26.09.202314:30
21.09.202311:30
Розповідати про такі книги після такої ночі особливо правильно, як на мене.
У психологіні Тетяни Вишко вийшла книга під назвою "ДИХАЙ І ЖИВИ. Як опанувати себе в кризових ситуаціях".
✍Це посібник, написаний у формі діалогу психологині з клієнткою, тому замість нудьги від сухої теорії читач ніби відчуває присутність у своєму житті живого психолога, з яким можна «на ти», який питає «Як ти?», слухає та каже щось тепле у відповідь.
✍Зараз нам всім надзвичайно важливо утримати себе хоча у якомусь наближеному до нормального стані, і в кожного свій власний шлях до цього самоутримання. Так, комусь потрібні дії, комусь вже ліки, але також певна, що багато кому невистачає можливо просто чогось позитивного почитати.
✍У цій книзі дуже багато технік самодопомоги, які інколи ставали справді тією соломинкою, яка зцілює тіло і душу. Покращити психоемоційний стан, стабілізуватися в кризових ситуаціях, зарадити собі й підтримати рідних. Це — техніки дихання, самомасажу, арт-терапевтичні, керованої уяви, м'язового розпруження, багато інших.
🔶Авторка - магістерка психології, членкиня Української і Всесвітньої асоціацій Позитивної психотерапії, сертифікована викладачка тілесних практик.
Книга вийшла у видавництві Vivat, доступний паперовий та електронний варіанти.
👀І заразом нагадую, що придбати будь-які книги на сайті Vivat ви можете зі знижкою 10% за допомогою мого промокоду daphnia
#promo
25.08.202317:52
23.08.202306:25
22.08.202315:01
22.08.202304:56
23.09.202318:16
Я знаю, що ви чекаєте відгук на "Легенду про зміїне серце", але
А, ні, жодних "але", це вже він. А, ні, таки є одне "але". Але спочатку перевірте, чи замовили ви вже цю книгу, тим більше просто зараз у видавництва Жупанського якраз пробігають Ті Самі Дні, коли працюють знижки на честь осіннього рівнодення🍁
Отже, є три способи прочитати "Легенду про зміїне серце або друге слово про Якуба Шелю".
🐍Способ перший: відкриваєте і читаєте, як казку, де по сторінках бродять чорти (справжні), відьми (живі!), боги та Боги (також справжні), мавки, говорячі півні та коти (особливо коти!), де герої спускаються у пекло внутрішній світ Зміїного Короля (буквально) і все заради серця коханої жінки.
На виході отримуєте чудовий міфологічний трактат, в міру жорстокий, в міру повчальний, не для дітей однозначно, але не згірше за оригінальні (я підкреслюю - оригінальні) казки братів Грим.
І це чудовий спосіб.
🐍Варіант другий: відкриваєте і читаєте як багаторівневий метафорічний майже духовний текст, що вчить долати різних ворогів у вічних й безкінечних екзистенційних пошуках самого себе, свого місця у світі, та світа у тобі.
На виході отримаєте купу заповідей Змієвих господніх, головна з яких для кожного читача завжди буде своя😉
І це також пречудовий спосіб.
🐍І нарешті варіант третій: озброюєтесь підручниками з історії Польщі та України і в процесі читання вичленовуєте з міфологічного трактату про екзистенційні пошуки серця коханої реальні міста, постаті, події та явища, що їх туди щедро вплів Радек Рак.
На виході розумієте, що краще б читали, як метафорічну казку 😂 Або міфологічну подорож у пекло багатий внутрішній світ Змієвого Короля.
Як ви розумієте, однозначного визначення, що ж таке цей роман, насправді не існує. Він одночасно смішить, жахає, повчає, шокує, змушує ридати від підлот та самопожертви, кохання та тупої ненависті і вщєнт ламає будь-які твої книжкові кордони, що ти їх вибудував за довгі десятиліття читання геть різних книг.
І, як вже написали у нашому таємному чатику,
❗❗УВАГА! Це не навчальна тривога❗❗
Дафа буде виділяти щось в книзі МАРКЕРОМ
Бо так і є, я збираюся згодом перечитати її ще раз. З маркером і нотатником. Бо деякі книги слід не скільки читати, скільки перечитувати.
Чесно, ще не рахувала, остання я сьогодні виходжу із відгуком, чи нє, але це були спільночитання і решту відгуків ми можете (або ще нє) прочитати також на каналі:
Книжковий бункер
Книжкове буття
Меланчине життя і книжки
Літературний лаунж
Як сказав Гаролд Блум
гриб із юґґота
20.09.202309:01
З перших же сторінок своєї книги автор заявляє, що ані тварини, ані люди не мають емоцій.
😳
Але не хвилюйтеся, він там далі докладно пояснює, що саме він має на увазі, і чому почав свою "Історію емоцій" саме з такого шокуючого твердження.
Як ви розумієте, Лабораторія знову видає щось, що #мені_нада.
📚"Походження людини (розумної) емоційної" Річарда Ферт-Ґодбіхера — доктора філософії, одного із провідних світових експертів у галузі історії, лінгвістики, науки та філософії емоцій, присвячена такого хиткому й ненайдійному (з одного боку) і насправді світорушійному явищу, як емоціям.
Анотація обіцяє розказати:
📝як емоції формували хід історії людства,
📝як наш досвід і розуміння емоцій еволюціонували разом з нами,
📝як саме наш емоційний досвід змінювався з часом,
📝як наші почуття формували нас і світ, у якому ми живемо.
Зараз триває передзамовлення і книгу можна придбати за 359 грн (потім буде 399 грн), м'яка обкладинка, кількість сторінок не бачу, але в оригіналі було 336 сторінок — https://cutt.ly/ywcSPwcv
#promo
24.08.202305:13
23.08.202306:25
22.08.202304:56
22.08.202304:56
22.09.202317:54
10.09.202315:32
Фінальні думки та враження від Київбукфест
🔥Івент вдався. От прям з першого ж разу дійсно показав, як треба.
✅Ідея рознести основний ярмарок із безкоштовним входом та подієву платну частину виправдала себе максимально. Ті, кому було нецікаво щось там слухати, могли просто погуляти навколо стендів з книгами, не страждаючи за те, що заплатила за це блукання гроші.
✅Сама локація також чудова, адже неоднократно бачила там людей, що явно потрапили на книгоярмарок вперше. Вважаю, у цьому заслуга саме локації - люди традиційно прийшли погуляти за шмоточками чи придивитися собі новий чохол на телефон, а тут хоба! - книги. А шо? А дайтє. Плюс на вихід з бульбашки спрацювало те, що по ТЦ бродили люди із книгами у руках, ну а далі справа за людською психологією: людина бачить - людина повторює.
✅Ще один плюс локації: достатня кількість туалетів, місць "де пожрать" (окрім фудкортів суто ярмарку), піша доступність метро.
✅Величезна кількість залів із чудовим звуком — все прекрасно чутно, шум та гамір на голову не давить. Дуже насичена цікава програма (настільки, що кілька разів доводилося прям розриватися). Гармонійно розставлені там і сям міні-барчики з кавою-водою. Купа місць для селфі, автографів, розмов. Тішило все.
✅Колосальна кількість людей. Це окреме задоволення. Зараз аж трішки смішно згадувати, як за пару тижнів до події деякі видавці побоювалися, що ніхто не прийде 😂 Але це й одночасно заувага. На всіх заходах, що я була, місця всім бажаючим НЕ ВИСТАЧАЛО! При чому це стосується що малих камерних залів, що великої сцени. Люди стояли в проходах, сиділи на підлозі, і були такі, що бачили такий натовп і змушені були розчаровано уходити. Це прекрасно з одного боку, але це також пункт на подумати на наступний раз.
Ну і якщо ми вже перейшли до зауважень, то додам ще кілька:
🔴 замала кількість місць, де гості могли б просто перебуть між зустрічами, що цікавлять. Мені цікава розмова на 14:00 та 18:00, наприклад. Звісно, можна піти на щось менш цікаве посередині, але хотілося б мати можливість просто повалятися десь у куточку з книгою на пуфі. Не факт, що я б не користувалася, але мати таку опцію дуже важливо. Бо фактично якби не локація Readeat із його кількома комфортними кріслами, відпочити - респаун! - було ніде від слова взагалі.
🔴 замалий інтервал між самими подіями. Приміщення невеликих залів просто не встигало провітритися. Люди не встигали добігти з Жанрової сцени до Професійної, наприклад, бо події впритул одна до одної.
🔴 замало навігації. Стан "ми знову заблукали" був перманентний перші два дні. На третій, звісно, нарешті, розвиднілося, але якби вказівників та план-схем було більше, то було б краще.
🔥Але ще раз повторюю: івент вдався на всі 100%. Впевнена, що учасники також задоволені. Впевнена, що Київбукфест стане гарною осінньої традицією надалі. Хочу аби так було. Велика дяка організаторам!
На фото - мій затасканий за три дні браслет, де гордо написано "учасник Kyiv Book Fest"
👀Все, що я слабовольно притягла з ярмарку, покажу вже наступним дописом.
23.08.202317:45
23.08.202306:25
22.08.202304:56
22.08.202304:56
22.09.202308:51
26.08.202307:01
23.08.202306:25
22.08.202318:21
22.08.202304:56
22.08.202304:56
Көрсөтүлдү 1 - 24 ичинде 155
Көбүрөөк функцияларды ачуу үчүн кириңиз.