Raymondas Francis yra tarptautiniu mastu pripažintas lyderis optimalios sveikatos palaikymo srityje. Raymondas yra chemikas, baigęs M.I.T. Jis yra tarptautinio bestselerio „Never Be Sick Again“ ("Daugiau niekada nesirk") autorius.
Raymondas įvardijamas kaip „vienas iš nedaugelio mokslininkų, kuriems pavyko pasiekti proveržį sveikatos ir ligų supratime“. Jis sukūrė revoliucinį ir supaprastintą sveikatos supratimą, kurio galima išmokyti vaiką ir kuris yra pakankamai galingas, kad išgydytų mirtiną vėžį. Ši mokymo priemonė vadinasi „Beyond Health Model“; joje naudojama koncepcija, kad yra tik viena liga, turinti dvi priežastis ir šešis kelius.
1985 m. Raimondui, tarptautinės vadybos konsultacijų įmonės prezidentui, buvo diagnozuota nepagydoma liga. Norėdamas išgelbėti savo gyvybę, jis buvo priverstas pasinaudoti savo biochemijos žiniomis. Stebuklingai pasveikęs, likusį gyvenimą jis paskyrė žmonių sveikatos gerinimui visame pasaulyje. Dabar, būdamas 79 metų, Raymondas džiaugiasi nepaprasta sveikata.
Buvęs JAV kariuomenės karininkas, Raymondas yra projekto „The Project to End Disease“ pirmininkas ir bendrovės „Beyond Health International“, kuri tiekia visuomenei itin pažangius sveikatos mokymus ir pasaulinio lygio sveikatą palaikančius produktus, prezidentas, taip pat leidžia informacinį biuletenį „Beyond Health Newsclips“, kuriame pateikiama pažangi informacija apie sveikatą.
Pristatau jo pasisakymo vertimą:
"Šiandien noriu kalbėti apie istorinio masto klaidą, kurią vadiname tradicine medicina. Jungtinių Valstijų medicina yra blogiausia medicina pasaulyje. Mes išleidžiame daugiau, o gauname mažiau nei bet kuri kita pasaulio šalis, net jei lyginame su kai kuriomis trečiojo pasaulio šalimis. Kodėl taip atsitiko? Todėl, kad mes turime Medicinos sistemą, kuri iš esmės kvaila sistema. Pirmiausia mes nieko nedarome, kad išvengtume ligų. Laukiame, kol žmonės susirgs, o kai jie suserga, vietoj to, kad juos gydytume, slopiname simptomus, išrašydami jiems daugiau toksinių cheminių medžiagų ir atlikdami operacijas. Tuomet dėl cheminių medžiagų toksiškumo pacientas dar labiau suserga, atsiranda visiškai naujų ligų ir galiausiai slepiama, kad pacientas dabar serga dar labiau nei anksčiau. Naujų ligų mes nevadiname naujomis ligomis, mes vadiname šalutiniu poveikiu❗️. Taigi, supraskime tiesiai, kad tradicinė medicina niekaip nepadeda išvengti ligų, niekaip jų negydo ir sukuria dar daugiau ligų. Kas čia protingo? Tai istorinio masto klaida. Ateityje medicinos istorikai žvelgs į mus ir stebėsis: Kaip tokia pažangi visuomenė galėjo įamžinti tokią milžinišką klaidą. Ši klaida išlieka, nes tradicinė medicina klaidingai supranta pagrindinius biologijos dėsnius. Šiuolaikinė pramoninė medicina gydo ligas vaistais arba operacijomis. Kai kalbama apie skubią pagalbą, tai iš tikrųjų veikia, ir mes turime geriausią pasaulyje mediciną, tikrai geriausius pasaulyje medikus, kai kalbama apie traumų ir skubios pagalbos teikimą, kai kas nors atvyksta į skubios pagalbos skyrių su nutraukta koja, įprastinė medicina neįtikėtinai veiksmingai gydo šią problemą, bet kai kalbama apie lėtines ligas, šis metodas paprasčiausiai neveikia. Įprastiniai gydytojai mano, kad jūs arba sergate, arba ne, arba turite diabetą, arba ne. Mes nesukūrėme jokių protokolų, pagal kuriuos būtų galima nustatyti ir įsikišti į ligos procesą, kai jis prasideda pradinėse ir lengviausiai gydomose stadijose. Dauguma šiandieninės medicinos yra pagrįsta aiškia diagnoze „įjungta arba išjungta“, „taip“ arba „ne“, kuria net nebandoma nagrinėti pagrindinių ligos priežasčių, lėtai išsivysčiusių laikui bėgant.
Protingiausias būdas spręsti Epideminių lėtinių ligų problemą - užkirsti kelią pradiniams medžiagų apykaitos sutrikimams arba juos įvertinti ir ištaisyti prieš diagnozuojant bet kokią ligą.
Tradicinė medicina yra labai klaidinga, nes nepastebi vieno iš šių svarbiausių biologijos ir ligų dėsnių - tęstinumo koncepcijos. Yra tęstinumas nuo optimalios sveikatos iki nusistovėjusio disbalanso, rimtų disfunkcijų ir galiausiai diagnozuojamos ligos.👇🏻