Notcoin Community
Notcoin Community
Whale Chanel
Whale Chanel
Proxy MTProto | پروکسی
Proxy MTProto | پروکسی
Whale Chanel
Whale Chanel
Proxy MTProto | پروکسی
Proxy MTProto | پروکسی
iRo Proxy | پروکسی
iRo Proxy | پروکسی
✙ Стратегічний Погляд ✙ avatar

✙ Стратегічний Погляд ✙

Геостратегія, геополітика, футурологія, новини світу
TGlist reytingi
0
0
TuriOmmaviy
Tekshirish
Tekshirilmagan
Ishonchnoma
Shubhali
JoylashuvУкраїна
TilBoshqa
Kanal yaratilgan sanaЛист 02, 2022
TGlist-ga qo'shildi
Квіт 16, 2024
Muxrlangan guruh

Rekordlar

25.09.202423:59
346
Obunachilar
16.05.202423:59
0
Iqtiboslar indeksi
12.02.202523:59
2.1K
Bitta post qamrovi
06.12.202423:59
93
Reklama posti qamrovi
18.01.202523:59
21.05%
ER
12.02.202523:59
613.65%
ERR

✙ Стратегічний Погляд ✙ mashhur postlari

Repost qilingan:
ukrain1an ꑭ news avatar
ukrain1an ꑭ news
05.02.202519:29
🇷🇺🤝🇷🇺 Киримли воюють проти України цілими кланами, отримуючи допомогу від кримськотатарських школярів

Ба більше: поки Джемілєв, Чубаров, Муждабаєв та інші зайняті вигризанням «культурної» автономії, представник кримськотатарської діаспори в Туреччині Нусрет Тузак – приїжджає до окупованого РФ Криму домовлятися про подальшу інтеграцію з Росією.

Не варто забувати і про відвідання самим головою Меджлісу кримськотатарського «народу» Чубаровим зустрічі з головою Татарстану, РФ під час подій анексії півострова (Фото 2).

Коли українцям нав'язують міфи про утиски татар у Криму, росіяни займаються розбудовою їхньої інфраструктури, множачи мечеті та національні школи, дитсадки, культурні центри тощо.

Черговий привід повернути ще кілька «історичних» кримськотатарських назв.

ukrain1an ꑭ news
Repost qilingan:
ukrain1an ꑭ news avatar
ukrain1an ꑭ news
10.02.202520:36
🇺🇸 Дональд Трамп заявив, що досягає прогресу в переговорах про закінчення війни в Україні.

Президент США також підтвердив контакти з Путіним. І припустив, що зустрівся б з ним «у підходящий момент». А в кінці наголосив:
США розмовляють і з РФ, і з Україною.


ukrain1an ꑭ news
Repost qilingan:
conservative.study avatar
conservative.study
🌟 Останнім часом у Франції активізуються дискусії навколо культурного консерватизму. Одним із символів цього руху є Маріон Марешаль. Вона сміливо виступає за захист національної ідентичності та традиційних цінностей.

🗣️ Маріон Марешаль наголошує:
“Франція — це не лише держава, а й тисячолітня історія, яку ми повинні зберегти для майбутніх поколінь. Наш обов’язок — захищати нашу мову, культуру та традиції.”

У своєму нещодавньому інтерв’ю вона заявила:
“Консерватизм — це не страх перед змінами, а любов до того, що ми хочемо зберегти.”

У світі, де кордони стають все менш помітними, збереження національної ідентичності стає ключовим питанням. Маріон Марешаль нагадує нам, що консерватизм – це не про опір прогресу, а про повагу до минулого, яке формує наше майбутнє.

*Підготував Артем Приходько, Українська консервативна молодь

#МаріонМарешаль #культурнийконсерватизм #національнаідентичність #традиційніцінності #УІКДІ
🇩🇪🤝🏳️‍🌈 Грантофаги з УП/ЄП існують без USAID вже з німецькою підтримкою: вчора навіть залили те ж відео, що й DW, де Кулеба "прогріває" на договорняк, як "реаліст", а коли ведучий здійняв алярмізм проти Трампа, Кулеба перевів стрілки на Шольца.😁

Найскандальніша теза: "українці не повернуться", тому треба дбати, щоб діаспори не асимілювались, а стали впливати на тамтешню політику, а через 10-15 років у тих країнах до влади прийшли українці.🤣 Ото нафантазував!

Справжній реаліст мав би розуміти, що жінки та діти якраз найлегше асимілюються через змішані шлюби та освіту. Однак Україна без них може колапсувати за 25, якщо не 10-15 років.

А без України, щита Європи, не буде ні НАТО, ні ЄС, а наші цигани кочуватимуть вже до США та Аргентини.
Repost qilingan:
[☧]ЛЗУТ. avatar
[☧]ЛЗУТ.
«Падіння Заходу»

–•–
У текстах Донцова розкривається напружена поліфонія ідей, у якій циклічність історичного процесу стикається з есхатологічним передбаченням, а західна цивілізація - у своїх демонічних метаморфозах - виступає водночас як простір апостазії та втраченої сакральности. В сій роботі протиставлено два Заходи: один, занурений у хаос матеріяльного утилітаризму, інший - архетипний, що зберігає у своїх надрах світло християнської традиції. Дана критика хаосу, розгорнута через різку демаркацію між традицією і сучасністю, сполучається з трагічним усвідомленням двоїстости культурного коду. Сакральність - наш порятунок, що вислизає, а лібералізм - маніфестація антропольогічної катастрофи. Ідеял матеріяльної - деструкція внутрішнього «я» людини, її горизонтальна топольогія руйнує вертикаль духу, захоплюючи особистість у хаос вульгарного еґоїзму.
–•–
Автор - Ігор Загребельний.

Сторінки - 5.

Дата публікації - 2014р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
🇺🇸 В США буде представлено Закон про ленд-ліз, який дозволить Трампу відправити Україні "переможну зброю", — конгресмен-республіканець Джон Вілсон.

Підписатись на iPress
10.02.202521:37
Срібна куля для російських санкцій? Тіньовий флот танкерів під зростаючим тиском. Головне з аналітики CEPA:

Нова хвиля санкцій проти окремих суден ускладнює роботу тіньового нафтового флоту Москви, сповільнюючи надходження нафтодоларів для військової машини Кремля.

10 січня два російські танкери простоювали в Жовтому морі після того, як китайський порт Шаньдун відмовився їх прийняти. Західні санкції зробили їх фінансово токсичними, позбавивши їх страховки і права на швартування. Те саме сталося з багатьма іншими портами поблизу індійських портів.

Січневе рішення, одне з останніх за президентства Джо Байдена, було прийнято після 15-го пакету санкцій ЄС, який з грудня наклав заборону на доступ до портів і обмеження на обслуговування 52 суден, довівши загальну кількість санкцій блоку до 79. Тим часом Велика Британія внесла до чорного списку 93 судна після того, як у грудні були введені санкції проти 20 додаткових суден.

Завдяки цим заходам під санкції потрапили понад 35% тіньового танкерного флоту росії, що значно обмежує можливості Москви експортувати нафту і подолати ціновий ліміт у 60 доларів, встановлений "Великою сімкою" після повномасштабного вторгнення в Україну. З моменту початку повномасштабної агресивної війни в лютому 2022 року росія заробила близько 580 мільярдів доларів від експорту нафти.

Вплив на кремлівські танкери був тимчасовим, не в останню чергу тому, що США заявили, що судна з вантажами, які були прийняті до запровадження заходів, можуть розвантажуватися. Але очевидно, що Захід знайшов набагато кращий метод накладання обмежень на продаж надзвичайно цінної російської нафти.

Західні союзники вдосконалювали свій підхід до російських нафтових санкцій протягом минулого року, поступово переходячи від широких експортних заборон для власників компаній до прямого націлювання на судна, що перевозять нафту. Оскільки танкери є фізичними активами, які неможливо реструктуризувати чи приховати, внесення їх до чорного списку змінило ситуацію і підвищило ризики для портових адміністрацій та інших суб'єктів, які раніше були готові заплющити на це очі.

Вплив виходить за межі блокування торговельних шляхів. Як тільки судно потрапляє до чорного списку, воно стає токсичним, що робить комерційні операції майже неможливими.

Санкції зробили транспортування російської нафти більш ризикованим і дорогим. В умовах дефіциту вільних суден і зменшення кількості фінансових установ, готових мати з ними справу, фрахт і страхові премії різко зросли.

Після запровадження санкцій 10 січня вартість транспортування кожної партії нафти до Китаю зросла до $6,5-7,5 млн, порівняно з $1,5 млн минулого року, і тепер становить близько 10% від вартості вантажу, порівняно з 2%. На маршрутах до Індії спостерігається ще більш різке зростання – втричі, до $9-10 млн, причому транспортні витрати тепер становлять до 14% від вартості нафти.

Таке зростання витрат вже сповільнило російську торгівлю нафтою з Китаєм та Індією, оскільки покупці переосмислюють її довгострокову життєздатність. В ідеалі, це відкине російську нафту назад під верхню межу нафтових цін, обмеживши доходи Москви у воєнний час.

Неминуче росія продовжує адаптуватися. У період з грудня 2023 року по травень 2024 року вона придбала 38 нових танкерів для заміни суден, що потрапили під санкції, і використовувала фальшиві реєстри та зміну прапорів, щоб спробувати обійти обмеження. Але заміна суден є дорогим і нестійким рішенням. Оскільки російські покупці заполонили ринок вживаних суден, ціни на них різко зросли, а вартість позбавлення суден зв'язків з G7+ додала ще більшого напруження.

Поки що немає жодних ознак того, що адміністрація Трампа планує змінити політику санкцій щодо нафтових танкерів. Деякі експерти припускають, що президент Дональд Трамп може їх посилити. Тоді як адміністрація Байдена агресивно розширювала санкції щодо конкретних суден, Трамп дав зрозуміти, що продовжуватиме економічний тиск на росію, з можливістю подальших дій, якщо Москва відмовиться вести переговори щодо України.
Repost qilingan:
✙Resurgam✙ avatar
✙Resurgam✙
05.02.202519:39
🇮🇷 Інтереси ірану та московії різко контрастують, створюючи напругу 

💬 Ми вже розглядали з Вами доволі специфічні відносини московії та ірану. Інтереси, які спочатку зіштовхнулись вперше через закулісні дії москви щодо Зангезурського коридору, а потім… Якраз поговоримо.

▶️ Непорозуміння в ідеологічному плані

Я вже наводив декілька цитат іранських провладних політологів, які зазначають, що московія не сприймає іран «як рівного», а сам іран не має дозволяти так із собою поводитись. Тоді такі заяви виникли на тлі того, що москва, нехтуючи інтересами ірану у Вірменії, намагалась зачепитись/зберегти «під контролем» ділянку вірмено-іранського кордону.

➡️ Політична напруженість.

➡️ За свою підтримку іран розраховував отримати від москви договір подібний до північнокорейського, де б москва, як ядерна країна, надавала б гарантії «захисту». Ядерна парасолька для ірану була необхідна на тлі загострення подій на Бл. Сході, але нездатності самого ірану на ці загострення реагувати.

➡️ Такий договір в ірані розглядали як альтернативу розробці власної ядерної зброї для стримування Ізраїлю. При цьому, у разі такої парасольки від москви, іран міг би продати «замороження власної ядерної програми» задля «послаблення санкцій». Послаблення санкцій зараз критично потребує іранська економіка.

Москва відмовилась включити цей пункт через різні причини. Натомість іран відмовлявся включати ряд пунктів, які бажала москва. Схоже, мова йшла про більш масштабне постачання зброї, на що не готовий йти іран. 

Зрештою договір затягнувся і був підписаний без головних пунктів, із серйозною затримкою у часі та без того інформаційного розголосу, з яким був «північнокорейський».

Далі політична напруженість посилилась між московією та іраном від подій в Сирії. Подій, які повністю підірвали «пояс стримування». «Пояс стримування» — це іранський концепт, який базується на тому, що Ізраїль має бути оточений проіранськими проксі: від Сирії, Лівану, С.Газа до єменських хуситів. 

Командувач іранських військ бригадний генерал Бехруз Есбаті прямо звинуватив  московію у втраті Сирії.

➡️ Як наслідок, відсутність «ядерних гарантій» та зруйнований «пояс стримування» провокують іран шукати альтернативи.

Альтернатива – це ядерна зброя, але іран не має достатньо технологій і тому покладався виключно на допомогу московії. 

Московія ж, схоже, незадоволена ходом підготовки договору, спершу почала гальмувати «ядерну допомогу» ірану. А з приходом Трампа, який фактично об’явив політику «нульової толерантності» до ірану, москва, ймовірно, заморозила цю допомогу взагалі з метою уникнути прямого зіткнення інтересів з Трампом, поки не буде певної визначеності.

Тож в момент, коли іран у найбільш вразливій позиції – московія фактично кидає свого союзника. Тегеран спробував знайти альтернативу в північній кореї, але наскільки ця альтернатива буде реальною — постає питання. Положення ірану погіршує той факт, що Нетаньяху більше не відчуватиме тиску з боку США. 

➡️ Економічна конкуренція.

Стагнуюча економіка. Енергетична криза. Втрата впливу. Тому іран потребує грошей. Багато грошей. Найбільш швидкий спосіб для ірану отримати кошти – це продаж енергоресурсів. Останні санкції потенційно звільнять азійські ринки від частини московської нафти. Цим користується в першу чергу Саудівська Аравія, але й іран, за певними повідомленнями, нарощує експорт. Зменшення представленості московської нафти на азійському ринку (особливо китайському) – є прихованим інтересом ірану. 

Тож станом на сьогодні склався ідеальний спектр певної напруженості між іраном та московією в різних площинах, що посилює можливість різного роду спроб «відколоти» іран від московії та позбавити її ряду техніко-військових можливостей.

➡️ Найбільш дієва стратегія — це буде спочатку посилення американо-європейського тиску на ослаблений іран з подальшим примушенням його до фактично капітулюючих перемовин, але зі збереженням «стимулів» потенційного послаблення санкцій в обмін на:

• Розрив союзницьких відносин з москвою (умова ЄС)

• Замороження ядерної програми (умова США)

Resurgam ➰ Приєднуйся
05.02.202521:15
🇦🇷 Чи виконав Мілей свої обіцянки? Що показують цифри після 1 року реформ у Аргентині? - #GTBT🇺🇦

10 грудня минулого року виповнився рік відтоді, як Хав'єр Мілей очолив Аргентину, яка потерпала від постійного економічного хаосу, намагаючись відновити її колишній блиск.

Мілей прийняв країну, обтяжену великим боргом, високими соціальними витратами та величезною інфляцією, що перевищувала 200% (у річному обчисленні).

14 січня INDEC, статистичне бюро країни, повідомило, що в грудні ціни зросли лише на 2,7% у місячному обчисленні порівняно з 25,5% роком раніше.

Відколи Мілей очолив південноамериканську державу, бюджет, який раніше був хронічно дефіцитним, почав фіксувати дуже великі профіцити, майже як за помахом чарівної палички.

Втім, магії в цій дії було небагато, натомість - продумана, хоч і суперечлива, економічна стратегія. Її символом стала бензопила, якою аргентинець мав спиляти всіх «паразитів держави», до яких (як він сам згадував в інтерв'ю The Economist) він не відчуває «нічого, окрім презирства».

Коли пила запрацювала, майже за одну ніч Мілей скоротив державні витрати майже на 30%, серед іншого, ліквідувавши половину міністерств і звільнивши понад 30 000 державних службовців, скоротивши енергетичні та транспортні субсидії, призупинивши інфраструктурні проекти та заморозивши зарплати в державному секторі.

Тепер Аргентині прогнозують зростання економіки на 4-8,5% у 2025 році.
Repost qilingan:
ukrain1an ꑭ news avatar
ukrain1an ꑭ news
🇧🇩Бангладешцям, яких хотіли завезти на Закарпаття, відмовили у візах для працевлаштування

Нових працівників для меблевої фабрики шукатимуть за допомогою центру зайнятості в Україні.

ukrain1an ꑭ news
🇬🇧 Як британці стали меншістю у своїх найбільших містах? Ще гіршу долю готують Україні.

70 років політики "економіка понад народ", що передбачала імпорт дешевої робочої сили з-за кордону, що вилилась у сплеск етнічної злочинності й привела до етнічного заміщення корінного населення у містах туманного Альбіону.

За 70 років частка британців у Бірмінгемі та Манчестері скоротилася більш ніж удвічі.

Якщо у 1951 році британці в Бірмінгемі становили 99,6% населення міста, то в 2021 році їхня частка впала до 44,4%, але азійців зросла до 31%, а чорних до 10,9%, решту становили мешканці змішаного та іншого походження.

У Манчестері ситуація точно така ж. Якщо у 1971 році британське населення становило 95,8%, то у 2021 році ця цифра впала до 48,7%, а чорних стало 12%, а азійців – 20,9%, решта – змішані та інші.

Цей нестримний наплив не приносить нічого, крім хаосу. Вавилонський експеримент у Британії, як і в цілій Західній Європі, провалився.

Етнічне заміщення - це ознака геноциду! Народ має бути понад бабло!
Трамп: Ми робимо нашу країну більшою, ми робимо нашу країну сильнішою... Без США Канади насправді не існує

Дубльовано🔊

@OstanniyCapitalist
130 років ерцгерцогу

🇦🇹На рівні мему та міфічної ностальгії в деяких областях, існує певний пієтет та шана до дому Габсбургів. При тому, що мало хто знає що в "Матці-Австрії" було доброго, і що поганого.

🇺🇦В Україні ви не продасте нікому кави з іменем Василя Вишиваного, але ви можете покласти квіти до пам'ятника на місці його імовірного поховання.

Навіть, якщо не погоджуватися, що цей Габсбург — «Король, якого ми не заслужили», то точно не вийде відмовити у його рицарській хоробрості.

🇺🇦Молодший у величезній імператорській родині, неначе хрестоносець він був за крок від завоювання свого власного королівства — на землях "Другого Єрусалиму"

Закінчуючи закликом «Ще не вмерла Україна!», залишаюся завжди Ваш вірний друг.


Вільгельм Габсбург

Телеграм | Сайт | Patreon 🇺🇦
08.02.202521:59
⚡️🇺🇦🇺🇸 Кріс Кеппі навідався до бійців Інтернаціонального легіону ЗСУ , зустрівся з американськими та британськими добровольцями та подарував їм тепловізора.

Його метою в цьому (вже третьому) епізоді було дізнатися, як живуть пересічні іноземні піхотинці в Україні, вивчити типи тактик, які вони вважають корисними, і прямувати за ними, щоб побачити, як вони проникають і виходять з нульової лінії.

В бесіді воїни зізнаються Крісу, що піхоті найбільше дошкуляють ворожі дрони (FPV та скиди) - вони значно змінили сучасну війну.

P.S.: Що ж, Ернст Юнґер мав рацію щодо дегуманізації війни через її автоматизацію, коли людині на полі бою протистоїть машина. Не дивно, що він передбачив створення смертоносних крихітних БПЛА ще в 1957 році у творі "Скляні бджоли".
05.02.202519:49
Аналогія з "Окупованими". Для американських союзників світ перевертається з ніг на голову. Колонка Едварда Лукаса:

Десять років тому геополітичний трилер "Окуповані" хайпово увірвався на норвезькі телеекрани. Акторська гра була блискучою, герої – симпатичними, сюжет – захопливим. Норвегія опинилася під російською окупацією: населення має обрати між опором (самогубство), колаборацією (ганебно) чи запереченням (приречено).

Єдиним недоліком була правдоподібність сценарію. Безумовно, Кремль не наважився б окупувати країну НАТО? Звичайно, європейські союзники продемонстрували б солідарність? А США навряд чи стояли б осторонь і дозволили б Кремлю прогризти собі шлях до Північної Європи.

Сьогодні цей сюжет не виглядає таким фантастичним. Країни, які колись вважали США опорою і стрижнем своєї безпеки, дивляться на них по-іншому. Особи, які приймають рішення в Копенгагені, занепокоєні після гострої телефонної розмови їхнього прем'єр-міністра з президентом Дональдом Трампом щодо майбутнього Гренландії, автономної частини Королівства Данії. Тут, в Осло, де я пишу цю колонку, питання Гренландії також викликає хвилювання. Якщо США претендують на Гренландію на підставі голої стратегічної необхідності, то де тоді залишається Шпіцберген, крижаний архіпелаг, що становить величезний інтерес для росії? Інші близькі союзники, такі як Тайвань і Канада, потерпають від жорсткого підходу адміністрації Трампа до тарифів. І все це менш ніж за місяць.

Американська непостійність – це лише одна проблема. Існує ще й європейська жадібність. Деякі європейські країни (або, принаймні, деякі німецькі та угорські чиновники) вже сподіваються, що угода про припинення вогню в Україні, якою б брудною вона не була, дозволить їм знову почати імпортувати російський трубопровідний газ. Це не за мільйон миль від центральної передумови "Окупації", в якій країни ЄС вирішили пожертвувати суверенітетом Норвегії, щоб зберегти потік нафти і газу.

Але принаймні вигаданий ЄС демонструє рішучість. Реальний же перебуває у ще більшому безладі: Франція та Німеччина знаходяться у політичному паралічі. Якщо нам пощастить, до травня в Берліні знову може з'явитися дієздатний уряд. Вороги Європи працюють у більш швидкому темпі. У той час як у Польщі наближаються президентські вибори, уряд у Варшаві не може або не хоче брати на себе навіть найменші політичні ризики. Румунія і Чехія, схоже, летять до прірви (з підштовхуванням з Москви); Словаччина, Угорщина і Австрія вже впали.

Останнім елементом у вигаданій драмі є нездатність Норвегії захистити себе. російська окупація починається не з повномасштабного вторгнення, а з нетрадиційної війни: економічного примусу та короткого викрадення прем'єр-міністра, що спонукає до фатального політичного обману та таємних поступок.

Це теж схоже на правду. Поки західні країни все ще вдають, що з боку росії можливе спокійне життя, війна вже почалася. Україна формально не є членом НАТО, але вона є довіреною особою Альянсу, і поразка в цій війні означатиме кінець довіри до нього. Це може бути неправдою. Але росія в це вірить, і це головне.

Всі ці тривожні ознаки – лише поштовхи перед землетрусом. Надто легко уявити собі президента Трампа, який віддає наказ про повне або часткове виведення ротаційних сил у Польщі (які також захищають країни Балтії). На тлі подальших військових невдач в Україні він може розпочати "мирні" переговори безпосередньо між Вашингтоном і Москвою, без будь-якої участі Європи: принизливі і такі, що викликають розкол. Легко зрозуміти, як Кремль може скористатися цим, швидко захопивши територію або здійснивши іншу провокацію десь у Балтійському регіоні. Так, деякі з тамтешніх країн будуть воювати. Але чи спрацює їхня найважливіша високотехнологічна зброя стримування американського виробництва, наприклад як ракети великої дальності JASSM у фінів, належним чином у війні, яку США не схвалюють?

Химерно? Це те, що вони говорили про "Окупованих".
Ko'proq funksiyalarni ochish uchun tizimga kiring.