Реальна Війна
Реальна Війна
NOTMEME Agent News
NOTMEME Agent News
І.ШО? | Новини
І.ШО? | Новини
Реальна Війна
Реальна Війна
NOTMEME Agent News
NOTMEME Agent News
І.ШО? | Новини
І.ШО? | Новини
Ейдос avatar

Ейдос

Дизайн
Канал Вадима Гріна @vgrynchenko, Head of Product Design / atolls.com, про дизайн цифрових продуктів, історію дизайну, поради та навчання.
Рейтинг TGlist
0
0
ТипПубличный
Верификация
Не верифицированный
Доверенность
Не провернный
РасположениеУкраїна
ЯзыкДругой
Дата создания каналаMar 26, 2020
Добавлено на TGlist
Jun 14, 2023
Прикрепленная группа

Рекорды

26.03.202523:59
2.2KПодписчиков
01.12.202123:59
200Индекс цитирования
23.01.202516:30
458Охват одного поста
15.02.202523:59
434Охват рекламного поста
21.11.202323:59
17.47%ER
01.08.202323:59
23.74%ERR

Популярные публикации Ейдос

28.03.202514:00
​​#хвилинкадизайнера

Дизайн і технології йдуть пліч-о-пліч. Нові технологічні можливості завжди відкривали нам нові дизайнерські «ходи», інколи змінюючи наше уявлення про «зручне» та задаючі певні тренди.

Цього року я знову почав активно читати статті в стилі: «Тренди в цифровому дизайні у 2025». Кілька років я їх повністю ігнорував, бо там завжди було про 3D, великі шрифти та glassmorphism…І недарма, бо той 3D й досі фігурує в топах UI трендів! Але я все-таки проаналізував із десяток свіжих статей, що з’явилися за ці 3 місяці, пропустив їх через власні фільтри й ось, що вийшло:

🔹 Мікровзаємодії, які думають наперед
Адаптивність масштабувалася з рівня сторінок до маленьких інпутів, форм і кнопок.
Гарний приклад, що я вже встиг побачити на практиці: інпут, який підказував мені, що саме треба в нього вводити, «помітивши», що я не надав інформацію упродовж певного часу.

Гарний тренд — інтерфейси, що читають наміри, а не просто реагують на кліки!

🔹 AI, що адаптує дизайн
Це вже також реальність і ми можемо навіть спостерігати певну гонитву серед відомих продуктів — хто крутіше використає AI в UI та в покращенні загального користувацького досвіду.

AI аналізує ваші уподобання, щоб змінювати кольори, структуру контенту та порядок елементів. Netflix на цьому вже собаку з’їв.

🔹 Мінімалізм з екологічним сенсом
Темний режим економить заряд, мінімалістичний дизайн прискорює завантаження, а відмова від зайвих анімацій робить інтерфейс не лише легшим, а і зручнішим.

Цей тренд на екологічність цифрового дизайну вже дійсно встиг міцно закріпитися в галузі.

🔹 Необруталізм, який більше не лякає
Тренд на необруталізм з’явився пару років тому. І спочатку це був графічний стиль для сміливих: різкі лінії, брутальні контрасти, трохи хаосу. Стиль особливо став популярним для продуктів орієнтованих на молоде покоління. Якось, я навіть був за крок до влаштування в один із таких у Німеччині — Knowunity. І якщо ви вперше чуєте про необруталізм, то сайт цього продукту повною мірою надасть вам це розуміння.

Сьогодні можна побачити сайти та інтерфейси, що базуються на ідеї необруталізму, але в яких з’явилися м’які градієнти, округлені кути, більше комфорту для ока. Dropbox є найвідомішим брендом, який узяв цей стиль за основу для своєї графіки.
Войдите, чтобы разблокировать больше функциональности.