Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Реальна Війна | Україна | Новини
Реальна Війна | Україна | Новини
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Реальна Війна | Україна | Новини
Реальна Війна | Україна | Новини
Brodetskyi. Tech, VC, Startups avatar

Brodetskyi. Tech, VC, Startups

技术
Tech, VC, Business, Startups, AI and more.
👤 linkedin.com/in/andrii-brodetskyi
✉️ @politehnik
TGlist 评分
0
0
类型公开
验证
未验证
可信度
不可靠
位置Україна
语言其他
频道创建日期May 12, 2025
添加到 TGlist 的日期
Jun 17, 2023
关联群组

Telegram频道 Brodetskyi. Tech, VC, Startups 统计数据

订阅者

19 841

24 小时
1
0%一周
67
-0.3%一个月
402
-2%

引用指数

0

提及0频道上的转发0频道上的提及0

每帖平均覆盖率

2 775

12 小时2 4840%24 小时2 775
5.8%
48 小时3 354
1.8%

参与率 (ER)

4.56%

转发32评论4反应98

覆盖率参与率 (ERR)

13.6%

24 小时
0.38%
一周
1.9%
一个月0%

每则广告帖子的平均覆盖率

1 530

1 小时54735.75%1 – 4 小时63641.57%4 - 24 小时00%
将我们的机器人连接到频道以了解该频道的受众性别。
过去 24 小时内的帖子数
0
动态
1

"Brodetskyi. Tech, VC, Startups" 群组最新帖子

⚡️ Гарячих новин вам: американський стартап Fireworks AI, серед співзасновників якого двоє українців, рейзить раунд C за оцінкою $4 млрд. В новинах буде пізніше, поки що тільки в інсайдерському твіттері.

$130 млн виручка (ARR), 20x зростання рік до року, прибуткові з $80млн на рахунку. Раніше підняли $77 млн від топових VC: Benchmark, Sequoia. Якщо є визначення суперхот ШІ стартапа, то це воно.

Наші козаки 💪🏻🧠
OpenAI's strategy for ChatGPT
Sell, then build: гайд з продажів для фаундерів early-stage B2B стартапів
🛡 Перемагає тема defense tech. Розумію!

Останнім часом багато спілкувався з фаундерами та інвесторами з цієї сфери. І був приємно вражений!

• Рівень продуктів, які зараз виготовляються тут - це cutting edge, найкраще що зараз взагалі робиться ким-небудь. Круті інженерні команди, тісна інтеграція з фронтом, швидкий зворотній зв'язок. Коли в новинах пишуть, що американський defense стартап підняв раунд на десятки мільйонів, найімовірніше в Україні є стартапи з набагато кращим продуктом і на порядок меншим фінансуванням.

• Проте навколо цих продуктів складно будувати стійкий міжнародний бізнес. Навіть коли експорт відкриють, продавати європейським чи американським замовникам - непроста задача. Треба теплі контакти, лобіювання, і так далі.

• Ще більша проблема полягає в тому що локальний ринок має структурні проблеми. Він неефективний. Дуже багато команд працюють над схожими задачами паралельно, через що індустрія сильно недокапіталізована. Умовно, три-чотири команди в одній ніші могли б знайти інвестиції одночасно. Проте коли цих команд двадцять, інвестицій, замовлень і кадрів не вистачить на всіх. Багато команд закриються.

• Є великий запит на те щоб об'єднувати команди, або навіть грамотно закривати, так щоб IP та таланти продовжували приносити користь. Хто першим об'єднає невеликі ефективні українські команди, той збере потужне продуктове портфоліо. Оцінка такої roll up компанії буде вищою, ніж її складових. Можливо це зроблять західні стратеги, можливо хтось з локальних великих виробників дронів, можливо ризикові фінансові інвестори. Поки чув про випадки мікрозлиття, коли профінансований стартап поглинає кілька маленьких команд.

• Найсильніші команди навіть в цьому складному середовищі приваблюють західних клієнтів та інвесторів, особливо виробники дронів-розвідників. Уже були раунди по 10-20 млн, в цьому році буде більше таких. Є компанії, які за кілька років існування мають виручку в 10 млн+, і це не тільки виробники дронів.

• Окрема цікава тема - стратегічні партнерства з західними компаніями. Для українських стартапів це гарна можливість отримати вихід на західні ринки. Наприклад, продаєш свої модулі умовному Shield AI, чи Helsing чи Quantum і ось у тебе уже не тільки українська виручка. З іншого боку, ці ж західні компанії переносять сюди свої R&D потужності і намагаються будувати власні продукти використовуючи доступ до фронту. Деякі взагалі надають продукти безкоштовно для тестування заради цінного фідбеку. Це може нашкодити конкурентоспроможності локальних виробників. З іншого боку, великий плюс - тут наймають людей, багато інженерної експертизи залишається в країні. Але хотілось би щоб зростала і бізнесова експертиза, і відповідно локальні лідери індустрії.

• З США непросто співпрацювати по темі оборони. Їхнє міністерство закуповує у локальних виробників, тому навіть якщо тут буде крутий продукт за хорошу ціну, вони не куплять. Зі стратегічними партнерствами теж важко. Так як там зараз курс на повну локалізацію критичних індустрій, то при покупці стартапа американський стратег захоче перемістити виробництво і ключових людей в США, що мало кому підійде. Вже були такі випадки. Навіть реєструвати IP в США - поганий вибір для українського defense стартапу, адже через сильні експортні обмеження ви не зможете продавати поза межами США. Тому стандартна історія з Делавером тут не працює, умовна Естонія працює краще - зручна реєстрація, ЄС, член НАТО.

• Софт має більший потенціал для створення капіталізації. Це стосується не тільки defense, але тут ця тема прямо явна. Збирати робочі машини для армії з імпортних комплектуючих - в цьому мало цінності для капіталізації. Зовсім інша справа - коли до цього додається софт з алгоритмами, відшліфованими в реальних бойових умовах. Це важко повторити. Тому виробник бойових роботів з виручкою $5 млн і виробник "екосистеми" чи "операційної системи" бойових роботів з такою ж виручкою - дві великі різниці в плані привабливості для інвесторів. Впевнений, що перші великі історії успіху українського defense tech будуть дуже software-focused: навігація, комунікації, автономія.
Всім привіт! Як ви тут?

У мене все ок: відпочивав від соціальних медіа, працював, трогав траву. Накопичив беклог цікавих тем, буду розбирати. Насипте реакцій, щоб зрозумів, що вам зараз більш цікаво.

🤯 - AI
🔥 - defense tech
🥰 - локальний tech ринок

(мем одночасно смішний і сумний)
🚀 Так, ось написали ще з Сил безпілотних систем. У мене туди за останній час перейшли немало друзів, і в основному дають позитивний фідбек щодо організації процесів. Там з цим набагато краще, ніж в скажімо так традиційних підрозділах.

Наразі відкрито багато інженерних позицій: embedded, зв'язок, 3D-друк та інше. Перегляньте самі та перешліть друзям!

Вітаю, Андрію! Мене звати ХХХ, я займаюсь рекрутингом в підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ!

Наразі ми шукаємо ряд вузькопрофільних IT та інженерних спеціалістів для унікального підрозділу, який займається розробкою, модернізацією та обслуговуванням наземних роботизованих платформ (НРК).

Ваша аудиторія може бути зацікавлена долученню до найбільш технологічного роду сил ЗСУ та працювати на перемогу за фахом. Буду дуже вдячний, якщо пошерите наш допис:
https://t.me/usf_recruiting/46🤝
🛡 Окремо здивувався кількості цивільних знайомих з різних сфер, які за останній час долучились до оборонних стартапів. Хтось з програміста став CEO стартапа, що розробляє софт для перехоплення дронів. Хтось інженерить в європейському виробнику ППО, що поставляє комплекси в Україну. Хтось зі своїм сімейним стартапом робить дрона-розвідника, в рази дешевшого навіть за рішення популярних місцевих виробників.

Судячи з розмов з фаундерами, люди - це зараз головна потреба для оборонних стартапів. Після капіталу, але він завжди потрібен, це нормально.

Спитав про зарплати. Radio-frequency інженери - типова зарплата $3-5K, може сягати $7-10K. Hardware інженери - $3-4K типова, загалом до $5K. Пілоти-тестувальники - 50-70к грн, загалом до 120к. Ось тут завтра буде ярмарок вакансій, сьогодні ще можна встигнути зареєструватись. Не реклама, я і так її на днях рекомендував кільком своїм друзям, які засиділись в продуктових компаніях і хочуть чогось цікавішого. Є потреба не тільки в суто інженерних позиціях - так само треба і біздев, продакти, проджекти, тестувальники, та і для сіньйорних людей завжди знайдеться місце.

Знаю, що багато людей з tech індустрії сидять зараз вдома, остерігаючись мобілізації. З іншого боку - є ось така booming індустрія оборонних технологій, з хорошими зарплатами, крутими перспективами зростання, бронюванням для працівників, і головне - змістовною роботою, яка відразу дає вам гарну відповідь на питання "а що я роблю для перемоги". І класні компанії в цій індустрії не можуть знайти людей. Мені здається це якось неправильно, що ці два явища існують одночасно.
🚀 Нещодавно був на форумі оборонних технологій від Brave1. Вайб - абсолютно протилежний до помиральної ями соцмереж. Все несеться. Купа фантастичних розробок. Дрони будь-яких видів, від ракет і бомберів до розвідників і перехватчиків. РЕБ, захищений зв'язок. Наземні роботизовані комплекси та безпілотні катери. Все це - з супер ефективною економікою. Розробники шукають капітал і людей, бо у них все несеться і треба розширюватись. Всюди снують військові з топових підрозділів, європейці з безпекових організацій, місцеві і західні інвестори, європейські виробники зброї шукають, кого б купити. Перемовини? Десь на фоні. Всі розуміють, що безпекові питання нікуди не дінуться, це гра в довгу. Для всіх сторін. І самий епіцентр безпекових інновацій - тут, в Україні.

Окреме задоволення - спілкуватись з розробниками оборонних продуктів. Геніальні люди, які переписують правила сучасної війни. При цьому не лише роблять щось, що допомагає вирішувати бойові задачі, а і будують з цього успішні та зростаючі бізнеси з міжнародними перспективами.

Форум на 10 з 10, хоча і вийшло заскочити ненадовго. Послухав колишнього керівника ЦРУ Петреуса (нині партнер в легендарному private equity фонді KKR), зустрів знайомих, дізнався новини, помацав роботів-вбивць. І якось аж на душі веселіше стало. Цікавтесь цією сферою, там зараз багато можливостей для толкових людей. Щиро рекомендую.

На фото - легендарний безпілотний катер, завдяки якому військові кораблі росіян здійснили планове переміщення за відомою адресою на дні Чорного моря.
📈 Для тих, хто просунувся далі на шляху зростання:

Scaling from $1 to $10 million ARR

Bessemer Growth’s early-stage playbook on how to make effective scaling decisions to become a strong Series B+ company
📝 Гайд від Bessemer Venture Partners для B2B стартапів ранніх стадій - The founder’s playbook for scaling to $1 million ARR

Текст / відео, зміст:
Calculate the path

Win your first customers

Create a sales strategy

Three tips for enterprise selling
1. Define your ICP
2. Choose your sales model
3. Select a sales motion

Tailor what’s right for your startup

Five unique tactics for effective selling
1. Hyperfocus on a strategic list
2. Tap into network effects
3. Run inbound and outbound webinars
4. Leverage unique outbounding techniques
5. Use AI tools where appropriate

Understand the ROI of your first sales hire

Find a fractional revenue leader

Build to scale
🎓 Сьогодні проводимо лампову зустріч зі студентами в KSE. Реєстрація відкрита, місця ще є. Долучайтесь та діліться з друзями. Буде цікаво!
🚀Нарешті! Сьогодні о 18:00

Разом з Андрієм Бродецьким (Horizon Capital) у форматі TEDx-style поговоримо про private equity в Україні та як почати карʼєру у сфері.

📍 ICU Hall, KSE (офлайн)

Приготуйтесь, буде цікаво!
Реєстрація
🧮До речі, можна прикинути, скільки цей хлопець міг би зараз мати на папері.

Типовий розмір частки для одного з перших найнятих працівників стартапу - 0,3-2%.

Останній раунд Cursor залучали за оцінкою $2,5 млрд.

Припустимо, що після Series B у фаундерів лишилось 50% equity.

Виходить від $3 млн до $25 млн. Звісно, на папері, і ймовірно з подальшим розмиттям, і ліквідність не гарантована, плюс вестинг, але суть ви зрозуміли.

记录

17.06.202323:59
27.5K订阅者
13.07.202323:59
1000引用指数
28.01.202521:09
6.9K每帖平均覆盖率
18.09.202423:59
2.8K广告帖子的平均覆盖率
30.11.202423:59
9.14%ER
28.01.202521:09
33.83%ERR
订阅者
引用指数
每篇帖子的浏览量
每个广告帖子的浏览量
ER
ERR
JAN '24JAN '25

Brodetskyi. Tech, VC, Startups 热门帖子

Всім привіт! Як ви тут?

У мене все ок: відпочивав від соціальних медіа, працював, трогав траву. Накопичив беклог цікавих тем, буду розбирати. Насипте реакцій, щоб зрозумів, що вам зараз більш цікаво.

🤯 - AI
🔥 - defense tech
🥰 - локальний tech ринок

(мем одночасно смішний і сумний)
18.05.202522:45
⚡️ Гарячих новин вам: американський стартап Fireworks AI, серед співзасновників якого двоє українців, рейзить раунд C за оцінкою $4 млрд. В новинах буде пізніше, поки що тільки в інсайдерському твіттері.

$130 млн виручка (ARR), 20x зростання рік до року, прибуткові з $80млн на рахунку. Раніше підняли $77 млн від топових VC: Benchmark, Sequoia. Якщо є визначення суперхот ШІ стартапа, то це воно.

Наші козаки 💪🏻🧠
13.05.202518:02
Sell, then build: гайд з продажів для фаундерів early-stage B2B стартапів
OpenAI's strategy for ChatGPT
08.05.202509:17
🛡 Перемагає тема defense tech. Розумію!

Останнім часом багато спілкувався з фаундерами та інвесторами з цієї сфери. І був приємно вражений!

• Рівень продуктів, які зараз виготовляються тут - це cutting edge, найкраще що зараз взагалі робиться ким-небудь. Круті інженерні команди, тісна інтеграція з фронтом, швидкий зворотній зв'язок. Коли в новинах пишуть, що американський defense стартап підняв раунд на десятки мільйонів, найімовірніше в Україні є стартапи з набагато кращим продуктом і на порядок меншим фінансуванням.

• Проте навколо цих продуктів складно будувати стійкий міжнародний бізнес. Навіть коли експорт відкриють, продавати європейським чи американським замовникам - непроста задача. Треба теплі контакти, лобіювання, і так далі.

• Ще більша проблема полягає в тому що локальний ринок має структурні проблеми. Він неефективний. Дуже багато команд працюють над схожими задачами паралельно, через що індустрія сильно недокапіталізована. Умовно, три-чотири команди в одній ніші могли б знайти інвестиції одночасно. Проте коли цих команд двадцять, інвестицій, замовлень і кадрів не вистачить на всіх. Багато команд закриються.

• Є великий запит на те щоб об'єднувати команди, або навіть грамотно закривати, так щоб IP та таланти продовжували приносити користь. Хто першим об'єднає невеликі ефективні українські команди, той збере потужне продуктове портфоліо. Оцінка такої roll up компанії буде вищою, ніж її складових. Можливо це зроблять західні стратеги, можливо хтось з локальних великих виробників дронів, можливо ризикові фінансові інвестори. Поки чув про випадки мікрозлиття, коли профінансований стартап поглинає кілька маленьких команд.

• Найсильніші команди навіть в цьому складному середовищі приваблюють західних клієнтів та інвесторів, особливо виробники дронів-розвідників. Уже були раунди по 10-20 млн, в цьому році буде більше таких. Є компанії, які за кілька років існування мають виручку в 10 млн+, і це не тільки виробники дронів.

• Окрема цікава тема - стратегічні партнерства з західними компаніями. Для українських стартапів це гарна можливість отримати вихід на західні ринки. Наприклад, продаєш свої модулі умовному Shield AI, чи Helsing чи Quantum і ось у тебе уже не тільки українська виручка. З іншого боку, ці ж західні компанії переносять сюди свої R&D потужності і намагаються будувати власні продукти використовуючи доступ до фронту. Деякі взагалі надають продукти безкоштовно для тестування заради цінного фідбеку. Це може нашкодити конкурентоспроможності локальних виробників. З іншого боку, великий плюс - тут наймають людей, багато інженерної експертизи залишається в країні. Але хотілось би щоб зростала і бізнесова експертиза, і відповідно локальні лідери індустрії.

• З США непросто співпрацювати по темі оборони. Їхнє міністерство закуповує у локальних виробників, тому навіть якщо тут буде крутий продукт за хорошу ціну, вони не куплять. Зі стратегічними партнерствами теж важко. Так як там зараз курс на повну локалізацію критичних індустрій, то при покупці стартапа американський стратег захоче перемістити виробництво і ключових людей в США, що мало кому підійде. Вже були такі випадки. Навіть реєструвати IP в США - поганий вибір для українського defense стартапу, адже через сильні експортні обмеження ви не зможете продавати поза межами США. Тому стандартна історія з Делавером тут не працює, умовна Естонія працює краще - зручна реєстрація, ЄС, член НАТО.

• Софт має більший потенціал для створення капіталізації. Це стосується не тільки defense, але тут ця тема прямо явна. Збирати робочі машини для армії з імпортних комплектуючих - в цьому мало цінності для капіталізації. Зовсім інша справа - коли до цього додається софт з алгоритмами, відшліфованими в реальних бойових умовах. Це важко повторити. Тому виробник бойових роботів з виручкою $5 млн і виробник "екосистеми" чи "операційної системи" бойових роботів з такою ж виручкою - дві великі різниці в плані привабливості для інвесторів. Впевнений, що перші великі історії успіху українського defense tech будуть дуже software-focused: навігація, комунікації, автономія.
登录以解锁更多功能。