🔸 Ліцей Inventor — школа, що навчає чемпіонів Всесвітньої олімпіади з робототехніки та є організатором Всеукраїнської олімпіади з WRO. Це освітня екосистема, де кожен має індивідуальну траєкторію розвитку, а нові технології — не просто інструмент, а середовище для зростання.
🔸 На екскурсії ти ознайомишся з: • Робототехнікою на LEGO Spike Prime та програмуванням на Python — від кодингу до динамічних місій; • Освітнім Minecraft Education — світи та квест-ігри, круті алгоритмічні виклики; • Інтегрованими курсами STEM-освіти від Preschool до 9 класу • Долучитися до нашої команди вчителів та волонтерів.
📝 Реєстрація 🕓 Коли: 06.05.25 о 16:00 📍 Де: вул. Дніпровська набережна, 18А (м. Осокорки)
Прояви себе в турнірі від студради ФІОТ до Дня Факультету. Ігри проводитимуться ввечері онлайн з 25 по 27 квітня, у форматі BO1, фінал — BO3.
Для вболівальників трансляція буде доступна на YouTube та Twitch. Переможців оголосять 2 травня на основній частині Дня Ф.
Заповнюй форму повною командою або самостійно — організатори допоможуть знайти союзників. Реєстрація триває до 22 квітнявключно. Про правила та усі деталі читай у формі.
Запрошуємо Вас взяти участь у XVIII Всеукраїнській науково-практичній конференції "Погляд у майбутнє приладобудування", що відбудеться у період з 13 по 14 травня 2025 р.
Важливі дати Останній термін подачі заявок та статей – 27 квітня 2025 р!
Напрямки: 1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування. 2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи. 3. Комп’ютерно-інтегровані технології в приладобудуванні. 4. Автоматизація, робототехніка та технології Industry 4.0. 5. Інформаційно-вимірювальні технології. 6. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика.
📢Тренінг "Готовність до стосунків: як не зробити крок у порожнечу?"
▫️ Наскільки токсичний твій внутрішній критик? Запрошуємо тебе на тренінг, у ході якого ми: • обговоримо як будувати здорові стосунки із собою та оточуючими; • сформуємо безпечний простір довіри та підтримки; • виконаємо декілька вправ на самопізнання.
🗣 Тренерка: Софія Моісеєва, студентка психології у КПІ, тренерка з протидії ГЗН, рівна консультантка для молоді в Teenerdgizer, членкиня ГО "Українські студенти за свободу", громадська активістка та волонтерка в проєктах із соціальної та психологічної підтримки, а також розвитку молодіжного лідерства
📄Реєстрація обов'язкова. 🕑 Коли: 24 квітня (чт) з 16:30 до 18:30. 📍Де:Бібліотека КПІ (CLUST SPACE). Вхід вільний. Для відвідування Бібліотеки при собі потрібно мати студентський квиток, перепустку або паспорт.
🔔 Навчальна програма з громадянської освіти для викладачів університету
Запрошуємо Вас взяти участь у навчальному курсі в рамках міжнародного проєкту "EDC-Education for Democratic Citizenship", який реалізується за підтримки Шведського Інституту.
🤝Партнери: Університет Ліннея (Швеція), Ягелонський університет (Польща), Університет Мурсії (Іспанія), Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Україна), Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, ГО Школа врядування, Асоціація політичних психологів України за підтримки Міністерства освіти і науки України.
📌 Участь БЕЗОПЛАТНА. 🗓Змішаний формат: 18–22 серпня 2025 року — очний навчальний тиждень у Кракові (Польща), 40 годин. 22 вересня - 24 жовтня 2025 року — онлайн навчання протягом 40 годин, 2 рази на тиждень, вечірній час
✔️ Вимоги до учасників:
- викладачі ЗВО, які не є експертами у сфері громадянської освіти і демократичних перетворень суспільства. - можливість виїзду за кордон на 1 тиждень - готовність створювати і реалізовувати міні-проект у сфері громадянської освіти - високомотивовані в розбудові демократичного суспільства в Україні - знання англійської мови на рівні вільного користування (рекомендовано)
Мова викладання - переважно українська, (іноземні лектори з перекладом).
🧐 Опитування щодо потреб та становища молоді Києва
Київська міська молодіжна рада запрошує пройти опитування щодо потреб та становища молоді столиці. Метою є врахування думки спільноти для подальшого розвитку молодіжної політики міста, створення умов для самореалізації та впровадження ефективних цільових програм.
📌 Результати опитування ляжуть в основу рекомендацій до Київської міської ради.
Ваш голос важливий! Активна участь молоді — запорука сталого розвитку та позитивних змін у Києві.
Запрошуємо Вас взяти участь у XVIII Всеукраїнській науково-практичній конференції "Погляд у майбутнє приладобудування", що відбудеться у період з 13 по 14 травня 2025 р.
Важливі дати Останній термін подачі заявок та статей – 27 квітня 2025 р!
Напрямки: 1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування. 2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи. 3. Комп’ютерно-інтегровані технології в приладобудуванні. 4. Автоматизація, робототехніка та технології Industry 4.0. 5. Інформаційно-вимірювальні технології. 6. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика.
📢ЦРК Рекомендує: Навчальні курси для інженерів-програмістів верстатів з ЧПК від ТОВ «РІВА-Сталь»
🔸 ТОВ «РІВА-Сталь» — це провідна компанія в галузі металообробки, яка активно працює на ринку та зарекомендувала себе як надійний партнер у виробництві металевих виробів. Сучасний парк обладнання дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності з високою точністю та швидкістю.
🔸 РІВА-Сталь запрошує студентів на навчання з програмування верстатів ЧПК! Ви освоїте принцип роботи верстатів з ЧПК, системи координат, G та M коди, навчитеся створювати керуючі програми та виготовите свою першу деталь. Під час навчання передбачена стипендія.
📝 Реєстрація 🕓 Коли: • реєстрація до 24.04.2025 • навчальні курси з 28.04.2025 • тривалість: 2 місяці, заняття – понеділок та п’ятниця з 16:00 до 19:00 📍 Де: м. Київ, вулиця Вінстона Черчилля 95
🔸 Мрієш працювати в міжнародній компанії, що формує майбутнє авіації? Тоді ця можливість саме для тебе! Boeing запрошує тебе на оплачуване стажування в тривалістю 3 місяці, яке надасть унікальну можливість здобути безцінний досвід у міжнародній компанії. Програма стажування складається з трьох основних етапів, протягом цього часу ти зможеш: • Ознайомитися з інструментами та технологіями, якими користуються інженери Boeing у щоденній роботі; • Попрацювати над проектними навчальними завданнями та застосувати отримані знання на практиці; • Взяти участь у реальних задачах, що мають цінність для команди та компанії. 🔸 Окрім технічних навичок, Boeing також допоможе тобі прокачати комунікативні навички, підвищити рівень англійської та освоїти підхід Lean, який лежить в основі багатьох процесів у Boeing. Ти будеш працювати разом із фахівцями над цікавими та важливими проектами, безпосередньо впливаючи на їх результати. Ти можеш долучитися до команди в одному з таких напрямів: авіоніка, виробництво та промислова інженерія, міцність, виробництво та проектування запасних частин і більше. 📝 Подача заявки 🕓 Коли: • дедлайн подачі заявки 31.05.2025 • тривалість – 3 місяці • стажування – липень 2025 📍 Де: віддалено
🔸 EU Youth Cinema: Green Deal запрошує всіх українських вчителів та школярів, а також викладачів та студентів взяти участь в інноваційній освітній програмі для майбутнього!
🔸 Цілорічна освітня програма базується на ретельно відібраній колекції із щонайменше 50+ європейських фільмів, що супроводжуються сучасними дидактичними матеріалами та тематичними дискусіями, воркшопами та лекціями. Вся програма є у вільному доступі для всіх зареєстрованих шкільних класів та організованих груп молоді у 12 країнах, включаючи Україну.
📝 Реєстрація та додаткова інформація щодо проєкту. 📍 Де: онлайн
💭 З організаційних питань звертайтеся до контактної особи від ГО “Інноваційна Генерація”: Романа Нестеренка, менеджера проєктів (контактні дані: +380997044802 та innogenua@gmail.com). З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot. Успіхів!
🔴Увага, нова загроза! російські війська почали застосовувати БпЛА, що розкидають вибухонебезпечні предмети
Вони можуть використовуватись ворогом для ураження будь-якого з регіонів країни. Ризик надзвичайно високий й через те, що час вибуху таких боєприпасів невідомий.
Уважно подивіться на фото — так можуть виглядати ці вибухонебезпечні предмети.
❕Обов’язково попередьте близьких. Якщо ви побачили підозрілий предмет, не підходьте, не чіпайте, телефонуйте 101, 102 чи 112.
◽️ Шукаємо донорів з 2- (А Rh-, другою негативною) групою крові для випускниці КПІ Савченко Альони, яка у зв'язку із онкозахворюванням потребує систематичного переливання крові.
❗️ ВАЖЛИВО: • Перед донацією повідомте, що здаєте кров адресно для Савченко Альони Євгенівни, 13.12.1994, для клініки Consilium Medical. • Обов’язково візьміть довідку про здачу крові. • Фото довідки відправляйте у бот Соцслужби КПІ @ask_sss_bot, щоб ми могли передати цю інформацію рідним Альони.
Проєкт Ajax Next запрошує всіх охочих на серію практичних майстер-класів із мікроконтролерами STM32! Це чудова можливість отримати реальний досвід роботи з сучасними технологіями, навчитися налаштовувати основні модулі та отримати знання від досвідченого інструктора. Якщо ви хочете прокачати свої інженерні навички та працювати з актуальними технологіями – приєднуйтесь!
Тематика занять та розклад: 📅 12.04.2025 (субота), 10:00 – Швидкий старт з STM32 📅 19.04.2025 (субота), 10:00 – Робота з UART/STM32 📅 26.04.2025 (субота), 10:00 – Робота з перериваннями EXTI/STM32 📅 03.05.2025 (субота), 10:00 – Робота з таймерами STM32 📅 10.05.2025 (субота), 10:00 – Робота з ADC/STM32 📅 17.05.2025 (субота), 10:00 – Робота з DMA/STM32 На заходи потрібна реєстрація Місце проведення: KAI-AJAX LAB, корп 3, ауд. 108-109, ДУ "Київський авіаційний університет" Час: Початок кожного заняття о 10:00
Кількість місць обмежена.
08.04.202510:07
Шановні студенти та працівники! Картинна галерея приймає творчі роботи на конкурс "Таланти - КПІ" 2025. Номінації: живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво, вишивка, фотографія та комп. графіка. Роботи для участі треба надіслати в електронному вигляді на e-mail:
👉 gallery_kpi@ukr.net 👈
Оптимальний формат - JPEG, до 5 МБ. Не через файлообмінники. Якщо ваші роботи мають назви - вкажіть їх безпосередньо в імені файлу, Ваше ПРІЗВИЩЕ у темі листа з позначкою "Таланти КПІ". ☝️В листі обов'язково вкажіть техніку роботи (номінацію), Ваше ПІБ, КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ та інформацію про себе (курс, ф-т і групу або посаду та підрозділ). Прийом робіт триває до 11 квітня.
При підготовці, щоб краще представити свої роботи і наш факультет, можна звернутись до худ. керівника гуртка «Фотомистецтво» Сергія Нечая за консультаціями і допомогою з відбором, корекцією, порадами. Тел. 0503516319
Прояви себе в турнірі від студради ФІОТ до Дня Факультету. Ігри проводитимуться ввечері онлайн з 25 по 27 квітня, у форматі BO1, фінал — BO3.
Для вболівальників трансляція буде доступна на YouTube та Twitch. Переможців оголосять 2 травня на основній частині Дня Ф.
Заповнюй форму повною командою або самостійно — організатори допоможуть знайти союзників. Реєстрація триває до 22 квітнявключно. Про правила та усі деталі читай у формі.
08.04.202514:58
Проєкт Ajax Next запрошує всіх охочих на серію практичних майстер-класів із мікроконтролерами STM32! Це чудова можливість отримати реальний досвід роботи з сучасними технологіями, навчитися налаштовувати основні модулі та отримати знання від досвідченого інструктора. Якщо ви хочете прокачати свої інженерні навички та працювати з актуальними технологіями – приєднуйтесь!
Тематика занять та розклад: 📅 12.04.2025 (субота), 10:00 – Швидкий старт з STM32 📅 19.04.2025 (субота), 10:00 – Робота з UART/STM32 📅 26.04.2025 (субота), 10:00 – Робота з перериваннями EXTI/STM32 📅 03.05.2025 (субота), 10:00 – Робота з таймерами STM32 📅 10.05.2025 (субота), 10:00 – Робота з ADC/STM32 📅 17.05.2025 (субота), 10:00 – Робота з DMA/STM32 На заходи потрібна реєстрація Місце проведення: KAI-AJAX LAB, корп 3, ауд. 108-109, ДУ "Київський авіаційний університет" Час: Початок кожного заняття о 10:00
Запрошуємо Вас взяти участь у XVIII Всеукраїнській науково-практичній конференції "Погляд у майбутнє приладобудування", що відбудеться у період з 13 по 14 травня 2025 р.
Важливі дати Останній термін подачі заявок та статей – 27 квітня 2025 р!
Напрямки: 1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування. 2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи. 3. Комп’ютерно-інтегровані технології в приладобудуванні. 4. Автоматизація, робототехніка та технології Industry 4.0. 5. Інформаційно-вимірювальні технології. 6. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика.
📣До уваги студентів 1, 2 та 3 курсів, магістрів (ОНП) та аспірантів 1 року навчання! Стартувала 2-га хвиля вибору дисциплін із загальноуніверситетського каталогу та циклу дисциплін професійної підготовки для вивчення в наступному навчальному році. ДЕ: my.kpi ⏰07.04.2025-12.04.2025
Перевірте, чи сформувались навчальні групи за обраними Вами дисциплінами Якщо, група не сформувалась (обраний компонент підсвічується червоним) переоберіть із запропонованого переліку Якщо Ви не обрали дисципліни в першу хвилю, у Вас є можливість зробити це зараз.
🔴Увага, нова загроза! російські війська почали застосовувати БпЛА, що розкидають вибухонебезпечні предмети
Вони можуть використовуватись ворогом для ураження будь-якого з регіонів країни. Ризик надзвичайно високий й через те, що час вибуху таких боєприпасів невідомий.
Уважно подивіться на фото — так можуть виглядати ці вибухонебезпечні предмети.
❕Обов’язково попередьте близьких. Якщо ви побачили підозрілий предмет, не підходьте, не чіпайте, телефонуйте 101, 102 чи 112.
📢ЦРК Рекомендує: Навчальні курси для інженерів-програмістів верстатів з ЧПК від ТОВ «РІВА-Сталь»
🔸 ТОВ «РІВА-Сталь» — це провідна компанія в галузі металообробки, яка активно працює на ринку та зарекомендувала себе як надійний партнер у виробництві металевих виробів. Сучасний парк обладнання дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності з високою точністю та швидкістю.
🔸 РІВА-Сталь запрошує студентів на навчання з програмування верстатів ЧПК! Ви освоїте принцип роботи верстатів з ЧПК, системи координат, G та M коди, навчитеся створювати керуючі програми та виготовите свою першу деталь. Під час навчання передбачена стипендія.
📝 Реєстрація 🕓 Коли: • реєстрація до 24.04.2025 • навчальні курси з 28.04.2025 • тривалість: 2 місяці, заняття – понеділок та п’ятниця з 16:00 до 19:00 📍 Де: м. Київ, вулиця Вінстона Черчилля 95
Шановні студенти та працівники! Картинна галерея приймає творчі роботи на конкурс "Таланти - КПІ" 2025. Номінації: живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво, вишивка, фотографія та комп. графіка. Роботи для участі треба надіслати в електронному вигляді на e-mail:
👉 gallery_kpi@ukr.net 👈
Оптимальний формат - JPEG, до 5 МБ. Не через файлообмінники. Якщо ваші роботи мають назви - вкажіть їх безпосередньо в імені файлу, Ваше ПРІЗВИЩЕ у темі листа з позначкою "Таланти КПІ". ☝️В листі обов'язково вкажіть техніку роботи (номінацію), Ваше ПІБ, КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ та інформацію про себе (курс, ф-т і групу або посаду та підрозділ). Прийом робіт триває до 11 квітня.
При підготовці, щоб краще представити свої роботи і наш факультет, можна звернутись до худ. керівника гуртка «Фотомистецтво» Сергія Нечая за консультаціями і допомогою з відбором, корекцією, порадами. Тел. 0503516319
Запрошуємо Вас взяти участь у XVIII Всеукраїнській науково-практичній конференції "Погляд у майбутнє приладобудування", що відбудеться у період з 13 по 14 травня 2025 р.
Важливі дати Останній термін подачі заявок та статей – 27 квітня 2025 р!
Напрямки: 1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування. 2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи. 3. Комп’ютерно-інтегровані технології в приладобудуванні. 4. Автоматизація, робототехніка та технології Industry 4.0. 5. Інформаційно-вимірювальні технології. 6. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика.
🗓 Ліквідація академічної заборгованості літнього семестрового контролю 2024/2025 н.р. (3 прискоренники та 4 курси)
🔸 Терміни ліквідації академічної заборгованості для здобувачів 4 курсу (вступ на основі ПЗСО) та 3 курсу (вступ на основі ОКР Молодший спеціаліст) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти:
• по денній формі навчання для підрозділів, у яких сесія триває в період з 07.04.2025 до 13.04.2025 – з 19.05.2025 до 24.05.2025 включно; • за денною формою навчання для спеціальностей, у яких сесія проходить в терміни, відмінні від зазначених від попереднього пункту – впродовж тижня після закінчення практики; • за формою навчання без відриву від виробництва (заочна форма) – впродовж тижня після закінчення практики на конкретному навчальному курсі кожного підрозділу, відповідно до графіку навчального процесу на 2024/2025 навчальний рік. • Графіки ліквідації академічної заборгованості (з урахуванням часу проведення заходів з практики) повинні бути опубліковані на сайтах факультетів/НН інститутів не пізніше дати закінчення сесії, згідно з графіком навчального процесу. Якщо їх не буде – пишіть в бот @DNVR_team_bot.
🔸 Щодо ІГН:
• Для здобувачів, яким надано за їх заявою індивідуальний графік навчання (ІГН) – терміни ліквідації академічної заборгованості мають бути передбачені в межах дії ІГН. • Граничний термін дії ІГН – до завершення сесії на конкретному навчальному курсі факультету/навчально-наукового інституту відповідно до графіку навчального процесу на 2024/2025 навчальний рік.
🔸 Щодо надання студентам допуску до заходів з ліквідації академічних заборгованостей:
• Допуск студентів до заходів семестрового контролю здійснюється на підставі РСО чи силабусів з дисциплін (освітніх компонентів) за результатами виконання ними встановлених в цих документах вимог допуску. • Рішення про допуск приймає науково-педагогічний працівник (НПП), який відповідає за проведення семестрового контролю з дисципліни. • У випадку, якщо студент був допущений до заходів семестрового контролю, але не з’явився на них (у відомості стоїть відмітка «не з’явився»), у нього виникає академічна заборгованість, яку він має ліквідувати по завершенню сесії в терміни, встановлені розпорядженням по Університету. У цьому випадку студент допускаєтьсядо заходів з ліквідації академічної заборгованості без отримання дозволу випускової кафедри. • У випадку, якщо студент був допущений до заходів семестрового контролю, але за результатами їх проходження отримав оцінку «незадовільно» або відмітку «усунено», у нього виникає академічна заборгованість, яку він має ліквідувати по завершенню сесії в терміни, встановлені розпорядженням по Університету. У цьому випадку студент допускається до заходів з ліквідації академічної заборгованості без отримання дозволу випускової кафедри. • У випадку, якщо студент не був допущений до заходів семестрового контролю (у відомості стоїть оцінка «не допущено»), у нього виникає академічна заборгованість і рішення щодо можливості її ліквідації приймається випусковою кафедрою, де навчається студент (п.8.5 Положення про поточний, календарний та семестровий контроль результатів навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського).
🔸 Мрієш працювати в міжнародній компанії, що формує майбутнє авіації? Тоді ця можливість саме для тебе! Boeing запрошує тебе на оплачуване стажування в тривалістю 3 місяці, яке надасть унікальну можливість здобути безцінний досвід у міжнародній компанії. Програма стажування складається з трьох основних етапів, протягом цього часу ти зможеш: • Ознайомитися з інструментами та технологіями, якими користуються інженери Boeing у щоденній роботі; • Попрацювати над проектними навчальними завданнями та застосувати отримані знання на практиці; • Взяти участь у реальних задачах, що мають цінність для команди та компанії. 🔸 Окрім технічних навичок, Boeing також допоможе тобі прокачати комунікативні навички, підвищити рівень англійської та освоїти підхід Lean, який лежить в основі багатьох процесів у Boeing. Ти будеш працювати разом із фахівцями над цікавими та важливими проектами, безпосередньо впливаючи на їх результати. Ти можеш долучитися до команди в одному з таких напрямів: авіоніка, виробництво та промислова інженерія, міцність, виробництво та проектування запасних частин і більше. 📝 Подача заявки 🕓 Коли: • дедлайн подачі заявки 31.05.2025 • тривалість – 3 місяці • стажування – липень 2025 📍 Де: віддалено
📢Тренінг "Готовність до стосунків: як не зробити крок у порожнечу?"
▫️ Наскільки токсичний твій внутрішній критик? Запрошуємо тебе на тренінг, у ході якого ми: • обговоримо як будувати здорові стосунки із собою та оточуючими; • сформуємо безпечний простір довіри та підтримки; • виконаємо декілька вправ на самопізнання.
🗣 Тренерка: Софія Моісеєва, студентка психології у КПІ, тренерка з протидії ГЗН, рівна консультантка для молоді в Teenerdgizer, членкиня ГО "Українські студенти за свободу", громадська активістка та волонтерка в проєктах із соціальної та психологічної підтримки, а також розвитку молодіжного лідерства
📄Реєстрація обов'язкова. 🕑 Коли: 24 квітня (чт) з 16:30 до 18:30. 📍Де:Бібліотека КПІ (CLUST SPACE). Вхід вільний. Для відвідування Бібліотеки при собі потрібно мати студентський квиток, перепустку або паспорт.
Көрүү тажрыйбаңызды жакшыртуу үчүн биз куки файлдарын колдонобуз. 'Баарын кабыл алуу' баскычын чыкылдатуу менен, сиз куки файлдарын колдонууга макулдугуңузду бересиз.