Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Віледж avatar

Віледж

Yangiliklar va OAV
TGlist reytingi
0
0
TuriOmmaviy
Tekshirish
Tekshirilmagan
Ishonchnoma
Shubhali
JoylashuvУкраїна
TilBoshqa
Kanal yaratilgan sanaЧерв 28, 2017
TGlist-ga qo'shildi
Черв 09, 2023

Rekordlar

10.06.202323:59
14KObunachilar
20.05.201823:59
100Iqtiboslar indeksi
07.07.202323:59
16.1KBitta post qamrovi
31.01.202523:59
8.6KReklama posti qamrovi
02.04.202523:59
6.23%ER
07.07.202323:59
115.84%ERR

Віледж mashhur postlari

🤸🏻‍♀️ 15 українських YouTube-каналів для йоги та спорту вдома

Віледж підготував підбірку YouTube-каналів, які допоможуть тримати тіло в тонусі, зменшити біль у спині й ногах без походів у спортивний зал або просто порелаксувати під йогу. Окремо також знайшли відеопрактики для вагітних.
📱 Уже згенерували фото у стилі Міядзакі? Ось скільки води на це йде

На один текстовий запит до чату GPT іде до 100 мілілітрів води, за іншим даними – до 50 мілілітрів. Це ніби й не так багато, від двох до чотирьох порцій еспресо. Але генерування картинок «дорожче», від двох до пʼяти літрів води (а 166 цілих чашок еспресо).

Будь-який запит до чатбота вимагає використання природних ресурсів (води для охолодження серверів) і лишає «реальний слід», – із цим погоджується сам чат GPT, якщо його про це запитати.

В OpenAI не розкривають деталей про те, скільки запитів чат GPT обробив із моменту запуску, але це, ймовірно, сотні (і сотні) мільйонів. Без засуджень розповідаємо про звʼязок води, екологію та картинок у стилі Міядзакі.
Селфхарм чи самодопомога. Навіщо люди стоять на цвяхах і що це дає

Хтось каже, що цвяхостояння – це просто знущання із себе, а для когось цвяхи є способом нарешті впоратися з тривожними думками й відпустити проблеми, які впали на плечі та не дають спати вночі.


Що ж насправді таке цвяхостояння, як правильно стати на цвяхи, а кому взагалі не варто цього робити, і чи може цвяхотерапія допомогти впоратися з фізичним болем, розпитали Віру Кобець і Ніку Федорцеву, які практикують цвяхостояння, тілесну терапевтку Ірину Маковецьку й сімейну лікарку Віолетту Лійку.


Дисклеймер: якщо у вас є якісь проблеми зі здоров’ям або болі, а особливо соматичні захворювання, рекомендуємо вам звернутися до лікаря, а не до цвяхів.
🧑‍💼💻 Я хочу встановити межі на роботі. Чи допоможе мені чат GPT?

За словами психологів, психологічні кордони − це простір, де закінчуюсь я і починаються інші. Але що таке кордони на роботі й навіщо їх встановлювати?

Не всі вміють чітко встановлювати межі, відстоювати їх і казати «ні», коли це потрібно. Видання Forbes запропонувало п’ять промтів [текстовий запит, щоб отримати відповідь від ШІ] для ChatGPT, які можуть допомогти встановити чіткі межі на роботі. Ми переклали їх українською і вирішили протестувати на власному прикладі.
🍭 Скільки дітям можна солодкого і як правильно його подати. Усе про цукор у раціоні

Надмірне вживання цукру збільшує в дітей ризик ожиріння, карієсу, діабету, серцевих та інших захворювань. До двох років солодощів із доданим цукром рекомендують узагалі уникати. Після двох років – треба дотримуватися норм споживання. Скільки ж можна дітям солодкого, коли почати пропонувати його дітям і як це зробити, щоб не створити навколо нього ареолу чогось особливого й бажаного?

Розпитали педіатриню, дитячу ендокринологиню й дієтологиню Ольгу Божик і лікарку-дієтологиню, авторку блогу про здорове харчування без крайнощів Ганну Пархоменко.
🍯🍷 Українці пили мед ще з давніх часів. Тепер бренд «Сікера» прагне відродити цю традицію

Сікера – це алкогольний напій на основі меду, чистого або із соком фруктів чи ягід, без додавання спирту й цукру. Сергій Липко, який займається медовими напоями з 2018 року, розповів Віледжу, як виникла ідея виробляти сікеру, як шукали рецепт й чому прийшли до створення франшизи барів.
Ще не чули про маносферу й інцелів? Серіал «Юнацтво» від Netflix показує, як це шкодить підліткам

Британські кіношники знову виручають Netflix. Майже рівно через рік після хіта «Оленя» на стримінгу виходить «Юнацтво» – мінісеріал на чотири епізоди про 13-річного школяра Джеймі, якого звинувачують у вбивстві однокласниці.

Це серіал про те, що турбує й негативно впливає на сучасних підлітків: субкультура інцелів і маносфера, токсична маскулінність, а також невиправдане насильство.

Віледж розповідає, як (і навіщо) «Юнацтво» знімали одним кадром, і до чого тут брати Тейти, канадський психолог Джордан Пітерсон, і навіть Дональд Трамп.
🎟 20 виставок, які варто відвідати у квітні

«Тривога» й «Щекавиця» від Нікіти Кадана в NAMU; фортифікації, захоплені міською природою в The Naked Room і п'ять тисяч пташок-оригамі в Музеї Києва: зібрали добірку виставок, які варто відвідати у квітні.
«Вона проявилася через депресію». У мене невиліковна хвороба Крона

Це Нікіта Мироненко. Йому 30 років, десять із яких він живе з невиліковною хворобою Крона. Ми поговорили із ним про його перші симптоми хвороби, експериментальне лікування, життя після операції.
✍️ Редактор Їжі на Віледж

Шукаємо в команду медіа Віледж редактора або редакторку, який(-а) допоможе нам розвивати один з найулюбленіших розділів наших читачів – «Їжа». Це можливість розповідати про гастрономічні тренди, робити видимими локальні бізнеси, досліджувати місто через його гастрокультуру.

Датальніше про вакансію.
💬 Чим корисна інтелектуальна скромність? Пояснює професор та письменник Ден Аріелі

Що робити, коли нам доводиться розмовляти з людьми, чиї погляди відрізняються від наших, і до чого тут чат GPT? Як тривалий стрес заважає нам мислити та підштовхує до теорій змов? Чому ми не можемо впоратися зі складними ситуаціями наодинці? Як берегти дружбу та чому це цінний ресурс, який зникає в усьому світі.

Про все це в новому епізоді подкасту «Простими словами» розповідає Ден Аріелі, професор психології та поведінкової економіки в Дюкському університеті й автор бестселера «Передбачувана ірраціональність».

🎧 Повну розмову слухайте на всіх подкаст-платформах: Apple Podcasts | SoundCloud | Spotify | YouTube Music | YouTube
💬 Антидепресанти не про щастя. Міфи й правда щодо «чарівних пігулок»

Коли варто записатися на консультацію до психіатра? Як лікар вирішує, чи потрібні людині антидепресанти? Що саме відбувається з організмом під дією ліків і які бувають побічні ефекти? Як лікування антидепресантами поєднується з психотерапією та чи можна замінити одне іншим?

Віледж законспектував новий епізод подкасту «Простими словами» з лікарем-психіатром Антоном Віленчиком.

🎧 Повну розмову слухайте на всіх подкаст-платформах: Apple Podcasts | SoundCloud | Spotify | YouTube Music | YouTube
11.04.202511:27
Як харківські чирлідерки «Найс Лейдіз» руйнують стереотипи про старших жінок

«Найс Лейдіз» – харківська команда чирлідерок 50+, що руйнує стереотипи про старших жінок, не завжди усвідомлюючи це.

Режисерка Марія Пономарьова почала документувати їхню історію ще у 2020 році. Відтоді фільм пережив паузу через пандемію коронавірусу, а потім невизначеність через початок повномасштабної війни.

Віледж поспілкувався з режисеркою про фемінізм, ейджизм, male gaze, а також українців в Україні й українців за кордоном.
🥚 Робимо писанки вдома. Ось 5 простих технік від майстрині розпису

Ми попросили мисткиню Інну Петренко поділитися п’ятьма техніками розпису писанок, які можна повторити вдома. Розповідаємо, як підготувати яйця й простір для роботи, які інструменти знадобляться, і що робити, щоб усе точно вдалося.
👧🏼💸 Кишенькові гроші для дітей: коли, скільки й для чого

Кишенькові гроші – це своєрідна зарплата, яку батьки регулярно видають своїм дітям. Завдяки кишеньковим діти можуть навчитися цінувати гроші, й у дорослому житті їм буде простіше розпоряджатися власним бюджетом.

Коли можна починати давати дітям гроші, як часто це робити, чи треба контролювати витрати, чи можна винагороджувати або карати дітей за успішність у школі, поговорили з експерткою з фінансового менеджменту й засновницею центру «ProГроші» Тетяною Степаненко та тренером із фінансової грамотності та засновником школи Kids&money В’ячеславом Зражевським.
Ko'proq funksiyalarni ochish uchun tizimga kiring.