Місія Біблійного інституту — пояснювати і застосовувати Біблію до життя суспільства.
Саме тому в середу, 30 квітня, в церкві «Благодать», о 19:00 розпочинається публічне вивчення Біблії на тему: «Євангелія і столиця».
Викладач — ректор Київського Біблійного інституту, Ігор Скрипніченко.
Дві тисячі років тому апостол Павло написав лист, який став одним із текстів, що зруйнували Римську імперію і продовжують впливати на світогляд і життя людей.
Стародавній Рим був подібний до сучасних міст — центр влади, сили, впливу. З нього виходили імпульси життя, що ширилися по всій імперії: корупція, державна політика, військові та політичні інтриги, влада і розпуста, філософія і наука, релігія і насолоди на будь-який смак — усім цим була переповнена столиця.
Римська імперія була влаштована так, що той, хто змінював Рим — змінював усю імперію. Хоча в провінціях існували сили спротиву, вони не могли перемогти силу ідей, бажань і чеснот, які виходили з Риму.
Апостол Павло пише Євангеліє для церкви, яка перебувала в столиці. Саме в цьому листі він зазначає, що прийняв апостольство «щоб ім’я Його прославилося між усіма народами і щоб привести до послуху віри» (Рим. 1:5). Павло пропонує імперії й кожному її жителю два шляхи:
1. Змінитися силою і мудрістю Божої правди та бути спасенним;
2. Відмовитися коритися Божій правді — і загинути.
Імперії завжди обирають другий шлях.
Мудрість, викладена в Посланні до Римлян, має таку силу, що перед нею не встояла жодна імперія в історії. У цьому посланні є відповідь на запитання: чому помирають імперії? І — як народжуються вільні люди, які творять вільні нації?
Ці відповіді особливо важливі для нашої країни сьогодні.
Лекції по Посланню до Римлян підготовлені з метою продовжити чесну розмову Бога з українцями та побачити, до яких перемін може привести нашу країну цей давній, але живий лист.
Запрошуємо Вас разом дослідити мудрість, яка змінює націю.ʼ