Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
НАДС avatar
НАДС
新闻和媒体
НАДС avatar
НАДС
新闻和媒体
09.05.202513:07
📍З нагоди Дня Європи 9 травня #НАДС провело онлайн-семінар «Об’єднані цінностями: розмова про Україну та ЄС».

Захід став платформою для фахової розмови про цінності, які об’єднують Україну та ЄС, а також про практичні аспекти переговорного процесу щодо вступу до ЄС🇺🇦🇪🇺

☝️Крім того, учасники обговорювали, як саме державна служба забезпечує інтеграцію України в європейську спільноту – не лише на рівні стратегій, а й через щоденну роботу держслужбовців в умовах війни.

💬З вітальними словами під час заходу виступили Голова НАДС Наталія Алюшина, Генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату КМУ Олександр Ільков, заступниця керівника Департаменту з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Офісу Президента України Марія Марченко, керівник відділу 1 «Європейська інтеграція, врядування та верховенство права, громадянське суспільство» Представництва ЄС в Україні Асьєр Сантільян, керівник Департаменту сприяння місцевій демократії Секретаріату Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Даніель Попеску, ректор Університету «КРОК» Андрій Кучко та менеджерка швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» Валентина Полторак.

«Цей шлях не був і не є легким. Але навіть у надзвичайно складних умовах — під час війни — державна служба демонструє приклад стійкості, ефективності, відповідальності. У найгарячіших точках, у тилу, в міністерствах, обласних адміністраціях і громадах — саме державні службовці забезпечують сталість управління, координацію допомоги, ухвалення стратегічно важливих рішень і реалізацію реформ. Це — приклад професіоналізму і патріотизму, який заслуговує глибокої поваги. Державна служба України сьогодні — це не просто система, а основа нашого діалогу з ЄС, інструмент впровадження європейських норм і практик. І саме тому її зміцнення — один із пріоритетів на шляху європейської інтеграції», - зазначила Наталія Алюшина, Голова НАДС.

👩‍💻В рамках трьох панельних дискусій учасники обговорили, що на практиці означають спільні європейські цінності, як працюватиме фінансова рамка Ukraine Facility і яку роль тут відіграватимуть держслужбовці, а також – як реалізуються практичні аспекти acquis communautaire та проходять переговори про членство в ЄС.

🗣Спікерами панельних дискусій виступили директорка Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Марина Канавець, керівник експертної групи двосторонніх органів асоціації Україна - ЄС Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Олександр Кулієв, головна менеджерка інформаційних медіа Університету «КРОК» Тетяна Далявська, директорка Департаменту освіти дорослих Університету «КРОК» Ірина Рибак, старша проєктна менеджерка Команди підтримки реформ Міністерства економіки України Юлія Шаіпова, національна експертка проєкту DECIDE Надія Балабуст.

Захід став не лише інформативним заходом, а й майданчиком для формування спільного бачення подальших кроків у сфері публічного управління, відповідального за євроінтеграцію. Україна впевнено крокує до членства в ЄС – не декларативно, а через практичну імплементацію цінностей, реформ і рішень.

🔗Семінар організовано НАДС у співпраці з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Вищою школою публічного управління, Університетом «КРОК» та швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

Відеозапис: https://www.youtube.com/watch?v=_QYZNKCoLKk&ab_channel=%D0%9D%D0%90%D0%94%D0%A1
08.05.202506:02
З Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
07.05.202508:16
🙌У НАДС підвищили кваліфікацію держслужбовців, відповідальних за організацію і ведення військового обліку

📌Сьогодні Вища школа публічного управління провела навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Організація та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів».

📄Її розроблено Національним агентством за погодженням із Генеральним штабом ЗСУ. Актуалізована з урахуванням чинного законодавства програма дозволила учасникам здобути актуальні знання та практичні навички, необхідні для ведення військового обліку в умовах воєнного стану.

👥️Участь у навчанні взяли держслужбовці, відповідальні за кадрову роботу й ведення військового обліку в органах державної влади, місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях.

🗂Під час заходу учасники опрацювали чотири основні теми:

✅Правові аспекти організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів;

✅Організація ведення військового обліку в установах та організаціях;

✅Організація бронювання військовозобов’язаних;

✅Взаємодія з територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки.

📁Окрему увагу зосередили на питаннях підготовки звітності, систематизації документів, проведення звірок з ТЦК та СП, контролю за дотриманням вимог ведення військового обліку.

🗣Спікером навчання виступив В’ячеслав Засенко — головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи НАДС, учасник бойових дій. Його фаховий супровід забезпечив глибоке розуміння нормативної бази та практичних аспектів організації військового обліку.

👉Учасники заходу відзначили актуальність тематики та практичну цінність отриманих знань, що сприятимуть ефективнішій роботі у сфері управління персоналом, взаємодії з ТЦК та СП, а також дотриманню вимог законодавства про військовий облік.
На базі Національного агентства України з питань державної служби відбувся семінар «Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору. Комунікація флагманських проєктів».

Захід організовано Вищою школою публічного управління спільно з Офісом Радниці-уповноваженої Президента України з питань безбар’єрності за підтримки ЮНІСЕФ та ПРООН.

Учасники семінару — близько 50 представників ЦОВВ та експертного середовища — обговорили ключові комунікаційні підходи до реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору.

На відкритті заходу з вітальними словами виступили Галина Григоренко - заступниця Міністра культури та інформаційної політики України і Тетяна Ломакіна - Радниця-уповноважена Президента України з питань безбар’єрності, що наголосили на важливості правильної комунікації безбар’єрності, в тому числі, на державній службі.

Під час семінару учасники ознайомилися з концепцією комунікаційної кампанії «Ти можеш!», яку презентували експерти ЮНІСЕФ, обговорили завдання та очікування від Комунікаційної стратегії безбар’єрності, а також взяли участь у практичній сесії, де розглядали інструменти ефективного поширення меседжів, що формують інклюзивне суспільство.

Окрема увага під час заходу була приділена опрацюванню кейсів в межах роботи в групах, де учасники ділилися власним досвідом та формували сучасні підходи до впровадження змін у своїх державних установах.
🫶Щиро вітаємо з Великоднем!

Це свято — про надію, оновлення та віру в добро.

Нехай світло Великодня принесе мир, наповнить кожен дім - злагодою, теплом і любов’ю, та додасть сил задля нашої спільної Перемоги!

Христос Воскрес! Воістину воскрес!
🔎 Щотижнева добірка вакансій у сфері публічної служби вже тут! Зібрали найсвіжіші можливості для ветеранів та ветеранок.

📍 Державна служба

1️⃣ Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 11 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області — м.Тернопіль

Обовʼязки: здійснення прийому громадян без поділу за територіальним (зональним, дільничним) принципом, прийом заяв (формування заяви про призначення, (перерахунок тощо) пенсій в електронному вигляді разом з необхідними документами, здійснення їх реєстрації, перевірки правильності оформлення та передачі їх для опрацювання структурним підрозділам відповідно до їх функціональних повноважень, участь у наданні послуг через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України

Вимоги: вища освіта, ефективність координації з іншими, аналітичні здібності, самоорганізація та самостійність в роботі, відповідальність, знання законодавства

📧 Резюме встановленого зразка для кандидатів на зайняття посад державної служби, копії документів про освіту, досвід роботи, паспорт, реєстраційний номер платника податків, диплом з додатками, військовий квиток (за наявності) надсилайте за електронною адресою: personal4@tr.pfu.gov.ua

📅 Дедлайн: 13 травня 2025 року

Додатково:
Посилання на вакансію: pfu.gov.ua/tr

2️⃣ Головний спеціаліст відділу розслідування, аналізу, обліку виробничого травматизму та аварій Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці — м. Івано-Франківськ

Обовʼязки: забезпечення проведення спеціального розслідування: нещасних випадків із смертельними наслідками, групових нещасних випадків; випадків смерті працівників під час виконання трудових обов'язків, нещасні випадки, що спричинили тяжкі наслідки; нещасні випадки з особами, які працюють на умовах цивільно-правового договору, на інших підставах, передбачених законом, фізичними особами-підприємцями, особами, які провадять незалежну професійну діяльність, членами фермерського господарства

Вимоги: вища освіта, командна робота та взаємодія, уважність до деталей, цифрова грамотність, робота з великими масивами інформації, якісне виконання поставлених  завдань

📧 Резюме, копії документів про освіту, досвід роботи надсилайте за електронною адресою: personalifdp@ukr.net

📅 Дедлайн: 23 травня 2025 року

Додатково:
Посилання на вакансію:
https://robota.ua/company15463637/vacancy10532496?ref=search&cre=search_new&pos=dkp_search_new


📍 Служба в органах місцевого самоврядування

3️⃣ Головний спеціаліст сектору організаційного забезпечення діяльності керівного складу Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради — м. Одеса

Обовʼязки: забезпечення чіткої організації та контролю роботи діяльності працівників та структурних підрозділів, які підпорядковуються Департаменту, стосовно роботи з базою звернень громадян та термінів їх виконання

Вимоги: вища освіта, наявність громадянства України, володіння державною мовою, володіння ПК, знання: Конституції України, законодавства України з питань служби в органах  місцевого самоврядування та боротьби з корупцією

📧 Резюме, копії документів про освіту, досвід роботи надсилайте за електронною адресою: dpsp@dpsp.omr.gov.ua

📅 Дедлайн: 30 травня 2025 року
🌟 Мрієш змінювати країну? Почни з кар’єри на публічній службі!

Запрошуємо студентів випускних курсів, молодь та викладачів навчальних закладів взяти участь у заході «Промодень на публічній службі».
📅 Дата: 16 травня 2025 року
🕒 Час: 13:30 – 17:30
🔄Формат: офлайн участь для 50 відібраних учасників та онлайн (необмежена кількість)
📍 Місце: буде повідомлено відібраним учасникам

Разом із представниками державних органів, органів місцевого самоврядування, експертами та молоддю обговоримо:
💡 Як потрапити на публічну службу?
🚀 Які можливості відкриває держава для молодих професіоналів?
📌 Як знайти стажування, пройти відбір та адаптуватися в команді?
💬 Як виглядає робота публічного службовця на практиці?
🔰Як змінюється державна служба та стає більш доступною та безбар'єрною, аби відповідати вимогам сучасності?
У програмі:
🔹 Ярмарок вакансій
🔹 Панельні дискусії
🔹 Менторська станція та майстер-клас
🔹 Пробне тестування на знання законодавства

☕️ Неформальне спілкування з представниками служб управління персоналом державних органів, нові знайомства та натхнення — гарантовано!

📩 Якщо ви бажаєте долучитись до заходу, заповніть реєстраційну форму за лінком (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeRufme3rhwH2AvGm-DBogsS2iMDioTVnbjTQtyoUJ9Rr5jkA/viewform?usp=header) до 12 травня 2025 року (18:00).

Захід «Промодень на публічній службі» організовано НАДС за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Данії.
07.05.202508:16
🙌Колеги! В #НАДС відкрита вакансія - головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції.
💻Резюме чекаємо до 12 травня 2025 року включно на адресу konkurs@nads.gov.ua.
👉Робота в команді #НАДС - це можливість бути долученим до реформи державного управління. Приєднуйтеся до нас!
🔎 Щотижнева добірка вакансій у сфері публічної служби вже тут! Зібрали найсвіжіші можливості для ветеранів та ветеранок.

📍 Державна служба

1️⃣ Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Східного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні — м. Дніпро

Обовʼязки: оцінка корупційних ризиків, організація та контроль за проведенням заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням,надання методичної та консультаційної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції, здійснення заходів з виявлення конфлікту інтересів, сприяння його врегулюванню, інформування НАЗК про його виявлення та вжиті заходи, перевірка факту подання суб’єктами декларування декларацій та повідомлення НАЗК про випадки їх неподання/несвоєчасного подання

Вимоги: вища освіта, вільне володіння державною мовою, вміння використовувати комп’ютерні пристрої, спеціалізоване програмне забезпечення, електронні реєстри, системи електронного документообігу, сервіси інтернету для ефективного пошуку потрібної інформації, готовність нести відповідальність за можливі наслідки прийнятих рішень, здатність захищати особисті та конфіденційні дані. Знання Конституції України, Законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України.

📧 Резюме та копію документів про освіту надсилайте за електронною адресою: bila@sk.dpss.gov.ua

📅 Дедлайн: 30 червня 2025 року


2️⃣ Головний спеціаліст-системотехнік відділу адміністрування інформаційних систем управління інформаційних систем та електронних реєстрів, категорія "В" Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області — м. Запоріжжя

Обовʼязки: забезпечення адміністрування серверів, мережі та комп’ютерного парку, баз даних, сервісів автоматизованих систем, Інтернет-вузла, роботи засобів електронного зв’язку, пристроїв інших електронних засобів комунікації; забезпечення підтримки та поточної експлуатації програмного забезпечення, прикладних підсистем ІТС Пенсійного фонду України, баз даних, програмних комплексів, що використовуються органами Пенсійного фонду України.

Вимоги: вища освіта, якісне виконання поставлених завдань, самоорганізація та самостійність, цифрова грамотність в роботі, командна робота та взаємодія, уважність до деталей

📅 Дедлайн: 02 травня 2025 року

Додатково:
Посилання на вакансію: www.work.ua/jobs/6547177/


📍 Служба в органах місцевого самоврядування

3️⃣ Головний спеціаліст відділу електротранспорту, зв'язку та безпеки дорожнього руху Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку Чернігівської міської ради — м. Чернігів

Обовʼязки: збір, узагальнення та аналіз інформації про здійснення перевезень міським електротранспортом, з питань роботи підприємств електричного та поштового зв'язку.

Вимоги: вища освіта, бажаний досвід роботи в організації пасажирських перевезень, вільне володіння державною мовою, володіння комп'ютерною технікою

📧 Резюме та мотиваційний лист надсилайте за електронною адресою: Іkadry@chernigiv-rada.gov.ua

📅 Дедлайн: 30 квітня 2025 року
🧐А ви вчите англійську? Можливо - не один рік. З перервами. Але ж вчите, правда?

І точно не дарма☝️ Бо раптом трапиться - важлива зустріч, міжнародна поїздка, лист від іноземних партнерів, можливість навчатись за кордоном… І саме цей момент може стати вирішальним: від того, як швидко ви зреагуєте, залежатиме результат🙌

📌Сьогодні - Міжнародний день англійської мови.
І це не просто чергова дата в календарі📆 Це нагадування, що англійська - не просто навичка. А інструмент для реальних змін. У роботі. У комунікації. У майбутньому України🇺🇦

НАДС підтримує публічних службовців у вивченні англійської мови:

1️⃣Проєкт Eng4PublicService з навчання English на онлайн-платформі EF.

2️⃣SpeakingClub4PS - розмовний клуб, де мовжна навчитись вільно спілкуватись англійською.

3️⃣EUglossary - онлайн-словник з євроінтеграційною термінологією.

🔗А ще - ніхто не скасовував самоосвіту: дивіться фільми і серіали в оригіналі🎬 - з субтитрами або без; читайте книги англійською📚; слухайте подкасти🎧 і улюблені пісні🎵; гугліть щось англійською👩‍💻- просто так, бо цікаво.

Англійська - це не про «вивчив і забув». Навіть якщо ви не використовуєте її щодня - вона має бути «під рукою». Бо момент, коли English знадобиться, точно настане.

🔍Тож, постійна практика - це не забаганка. Це ваша впевненість і професійна сила.
20.04.202506:32
Зло має свою годину, а Бог має свій день. Це один із сенсів, що закладено в історію Христа. Про те, що рано чи пізно, але неодмінно зло відступить і життя переможе.
 
Ми хочемо цього всі 1152 дні повномасштабної війни. Ми єдині в цьому. Щодня й особливо сьогодні, коли українці всіх християнських конфесій відзначають Великдень в одну дату. Разом. Ми разом боремось за Україну. І разом молимось за Україну.
 
Нехай година зла скінчиться. Прийде день життя. День миру. День України. День довжиною в століття. І ми зможемо знову зібратися разом. За одним столом. У мирний Великдень.
Хай усе це здійсниться.
Хай Бог поможе нам у цьому.
Хай буде мир. Хай буде Україна.
Христос воскрес!
Воістину воскрес!
📍Сьогодні, у День пам’яті та примирення, ми згадуємо тих, чиї життя змінила війна. І водночас - дивимось у майбутнє, намагаючись не повторити помилок минулого. Саме в такі дні важливо не лише пам’ятати, а й розуміти.

В рамках рубрики #BookTalk рекомендуємо до прочитання книгу, яка допомагає побачити історію по-новому - без ілюзій чи спрощень, але з гідністю.

🔖«Подолати минуле. Глобальна історія України» - книжка знаного історика Ярослава Грицака - це не хронологія подій, а відповідь на запитання: хто ми, звідки ми й куди йдемо як нація. Це книга про травми і пам’ять. Про історію як досвід. Про те, як минуле треба не лише вивчати, а й перетворювати на ресурс для майбутнього.

📖Автор Ярослав Грицак не боїться складних тем, але подає їх просто й чесно. Він робить спробу осмислити досвід України у світовому контексті. Пише про Голодомор, Другу світову війну, пострадянську травму - але не для звинувачень, а для розуміння механізмів пам’яті, травми, ідентичності🙌

Рекомендуємо до читання всім, хто працює в публічному секторі. Бо держслужба - це не лише про зараз. Це про зв’язок між «тоді», «тепер» і «далі». Часто саме минуле формує запити суспільства сьогодні. І без глибокого розуміння історичного контексту неможливо творити якісну державну політику.

📚Бажаємо приємного й вдумливого читання! Нехай ця книга стане для вас джерелом розуміння й нових сенсів.
07.05.202509:23
Сьогодні ми усі можемо трішки злитись з різних причин.

Це ок. Але весь сенс у тому, щоб не дати гніву контролювати тебе.

Це може бути складно у наш час, коли на кожному кроці погані новини. Але спробуй дотримуватися правил інформаційної гігієни — вони прості і корисні: https://howareu.com/materials/bez-shkody-dlia-mentalnoho-zdorovia-iak-spozhyvaty-novyny-pid-chas-viiny
30.04.202516:06
НАДС оновило дашборд щодо кількісного складу державних службовців України за перший квартал 2025 року:

🔹За результатами моніторингу КСДС у І кварталі 2025 року фактична кількість працюючих держслужбовців склала 156 792 осіб. Цей показник зріс на 516 осіб, порівняно з даними четвертого кварталу 2024 року.

🔹Кількість посад державної служби за штатним розписом склала 191 890. Це менше на 282 посади, порівняно з попереднім періодом.

🔹Кількість вакантних посад державної служби склала 30 522, що на 665 менше попереднього періоду.

🔹Кількість державних службовців, які мобілізовані, або проходять службу у військах територіальної оборони ЗСУ та добровольчих формувань територіальних громад, склала 4401, з яких 793 – жінки. Загальна кількість на 85 осіб перевищує дані попереднього звітного періоду.

🔹Із початком повномасштабної війни в Україні загинуло 145 державних службовців.

📌Довідково:

НАДС оприлюднює дані КСДС у вигляді дашборду – інформаційної панелі для моніторингу та аналітики. Кожен може відстежувати інформацію про кількість посад державної служби за штатним розписом, вакантні посади, фактичну кількість працюючих державних службовців, призначених та звільнених з посад, мобілізованих, у відпустці для догляду за дитиною, які виїхали за кордон, тощо. Статистичні дані оновлюються щоквартально.

Проект реалізується НАДС за підтримки проєкту RFA (Recovery for All), що впроваджується компанією Alinea International за фінансування уряду Канади🇨🇦🇺🇦
🤔Як стратегія сектору політики стає інструментом змін?

Це було темою сьогоднішнього навчання Вищого корпусу державної службі у Школі підготовки стратегів.

📍Другий модуль стосувався розробки стратегії розвитку сектору політики - не просто як документу «для звіту», а як реального інструменту впливу та дії. Від аналізу поточної ситуації - до побудови логічної моделі та оцінки ефективності🙌

👥Учасники працювали в малих групах над розробкою стратегій на прикладі реальних ситуацій у форматі інтерактивної ділової гри «Відновлюємо Україну разом». Робили SWOT-аналіз, будували дерево проблем, генерували варіанти політики, формували логічну модель і структурували стратегічні документи відповідно до стандартів RBM (Results-Based Management).

☝️Особлива увага була приділена вимірюванню результатів: Як будувати показники, які відображають не процес, а реальні зміни для людей? Як враховувати потреби вразливих груп, ризики й вплив на довкілля?

Ще одна важлива частина цього модуля - аналіз типових помилок у стратегіях: від розмитих формулювань до відсутності логіки змін. Учасники не лише проаналізували приклади, а й спробували “переписати” проблемні фрагменти, зробивши їх зрозумілими, вимірюваними й логічно пов’язаними з цілями.

🗣Модуль провели експертки: Марія Плаксенко, Ірина Лазоревич, Наталія Королюк, Анна Коваленко, Христина Живогляд — команда, яка вчить складне пояснювати просто, а глобальне - робити конкретним.

🛣Попереду - ще низка навчальних модулів. Буде цікаво...

Додатково:

📌 Школа підготовки стратегів - спільна освітня ініціатива НАДС і Вищої школи публічного управління за підтримки проєкту RFA (Recovery for All), що впроваджується компанією Alinea International за фінансування уряду Канади 🇨🇦
🙌У НАДС відбулося засідання оргкомітету з питань відбору представників громадських об’єднань та закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку у сфері публічного управління та адміністрування, до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

👉Зокрема, членами оргкомітету проведено перевірку поданих Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» документів.

👩За підсумками перевірки оргкомітетом визначено кандидата Акімову Олену Андріївну, документи якої відповідають вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2019 року № 906.

✍️Визначений кандидат відповідно до умов Постанови № 906 має пройти тестування. У разі успішного проходження тестування кандидатура буде запропонована на погодження Кабінетом Міністрів України до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби.
🔎 Щотижнева добірка вакансій у сфері публічної служби вже тут! Зібрали найсвіжіші можливості для ветеранів та ветеранок.

📍 Державна служба

1️⃣ Головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області — м. Житомир

Обовʼязки: надання методичної та консультаційної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції, здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства у Головному управлінні, вжиття заходів з виявлення конфлікту інтересів та сприяння його врегулюванню, надання консультаційної допомоги в заповненні декларацій, проведення перевірок факту подання декларацій суб’єктами декларування, взаємодія з уповноваженими підрозділами інших відповідних органів.

Вимоги: вища освіта, вміння систематизувати великий масив інформації та здатність виділяти головне, робити чіткі, структуровані висновки, якісне виконання своїх посадових обов'язків з дотриманням строків та встановлених процедур, здатність брати на себе зобов'язання, їх дотримуватись і виконувати, вміння використовувати комп'ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов'язків, здатність працювати з документами в різних цифрових форматах.

📧 Резюме, копії документів про освіту та досвід роботи надсилайте за електронною адресою: zt.hr@land.gov.ua

📅 Дедлайн: 30 квітня 2025 року

Додатково:
Посилання на вакансію: http://zhytomyrska.land.gov.ua/


2️⃣ Головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці — м. Львів

Обовʼязки: здійснення нагляду (контролю) на ринку за об’єктами технічних регламентів, участь у підготовці пропозицій та розробленні правил і процедури ринкового нагляду за об’єктами технічних регламентів та інших нормативно-правових актів у відповідній сфері. Участь в розробці проекту секторального плану ринкового нагляду, розробці та затвердженні плану здійснення ринкового нагляду, здійсненні моніторингу виконання та перегляду таких планів.

Вимоги: вища освіта, аналітичні здібності, відповідальність, комунікація та взаємодія, робота з великими масивами інформації та уважність до деталей.


📧 Резюме надсилайте за електронною адресою: zviddilpersonalu@gmail.com

📅 Дедлайн: 15 травня 2025 року

Додатково:
Посилання на вакансію: https://lviv.dsp.gov.ua/category/vakansii/aktualni-vakansii/



📍 Служба в органах місцевого самоврядування

3️⃣ Головний спеціаліст сектору правового забезпечення відділу документально-кадрового забезпечення Департаменту економічного розвитку Одеської міської ради — м. Одеса

Обовʼязки: забезпечення надання правової допомоги працівникам Департаменту у розробці документів з питань, що належать до компетенції Департаменту, здійснення претензійно-позовної роботи Департаменту, представлення інтересів Департаменту у судах, участь у розробці проєктів рішень Одеської міської ради та Виконавчого комітету ОМР, розпоряджень міського голови, наказів директора Департаменту

Вимоги: вища освіта, володіння державною мовою

📧 Резюме, копії документів про освіту надсилайте за електронною адресою: depeconomy@omr.gov.ua

📅 Дедлайн: 30 квітня 2025 року
08.05.202508:43
🙌Колеги! 09 травня запрошуємо всіх, кому цікава тема євроінтеграції України, долучитися до семінару «Об’єднані цінностями: розмова про Україну та ЄС» 🇺🇦🇪🇺

✅Ключові теми для обговорення:
📍Цінності, які об’єднують Європу і Україну
• Як працює ЄС: європейські інституції.
• Як формувалися європейські цінності.
• Що на практиці означають європейські цінності.
• Європейські цінності і Україна.
📍Ukraine Facility як нові можливості для перетворень
• Інституційна спроможність: критерії та виклики.
• Як державна служба має координувати проєкти у межах нової
платформи ЄС.
• Прозорість, ефективність, результативність – стандарти нового
підходу.
📍Від кандидатства до членства: переговори і державне управління
• Підготовка до переговорного процесу з ЄС за напрямами acquis communautaire. Як Україна готується до переговорів про вступ до Європейського Союзу? Що таке acquis communautaire (тобто сукупність правил і норм ЄС), і чому важливо окремо працювати над кожним розділом?
• Інституційна спроможність: що має бути в державі, щоб все
працювало. Які органи влади, служби та інституції повинні бути
готовими впроваджувати європейські норми на практиці? Чому
важливо не лише ухвалювати нові закони, а й мати інституційну
спроможність їх виконувати?

💻Трансляцію заходу можна переглянути на YouTube каналі НАДС - https://www.youtube.com/watch?v=_QYZNKCoLKk

⏰ Початок об 11:00.

👥Учасниками заходу стануть представники Офісу Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, представники органів державної влади, представники Представництва ЄС в Україні, міжнародних організацій, представники ЗВО, регіональних центрів підвищення кваліфікації, українські та міжнародні експерти.

🤝Захід організовано Національним агентством України з питань державної служби, Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Вищою школою публічного управління, Університетом «КРОК» та Швейцарсько-українським проєктом DECIDE – «Децентралізація для
розвитку демократичної освіти».
07.05.202508:35
🙌У квітні 2025 року 18 354 публічні службовці пройшли навчання у Вищій школі публічного управління та регіональних центрах підвищення кваліфікації.
👉Навчання у закладах післядипломної освіти здійснювалося за 313 короткостроковими та 43 професійними (сертифікатними) програмами підвищення кваліфікації.
📍Лідерами у проведенні навчання за програмами підвищення кваліфікації стали Вища школа публічного управління, Волинський, Вінницький, Полтавський, Чернігівський, Сумський, Хмельницький регіональні центри підвищення кваліфікації.
💻Нагадаємо, що ознайомитися з програмами підвищення кваліфікації, які пропонують провайдери, ви можете на Порталі управління знаннями - https://pdp.nacs.gov.ua/
30.04.202508:42
💬В умовах війни, зниження мотивації та зміни професійних пріоритетів надзвичайно важливо налагоджувати прозору комунікацію в органах влади, створювати антикризові сценарії, пропонувати працівникам можливості розвитку та адаптації.

☝️Про це заявила Голова НАДС Наталія Алюшина, відкриваючи засідання Ради управління людськими ресурсами, що відбулася 29 квітня.
Очільниця НАДС серед головних викликів відзначила ✔️суттєвий дефіцит кадрів, ✔️створення інклюзивної інфраструктури, ✔️формування репутації публічної служби як роботодавця. Вона наголосила на важливості розвитку програм внутрішнього навчання, наставництва, підтримки ветеранів, внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю, залучення молоді на публічну службу.

💬«Необхідно створювати інклюзивну інфраструктуру, зокрема, адаптовані робочі місця, безбар'єрні офіси, доступ до цифрових ресурсів для осіб з інвалідністю. Інклюзивність має стати невід’ємною частиною кадрової політики. Адаптивність повинна бути як у процесах, так і в мисленні органів публічної влади. Автоматизація процесів, гібридні формати роботи, розвиток крос-функціональних навичок — усе це має стати новим стандартом», - наголосила Наталія Алюшина.

📍Голова НАДС оголосила номінації Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики управління персоналом», серед яких: 🔹«Мотивація, що надихає», 🔹«HR, що руйнує бар’єри» та 🔹«Кар’єрний маршрут: розвиток з перспективою».

У форматі блоку «Оплата праці державних службовців» було окреслено питання системності, прозорості та справедливості запровадження цієї реформи. Наталія Крінська-Шарай, директорка Генерального департаменту з питань політики оплати праці та функціонального розвитку держслужби, виклала ключові тези щодо законодавчого регулювання цього напрямку у 2025 році.

Її колеги Галина Кудринська, керівниця експертної групи з питань класифікації функцій і посад державної служби, та
Микола Сащук, керівник експертної групи з питань політики оплати праці на державній службі, висвітлили актуальні питання, якими опікуються їхній підрозділ.

📌У рамках блоку Human-centered management обговорили питання формування умов, що сприяють зростанню публічних службовців, формують відчуття підтримки в кризових моментах, зберігають мотивацію та надають внутрішній ресурс для подолання викликів. На думку Юлії Марушкевич, керівниці Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі та в органах місцевого самоврядування, тема людяного підходу в управлінні виходить за межі HR-концепції і стає стратегічним чинником стійкості державної служби.

Директорка Вищої школи публічного управління Юлія Лихач представила своє бачення організації психоемоційної підтримки та запобігання професійному вигоранню публічних службовців. Зокрема, вона презентувала ідеї та практики, придатні до використання у колективах.

🇪🇺Марина Канавець, директорка Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС, висвітлила тему організації обстеження системи управління якістю апарату міністерств та інших центральних органів виконавчої влади за моделлю CAF. На її думку, цей унікальний інструмент дозволяє оцінити якість управління, виявити сильні сторони та зони для розвитку, а також підвищити ефективність роботи держорганів.
Олександр Марченко, начальник відділу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, у виступі зосередився на актуальних питаннях захисту персональних даних в Україні та ролі служб управління персоналом у дотриманні законодавства.

У рамках тематичного блоку «Законодавчі зміни щодо залучення на посади публічної служби» обговорили питання відновлення конкурсів на посади державної служби та служби в ОМС.

Детальніше про захід на сайті НАДС.

Переглянути запис: https://youtube.com/live/hj74iCyzGQw?feature=share
🙌 Колеги! 29 квітня відбудеться засідання Ради управління людськими ресурсами державної служби при НАДС, яке стане майданчиком для обговорення ключових аспектів розвитку державної служби в Україні.

👉 У фокусі заходу:

📌 Законодавчі зміни в оплаті праці та класифікації посад держслужбовців;

📌 Human-centered management: захист персональних даних та психоемоційна підтримка;

📌 Відновлення конкурсів та оновлення підходів до кар’єрного просування;

📌 Цифрова трансформація в HR: CAF, HRMIS, використання ШІ.

👥 Серед спікерів — представники НАДС, Вищої школи публічного управління, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

💻 Захід відбудеться онлайн.

🙌 Запрошуємо долучитися до спільного формування сучасної державної служби!
🤔Хочете спробувати себе у сфері державного управління — без довгих конкурсів і зайвої бюрократії?

Програма стажування молоді в органах влади — це реальна можливість зануритися в роботу державних органів і зрозуміти, як все працює зсередини.

І так — стажуватися можна, в тому числі, в НАДС!🔥

Станьте частиною цієї Програми - і зробіть перший крок до кар’єри, що має значення🙌

📌 Це стажування — не про «посидіти в офісі», а про можливість:

— долучитися до реальних процесів у органах державної влади;
— познайомитися з людьми, які змінюють країну щодня;
— отримати менторство, тренінги й підтримку від Democracy Reporting International Ukraine;
— отримувати стипендію впродовж 3 місяців💶

📍Ключові деталі:

— для молоді 18–35 років із активною громадянською позицією;
— тривалість стажування: червень–серпень 2025;
— стипендія: ~300 євро (до оподаткування);
— навчання: тренінги, семінари та менторський супровід;
— дедлайн подачі заявок: 28 квітня 2025, 18:00.

НАДС, як офіційний партнер Програми стажування молоді в органах влади, запрошує провести літо 2025-го з користю та драйвом!

💻Заповнити анкету та дізнатися більше можна тут:
https://democracy-reporting.org/uk/office/ukraine/publications/programa-stazuvannya-molodi-v-organax-vladi
🙌Сьогодні розпочалось навчання нового набору учасників Школи підготовки стратегів. Це освітній проєкт для державних службовців категорії «А», створений на базі Вищої школи публічного управління за підтримки проєкту RFA.

👥Учасниками стали близько 40 топменеджерів центральних органів виконавчої влади, зокрема, Офісу Президента, Мін'юсту, Мінсоцполітики, Міносвіти і науки, Мінветеранів, Мінрозвитку громад та територій, Мінагрополітики, РНБО, БЕБ, Антимонопольного комітету, Верховного Суду, Вищого антикорупційного суду, Пенсійного фонду, ЦВК, Держагентства з управління зоною відчуження, Держслужби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Держспецзв’язку, Державної міграційної служби України, Національної сервісної служби України, Держархівслужби, Держінспекції енергетичного нагляду, Нацкомісії зі стандартів державної мови, Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови, Українського інституту національної пам'яті.

👉З вітальним словом до учасників Школи підготовки стратегів звернулась Голова НАДС Наталія Алюшина, наголосивши, що тут зібрались вже досвідчені управлінці, які щоденно ухвалюють рішення і тримають темп у складних системах. Але навіть для таких професіоналів критично важливо час від часу виходити з операційної рутини та потоку щоденних завдань, щоб зосередитися на стратегічному баченні, довгострокових векторах і розвитку лідерських якостей для управління змінами. Це можливість подивитися на себе та свою команду з боку, подумати про довгострокові цілі, переосмислити підходи та закласти фундамент для системних трансформацій.

🗂Протягом місяця досвідчені викладачі й тренери надаватимуть слухачам знання з формування цілісної системи державного стратегічного планування та управління в умовах глобалізації, євроінтеграції та післявоєнної відбудови.

🗣Сьогодні ж говорили про стратегію сфери політики - SWOT- аналіз, оцінка потреб громадян, постановка стратегічних завдань, побудова дерева проблем, орієнтованість на результат, цілепокладання, тощо.

✍️В програмі тренінгу - інтерактив, практичні кейси і завдання, стратегічне мислення, управлінські виклики, пошук нестандартних рішень, ділова гра «Відновлюємо Україну разом», робота у групах з тренерками Марією Плаксенко, Іриною Лазоревич, Наталією Королюк, Анною Коваленко, Христиною Живогляд.

🟢Попереду - ще декілька цікавих модулів. Будемо розповідати тут про деталі кожного навчального дня. І пам'ятаємо, що cтратегами не народжуються - ними стають. І саме тут, у Школі підготовки стратегів, формується команда управлінців, які мислять на кілька кроків уперед і готові творити майбутнє України вже сьогодні.
显示 1 - 24 2 806
登录以解锁更多功能。