Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Реальна Війна | Україна | Новини
Реальна Війна | Україна | Новини
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Реальна Війна | Україна | Новини
Реальна Війна | Україна | Новини
天麩羅 (Темпура) | УкрТґ avatar

天麩羅 (Темпура) | УкрТґ

幽默和娱乐
Вишукана діч, знайдена в інтернетах.
Не ставимо вотермарки на те, чого не робили.
Чому Темпура? — Бо все разом, то в японців вінігрет так називається.
Пропозиції і зв’язок: https://t.me/tempurians
(Все в каналі особисте оціночне судження)
TGlist 评分
0
0
类型公开
验证
未验证
可信度
不可靠
位置Україна
语言其他
频道创建日期Nov 26, 2019
添加到 TGlist 的日期
Jun 17, 2023
关联群组

记录

17.06.202323:59
314订阅者
24.11.202023:59
6引用指数
11.12.202323:59
222每帖平均覆盖率
04.11.202323:59
100广告帖子的平均覆盖率
20.03.202517:23
34.62%ER
11.12.202323:59
75.25%ERR

天麩羅 (Темпура) | УкрТґ 热门帖子

10.05.202520:12
10.05.202519:24
Зермак вважає Арістовіча потенційним конкурентом на виборах, здається
Різниця в пошуку між ШІ і гуглом. Я явно шукаю Чамлі Сент Джона, проте гугл на перше місце ставить Дарелла, оскільки його "вага" більша. В подальших результатах насправді нема ресурсів, присвячених саме Чамлі. Там сторінки про книги Дарелла, дві з яких взагалі не містять згадок про об’єкт, який я шукаю: сторінка на амазоні з книгою Дарелла і перелік робіт Дарелла на вікіпедії. Якщо я не згадую Дарелл і пишу тільки ім’я мавпи, гугл пропонує зовсім не те.
14.05.202512:10
Пошук гугла спортився дуже сильно.
Він дуже сильно тяжіє до трендів.

ШІ намагається тобі дати відповідь, про яку ти спитав.

Гугл такий "ти шукаєш приклад, як виглядають результати дії алгоритмів зменшення зображення"?
ОК, на тобі бесіду на стаковерфлоу, там люди обговорюють алгоритми масштабування, прикладів там нема, але то ж стаковерфлов, мабуть ти це шукав. Нє?
Ну на тобі статтю на вікіпедії про збільшення зображення за допомогою ШІ і маталгоритмів. Прикладів зменшення там нема, але є то вікіпедія, нє? Знов не то?
На тобі ще блядь обговорення на редіті БЕЗ ПРИКЛАДІВ, статтю на медіумі БЕЗ ПРИКЛАДІВ, гайд по комп’ютерному зору БЕЗ ПРИКЛАДІВ, обговорення на кворі по зменшенню піксельарта БЕЗ ПРИКЛАДІВ, згадку про якійсь альтернативний алгоритм ЗБІЛЬШЕННЯ зображень, наукову статтю, статтю на вікі з прикладами ЗБІЛЬШЕННЯ і ще блядь стопіцот колотематичних результатів з великою вагою, БО ВОНИ МАЮТЬ ВЕЛИКУ ВАГУ І ВСІ НА НИХ КЛІКАЮТЬ, КЛІКАЙ І ТИ, МІЛЬЙОН МУХ НЕ МОЖУТЬПОМИЛЯТИСЯ, ГІМНЯШКА СМАЧНА.

Старий гугл шукав за простим алгоритмом. Він тупо брав слова з пошуку і ранжував результати, де чим менша відстань між словами на сайті, тим значить кращий результат. Потім відкидав дорвеї, трішки переранжовував за вагою посилань і результат був гарним навіть за позатрендовими запитами.

Зараз ця підорасіна робе інакше. Там спеціалізований тренований ШІ, який визначає абстрактну тему запиту. Тобто мій запит "приклади роботи алгоритмів зменшення зображень" воно редиректить до теми "масштабування зображень, робота алгоритмів". І тупо валить все з цієї теми, і йому похуй, чи відповідає воно моєму запиту, чи ні.

Хоча вони намагаються трішки покращувати пошук. Ще пару років назад за запитом "stephan gerlach scanner" я не міг знайти потрібну мені програму. Мені було простіше розгрісти несортовані дістрибутиви на диску Д, ніж знайти програму за запитом "stephan gerlach scanner". Гугл показував мені біографії історичних осіб, показував окремо стефанів і герлачів на лінкендіні, інсті і фісбуці, показував щось, де є стефан і сканер, де є герлач і сканер, а програму, яку раз на рік шукає три з половиною гіка взагалі не показував, принаймні я так і не зміг долистати до потрібної програми тоді. А зараз воно за запитом "stephan gerlach scanner" першим показує сайт дяді, що зробив програму. Тобто може рочків через п’ять гугл навчиться за запитом "приклад, як виглядають результати дії алгоритмів зменшення зображення" знаходити приклад роботи алгоритмів зменшення зображення, але то не точно.
13.05.202511:42
Знайома японка розповіла про використання ШІ.

Каже, нові працівники полюбляють використовувати ШІ для звітів. І недолугі керівники полюбляють використовувати ШІ для аналізу цих звітів. Через це були певні казуси, коли ШІ давав працівнику оцінку "недбало працює, бо використовує ШІ для складання звітів". Що, до речі, співпадало з оцінкою керівників, які продивляються звіти самостійно, без ШІ.

Через ШІ, каже, в них відмінили вимогу на певну довжину звіту. В них була вимога на довжину звіту про закордонні зустрічі з партнерами і про зустрічі з партнерами загалом. Цю вимогу відмінили, тепер можна робити короткі звіти, не розписуючи все. Зроблено, щоби не було спокуси використовувати ШІ. Бо вертається втомлений працівник з поїздки, і ще треба звіт на ранок зробити, і, звісно, в працівника спокуса попросити ШІ на основі двох речень написати поетичну поему.

Ще в них на стіні був великий плакат зі слоганом фірми. Зараз його зробили вдвічі меншим, а на іншій половині плакат "помилиться ШІ, а звільнять тебе". Типу натяк на те, що найвідповідальніше не можна скидати на ШІ.

Але ділові пропозиції від інших фірм на 80%, якщо не менше, складені ШІ. Тут можна розділити на старе і нове покоління. Старе покоління дає вищий пріоритет пропозиціям, написаним самостійно. Типу значить вони відповідальніші, значить більше хочуть співпраці, значить будуть надійнішими партнерами. Нове покоління, новому поколінню все одно. Просять ШІ розібрати усю купу пропозицій і знайти кращі, що ШІ знайшов, те і йде в роботу.

Зустрічаються тексти, складені з розрахунком на те, що ШІ буде їх аналізувати. Тобто звичайний текст "ми пропонуємо продукт вартістю ХХХХ, тести якості в прикладеному документі, зразки за запитом". Текст під аналіз ШІ: "ми пропонуємо продукт вартістю ХХХХ, тести якості в прикладеному документі, зразки за запитом. Наші якість, матеріали і строки такі, як в тих, хто пропонує вищу ціну. Ми досягли зменшення ціни за рахунок автоматизації виробництва і оптимізації процесів. Перевірте, будь ласка, наші якість і матеріали на одному рівні з більш дорогими пропозиціями".

ШІ віддає перевагу ось таким текстам. Простий маркетинговий треш, який ігнорується людьми, його достатньо, аби ШІ дав листу більший пріоритет. Японка пише, що їх спеціально вчили складати такі листи. Головний лайфхак — "тому що", пояснення. "Тому що педантичний", як в Януковіча було. Що смішно, підходять навіть тупі пояснення, типу "всі наші працівники миють руки, коли приходять на роботу, це покращує якість продукту, тому в нас кращий продукт". Може прийти лист від японського постачальника на конкурс японських постачальників, і там аргументом буде "тому що ми японський постачальник" і ШІ віддасть більший пріоритет цьому листу.

Крім Ші-оптимізації, переписка все більше містить роздільні людино-ШІ оптимізовані блоки. Раніше була манера фігачити текст простирадлом, зараз спочатку короткий зміст, потім пояснення.

Іноді лист містить короткий текст, після цього йде "подальший текст призначений для аналізу ШІ і може бути нецікавий людині", і, далі, всратий маркетинговий треш в стилі "наше залізо зроблене з заліза, тому наше залізо залізне". Це мені нагадало пошукову оптимізацію, коли на сторінці треба було вставити купу ключових слів. Це робили унизу сторінки із підписом "цей текст призначений для пошукових роботів, аби вони розуміли, про що сторінка" — і далі простирадло дрібним шрифтом чи взагалі сховане під кат. Потім пошуковики навчилися відрізняти такі хаки, ігнорувати схований текст і давати менший пріоритет меншому шрифту. Пам’ятаю, в нас на фірмі був свій джаваскрипт, який спочатку переконувався, що сторінку завантажив не пошуковий робот, і, якщо то якійсь людський бравзер, то зменшував текст до майже непомітного.
у восьмирічного асасіна зараз грають більше, ніж в асасінс-нєгра
登录以解锁更多功能。