Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
🇺🇦 МОРЯКИ В РУМЫНИИ 🇷🇴 avatar
🇺🇦 МОРЯКИ В РУМЫНИИ 🇷🇴
🇺🇦 МОРЯКИ В РУМЫНИИ 🇷🇴 avatar
🇺🇦 МОРЯКИ В РУМЫНИИ 🇷🇴
Қайта жіберілді:
Ukrainian Seafarers Union (USU) official avatar
Ukrainian Seafarers Union (USU) official
‼️УВАГА МОРЯКАМ! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПОСВІДЧЕННЯ ОСОБИ МОРЯКА (ПОМ)

⚓️"Українське об'єднання моряків" (USU) офіційно інформує, що посвідчення особи моряка (ПОМ) наразі законним шляхом не продовжується та дистанційно не видається.

⚠️ БУДЬТЕ УВАЖНІ!

🔹Якщо Вам пропонують подовжити ПОМ, то це означає, що Вам просто самостійно вдома напишуть "продовжено до …". І даних про Ваше "продовження" в Адміністрації судноплавства не буде!
🔹Якщо Вам пропонують отримати український ПОМ дистанційно, то це означає, що Вам зроблять ПОМ на вкрадених (як приклад) бланках з Маріуполя чи Херсона. І знову ж таки даних про Ваш ПОМ в Адміністрації судноплавства не буде!

📢 USU неодноразово зверталось до Адміністрації судноплавства, Міністерства інфраструктури України, Кабінету Міністрів України щодо впровадження законної видачі ПОМ в ДП "Моррічсервіс" в Варшаві 🇵🇱 (наприклад, як видача закордонного паспорта у ДП "Документ" в Варшаві).

📑 Проєкт щодо впровадження видачі ПОМ у Варшаві є! Він був ініційований ще колишнім начальником АС Євгенієм Ігнатенком, а зараз підтримується новим очільником Адміністрації судноплавства України Миколою Кравчуком.

❗️ПРОБЛЕМА НА РІВНІ УРЯДУ! Ініціативи підтримати цей проєкт немає на рівні Кабінету Міністрів України.

🤔 Або ж хтось дуже проти впровадження вищезазначеного проєкту рішення та вчиняє супротив.

😟 Або ж влада не зовсім розуміє, що поки моряки отримують польський ПОМ, то незабаром зможуть отримувати і польські робочі документи.

✅ Наразі є офіційна процедура отримання лише польського ПОМ.

🤝За цією послугою можете звернутися до USU Service 👈
🆕🆕🆕🆕🆕🆕Приєднання Румунії та Болгарії до Шенгену буде знову переглянуто

📡Приєднання Румунії та Болгарії до Шенгенської зони в частині сухопутних кордонів буде повторно переглянуто 10 жовтня.

🔵Єврокомісар із внутрішніх справ Ілва Йоханссон заявила, що приєднання обох цих країн щодо сухопутних кордонів має бути завершено до кінця цього року.

⚠️10 жовтня Угорщина, яка головує в Раді Європейського Союзу, представить поточний стан повної імплементації acquis Шенгену в Румунії та Болгарії на Раді з питань юстиції та внутрішніх справ (JHA) у Люксембурзі.

⚠️З 31 березня цього року Болгарія та Румунія є частиною Шенгенської зони щодо повітряних і морських кордонів, однак контроль на сухопутних кордонах залишається.

📝 16 вересня Німеччина запровадила прикордонний контроль на всіх своїх сухопутних кордонах, вважаючи це ефективним заходом для боротьби з нелегальною міграцією.
Таке рішення викликало суперечки серед блоку через побоювання, що воно може мати ефект доміно для ЄС.
У зв'язку з цим Йоханссон наголосила, що відновлення контролю на внутрішніх кордонах має бути тимчасовим і крайнім заходом.

https://t.me/seafarers_ua_ro
🥸 ВАРТІСТЬ ЖИТТЯ
https://www.numbeo.com/cost-of-living/

Numbeo — це найбільша у світі база даних про вартість життя.

Numbeo також є краудсорсинговою глобальною базою даних про якість життя: показники житла, сприйнятий рівень злочинності, якість охорони здоров’я, якість транспорту та інші статистичні дані.
9 100 014 цін у 11 789 містах, введених 813 560 дописувачами.

🧛 Підсумок вартості життя в Румунії:

🔹Орієнтовні місячні витрати сім’ї з чотирьох осіб становлять 94 890,0₴ (10 212,4 лей) без орендної плати.
🔹Орієнтовні місячні витрати на одну особу становлять 27 399,2₴ (2 948,8 лей) без орендної плати.
Орендна плата в Румунії в середньому на 35,4% вища , ніж в Україні.


📊 Вартість життя в Румунії в середньому на 53,7% вища , ніж в Україні.

https://t.me/seafarers_ua_ro
🇷🇴 Румунія запровадить суворіші правила щодо громадянства

⚠️Серед ключових змін – повна цифровізація процедури через онлайн-додаток, що дозволяє заявникам відстежувати статус свого запиту, а також запровадження громадянської картки з біометричними даними для заміни роздрукованої довідки

🤌 У законі підкреслюється, що зацікавлені в отриманні громадянства Румунії можуть зробити це кількома способами, серед яких народження, усиновлення або подача заяви. Це виключає будь-яке автоматичне право.

☝️Крім того, процес отримання громадянства також складається з чітких умов, таких як легальне проживання в Румунії протягом принаймні восьми років або п’яти років, якщо заявник перебуває у шлюбі з громадянином Румунії, знання румунської мови, лояльність до румунської держави та бездоганна поведінка

✔️Спрощені правила застосовуватимуться до тих, хто бере активну участь у румунському суспільстві або показує значні досягнення

👮‍♂️Влада Румунії стверджує, що нові зміни відповідають Загальному регламенту захисту даних Європейського Союзу (GDPR), а також прискорюють процес вступу до Програми безвізового режиму США

https://t.me/seafarers_ua_ro
Қайта жіберілді:
Rhumbfleet avatar
Rhumbfleet
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Кто хочет, чтоб ему сделали профессиональное резюме для береговой работы, можете писать на rhumbfleet@gmail.com

📡 Без регистрации и смс, но за 100 евро.

Задать вопрос можно здесь @rhumbfleet
📡 ETIAS не стане обов'язковим для поїздок до ЄС до 2027 року

🇪🇺 Система ETIAS стане обов'язковою тільки у 2027 році.

🔵З жовтня 2025 року країни Євросоюзу почнуть впроваджувати систему в'їзду і виїзду EES, яка автоматизує прикордонний контроль.

🔵Із жовтня 2026 року в тестовому режимі запрацює система ETIAS, призначена для авторизації мандрівників із безвізових країн.

🔵Хоча ETIAS може з’явитися в жовтні 2026 року, ETIAS буде необов’язковим протягом перших шести місяців, що є перехідним періодом

⚠️ Беручи до уваги ці розрахунки, це означає, що ETIAS стане обов’язковим для більшості у квітні 2027 року та повністю обов’язковим для всіх безвізових мандрівників у жовтні 2027 року

https://t.me/seafarers_ua_ro
🇷🇴Реєстрація українських машин у Румунії

В рамках тимчасового захисту, що надається українським громадянам у Румунії, їхні автомобілі можуть перебувати в країні без обмеження часу до завершення цього захисту.

На сьогоднішній день на законодавчому рівні питання тимчасової або постійної реєстрації українських автомобілів у Румунії залишається невирішеним, що спричиняє певну невизначеність.

🔵 Згідно зі статтею 82 закону №195/2002 та пунктами 4 і 5 з ORDONANȚA DE URGENȚĂ № 69 від 28 липня 2007 року, автомобілі, зареєстровані в інших країнах, можуть перебувати на території Румунії не більше 90 днів за наявності дійсного страхування.
Пункт 4: Транспортні засоби, зареєстровані за кордоном, можуть пересуватися дорогами Румунії протягом 90 днів з моменту в'їзду за умови наявності страхування на випадок цивільної відповідальності внаслідок ДТП. Це стосується всіх видів транспорту, включаючи трактори та причепи.
Пункт 5: Особи, які встановили місце проживання або резиденцію в Румунії, повинні зареєструвати свої транспортні засоби в місцевих органах за адресою проживання або резиденції.
🔵Ці положення можуть означати, що українські автомобілі, які перебувають у Румунії понад 90 днів або власники яких отримали тимчасовий захист, можуть зіткнутися з необхідністю проходження технічного огляду або реєстрації у місцевих органах.

🔵Тимчасова реєстрація та техогляд у RAR:
Українські власники автомобілів не можуть зареєструвати свої транспортні засоби в Румунії на тих самих умовах, що й особи з посвідкою на проживання, і не мають можливості скористатися пільговими умовами розмитнення чи зміни номерів, як це можливо в Німеччині. Однак вони можуть здійснити тимчасову реєстрацію автомобіля в RAR (Registrul Auto Român), внісши його до бази даних. Ця реєстрація обов'язкова для транспортних засобів, що перебувають у Румунії більше 90 днів, і фактично є формою "тимчасової" реєстрації.
Під час проходження технічного огляду в RAR стягується плата в розмірі 115 румунських леїв за присвоєння реєстраційного номера. У чеку це зазначено як "Atribuire număr de registru".

Варто врахувати, що навіть тимчасово зареєстровані в Румунії автомобілі повинні пройти місцевий техогляд.

🔵Незважаючи на те, що чітких умов для реєстрації українських автомобілів у Румунії поки немає, власники мають бути готовими до можливих змін у законодавстві щодо реєстрації та технічного огляду.

🔵Рекомендуємо відслідковувати зміни в законодавстві, щоб уникнути штрафів за відсутність техогляду та дотримуватися нових вимог.

https://t.me/seafarers_ua_ro
12.06.202414:20
🇺🇦 МОРЯКИ В РУМУНІЇ 🇷🇴
Чат українських моряків в Румунії

🛟 Тут об'єднуються, щоб ділитися досвідом, порадами та важливою інформацією 🛟

🫡 Чат 
 https://t.me/seafarers_ua_ro

📚 Інформаційний канал
 https://t.me/seafarers_ro_ua

〰️〰️〰️〰️〰️⚓️〰️〰️〰️〰️〰️
📡 5 найскладніших країн Шенгенської зони для в’їзду, для тих кому потрібна віза.

🇲🇹Мальта
Мальта має найвищий відсоток відмов з усіх 27 країн Шенгенської угоди. У 2023 році заявники подали 33 306 запитів – 12 261 або 37,60 відсотка з них отримали відмову.

🇪🇪Естонія
Більше половини (61,4 відсотка) заявок на шенгенську візу, отриманих Естонією, були відхилені, тобто 4347 заявок отримали негативну відповідь.

🇧🇪Бельгія
Понад чверть заявок (26,6 відсотка) до Бельгії було відхилено, завдяки чому Бельгія стала третьою країною з найвищим рівнем відмов у видачі шенгенської візи.

🇸🇪Швеція
У 2023 році Швеція відхилила близько 60 148 візових заявок, що становить 23,1 відсотка відхилених заявок. За цими цифрами Швеція є четвертою країною з найвищим рівнем відмов і вважається більш жорсткою з точки зору видачі віз.

🇩🇰Данія
У 2023 році Данія отримала 107 872 заявки на отримання візи – 21 509, або 21,2 відсотка з яких було відхилено. У марокканців був найвищий відсоток відмов – 100 відсотків, хоча було подано лише дві заявки.

https://t.me/seafarers_ua_ro
⛔️ Заборонені предмети не можна ввозити в Сінгапур.

До них належать:

🔵Жувальна гумка
🔵Жувальний тютюн і імітація тютюну (наприклад, електронні сигарети)
🔵Контрольовані наркотики та психотропні речовини
🔵Нецензурні статті, публікації, відеокасети, відеодиски та програмне забезпечення
🔵Відтворення авторських видань, відеострічок, відеодисків і лазерних дисків, платівок і касет
🔵Крамольні та зрадницькі матеріали.

Контрольовані товари – це товари, для ввезення яких до Сінгапуру потрібен дозвіл на імпорт або дозвіл від відповідного компетентного органу.

Для отримання додаткової інформації про такі товари, як продукти харчування та особисті ліки, відвідайте веб-сторінку про ➡️заборонені та контрольовані товари для відповідного компетентного органу.

💸 Прийом готівки в Сінгапурі https://www.ica.gov.sg/enter-transit-depart/at-our-checkpoints/for-travellers/CBNI

https://t.me/seafarers_ua_ro
Көрсетілген 1 - 11 арасынан 11
Көбірек мүмкіндіктерді ашу үшін кіріңіз.