998 по 2022 рік — 1,87 млн грн, з них 725 тис. грн пішло на авто і внесок у ТОВ. Залишок — 1,153 млн грн (без податків і витрат). Звідки ще 4,846 млн грн?

Спадок від батька (2016) і бабусі (2021) — 31 тис. доларів, 24 тис. євро, 150 тис. грн і 12 тис. доларів, 14 тис. євро, 200 тис. грн — не підтверджений документами. Пенсія батька (592 тис. грн за 20+ років) і відсутність продажів майна ставлять ці суми під сумнів.

Дружина, яка є власником салону краси з 2020 року, вказала, що має готівкою 40 тис. доларів, 30 тис. євро, 50 тис. грн (2,68 млн грн). Доходи за 1998-2022 роки — 1,765 млн грн, витрати — 495 тис. грн (авто Ford Explorer, будинок, земля).

Залишок — 1,27 млн грн. Де взяла ще 1,411 млн грн? Дружина-підприємець  пояснень не дала.
Конфлікту інтересів чи незаконного збагачення НАЗК не знайшло — даних замало. Але кримінал за ч. 2 ст. 366-2 КК реальний.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉
Підписатись на канал
📩
info@absolutionlab.com
08.04.202514:08
Польский аспект схеми Тетяни Крупи


У справі за підозрою у незаконному збагаченні колишньої голови МСЕК Хмельниччини Тетяни Крупи з’явилися нові факти. Заступник окружного прокурора Окружної прокуратури у Варшави (Польща) передав Офісу генпрокурора України матеріали кримінального провадження, де фігурували Тетяна Крупа, її чоловік Володимир і невістка Катерина.

Поляки з’ясували, що протягом 29 травня 2022 року-17 жовтня 2024 вказані особи ввезли через українсько-польські пункти пропуску значні суми коштів, «одержаних від вигоди, пов’язаної із вчиненням заборонених дій». Потім ввезену готівку, за даними слідства сусідньої країни, Тетяна, Володимир та Катерина Крупи, перебуваючи у Кракові, Вроцлаві, Щецині та інших невстановлених місцях, внесли на банківські рахунки та надалі перерахували на рахунки установ, розташованих в Швейцарії та США.

Наприкінці лютого цього року відкрили нову карну справу за ч.1 ст. 209 КК («Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом») та ініціювали переклад матеріалів кримінального провадження з польської мови на українську. У середині березня епізод з відмиванням майна приєднано до справи, в якій Тетяні Крупі оголошено підозру в незаконному збагаченні.

Наразі українські правоохоронці готують документи про надання міжнародно-правової допомоги, а саме проведення тимчасових доступів до інформації про банківські рахунки, відкритих на Тетяну та Катерину Крупи у банках Польщі (Bank Pekao S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., PKO Bank Polski S.A.) і австрійському Erste Bank Oberbank, де мають рахунки Тетяна, Володимир і Катерина Крупи.

У лютому 2025 року прокурор у суді заявив: під час війни родичі Крупи і сама підозрювана вивозили за кордон низку незадекларованої готівки. Наприклад, у жовтні 2022 року Тетяна Крупа не вказала при виїзді з України, що перевозить $600 тис. готівки. Вже перетнувши польський кордон, повідомила тамтешнім митникам, що має при собі відповідну суму коштів. Далі вказані кошти голова МСЕК поклала на рахунок в одному з банків Польщі.

«Слідство не встигло арештувати кошти Крупи у польському банку, оскільки їх було виведено у швейцарський банк. Про це ми дізналися від фінансової розвідки у листопаді 2024 року. 22 листопада звернулися до федеральної юстиції Швейцарії із запитом заблокувати цей рахунок… Разом з тим, 7 грудня отримали відповідь про неможливість заморозити рахунок у зв’язку з тим, що такого рахунку не існує. Тобто кошти вивели після набуття Крупою статусу підозрюваної», – пояснив прокурор.

Крім того, за даними слідства, інші родичі Крупи також вивели кошти з іноземних банків. Зокрема, чоловік Володимир Крупа тримав у польському банку $1,2 млн, син і невістка Крупи, а також чоловік зберігали в австрійських банках понад $ 1 млн.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉
Підписатись на канал
📩
info@absolutionlab.com
Схеми Кран у ДМС на Чернігівщині

На ремонті будівлі Прилуцького відділу управління міграційної служби у Чернігівській області під керівництвом Юлії Кран вкрали майже половину суми.

8 жовтня 2024 року ФОП "Солошенко Сергій Григорович" (депутат Гончарівської територіальної громади) уклав із головою управління ДМС Юлією Кран договір на капремонт будівлі. Вартість робіт мала скласти 2,06 млн гривень. Їх мали виконати до 24 листопада. Проте вже 19 грудня сторони уклали ще один договір – №140 – на додаткові роботи, які включали ремонт даху, влаштування пандусу, ганку, модернізацію фасаду та внутрішніх приміщень на 12 тис. гривень.

Як з'ясувалося, під час ремонту спільники використовували більш дешеві та неякісні матеріали, частково не виконали роботи, а також частково імітували виконання утеплення фасаду будівлі. Крім того, фірма-підрядник вирішила зекономити та залучила сторонніх осіб, які отримували зарплату «у конвертах».

Зловмисники вносили завідомо неправдиві відомості до актів виконаних робіт, на підставі яких державні кошти були перераховані на рахунки підрядної організації. Встановлено, що своїми діями зловмисники завдали збитки державі на суму майже мільйон гривень.

Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції виявив причетних до схеми: самого Солошенка, його брата, провідного інженера та інженера з технагляду. Як з'ясувалося, під час ремонту спільники використовували більш дешеві та неякісні матеріали, частково не виконали роботи, а також частково імітували виконання утеплення фасаду будівлі.

Наразі фігурантам оголошено про підозру за ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК. При цьому підозру Юлії Кран ще не оголосили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Схеми ДМС Чернігівщини
Як заробляє Кран
Кран порушує закон про держслужбу
Як Кран ходить до гадалок
Кримінальна справа щодо шахрайства
Як голова ДМС оформляє майно на безробітну матір

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩
info@absolutionlab.com
НАЗК завершило повну перевірку декларації, поданої генеральним директором державного санаторію «Люстдорф» Міністерства охорони здоров’я Анатолієм Садовником. Вона виявила недостовірні відомості на суму 2,72 млн грн.

Лікар не задекларував квартиру в Одесі (57,5 кв.м), де Садовник із сім’єю проживав у 2021 році. Квартира належить дружині брата, але декларант визнав факт проживання, пояснивши спадковим походженням майна. Вартість квартири складає 1,64 млн грн за оцінкою Київського НДІ судових експертиз.

Не вказано корпоративні  права Садовника та його дружини (по 200 грн) у ПП «Пангея», яке перебуває в стані припинення з 2009 року, але досі не ліквідоване в реєстрі.

Приховано дохід дружини від продажу частки квартири (1,075 млн грн) у листопаді 2021 року. Садовник стверджував, що не знав про угоду, хоча його згода була нотаріально засвідчена. Садовник пояснив, що не вказав квартиру через відсутність документів, доходи вважав частиною зарплати, а про продаж майна дружиною нібито не знав до 2024 року. НАЗК відхилило ці аргументи, наголосивши на обізнаності декларанта.

Неправильно вказано видаток 820 тис. грн за продаж автомобіля Infiniti CX 55, який мав бути класифікований як дохід.

Загальна сума недостовірних відомостей — 2,72 млн грн. Це є ознакою кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 366-2 КК (штраф або обмеження волі до 2 років). Ознак незаконного збагачення чи необґрунтованості активів не виявлено. Матеріали передані до правоохоронних органів. НАЗК зобов’язало Садовника виправити декларацію.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉
Підписатись на канал
📩
info@absolutionlab.com
08.04.202511:15
🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Держагенство "Плейсіті" очолив Геннадій Новіков

Раніше він працював під керівництвом Михайла Федорова і був головним спеціалістом відділу ІТ-індустрії департаменту цифрового розвитку в Мінцифри.

Потім Новіков буквально напросився у КРАІЛ, де став заступником керівника апарату, а потім членом Комісії. Його головним завданням було запустити Державну систему онлайн-моніторингу, яку по факту так і не запустили. І тепер вона має з'явитися вже у новому відомстві.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉
Підписатись на канал
📩
info@absolutionlab.com
Дійсно, матусина сина

Начальник сервісного центру №8043 МВС у Києві Руслан Гречановський не тільки їздить на материнському авто.

Його матір Алла Едуардівна Гречановська, 1959 р.н., проживає в італійському містечку Реджо-Емілія. На неї зареєстровано 5 обʼєктів нерухомості та дві земельні ділянки. Мама - як зберігач хабарів та майна.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
Депутат Берегівської райради від партії "Слуга народу" та водночас завідувач сектору юридичного забезпечення ГУ ДМС у Закарпатській області Валентин Веремчук виїхав до Європи у листопаді 2024 й не повернувся 💬журналіст Віталій Глагола.

Виїзд оформили через пункт пропуску "Дякове" як службове відрядження. На той момент митний пост очолював його батько — Микола Веремчук.

Веремчук — частина впливової родини на Закарпатті. Його мати Наталія Костелеба-Веремчук — депутат Виноградівської ОТГ та ексзаступник голови РДА.

У квітні 2023 року в їхньому будинку проходили обшуки.

Микола Веремчук фігурував у контрабандних скандалах. Його звільняли, але він поновлювався через суд.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉 t.me/absolutionlab
📩 info@absolutionlab.com
02.04.202512:17
🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Станом на початок квітня всього мобілізувалися до Збройних сил України понад 8 тисяч добровольців, які раніше відбували покарання. Про це повідомило Міністерство юстиції.

За останні два місяці лави ЗСУ поповнилися на 2 000 військових. Станом на початок квітня всього мобілізувалися до ЗСУ понад 8 000 добровольців, які раніше відбували покарання.

Наразі розглядається ще понад 900 заяв на умовно-дострокове звільнення для служби в ЗСУ.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉
Підписатись на канал
📩
info@absolutionlab.com
Поліція повідомила про підозру колишньому заступнику голови Солонківської сільради Андрію Жидачеку. Жидачек отримав підозру за переплату на закупівлях дронів та РЕБ-систем для Збройних сил. Він організував закупівлі, включивши в кошторис ПДВ. Однак у період воєнного стану цей вид товарів звільняється від оподаткування, тому внаслідок цієї закупівлі сільрада зазнала 1,8 млн грн збитків.

Головою Солонківської громади є екснардеп, скандальний бізнесмен Богдан Дубневич, а у його брата Ярослава Жидачек був помічником у ВР.

Зауважимо, що для Жидачека це не пе рша справа: у серпні минулого року оперативники ДСР затримали його за підозрою в одержанні 1 тис. доларів хабаря нібито за сприяння в узаконенні приватизації земельної ділянки та житлового будинку.

Тоді Богдан Дубневич звільнив Андрія Жидачека з посади заступника, але скоро дав йому іншу посаду – інспектора з міжнародної діяльності та проєктів сільради.

Швидкий зв'язок @ABleaks_bot
👉
Підписатись на канал
📩
info@absolutionlab.com
Log in to unlock more functionality.