Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Харківська правозахисна група avatar

Харківська правозахисна група

⚖️ Одна з найстаріших українських правозахисних організацій. Пишемо про воєнні злочини, ЄСПЛ, свободу слова та інше.
Instagram: instagram.com/khpgorg
Youtube: youtube.com/c/KhpgOrg
Наш сайт: khpg.org
Зв'язок: @komarovskyi_n
TGlist reytingi
0
0
TuriOmmaviy
Tekshirish
Tekshirilmagan
Ishonchnoma
Shubhali
Joylashuv
TilBoshqa
Kanal yaratilgan sanaЛип 25, 2022
TGlist-ga qo'shildi
Вер 19, 2023
Muxrlangan guruh

Rekordlar

06.04.202523:59
947Obunachilar
28.03.202523:59
200Iqtiboslar indeksi
27.03.202523:59
446Bitta post qamrovi
21.04.202501:32
0Reklama posti qamrovi
16.04.202523:59
7.41%ER
27.02.202521:10
49.28%ERR

Rivojlanish

Obunachilar
Iqtibos indeksi
1 ta post qamrovi
Reklama posti qamrovi
ER
ERR
ЛЮТ '25БЕР '25КВІТ '25

Харківська правозахисна група mashhur postlari

🚆 За кібератакою на Укрзалізницю можуть стояти російські спецслужби

Такого висновку дійшли фахівці Урядової команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA, що діє при Державному центрі кіберзахисту Держспецзв’язку.

Підтримати ХПГ | Instagram | Facebook
🫶🏻 Вчора харківську приймальню ХПГ відвідали гості з Німеччини. Наші юристи розповіли Вірі Аммер та Віолі фон Крамон-Таубадель про допомогу, яку організація надає постраждалим від російської агресії, та про особливості роботи у прифронтовому місті.

Підтримати ХПГ | Instagram | Facebook
🤬 Загроза, що наближається

Костянтинівка може стати зоною боїв, але місцеві не спішать рятуватися. Як живуть цивільні за 10-15 км від лінії фронту та чому їх закликають евакуюватися вже зараз — у матеріалі ХПГ.

Підтримати ХПГ | Instagram | Facebook
❗️‘Справа двадцяти чотирьох’: у РФ завершилося показове судилище над азовцями

Від 13 до 23 років позбавлення волі — Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону виніс вирок українцям, які були пов’язані з ‘Азовом’, деякі дуже віддалено. Всіх їх звинуватили в тероризмі.

Підтримати ХПГ | Instagram | Facebook
👤 В чому різниця між тривогою і тривожним розладом?

Тривога — це природна реакція організму на стресові або потенційно небезпечні ситуації. Вона допомагає людині бути пильною, мобілізувати ресурси та приймати зважені рішення. Наприклад, перед важливим іспитом або співбесідою більшість людей відчуває хвилювання, що є нормальною реакцією. Проте, коли тривога стає надмірною, постійною і заважає повсякденному життю, це може бути ознакою тривожного розладу.

Тривожні розлади є одними з найпоширеніших психологічних проблем. Вони охоплюють широкий спектр станів, зокрема генералізований тривожний розлад, панічні атаки, соціальну фобію, посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) тощо.

Основні відмінності між тривогою та тривожним розладом:

▪️Тривалість та інтенсивність.
Нормальна тривога зазвичай короткочасна і зникає після усунення стресового фактора. Наприклад, людина може хвилюватися перед важливим заходом, але після його завершення почувається спокійно. У випадку тривожного розладу почуття тривоги зберігається тривалий час (місяцями або навіть роками), часто без очевидної причини.

▪️Вплив на повсякденне життя.
Легка тривога може навіть бути корисною, оскільки мотивує до активності. Проте люди з тривожним розладом часто відчувають страх, що заважає їм працювати, навчатися, спілкуватися або навіть виконувати повсякденні завдання, наприклад, виходити з дому або робити покупки.

▪️Фізіологічні та когнітивні симптоми
Тривожний розлад супроводжується не лише емоційними, а й фізичними проявами. Це можуть бути:
🔻 пришвидшене серцебиття,
🔻 утруднене дихання,
🔻 запаморочення,
🔻 біль у животі,
🔻 м’язова напруга,
🔻 безсоння.

Також можливі когнітивні симптоми: постійні негативні думки, страх втрати контролю або катастрофічне мислення.

▪️Причини та контрольованість.
Нормальна тривога має конкретну причину і зникає після вирішення ситуації. Тривожний розлад може виникати без видимої причини або через незначні приводи, які здоровій людині не здаються серйозними. Людина з таким розладом часто не може контролювати свою тривогу.

▪️Потреба у професійній допомозі.
Коли тривога стає неконтрольованою, заважає жити і викликає фізичний дискомфорт, варто звернутися до спеціаліста — психолога або психотерапевта. У деяких випадках може бути рекомендована медикаментозна терапія.

Таким чином, тривога є природною і корисною реакцією організму, яка допомагає нам справлятися зі складними ситуаціями. Але якщо вона стає надмірною, нав’язливою і впливає на якість життя, це може свідчити про тривожний розлад. Важливо своєчасно розпізнати проблему і звернутися по допомогу, щоб покращити емоційний стан та загальне самопочуття.

Якщо у вас або ваших близьких тривалий час спостерігаються стресові реакції, потрібно звернутися за професійною допомогою.

Харківська правозахисна група безплатно надає кваліфіковану психологічну допомогу постраждалим від воєнних злочинів в різних містах України та віддалено. Записатися на консультацію можна звернувшись до однієї з наших приймалень за телефоном на сайті khpg.org.

Костянтин Пейчев, психолог

#психологічна_допомога

Підтримати ХПГ | Instagram | Facebook
❗️Ховався в лісі в землянці — полювання окупантів за атовцями

Ветеран АТО під час окупації Ізюмщини змушений був жити посеред лісу. Його побратима росіяни забрали в полон. Повернули тіло.

Підтримати ХПГ | Instagram | Facebook
❗️Верховний суд в РФ залишив вирок 63-річному українському журналісту Сергію Цигіпі без змін.

У жовтні 2023 року так званий “верховний суд республіки Крим” відправив викраденого українського цивільного за ґрати на 13 років за звинуваченням у ‘шпигунстві’.

Підтримати ХПГ | Instagram | Facebook
❗️Незаконно засуджених співробітників ОБСЄ етапують до РФ

Стало відомо, що Дмитра Шабанова та Максима Петрова депортують до віддалених російських колоній. Їх затримали на окупованій Луганщині на самому початку повномасштабного вторгнення. “Судили” швидко та в закритому режимі: вже 19 вересня 2022 року так званий “Верховний суд ЛНР” засудив їх за “державну зраду” до 13 років ув’язнення.

Підтримати ХПГ | Instagram | Facebook
📃 ‘Ми мріємо стати непотрібними’: ініціатива ‘Трибунал для Путіна’ презентувала результати роботи за три роки

25 березня ініціатива ‘Трибунал для Путіна’ (T4P) оприлюднила підсумки трирічної роботи — майже 85 тисяч задокументованих воєнних злочинів і дев’ять подань до Міжнародного кримінального суду.

Ініціатива T4P (Tribunal for Putin) заснована у березні 2022 року трьома правозахисними організаціями — Харківською правозахисною групою, Центром громадянських свобод і Українською Гельсінською спілкою з прав людини — у відповідь на повномасштабне російське вторгнення. Сьогодні учасниками ініціативи є понад сорок організацій, які документують злочини, що відповідають ознакам, передбаченим Римським статутом.

“Мета ініціативи — досягнення справедливості для кожної людини, яка постраждала від цієї агресії, а також для всього українського суспільства”, — говорить Олександра Романцова, виконавча директорка Центру громадянських свобод.


Про те, чого вдалося досягти за цей час — читайте у матеріалі.

Підтримати ХПГ | Instagram | Facebook
🏡 У Маріуполі російські окупанти масово вилучають житло українців

За даними розслідувачів BBC, з липня 2024 року окупаційна “адміністрація” Маріуполя визнала “безхазяйними” щонайменше 5700 квартир чи будинків. Проте у такого житла є власники.

Детальніше — у статті.

Підтримати ХПГ | Instagram | Facebook
Ko'proq funksiyalarni ochish uchun tizimga kiring.