Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Telegraf.Design avatar
Telegraf.Design
Dizayn
Telegraf.Design avatar
Telegraf.Design
Dizayn
Любі друзі, прийшли запросити вас на подію тижня!



📆 20 листопада о 19:00 зустрічаємося говорити про дизайн, символи та сенси четвертого артбуку «Telegraf. Завтра».

Креативний директор та головний дизайнер артбуку Гліб Капоріков сам все розкаже і покаже.

Зустріч відбудеться у книгарні «Сенс» на Хрещатику.
Про що говоритимемо і що розглядатимемо:
- як народився дизайн артбуку «Telegraf. Завтра»
- дизайн, що візуально підкріплює сенси
- графічну мову артбуку
- світанок та дерева життя — основні образи «Telegraf. Завтра»
- структурні елементи — скретч-наліпки та квітку з обкладинки

📅 Зустрічаємося вже 20 листопада о 19:00 у Сенсі на Хрещатику. Вхід вільний, за короткою формою реєстрації.
Нова назва станції «Звіринецька», що в київському метро

На станції метро «Звіринецька» з колійних стін демонтували стару назву.  Замість «Дружби народів» встановили нові літери. Дизайн розробив Богдан Гдаль. Чотири комплекти напису назви виготовила майстерня «Ливарний двір». 

До речі, кожна літера важить п’ять-шість кілограмів.
Дизайнер із Сум переміг у міжнародному конкурсі шрифтів

Дизайнер із Сум Михайло Рафайлик переміг на міжнародному конкурсі шрифтів, що проходив у Нью-Йорку. Йдеться про шрифт Decutto. Тепер його роботу покажуть на виставках у десятках країн світу.
У Львові демонтують затулене банером панно

У Львові попри наявність у списку цінних історичних мозаїк знімуть мозаїчне панно. Воно розміщене на проспекті Чорновола, 59. Про це повідомили у пресслужбі Міськради.

Нагадаємо, що мозаїчне панно «Дружба українського і російського народів» створив львівський монументаліст Євген Безніско.
Деколонізація через мистецтво і ШІ: підлітки з прикордоння стали героями картин Айвазовського і Малевича

Підлітки з прикордонних та прифронтових громад стали учасниками технологічного кемпу Dive in ESTEAM від ГО GoGlobal. Спеціально для кемпу Reface мульти-продуктова ШІ компанія розробила унікальні стилі Малевича та Айвазовського та згенерувала серію картин-портретів підлітків у стилі деколонізованих художників.

Участь взяли понад 30 дітей з Чернігівської, Харківської, Запорізької, Миколаївської та Сумської областей. За словами авторів ідеї, метою кемпу є допомогти молоді отримати практичні навички спрямовані на розвиток інноваційного мислення, творчості, аналітичних здібностей, які будуть корисними для кар'єри та життя.
UKRAINE.DESIGN.BRANDS на виставці Salone del Mobile 2024

Десять українських брендів представили свої предмети на найбільшій світовій виставці меблів Salone del Mobile 2024 у складі колективного стенда UKRAINE.DESIGN.BRANDS. Подія проходить проходила в Мілані з 16 по 21 квітня. Компанії представили меблі, освітлення та декор для дому.

У виставці взяли участь такі бренди, як-от: NOOM, DONNA, WOO, llab.design, Tivoli, Mebus, oitoproducts, diza, shishkaproject, та GARDI.
Ілюстрація Максима Паленка
Любов Панченко — легенда українського національного мистецтва. Вона завжди обстоювала українську мову та культуру. Належала до групи мисткинь-шістдесятниць.

У радянські часи роботи художниці не виставляли і не друкували. Мисткиня рятувалася вишивкою. Також за її участі в Києві відродилася традиція різдвяного колядування та вертепу.

Любов Панченко померла в лікарні на 85-му році життя, після місяця голодування в окупованій Бучі.
На Чернігівщині відновили столітню школу-мазанку: який має вигляд

У селищі Мрин, що на Чернігівщині, відновили столітню школу-мазанку. Ззовні будівля має глиняні стіни орнаменти, намальовані художницею Софію Кандауровою. Всередині школи облаштували бібліотеку і тренажерний зал.
У Польщі вийде в прокат кінострічка «Я, «Побєда» і Берлін» 

Українська кінострічка «Я, «Побєда» і Берлін», знятої за мотивами однойменної повісті музиканта Кузьми Скрябіна, покажуть у польських кінотеатрах. Відомо, що перший показ пройде 4 травня у Гданську. Окрім того, фільм покажуть у таких містах, як-от: Познань, Вроцлаві, Кракові, Варшаві, Ельблонзі, Ченстохові, Ополе.

Детальніше ознайомитися з розкладом можна тут.
Укрпошта анонсувала новий поштовий випуск «русскій воєнний флот — до дна!»

Укрпошта створює новий поштовий випуск «русскій воєнний флот — до дна!». Йдеться про продовження серії поштових марок воєнного часу «русскій воєнний корабль, іді… !». В Укрпошті розповіли, що новий випуск складається із зображень військових кораблів росіян, котрі знищили в Україні від початку повномасштабного вторгнення.
Під колишньою Аркою дружби народів почали демонтувати скульптуру з козаками 

Скульптурну композицію з козаками, що присвячена Переяславській раді, під Аркою свободи українського народу почали демонтувати. Вона складається з 20 елементів. Разом вони важать приблизно від шести до семи тисяч тонн.

Відомо, що монумент зберігатимуть у Державному музеї авіації України імені Антонова.
Замість скотобійні — художня галерея: який має вигляд новий мистецький центр у Чехії

На місці колишньої скотобійні в чеському місті Острава відкрили галерею сучасного мистецтва. Проєкт розробила Архітектурна студія KWK Promes, що з польського Катовіце.

Будівлю скотобійні збудували у ХІХ столітті. Відомо, що вона має охоронний статус. Архітектори добудували розширення, яке контрастує з цегляним історичним фасадом. Проте воно повторює його ритм та елементи оздоблення у вигляді «відбитків» вікон.
26.04.202417:02
Купол Будинку вчителя, який постраждав від російського обстрілу, завершують відновлювати

На куполі Київського міського будинку вчителя завершують відновлювальні роботи. Після цього перейдуть до відновлення самої будівлі.
Колекція, натхненна кетчупом Heinz

Американський бренд Kate Spade New York випустив нову колекцію, співпрацюючи з виробником кетчупу Heinz. Ціни на предмети одягу варіюються від приблизно 135 доларів США за футболку до 440 доларів США за велику сумку із зображенням упакування соусу.
У Львові позначили міжнародним охоронним знаком як обʼєкти культурної спадщини ще девʼять мозаїк 

У Львові ще девʼять мозаїк позначили міжнародним охоронним знаком «Блакитний щит» як обʼєкти культурної спадщини. Загалом такий знак отримали вже 54 мозаїк в місті.
У Чернігові відновили дах
бібліотеки, яка є памʼяткою архітектури XIX століття

У Чернігові відновили дах історичної бібліотеки. Вона є памʼяткою архітектури XIX століття. Скинувши авіаційні бомби, армія РФ майже знищила споруду 11 березня 2022 року.
Вартість — 1,5 мільйона доларів: годинник пасажира «Титаніка» продали на аукціоні

Золотий годинник Джона Джейкоба Астора IV, який був на борту «Титаніка», продали на аукціоні за 1,485 мільйона доларів. Очікувана ціна була в десять разів меншою.
Ko'rsatilgan 1 - 24 dan 8442
Ko'proq funksiyalarni ochish uchun tizimga kiring.