Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
AR[T]herapy avatar

AR[T]herapy

Блог про українську культуру, виробництво, митців і мистецтво. Наша місія — збереження + розвиток + відновлення. Наша мета — популяризація української культури, підтримка українських митців і виробників. По всім питанням до @al_l_lec.
Рейтинг TGlist
0
0
ТипПубличный
Верификация
Не верифицированный
Доверенность
Не провернный
Расположение
ЯзыкДругой
Дата создания каналаMay 17, 2018
Добавлено на TGlist
May 17, 2024
Прикрепленная группа

Последние публикации в группе "AR[T]herapy"

🕯 Співчуваємо постраждалим, загиблим і їхнім рідним у Сумах.

➡️Пошук донорів крові
➡️Благодійний Фонд Суми
Збір Сумський напрямок / деталі
➡️Я пам'ятаю про дім / деталі
➡️Повернись живим [ ви можете оформити підписку, якщо вам комфортно, в такому разі донати списуватимуться автоматично ]

UPD: Збір на Сумський напрямок закрито за кілька годин! Дякуємо всім! Звіти можна переглянути на сторінці в інстаграмі: @iryna.brokh.❤️‍🩹
[ 🏔 ] Поки писала цей допис, спотіфай підкинув мені пісню Майлі Сайрус. Знак?)

There's always gonna be another mountain,
I'm always gonna wanna make it move.
Always gonna be an uphill battle,
Sometimes I'm gonna have to lose.
Ain't about how fast I get there.
Ain't about what waitin’ on the other side.
It's the climb.
Весняні оновлення оформлення в усіх соцмережах 💗 Цієї весни Артерапі змінює багато маленьких-великих деталей: оформлення дописів, стиль комунікації ... стане більше особистого, менше формального, частіші й хаотичніші публікації! Ми починали, як медіа, та усвідомили себе як блоґ. Ми розглядали себе, як поп, але нам більше до вподоби нішеве. Ми – це я, Стар, і всі, хто мені допомагає, включно зі моєю подругою, яка малює для Артерапі ці чудові сезонні скіни. Зараз я оновлюю соцмережі АТ, подаю заявки до участі в благодійні літературні збірки та пишу для вас новий матеріал у рубрику «Блакитний період». І цікаві дописи. І світлини, бо світлин тепер буде багато. Дякую всім, хто досі тут 🫶🍀 Робота триває 🌸👍

П.С. Подобається, що на фото схопила так багато кіл і майже-кіл!
🫶🏻 ТЕМАТИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВАС

👉🏻 Фемінізм і комікси. Як це можливо?
👉🏻 Великі художниці в українському мистецтві
👉🏻 POV: ви фотографка на LGBTQ+ марші в Одесі
👉🏻 Дебютний фільм жінок про жінок
👉🏻 Соціальні ярлики: що це та як позбутися
👉🏻 Професія русалки: що, як, де, чому
👉🏻 Ваші Тіньова та Світла дитина

🫶🏻 ГЕРОЇНІ НАШИХ РУБРИК-БЕСІД

👩🏻‍🎨 Марія Киященко - художниця
👩🏼‍🎤 Sticker-Picker Shop - бренд
👩🏼‍💻 Анастастія Моргосліп - письменниця
🧝🏼‍♀️ STASBB Shop - бренд
👩🏽‍💻 Анастасія Циба - влоґерка
👩🏽‍💼 Олена Меснянкіна - татуєрка
🦹🏻‍♀️ Alice Change - співачка
👩🏼‍🎤 Silver Nick - татуєрка
👰🏻‍♀️ Your Treasure Shop - бренд
👩🏼‍🎨 ЧЕРТА - художниця
👩🏻‍🎨 SunflowerMom (Chima) - художниця
👩🏽‍🏫 BIMBA - видавництво
👩🏻‍🎨 Софія Лит - художниця
👩🏼‍💻 Stacykraine - влоґерка
🧝🏼 Марія Старікова - авторка
🦸🏽‍♀ Наталія Крайнюк - аніматорка

За теґом #жінки_в_мистецтві — більше авторських дописів про мисткинь, які розвивали жанри, художні та виробничі сфери, цілі історичні епохи! Хто рухає цей світ?... Ви знаєте відповідь. Ви.

🙏🏻 Ми також закликаємо вас донатити та поширювати збори для наших захисників і ЗАХИСНИЦЬ, а також підтримувати правозахисні ініціативи та спільноти, що допомагають жінкам та піклуються про жінок у будь-який спосіб. Навіть, якщо ви не є жінкою — робіть це заради небайдужих вам жінок. Робіть це, бо це є правильно. Дякуємо! 💋

🔗 Instagram | Bluesky | Wordpress
#література #книги

📙 Жінки душі моєї. про нетерплячу любов, довге життя і добрих чаклунок - Ісабель Альєнде


Фемінізму без гармидеру немає.

Якщо слово “фемінізм” з якоїсь причини тобі не подобається, знайди інше; назва – це пусте, важливо виконувати роботу заради самої себе і заради своїх сестер у решті світу, які цього потребують.

Насильство – основна причина смерті жінок між 14 і 44 роками; через нього вмирає більше, ніж від разом узятих раку, малярії та нещасних випадків. Жінки і дівчата становлять 70% жертв торгівлі людьми.

Наслідком знецінення жінки стало те, що чоловіки присвоїли собі владу над жіночим тілом.

Покірність, прославлена як жіноча чеснота, є найгіршим ворогом; вона ніколи не допомагала і тільки грає на руку чоловікам.

Патріархат існував не завжди, він не є внутрішньо притаманним людському роду, він нав’язаний культурою. Ми відлічуємо наше існування на планеті від винайдення письма приблизно 5 тисяч років тому в Месопотамії, а це ніщо проти 200 тисяч років існування Homo sapiens. Історію пишуть чоловіки, які на власний розсуд прославляють чи замовчують факти; жіночу половину людства в офіційній історії проігноровано.

Ми автоматично намагаємось не потрапляти в ризиковані ситуації. Це нас дуже обмежує. Те, що більшість чоловіків робить не замислюючись, наприклад, йти вулицею вночі, зайти в бар чи попросити підвезти машиною, у нас в мозку вмикає сигнал тривоги.
Один із найефективніших способів чинити позитивний вплив на світ – інвестувати в жінок.

Жінки не бажають, аби до них ставилися як до жертв, у них є гідність і відвага, вони підводяться, йдуть уперед і роблять це. Відчувши дещицю емпатії і солідарності, вони відроджуються та цвітуть.
З невеликою допомогою можна зробити багато. Якщо жінка має можливість приймати рішення і власні доходи, то становище родини поліпшується; якщо процвітають родини, громада та країна прогресують.

Ми багато здобули, однак мусимо ще багато чого зробити. Наші права, коли вони у нас є, порушують під будь-яким приводом: війна, фундаменталізм, диктатура, економічна криза чи якась катастрофа.

Пам’ятайте про те, що ніхто нічого нам не подарує, ми мусимо добитись цього самі.

Я не готова передавати свій факел і сподіваюсь, ніколи не буду готова. Я хочу запалити факели наших доньок і внучок від свого. Їм доведеться жити замість нас, як ми живемо замість наших матерів, і продовжувати справу, яку ми не встигли завершити.


AR[T]herapy
8 березня | #арткалендар

🔻 Всесвітній день прав жінок.

Це маніфест жіночої гідності, боротьби за людські права і відсутності дискримінації в усіх сферах поки що патріархального устрою, який первісно означав перевагу чоловіка над жінкою, іншими видами та природою.

Усі ми різні: хтось вирощує квіти на підвіконні, а хтось не любить квітів. Одні надягають сукню та підбори, інші стрибають у джинси та кеди. Комусь смакує чай без цукру, комусь – із трьома ложками, хтось взагалі не п'є чай. Ви різні, і кожна заслуговує бути почутою. Підтримуйте одна одну, самих себе та свої цінності. Жінкам потрібно бути взаємопов'язаними.

«Варто лише змістити фокус, зробити себе головною героїнею, точкою відліку й системою координат – із новим центром, від якого розходяться осі».


Від вас. Ви – центр. Ви важливі не лише сьогодні, а щодня. Ми багато здобули, однак мусимо ще багато чого зробити.

🌸💪 З повагою, команда AR[T]herapy.

📸: Єлизавета Серватинська
🎄 ГРУДНЕВІ #АРТВИКЛИКИ ❗️

Ми зібрали для вас кілька челенджів, у яких можна брати участь протягом грудня. Оновлення – можливі! Якщо ви знаєте заходи, про які ми не згадали – сміливо додавайте їх у коментарі ~

▪️#Drawcember — художники з усього світу створюють по малюнку щодня. Підказки переважно пов'язані з Різдвом.

▪️ #Talecember присвячений побудові світу. Допускаються будь-які засоби та жанри. Ви можете малювати, писати, створювати мапи та ігри, натхненні щоденними підказками.

▪️#Decembird запрошує весело провести час, досліджуючи птахів, малюючи їх та шліфуючи свої художні навички. 

▪️#DnDecember присвячений популярній рольовій грі DnD (Підземелля і Дракони) в жанрі фентезі. Художники зображують своїх оригінальних персонажів, мапи, локації, військові та магічні атрибути.

▪️#Digicember відсилає до відомого олдскульного аніме "Діґімони". Учасники створюють своїх діґімонів, їхні трансформації, переосмислюють улюблених персонажів і проводять останній місяць року, ностальгуючи.

▪️#Treecember – челендж для художників, в якому всі малюють дерева, а заодно поглиблюють свої знання про них, випробовують нові стилі, інструменти, відпрацьовують свою майстерність, поєднуть з іншими челенджами (на тло, на пейзаж).

👀 МИНУЛОРІЧНІ ГРУДНЕВІ ВИКЛИКИ
👀
А ТУТ Є ПОЗАМИНУЛОРІЧНІ

AR[T]herapy
💭 Доповнення нашої дизайнерки:

Від себе (не зовсім від себе, я це прочитала) би додала до пункту про мету: за метою зазвичай стоїть ціль; якщо у вас є ціль — не забувайте, що ціллю має бути не досягнення чогось, а становлення кимось 🏔️🌨️


Дякуємо за ваші відгуки! Нам подобається дізнаватися ваші думки, враження, та ще й отримувати нові знання, якими можна поділитися 🫶

AR[T]herapy
post.reposted:
AR[T]herapy avatar
AR[T]herapy
Ми відчуваємо втому, виснаження, відсутність натхнення, особистої мотивації, і часто в зимові місяці негатив усередині нас посилюється, а порожнеча розростається.

Планувати щось важко, коли навколо війна, та ще гірше не жити, поки життя триває. Коли плани сформовані, а мрії намріяні, настає час їх реалізовувати.

Як митцям не вигоріти в перші місяці нового року?


Команда Projector Mentorship Platform сформувала прості підказки про те, як не розгубити свої стимули, розпалюватися та досягати бажаного.

— Обіцяємо, тут не буде «успішного успіху» та бездієвих порад.


👉🏻 Читати
📸: Марія Старікова

🔗 Читайте нас: Instagram | Telegram | Bluesky | Wordpress | X
Січень настав! А значить, минув уже майже рік відтоді, як ми почали публікувати спецсерію матеріалів #блакитнийперіод — по однойменному аніме! 🩵❄️

1️⃣ Для чого вчитися мистецтву?
2️⃣ Навіщо малювати натюрморти?
3️⃣ Чим імітація відрізняється від створення?
4️⃣ Що спільного в усіх шедеврів?
5️⃣ Як працюють кольори?
6️⃣ У чому сила автопортрета?

Ми дуже любимо цю спецсерію. Дуже нею пишаємося. Вона створена в форматі конспекту та втілює нашу головну ідею: терапевтичність. Ми висловили в ній свої знання, свої думки, а також відібрали все головне та корисне, що прозвучало в аніме.

Ця серія підійде і новачкам (багато бази), і фахівцям (нагадування, переосмислення), і не тільки художникам! У ній розповідаємо про творчі іспити, творчу галузь, лишаємо художні підказки та маленькі вправи для ваших великих відкриттів ✨
#розмова

Заключна частина інтерв'ю, присвячена трилогії авторки під псевдонімом А. Achell. Тут ми обговорили важливі аспекти в книгах. Те, що надало унікальності Клинку королеви.

👉🏼Інтерв’ю А. Achell. Клинок королеви — все, що має бути в книзі. Частина 3👈🏼
ЯК СТВОРИТИ САСПЕНС [стисло]

🍽 Апетит: розказуйте, чим будете годувати, повільно й довго описуйте смак, і вигляд, і аромат, дражніть загадками, натякайте, аж раптом винесіть страву.

😰 Прикмети: вкидуйте події, істинний сенс який розкривається наприкінці. Людям до вподоби прийом циклічності: на початку твору дайте натяк на фінал (чоловік із жовтою карткою у «11/22/63»), або час від часу ставте риски, які наприкінці проведете в кола.

🐱 Флешбеки: простий + ефективний спосіб нагнітати атмосферу та створити динаміку. Спогади мають щось/когось розкривати та бути корисними. Можете погратися часами: заховати свій основний сюжет у минулому. Можете поводити за носа: пустити героя та чита/гляда/гравців по хибному шляху через спогади.

📢 Небезпека: не жалійте персонажів. Перед розв'язкою герой мусить пережити реальну  (переконливу) загрозу – це подвоїть ефект хорошого фіналу. Можливо, герой мусить щось/когось втратити, принести жертву в обмін на очікуване бажане.

🍎 На крок попереду: не варто недооцінювати свою авдиторію. Не підказуйте. Не розслабляйтеся. Ви відповідальні за кожне слово, образ, дію: якщо ви змогли щось логічно передставити – будь-хто розумний може це зробити.

КІЛЬКА ТЕЗ НАОСТАНОК

Будь-яка хороша історія тримається на зацікавленості. Те, що ми звемо «натхненням», греки називали «духом». Автори – це інструменти; деякі історії самі себе пишуть нашими руками. Не вішайте ярлики на твори — хай вони будуть мультижанрові. Краще не досказати, ніж переговорити. Творіть! Нагнітайте! Бу!
Саспенс — це уміння авторів і розробників створти відчуття «я тобі зараз щось скажу», щоби людина а) заінтригувалась; налаштувалась; в) зловила фіксацію на творі, думала про нього: «що буде далі? як і коли?».

🔶 Що він дає людям? 🔶 Що дає авторам? 🔶 5 типів психологічної напруги? 🔶 Як створити саспенс?

👉🏻 Розповідаємо у нашому конспекті
#розмова

В минулому інтерв'ю ми познайомились з A. Achell, яка являється авторкою фентезійної трилогіїКлинок королеви.
Ця частина присвячена її шляху від "написання у стіл" до "мою книгу видали".

👉🏼Інтерв’ю А. Achell. Шлях письменниці. Частина 2👈🏼
post.reposted:
CHORNOBROVA KAROOKA avatar
CHORNOBROVA KAROOKA
Вранці 23 травня російські ракети влучили у друкарню «Фактор-Друк» у Харкові.

Компанія «Фактор» відкрила збір: усі кошти буде спрямовано на підтримку постраждалих та на відновлення поліграфічного життя.

Реквізити для допомоги
Одержувач платежу: Найменування одержувача: ТОВ ФАКТОР-ДРУК
Код отримувача: 20030635
Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк»
Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA693515330000026004052102874
Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога згідно листа № 36 від 24.05.2024 без ПДВ

#збори

Рекорды

31.10.202423:59
99Подписчиков
23.05.202423:59
0Индекс цитирования
08.04.202516:42
3.7KОхват одного поста
13.04.202511:49
3.7KОхват рекламного поста
10.03.202510:36
54.55%ER
16.03.202504:12
3943.16%ERR

Популярные публикации AR[T]herapy

13.04.202511:22
🕯 Співчуваємо постраждалим, загиблим і їхнім рідним у Сумах.

➡️Пошук донорів крові
➡️Благодійний Фонд Суми
Збір Сумський напрямок / деталі
➡️Я пам'ятаю про дім / деталі
➡️Повернись живим [ ви можете оформити підписку, якщо вам комфортно, в такому разі донати списуватимуться автоматично ]

UPD: Збір на Сумський напрямок закрито за кілька годин! Дякуємо всім! Звіти можна переглянути на сторінці в інстаграмі: @iryna.brokh.❤️‍🩹
Войдите, чтобы разблокировать больше функциональности.