Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
✙ Український Студент ✙ avatar

✙ Український Студент ✙

Саясат
Громадська націоналістична організація
Наші контакти:
@vevrvv
TGlist рейтингі
0
0
ТүріҚоғамдық
Растау
Расталмаған
Сенімділік
Сенімсіз
Орналасқан жеріУкраїна
ТілБасқа
Канал құрылған күніГруд 12, 2021
TGlist-ке қосылған күні
Черв 21, 2023

✙ Український Студент ✙ танымал жазбалары

29.03.202515:00
ГУЛаги — найвідоміший інструмент жорстоких репресій Совєтського союзу проти інакомислячих. Зі смертю Сталіна, в'язні отримали надію на свободу, однак багато хто був обділений системою.

Як політичні в'язні побороли систему ГУЛагів? Сьогодні ми поговоримо більше про так звану "Беріївську амністію" 28 березня 1953 та про подальші події.
30.03.202509:52
Наприкінці березня 73-го року, перебуваючи в еміграції у канадському Монреалі, віддав Богу душу ідеолог інтегрального націоналізму Дмитро Іванович Донцов. Людина викувана тяжким молотом 20-го століття, яка пройшла ідейний шлях від марксиста до традиціоналіста. Дмитро Донцов ретранслював свої ідеї за допомогою редакції в журналах «Літературно-науковий вістник», «Заграва» та «Вістник».

Однак найвизначнішою його працею можна сміливо назвати «Націоналізм» 1926-го року. Основні ідеї  «Націоналізму» були передусім протиставленням драгоманівському “малоросіянству”. «Націоналізм» пропагував ідею політичної нації, ідеалом і метою якої був політичний державницький сепаратизм, абсолютна самостійність і незалежність від московії, а культурно – повне протистояння цілому духовному комплексові росії.

Вплив Донцова на український націоналізм був безцінним. Його персона була настільки шанована в націоналістичних колах, що він розглядався як один з кандидатів на посаду президента України в уряді Ярослава Стецька під час проголошення відновлення української державності 30 червня 1941-го року.

Після закінчення кривавих подій Другої світової війни, Дмитро емігрував до Канади, де почав викладати українську літературу у Монреальському університеті, а також видавав свої праці «Московська отрута» (1955), «Хрестом і мечем» (1967). Помер 30 березня 1973-го і був похований на українському кладовищі в Саут-Браунд-Бруці, США.
Көбірек мүмкіндіктерді ашу үшін кіріңіз.