Реальна Війна
Реальна Війна
NOTMEME Agent News
NOTMEME Agent News
І.ШО? | Новини
І.ШО? | Новини
Реальна Війна
Реальна Війна
NOTMEME Agent News
NOTMEME Agent News
І.ШО? | Новини
І.ШО? | Новини
Видавництво Уроборос avatar

Видавництво Уроборос

Ми малі, але надзвичайно амбітні.
Видаємо жанр, не жанр, nonfiction та класику. І жодної поезії!
www.instagram.com/ouroborosbooks.ua/
Сайт: www.ouroborosbooks.com.ua
Надіслати рукопис: ouroborosbooksua@gmail.com
TGlist reytingi
0
0
TuriOmmaviy
Tekshirish
Tekshirilmagan
Ishonchnoma
Shubhali
JoylashuvУкраїна
TilBoshqa
Kanal yaratilgan sanaJul 01, 2024
TGlist-ga qo'shildi
Jul 09, 2024
Muxrlangan guruh

"Видавництво Уроборос" guruhidagi so'nggi postlar

🌹 Даруємо "Первісне зло — максимальне"!

❤️‍🔥 Друзі, разом із чудовим каналом "Перехресні стежки" вирішили подарувати комусь із вас наш набір "Первісного зла" — книгу, набір листівок з авторськими ілюстраціями та закладинку.

Аби взяти участь, необхідно лише:
🪶 бути підписаним на наш канал @ouroborosbooks
🪶 бути підписаним на канал "Перехресні стежки" @ukrainian_art_crossroads
🪶 залишити під цим оригінальним дописом "+"
🪶 та розповісти друзям про цю чудову можливість

👁 Святий рандом обере серед тих, хто виконав всі умови, щасливчика чи щасливицю у п'ятницю, 11 квітня по обіді.

[доставка подарунка за наш рахунок виключно по Україні окрім ТОТ]
🦋 21 оповідання, половина з яких друкується вперше після їх з'яви у часописах кінця 19 століття
🦋 273 примітки
🦋 фаховий коментар щодо особливостей мови Ярошинської від мовознавиці Валентини Балаж та її ж дбайливе редагування
🦋 укладач збірки — Олександр Ганчак, якого багато хто знає як "Антиквара від Шкурупія"

🔥 Повернення текстів нашої знакової буковинської феміністки, письменниці та фольклористки до активного перепрочитання сучасниками — вже скоро.

🌧 Збірка Євгенії Ярошинської "Адресатка померла" стала в чергу на верстку, скоро відкриємо передзамовлення.

І вже незабаром розкажемо, чиє ім'я стане наступним у серії "Наша класика".
🔥 Шановний пан Андрій Кокотюха (поки ви читаєте це, він дописує свій 150-й, а, ні, вже 151-й роман) прочитав та оцінив наше "Первісне зло".

🖤 По-перше, хочемо подякувати за глибинний мовознавчо-психологічний аналіз, а більше за те, що, попри лексемні покручі й лінгвістичні каліцтва, ви оцінили значення цього проєкту.

🖤 По-друге, дякуємо за добрі слова стосовно самого видання, якраз "гарно виданим, ошатним, зі смаком зробленим" ми його й бачили, і, здається, таки вийшло.

🔥 Купуйте ще! Даруйте друзям! Там у нас ще листівки до нього є унікальні, бачили? ➡️ https://ouroborosbooks.com.ua/product/nabir-pervisne-zlo-maksymum/
🌧 Поки не можемо показати вам обкладинку книги, яку ще навіть не анонсували повноцінно, але можемо поділитися красою верстки.

🌧 Є ідеї, що саме це за твір?
Repost qilingan:
Book Beach🖤 avatar
Book Beach🖤
Що ви бачите перед собою?
Скарб ❤️
Тільки сказала, що хочу цю книгу і от вона вже в мене, та ще й з листівками. Дякую одній чарівній пані за таку красу 🖤

І нагадую вам, що з промокодом bookbeach ви отримуєте знижку -15% на книги видавництва Уроборос ❤️‍🔥
#первісне_зло
Горор в маси💀
🔥 Нещодавно в нас з'явився ще один магазин-партнер, і тепер список книгарень, де можна придбати наші книжки, виглядає ось так:

🌟 Readeat — онлайн та у фізичних магазинах України
🌟 Книголенд — онлайн та у фізичних магазинах України
🌟 Наш Формат — онлайн і магазин у Києві
🌟 КСД — онлайн та у фізичних магазинах України
🌟 Сенс — онлайн та у фізичних магазинах України
🌟 MEGOGO — онлайн
🌟 book.ua — онлайн та у фізичних магазинах у Києві
🌟 Букшеф — онлайн
🌟 Vivat — онлайн та у фізичних магазинах України
🌟 Книгарня Є — онлайн та у фізичних магазинах України

🌟 а тепер і в Balka book — онлайн

та ми впевнені, що ви точно тримаєте покликання на наш сайт десь в закріплених в браузері 👀

🌧 Звикли купувати книги десь в іншій книгарні? Напишіть нам, і ми спробуємо з ними запартнеритися
👀 ❤️

А як ви читаєте наші книжки? Показуйте ↘️ у коментарях 👄
💎Цікаве сусідство "Первісного зла" в...

💎 А ось в якій саме книгарні спробуйте вгадати. Тому, хто першим напише точну адресу, подаруємо набір листівок та закладинку до "Первісного зла"
❤️ Кінг явно читав "Нічну лінію" Генрі Ферріса Арнольда, а Гейман"Нову мати" Люсі Кліффорд.

💃 Майже зі 100% впевненістю можна стверджувати, що всі сучасні майстри жанру знайомі з текстами цієї збірки. Спробуйте й ви визначити, яке саме оповідання дало початок якомусь із відомих творів.

🤩 І допомогти вам у цьому зможе фаховий коментар літературознавиці Серафими Білої, доданий до кожного з цих 23-х оповідань.

➡️ Замовити можна тут: https://ouroborosbooks.com.ua/product/pervisne-zlo/
😈 маємо отакий унікальний примірник "Первісного зла"

🐱 Як вам? Що запропонуєте з ним зробити?
​​📚 Вбивчі письменники - Саша Павлова
Видавництво: Уроборос
528 ст.

🔪 Знайомство з цією книгою я почав задовго до її появи у світ (ба більше, до того як вона сформувалась як ідея). Бо авторка періодично викладала на своєму каналі дописи про того чи іншого "героя" цієї "збірки". Згодом, під час чергових читацько-пивних посиденьок, пощастило познайомитись з Сашею особисто. Але то все лірика...

🔪 Отже, двадцять чотири історії-справи про письменників-вбивць та про вбивць-письменників. Історії з різних часів та куточків Світу. І кожен розділ побудований в "класичному" ключі програм кримінальних хронік, які я так любив дивитись в дитинстві. Трошки біографії, вчиненя злочину (злочинів), кроки розслідування, експертиза, суд, вирок... без зайвих відступів, сюжетних ліній, сопель та нашарувань. І це великий плюс.

🔪 Одразу скажу, не всі історії мені були аж надто цікавими. Можливо хтось скаже (і буде правий), що я "бєзчувствєнній чурбан", але розповіді про вбивство на фоні ревнощів, чи заради пограбування - мене практично не зачіпили. Та це нормально, бо справи зібрані під однією палітуркою дуже різнопланові. І все ж таких випадків було обмаль.

🔪 Переважна більшість викликали реакцію "цікаво!" або "нічого собі!". А декілька взагалі змусили волосся на голові ставати дибки (варто зазначати, що вони мені "сподобались" найбільше?). Серед них справи маньячної сімейної пари Ієна Брейді й Майри Гіндлі; студента канібала Іссея Сеґави; знімача скальпів Блейка Лейбла.

🔪 Крім того хотів би окремо виділити два розділи:
- про заслуженого трударя соцліту Андрія Головка - історія, що заставила мене справді здригнутись.
- про авантюриста-отруювача Томаса Гріффітса Вейнрайта, яка розповідає, що "хороший понт дорожче грошей (а життя і поготів)".

📚 В підсумку - чудова збірка яка заслуговує як мінімум продовження (яке точно буде), і як максимум "екранізації" (хоч би й у вигляді передач). Неодмінно раджу всім любителям трукрайму та й просто детективного жанру.

#прочитав
🔥 Флагман "Книголенд" на Жилянській знайшов VIP-місце для нашого "Первісного зла".

А ви вже читали? А купили? 👀
😊 Після сьогоднішньої відправки важкезних коробок на магазини, на складі лишається четвертина від всього накладу "Первісного зла" 👀

Забрати залишки тут ➡️ https://ouroborosbooks.com.ua/product-category/horror/
✨ Цікаво, чи виникали в вас якісь припущення, до чого був зроблений цей репост?

Якщо виникали, то зараз вони або підтвердяться, або розвіюються.

🔥 Отже, скидаємо трішки масок таємничості. Роман «La garçonne» Віктора Маргеріта — наша перша книга в серії "Не наша класика". Зараз перебуває на стадії редагування після перекладу.

📱 Ну і ще на стадії запеклих редакційних боїв з приводу адаптації назви 😅. Тож запрошуємо долучитися: який переклад назви, на вашу думку, був би найвдаліший? Ділиться з нами в коментарях 🈁
​​«Гарсоне! Ще вина» 🍷

«La garçonne» – книга, через яку її автора, Віктора Маргеріта, було виключено з Ордена Почесного легіону. Книга, що розпродана накладом понад 750 тисяч примірників. Книга, «яку нині читає майже кожна жінка», як писала Іванна Федорович-Малицька, більш відома, як Дарія Віконська, у львівському журналі «Нова хата» (1925, №4). Книга, що стала «символом духу і атмосфери того часу», як зазначав Анрі Гідель у біографічній книзі «Коко Шанель». 

Головна героїня вживає наркотики, веде розпусне життя, вступає в одностатеві стосунки, бере участь у нескінченних оргіях у публічних будинках. Скандал – нечуваний. Примірники розлітаються, як теплі пиріжки. 

То про що ж мова? 1920-ті роки – період, коли після закінчення Першої світової війни жінки знову мусили боротися за свої права. Терміни «Garçonne» у Франції та «Flapper» в англомовних верствах набули поширення серед жінок, які перебирали частину образу в чоловіків. У книзі про Коко подибуємо: «А цей жіночий типаж – коротке волосся, відсутність грудей, матроські штани, півметрові мундштуки для цигарок, - по суті дуже близький до того, що ввела в моду Коко».

Книгу екранізували 4-ри рази, першу екранізацію 1923 року цензура зняла з показів через надміру еротичних сцен. А от 2020 року з’явився серіал «La Garçonne», що не має стосунку до книги, але пов'язаний саме з жінкою, що прагне бути рівною чоловіку: «Коли її брат Антуан вирішує змінити ім'я та посвятити себе малюванню, Луїза стриже волосся, приховує груди та змінює ім’я на братове. Вона влаштовується на роботу в поліцію Парижа, яку запропонували братові».
Десь там з’являється на другому плані і Коко Шанель. А от, аби зобразити Париж того часу автори надихалися романом Ернеста Гемінґвея «Свято, яке завжди з тобою». 

🔎Про адаптацію назви.

У вже згаданій статті Дарії Віконської читаємо: «La garçonne» або, як звучить у польському доступному для більшості з нас перекладі: «Clopczyca», чи як сказати би по нашому «Дівчур». Ця українська назва найбільше підходить для перекладу/адаптації «La garçonne», бо «Холостячка», яку запозичили з російського перекладу для книги «Коко Шанель», не відповідає закладеному сенсу. У першому значенні слово «дівчур» має значення чоловіка, у другому стосується саме дівчини. В словнику Грінченка воно означено, як «Гермафродита женскаго рода». До того ж слово подано в чоловічому роді.

📌На фото ілюстрація головної героїні у виконанні Поля-Еміля Бека для видання 1957 року.

За допомогу дякую Дафі з каналу Читай, krw, книжки️📚

#двадцяті_тридцяті

Rekordlar

12.03.202523:59
2.1KObunachilar
09.07.202423:59
200Iqtiboslar indeksi
16.09.202423:59
7.5KBitta post qamrovi
13.11.202423:59
5.5KReklama posti qamrovi
28.09.202423:59
15.84%ER
16.09.202423:59
547.48%ERR

Rivojlanish

Obunachilar
Iqtibos indeksi
1 ta post qamrovi
Reklama posti qamrovi
ER
ERR
OCT '24JAN '25APR '25

Видавництво Уроборос mashhur postlari

🌹 Даруємо "Первісне зло — максимальне"!

❤️‍🔥 Друзі, разом із чудовим каналом "Перехресні стежки" вирішили подарувати комусь із вас наш набір "Первісного зла" — книгу, набір листівок з авторськими ілюстраціями та закладинку.

Аби взяти участь, необхідно лише:
🪶 бути підписаним на наш канал @ouroborosbooks
🪶 бути підписаним на канал "Перехресні стежки" @ukrainian_art_crossroads
🪶 залишити під цим оригінальним дописом "+"
🪶 та розповісти друзям про цю чудову можливість

👁 Святий рандом обере серед тих, хто виконав всі умови, щасливчика чи щасливицю у п'ятницю, 11 квітня по обіді.

[доставка подарунка за наш рахунок виключно по Україні окрім ТОТ]
🦋 21 оповідання, половина з яких друкується вперше після їх з'яви у часописах кінця 19 століття
🦋 273 примітки
🦋 фаховий коментар щодо особливостей мови Ярошинської від мовознавиці Валентини Балаж та її ж дбайливе редагування
🦋 укладач збірки — Олександр Ганчак, якого багато хто знає як "Антиквара від Шкурупія"

🔥 Повернення текстів нашої знакової буковинської феміністки, письменниці та фольклористки до активного перепрочитання сучасниками — вже скоро.

🌧 Збірка Євгенії Ярошинської "Адресатка померла" стала в чергу на верстку, скоро відкриємо передзамовлення.

І вже незабаром розкажемо, чиє ім'я стане наступним у серії "Наша класика".
😈 маємо отакий унікальний примірник "Первісного зла"

🐱 Як вам? Що запропонуєте з ним зробити?
🔥 Флагман "Книголенд" на Жилянській знайшов VIP-місце для нашого "Первісного зла".

А ви вже читали? А купили? 👀
👀 ❤️

А як ви читаєте наші книжки? Показуйте ↘️ у коментарях 👄
🔥 Шановний пан Андрій Кокотюха (поки ви читаєте це, він дописує свій 150-й, а, ні, вже 151-й роман) прочитав та оцінив наше "Первісне зло".

🖤 По-перше, хочемо подякувати за глибинний мовознавчо-психологічний аналіз, а більше за те, що, попри лексемні покручі й лінгвістичні каліцтва, ви оцінили значення цього проєкту.

🖤 По-друге, дякуємо за добрі слова стосовно самого видання, якраз "гарно виданим, ошатним, зі смаком зробленим" ми його й бачили, і, здається, таки вийшло.

🔥 Купуйте ще! Даруйте друзям! Там у нас ще листівки до нього є унікальні, бачили? ➡️ https://ouroborosbooks.com.ua/product/nabir-pervisne-zlo-maksymum/
🌧 Поки не можемо показати вам обкладинку книги, яку ще навіть не анонсували повноцінно, але можемо поділитися красою верстки.

🌧 Є ідеї, що саме це за твір?
Repost qilingan:
Book Beach🖤 avatar
Book Beach🖤
Що ви бачите перед собою?
Скарб ❤️
Тільки сказала, що хочу цю книгу і от вона вже в мене, та ще й з листівками. Дякую одній чарівній пані за таку красу 🖤

І нагадую вам, що з промокодом bookbeach ви отримуєте знижку -15% на книги видавництва Уроборос ❤️‍🔥
#первісне_зло
Горор в маси💀
💎Цікаве сусідство "Первісного зла" в...

💎 А ось в якій саме книгарні спробуйте вгадати. Тому, хто першим напише точну адресу, подаруємо набір листівок та закладинку до "Первісного зла"
16.03.202516:17
​​📚 Вбивчі письменники - Саша Павлова
Видавництво: Уроборос
528 ст.

🔪 Знайомство з цією книгою я почав задовго до її появи у світ (ба більше, до того як вона сформувалась як ідея). Бо авторка періодично викладала на своєму каналі дописи про того чи іншого "героя" цієї "збірки". Згодом, під час чергових читацько-пивних посиденьок, пощастило познайомитись з Сашею особисто. Але то все лірика...

🔪 Отже, двадцять чотири історії-справи про письменників-вбивць та про вбивць-письменників. Історії з різних часів та куточків Світу. І кожен розділ побудований в "класичному" ключі програм кримінальних хронік, які я так любив дивитись в дитинстві. Трошки біографії, вчиненя злочину (злочинів), кроки розслідування, експертиза, суд, вирок... без зайвих відступів, сюжетних ліній, сопель та нашарувань. І це великий плюс.

🔪 Одразу скажу, не всі історії мені були аж надто цікавими. Можливо хтось скаже (і буде правий), що я "бєзчувствєнній чурбан", але розповіді про вбивство на фоні ревнощів, чи заради пограбування - мене практично не зачіпили. Та це нормально, бо справи зібрані під однією палітуркою дуже різнопланові. І все ж таких випадків було обмаль.

🔪 Переважна більшість викликали реакцію "цікаво!" або "нічого собі!". А декілька взагалі змусили волосся на голові ставати дибки (варто зазначати, що вони мені "сподобались" найбільше?). Серед них справи маньячної сімейної пари Ієна Брейді й Майри Гіндлі; студента канібала Іссея Сеґави; знімача скальпів Блейка Лейбла.

🔪 Крім того хотів би окремо виділити два розділи:
- про заслуженого трударя соцліту Андрія Головка - історія, що заставила мене справді здригнутись.
- про авантюриста-отруювача Томаса Гріффітса Вейнрайта, яка розповідає, що "хороший понт дорожче грошей (а життя і поготів)".

📚 В підсумку - чудова збірка яка заслуговує як мінімум продовження (яке точно буде), і як максимум "екранізації" (хоч би й у вигляді передач). Неодмінно раджу всім любителям трукрайму та й просто детективного жанру.

#прочитав
12.03.202512:20
✨ Цікаво, чи виникали в вас якісь припущення, до чого був зроблений цей репост?

Якщо виникали, то зараз вони або підтвердяться, або розвіюються.

🔥 Отже, скидаємо трішки масок таємничості. Роман «La garçonne» Віктора Маргеріта — наша перша книга в серії "Не наша класика". Зараз перебуває на стадії редагування після перекладу.

📱 Ну і ще на стадії запеклих редакційних боїв з приводу адаптації назви 😅. Тож запрошуємо долучитися: який переклад назви, на вашу думку, був би найвдаліший? Ділиться з нами в коментарях 🈁
😊 Після сьогоднішньої відправки важкезних коробок на магазини, на складі лишається четвертина від всього накладу "Первісного зла" 👀

Забрати залишки тут ➡️ https://ouroborosbooks.com.ua/product-category/horror/
08.03.202516:37
​​«Гарсоне! Ще вина» 🍷

«La garçonne» – книга, через яку її автора, Віктора Маргеріта, було виключено з Ордена Почесного легіону. Книга, що розпродана накладом понад 750 тисяч примірників. Книга, «яку нині читає майже кожна жінка», як писала Іванна Федорович-Малицька, більш відома, як Дарія Віконська, у львівському журналі «Нова хата» (1925, №4). Книга, що стала «символом духу і атмосфери того часу», як зазначав Анрі Гідель у біографічній книзі «Коко Шанель». 

Головна героїня вживає наркотики, веде розпусне життя, вступає в одностатеві стосунки, бере участь у нескінченних оргіях у публічних будинках. Скандал – нечуваний. Примірники розлітаються, як теплі пиріжки. 

То про що ж мова? 1920-ті роки – період, коли після закінчення Першої світової війни жінки знову мусили боротися за свої права. Терміни «Garçonne» у Франції та «Flapper» в англомовних верствах набули поширення серед жінок, які перебирали частину образу в чоловіків. У книзі про Коко подибуємо: «А цей жіночий типаж – коротке волосся, відсутність грудей, матроські штани, півметрові мундштуки для цигарок, - по суті дуже близький до того, що ввела в моду Коко».

Книгу екранізували 4-ри рази, першу екранізацію 1923 року цензура зняла з показів через надміру еротичних сцен. А от 2020 року з’явився серіал «La Garçonne», що не має стосунку до книги, але пов'язаний саме з жінкою, що прагне бути рівною чоловіку: «Коли її брат Антуан вирішує змінити ім'я та посвятити себе малюванню, Луїза стриже волосся, приховує груди та змінює ім’я на братове. Вона влаштовується на роботу в поліцію Парижа, яку запропонували братові».
Десь там з’являється на другому плані і Коко Шанель. А от, аби зобразити Париж того часу автори надихалися романом Ернеста Гемінґвея «Свято, яке завжди з тобою». 

🔎Про адаптацію назви.

У вже згаданій статті Дарії Віконської читаємо: «La garçonne» або, як звучить у польському доступному для більшості з нас перекладі: «Clopczyca», чи як сказати би по нашому «Дівчур». Ця українська назва найбільше підходить для перекладу/адаптації «La garçonne», бо «Холостячка», яку запозичили з російського перекладу для книги «Коко Шанель», не відповідає закладеному сенсу. У першому значенні слово «дівчур» має значення чоловіка, у другому стосується саме дівчини. В словнику Грінченка воно означено, як «Гермафродита женскаго рода». До того ж слово подано в чоловічому роді.

📌На фото ілюстрація головної героїні у виконанні Поля-Еміля Бека для видання 1957 року.

За допомогу дякую Дафі з каналу Читай, krw, книжки️📚

#двадцяті_тридцяті
🔥 Нещодавно в нас з'явився ще один магазин-партнер, і тепер список книгарень, де можна придбати наші книжки, виглядає ось так:

🌟 Readeat — онлайн та у фізичних магазинах України
🌟 Книголенд — онлайн та у фізичних магазинах України
🌟 Наш Формат — онлайн і магазин у Києві
🌟 КСД — онлайн та у фізичних магазинах України
🌟 Сенс — онлайн та у фізичних магазинах України
🌟 MEGOGO — онлайн
🌟 book.ua — онлайн та у фізичних магазинах у Києві
🌟 Букшеф — онлайн
🌟 Vivat — онлайн та у фізичних магазинах України
🌟 Книгарня Є — онлайн та у фізичних магазинах України

🌟 а тепер і в Balka book — онлайн

та ми впевнені, що ви точно тримаєте покликання на наш сайт десь в закріплених в браузері 👀

🌧 Звикли купувати книги десь в іншій книгарні? Напишіть нам, і ми спробуємо з ними запартнеритися
22.03.202514:50
❤️ Кінг явно читав "Нічну лінію" Генрі Ферріса Арнольда, а Гейман"Нову мати" Люсі Кліффорд.

💃 Майже зі 100% впевненістю можна стверджувати, що всі сучасні майстри жанру знайомі з текстами цієї збірки. Спробуйте й ви визначити, яке саме оповідання дало початок якомусь із відомих творів.

🤩 І допомогти вам у цьому зможе фаховий коментар літературознавиці Серафими Білої, доданий до кожного з цих 23-х оповідань.

➡️ Замовити можна тут: https://ouroborosbooks.com.ua/product/pervisne-zlo/
Ko'proq funksiyalarni ochish uchun tizimga kiring.