Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Инсайдер UA
Инсайдер UA
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Инсайдер UA
Инсайдер UA
Редпост. Новини Харкова 🇺🇦 avatar

Редпост. Новини Харкова 🇺🇦

新闻和媒体
«РЕДПОСТ» – регіональне видання про Харків у мирний та воєнний час 🇺🇦
Надіслати новину: @redpostkh_news_bot
Реклама: @redpostkh_ads_bot
Зворотній зв'язок: @redpost_feedback_bot
TGlist 评分
0
0
类型公开
验证
未验证
可信度
不可靠
位置Україна
语言其他
频道创建日期Nov 07, 2019
添加到 TGlist 的日期
Jun 21, 2023
关联群组

Telegram频道 Редпост. Новини Харкова 🇺🇦 统计数据

订阅者

4 639

24 小时
2
0%一周
13
-0.3%一个月
19
0.4%

引用指数

0

提及0频道上的转发0频道上的提及0

每帖平均覆盖率

781

12 小时515
18.1%
24 小时781
21.6%
48 小时688
2%

参与率 (ER)

0.93%

转发1评论0反应5

覆盖率参与率 (ERR)

13.85%

24 小时
0.02%
一周
0.38%
一个月
1.84%

每则广告帖子的平均覆盖率

581

1 小时20535.28%1 – 4 小时33657.83%4 - 24 小时15125.99%
将我们的机器人连接到频道以了解该频道的受众性别。
过去 24 小时内的帖子数
6
动态
6

记录

21.06.202323:59
6.3K订阅者
21.01.202423:59
17引用指数
09.12.202423:59
7.6K每帖平均覆盖率
08.03.202506:22
749广告帖子的平均覆盖率
15.09.202423:59
11.36%ER
29.03.202523:59
110.47%ERR
订阅者
引用指数
每篇帖子的浏览量
每个广告帖子的浏览量
ER
ERR
JUL '23OCT '23JAN '24APR '24JUL '24OCT '24JAN '25APR '25

Редпост. Новини Харкова 🇺🇦 热门帖子

🐾 Вижив, щоб знайти дім: історія пса з трьома лапами

Поблизу залізничних колій працівники знайшли собаку, який лежав у калюжі крові й вив від болю. Його побачила жінка, яка разом із колегою відвезла тварину до клініки.

Три ветклініки відмовили — то не було місць, то шансів на життя, але, ймовірно, причина — у фінансах. Нарешті пес потрапив до КП «Центр поводження з тваринами», де безкоштовно лікують безпритульних тварин.

Молодому псу сильно травмувало лапу — удар був настільки потужним, що ампутація стала єдиним шансом.

Та історія має щасливе продовження: жінка, яка його врятувала, вирішила забрати собаку додому після одужання. Бо три лапи — це не вирок, якщо поруч є любов і турбота.

Операція пройшла успішно. Попереду — нове життя.
06.05.202515:32
Вдома 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
🐶💔 Історія порятунку Мони з Куп’янська

Мона — хвора собачка з Куп’янська, яка через страх війни майже безперервно жила у під’їзді, ховаючись від вибухів і шуму.

Під час евакуації вона так добре сховалася, що волонтери та опікуни не могли її знайти. Рятувальник уже виїхав на іншу заявку, як раптом надійшов дзвінок: Мону знайшли! ❤️

У неї на стегні виявили новоутворення, яке відкрилось. Завдяки команді ARK собачці провели операцію.

Дякуємо всім, хто допомагає рятувати життя навіть найменших жителів прифронтових міст! 🐕✨
🩺💙 Харківські медики повернули до життя жінку після клінічної смерті

1 травня під час виїзду на екстрений виклик 🚨, що надійшов об 11:12, бригада швидкої допомоги врятувала 74-річну жінку, яка перебувала в стані клінічної смерті.

Завдяки злагодженим та професійним діям команди бригади 303 ЕМД 🚑 пацієнтку вдалося повернути до життя!
Наслідки ранкових обстрілів жахливі. Один чоловік загинув у власній квартирі. 98 людей отримали поранення. Четверо з них перебувають у тяжкому стані в лікарні. Серед постраждалих також шестеро дітей.

Зона ураження - кілометри квадратні. На першій локації в мікрорайоні вибило всі вікна. Постраждали 21 багатоквартирний будинок, дві школи, два дитсадки та центр дитячої творчості. У багатьох квартирах - суцільні руїни.

На другій локації горів цех заводу. Уламки та вибухова хвиля зачепили понад 40 приватних домоволодінь.

Загальна кількість вибитих вікон перевищує 5 тисяч, і обстеження ще тривають - ми виявляємо нові пошкодження щогодини. Комунікації - в робочому стані.

З перших хвилин працюють усі служби. Комунальники, рятувальники, медики, правоохоронці, волонтери - кожен на своєму місці. Закриваємо вікна фанерою, допомагаємо людям, не припиняємо роботи ні на мить.

Паралельно триває реєстрація постраждалих для отримання компенсацій від держави. З 12:00 працюють мобільні ЦНАПи. Усім пропонуємо розселення в гуртожитках.

Касетне начиння - це завжди про велику біду. Вона не вибирає, кого вразити. І масштаб трагедії міг бути вдесятеро більшим, якби ворог вдарив годиною пізніше.

Ми тримаємося разом. Дякую всім, хто сьогодні працює на межі можливого, - комунальникам, медикам, рятувальникам, волонтерам! Ви - наша сила!
Німеччина засекретить дані про передачу озброєння Україні — тепер жодних подробиць не розголошуватимуть, — Spiegel

За даними джерел у німецькому уряді, після трьох років відкритості Берлін вирішив засекретити дані щодо постачання зброї Україні. Мета — «стратегічна двозначність», яка має ускладнити доступ противника до важливої інформації.
Відео дня: дрони розкидають Великодні пасочки нашим воїнам на фронті

Доставка майбутнього на війні.
Такий вигляд має Вовчанськ після року російського наступу на місто

Місто стерте 💔
Сьогодні я в Нюрнберзі. У місті, яке стало для Харкова не просто партнером, а братом. І бути тут саме 8 травня — у День перемоги над нацизмом — надзвичайно символічно.

Саме Нюрнберг нагадав світу: за зло має бути відповідальність. Тут утвердили силу демократії. Силу, яка захищає мир. Силу, яка дає надію.

80 років тому Європа повірила, що війна — позаду. Сьогодні в церкві Святого Себальда звучали щирі слова про мир і його ціну. Мир — це коли міста не знищують, коли діти не ховаються в метро, коли майбутнє не пишеться під звуки сирен.

Харків теж мріяв жити без війни. Ми розвивалися, будували, дивилися в бік Європи. І раптом — 24 лютого 2022-го — усе змінило. Росія принесла нам війну. Але разом з нею ми побачили — хто є хто.

І Нюрнберг став поруч. І досі поруч. Ви допомагали нам не словами, а справами: у лікарнях, школах, на енергетичних об’єктах, у кожному проєкті відновлення. Це не просто допомога. Це — людяність. Це — дружба. Це — спільна віра в свободу.

Я щиро дякую кожному жителю Нюрнберга, міській владі, асоціації «Харків — Нюрнберг». Завдяки вам Харків тримається. Завдяки вам ми маємо сили працювати навіть під обстрілами.

І я вірю: разом ми здобудемо справедливий мир. Відновимо Харків. І збережемо Європу — мирною.
🗓️ 1 травня 1939 року в Харкові урочисто відкрили першу тролейбусну лінію 🚎, яка стала важливою віхою в історії міського транспорту міста.

📍 Маршрут пролягав від Будинку Червоної Армії (нині Університетська гірка) через вулицю Університетську, Спартаківський провулок, площу Тевелєва (нині майдан Конституції), вулицю Карла Лібкнехта (нині Сумська) до Міського парку (Центрального парку) .

📏 Довжина маршруту становила 6,6 км, і на ньому курсували 10 тролейбусів .

🛠️ Вже до жовтня 1939 року мережу розширили, відкривши нові лінії, зокрема маршрут №2 від Міського парку до вокзалу «Харків-Пасажирський» .

🚦 Ця подія стала початком розвитку тролейбусного руху в Харкові, який і сьогодні є невід’ємною частиною міської інфраструктури.
Харкову передали 6 автобусів з Барселони

Наше місто отримало п’ять автобусів Noge та 1 автобус Mercedes-Benz Citaro від іспанського міста Барселона в рамках гуманітарної допомоги.

Дякуємо! 🙏
23.04.202507:33
🇺🇸 США пропонують мирний план: Україна має відмовитися від НАТО, а Росія зберігає окуповані території 🕊️

Сьогодні, 23 квітня, у Лондоні США представлять мирний план із семи пунктів для врегулювання війни в Україні. Про це повідомляє The Telegraph. Пропозиція передбачає значні поступки з боку України та збереження за Росією контролю над окупованими територіями.

Ключові пункти плану:
1. Негайне припинення вогню 🔥
Зупинка бойових дій уздовж лінії фронту.
2. Прямі переговори між Україною та Росією 🤝
Сторони мають розпочати безпосередні перемовини.
3. Відмова України від вступу до НАТО 🚫
Україна повинна відмовитися від намірів приєднатися до НАТО, хоча членство в ЄС залишається можливим.
4. Визнання Криму російським 🏝️
США офіційно визнають Крим частиною Росії, а також фактично визнають контроль Росії над іншими окупованими територіями.
5. Виведення російських військ з частини Херсонщини 🛳️
Росія повинна вивести війська з двох невеликих територій у Херсонській області, забезпечивши Україні вільний доступ до гирла Дніпра.
6. Американський контроль над Запорізькою АЕС ⚡
США встановлюють контроль над Запорізькою атомною електростанцією, електроенергія з якої постачатиметься як в Україну, так і на окуповані території.
7. Угода про видобуток корисних копалин ⛏️
Підписання угоди між Україною та США щодо спільного видобутку корисних копалин.
8. Зняття американських санкцій з Росії 💼
Скасування всіх санкцій, введених США проти Росії з 2014 року.
Кілька днів тому соцмережі облетіло ганебне відео. На ньому працівник одного з терцентрів комплектування Харкова б’є чоловіка біля автомату з водою.

Постраждалий - наш харків’янин. Вчитель історії, прав людини та «Захисту Вітчизни». Класний керівник 8 класу. Чоловік, який мав законне право на бронь і під час зустрічі з представниками ТЦК надав відповідні документи. Все це зафіксовано на опублікованих кадрах, як і те, що він не порушував закон, не провокував конфлікту і не чинив опору. Він поводився спокійно і не виявляв жодної агресії, але це не зупинило застосування до нього сили.

Звісно, не можна узагальнювати - у ТЦК працює багато достойних людей, які щиро служать Україні. Проте такі випадки, як цей, б’ють по довірі до держави й знецінюють подвиг справжніх захисників. Вони грають на користь ворогу й розколюють суспільство зсередини.

Я офіційно звертаюся до керівництва всіх правоохоронних органів з проханням провести повне розслідування та покарати винного. Це вже не просто черговий інцидент - це принципове питання справедливості, яке особливо важливе в умовах війни, коли кожен, хто носить однострій, має бути прикладом честі, а не навпаки.

Також закликаю медіа та громадськість не залишатися осторонь. Нам потрібна єдина позиція. Ми будуємо демократичну державу, в якій кожен - учитель, військовий, медик чи будь-хто інший - має право на захист і гідне ставлення.
📺 Харків — перший на екрані: 7 травня 1951 року тут вперше в Україні стартувало телемовлення!

📡 7 травня 1951 року Харків увійшов в історію як місто, де вперше в Україні розпочалося телемовлення! Це сталося на пів року раніше, ніж у Києві — справжня телевізійна сенсація!

🗣️ О 19:00 в ефірі пролунали слова: «Увага! Каже та показує Харків!» — саме так почалася нова ера українського телебачення.

👀 Харків’яни одразу зацікавилися новим форматом — телепередачі швидко здобули популярність.
📊 Історичний факт: у 1953 році телевізорів у Харкові було більше, ніж у Японії!

🏢 Перший аматорський телецентр розмістили у переобладнаних приміщеннях Держпрому. Він працював 3 роки, а вже у 1954-му побудували повноцінний професійний телецентр, який у 1955 році отримав власну висотну вежу з антеною.

🌟 Харків знову підтвердив свій статус міста першопрохідців!
Квітуча сакура на проспекті Аерофлотському у Харкові
登录以解锁更多功能。