Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
НІБ - офіційний канал avatar

НІБ - офіційний канал

Національне інформаційне бюро діє відповідно до Женевських конвенцій про поводження з військовополоненими та про захист цивільного населення під час війни від 12 серпня 1949 року
Наш сайт: https://nib.gov.ua/
Фейсбук: https://www.facebook.com/nib.gov.ua
TGlist рейтингі
0
0
ТүріҚоғамдық
Растау
Расталмаған
Сенімділік
Сенімсіз
Орналасқан жері
ТілБасқа
Канал құрылған күніSep 05, 2022
TGlist-ке қосылған күні
Oct 03, 2024

Telegram арнасы НІБ - офіційний канал статистикасы

Жазылушылар

1 917

24 сағат
11
0.6%Апта
261
15.7%Ай
610
46.7%

Дәйексөз индексі

0

Ескертулер2Каналдарда қайта жазылу0Каналдарда ескерту2

1 жазбаның орташа қамтуы

2 451

12 сағат2 4080%24 сағат2 4510%48 сағат13 9340%

Қатысу деңгейі (ER)

0.63%

Қайта жазылды18Пікірлер0Реакциялар41

Қамту бойынша қатысу деңгейі (ERR)

239.27%

24 сағат
110.67%
Апта0%Ай
206.74%

1 жарнамалық жазбаның қамтуы

5 949

1 сағат1813.04%1 – 4 сағат2 06234.66%4 - 24 сағат5 43691.38%
Каналға біздің ботымызды қосып, осы каналдың аудиториясын біліңіз.
24 сағаттағы жазбалар саны
1
Динамика
1

"НІБ - офіційний канал" тобындағы соңғы жазбалар

Керівник НІБ узяла участь у виїзній конференції щодо зниклих безвісти військовослужбовців

Відбулась ІІ конференція уповноважених осіб та органів, які залучені до обліку й розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Захід пройшов у Черкасах і зібрав широке коло учасників.

Серед спікерів – керівник Національного інформаційного Бюро Наталія Бабійчук, представники Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, МВС України, Державної спеціалізованої установи “Головне бюро судово-медичної експертизи МОЗ”, експертних установ Міністерства юстиції України, ДНДЕКЦ МВС України, Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ, Головного управління цивільно-військового співробітництва ГШ ЗСУ тощо.

Учасники обговорили шляхи покращення наявних механізмів розшуку й обліку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, а також посилення взаємодії та координації дій між дотичними до цього процесу органами та службами.

Наталія Бабійчук зазначила, що Національне інформаційне бюро діє відповідно до Женевських конвенцій про поводження з військовополоненими та про захист цивільного населення під час війни.

НІБ збирає та вносить до реєстрів інформацію про військовополонених і зниклих безвісти у зв’язку зі збройною агресією рф проти України.

Повідомити інформацію щодо зникнення безвісти близької людини чи її потрапляння до місць несвободи можна наступними способами:

- зателефонувати за коротким номером 1648 (для дзвінків з-за кордону +38 (044) 287-81-65);
- заповнити онлайн-форму на сайті;
- відправити листа на електронну пошту: info@nib.gov.ua.

Національне інформаційне бюро
🕯Україна повернула тіла 909 полеглих Захисників

За результатами репатріаційних заходів на Батьківщину повернули тіла воїнів, що загинули на Донецькому, Луганському, Запорізькому, Сумському та Харківському напрямках, а також з моргів на території РФ.

Репатріація тіл відбулася за сприяння Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Секретаріату Уповноваженого зі зниклих безвісти за особливих обставин у співпраці з Об’єднаним центром при СБУ, ЦВС ЗСУ й іншими силовими структурами, відомствами та міжнародними організаціями, зокрема Міжнародним Комітетом Червоного Хреста.

Представники правоохоронних органів спільно з судово-медичними експертами встановлять особи загиблих.

Після ідентифікації тіла наших полеглих Захисників будуть передані їхнім рідним для гідного поховання.

Вічна слава та шана полеглим Героям!

Національне інформаційне бюро
Як отримати статус особи з інвалідністю внаслідок війни онлайн?

Національне інформаційне бюро
В Україні змінили розмір виплат родинам загиблих добровольців

Відтепер родини цивільних осіб, які загинули, беручи участь у забезпеченні оборони України, отримуватимуть 15 млн грн одноразової грошової допомоги (ОГД).

Відповідний проєкт Закону №12234 у другому читанні був підтриманий Верховною Радою України.

Раніше розмір такої допомоги для сімей загиблих добровольців складав лише 2 млн грн. Тим родинам, які отримали цю виплату, але в менших обсягах, держава здійснить доплату з урахуванням вже отриманої суми. Мінветеранів має розробити та передати на затвердження Кабміну порядок реалізації надання ОГД.

Крім того, законом визначено офіційну підставу для надання родинам загиблих добровольців статусу членів сім’ї Захисника чи Захисниці України. Нею стане спеціальна довідка про безпосередню участь у заходах оборони, яку видаватиме командир відповідного підрозділу сил безпеки та оборони.

Національне інформаційне бюро
Кількість жертв серед цивільного населення після оголошення «енергетичного перемир’я» значно зросла

З 25 березня по 15 квітня, тобто за 22 дні так званого «енергетичного припинення вогню» російська армія вбила майже у 2,5 раза більше українців, ніж за аналогічний період перед його оголошенням.

Про це повідомили в Центрі протидії дезінформації.

За час «енергетичного перемир’я» ворог здійснив 8 масованих атак на українські міста, у результаті яких загинуло 72 людини, серед них – 11 дітей. 

Тоді як у період із 3 по 24 березня включно, тобто за 22 дні до оголошення режиму припинення вогню по енергетиці, внаслідок російських обстрілів загинули 30 цивільних українців.

Умисні й цілеспрямовані обстріли цивільної інфраструктури та мирного населення російськими військовими є грубим порушенням норм міжнародного гуманітарного права, включно з Женевськими конвенціями 1949 року та Додатковими протоколами до них.

Це серйозні воєнні злочини, за які мають бути покарані як виконавці, так і керівництво держави-агресора. Міжнародне право не має бути лише декларацією – воно повинно працювати!

Національне інформаційне бюро
Розширено перелік осіб, які можуть отримати витяг з ЄДРВВ

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Положення про Єдиний державний реєстр ветеранів війни (ЄДРВВ), надавши можливість працездатним батькам полонених і зниклих безвісти ветеранів війни отримувати відомості з Реєстру.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства у справах ветеранів.

Таким чином, вони зможуть скористатися передбаченими для родин українських військових соціальними пільгами до моменту звільнення військовослужбовця або офіційного визнання його безвісно відсутнім чи загиблим.

Відтак, отримати відомості із ЄДРВВ можуть чоловік/дружина; батьки; законний представник дитини (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані особами з інвалідністю з дитинства I та II групи або особами з інвалідністю I групи; особа, яка перебуває під опікою або піклуванням особи, відомості про яку запитуються.

У Мінветеранів нагадали, що отримати витяг можна у місцевому ЦНАП, незалежно від задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування). Як це зробити та які документи потрібно мати при собі – дивіться в інфографіці.

Національне інформаційне бюро
Як подати заяву до міжнародного Реєстру збитків про втрату близької людини через війну – дізнавайтесь у відео.

Національне інформаційне бюро
Україна повернула 45 громадян з ТОТ, Росії та Білорусі

Завдяки злагодженій роботі держорганів, гуманітарних організацій та міжнародних партнерів вдалося повернути додому ще 45 українців з тимчасово окупованих територій (ТОТ), Росії та Білорусі.

Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

Переважна більшість евакуйованих – особи похилого віку, які не мали фізичної можливості самостійно залишити ТОТ. Крім того, частина з них мали тяжкі хронічні захворювання та потребували невідкладного лікування. Їх евакуація здійснювалась спеціалізованим транспортом під супроводом медиків.

Також було повернуто українців, які потребували правової допомоги та супроводу, оскільки втратили особисті документи й не мали можливості самотужки перетнути кордон.

Як зазначає омбудсман, українці, яких повернули на Батьківщину, зазнавали переслідувань та тиску з боку окупаційних адміністрацій. Зокрема, окупанти викрали батька однієї з родин і закатували його до смерті. Тому виїзд з ТОТ став для них справжнім порятунком.

Національне інформаційне бюро
🕯Сьогодні по всій Україні оголошено День жалоби за загиблими внаслідок атаки РФ по Кривому Рогу

Внаслідок підступного ворожого удару по місту 4 квітня було поранено 75 осіб. Загинули 19 людей, серед них 9 безневинних дітей.

Це не просто числа. Це люди, які мріяли, любили, жили поруч із нами. Це маленькі діти, у яких ще було так багато життя попереду.

Ми ніколи не забудемо та не пробачимо злочини росіян проти українців. І продовжимо боротися за справедливість, за мир і наших людей.

Вічна пам’ять загиблим. Вічна слава тим, хто бореться за нас. Разом вистоїмо!

Національне інформаційне бюро
Як отримати статус члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці онлайн – дивіться у відео.

Національне інформаційне бюро
МКЗБ проведе в Європі кампанію з відбору ДНК-зразків у родин зниклих безвісти

Міжнародна комісія з питань зниклих безвісти (МКЗБ) підтримує родини, які проживають зараз у Європі та мають зниклих безвісти рідних через російське вторгнення в Україну, а також продовжує у них відбір ДНК-зразків.

У квітні 2025 року фахівці організації здійснять робочу поїздку до Німеччини та Польщі, де проведуть кампанію з відбору біологічних зразків у родин зниклих безвісти, що проживають у цих країнах.

Вилучені зі зразків профілі ДНК будуть використані для подальшої ідентифікації осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

В організації зазначили, що для запису та надання до МКЗБ своїх референтних зразків необхідно залишити інформацію про зниклу безвісти особу за посиланням.

Національне інформаційне бюро
Қайта жіберілді:
Андрій Єрмак 🇺🇦 avatar
Андрій Єрмак 🇺🇦
Сьогодні маємо ще одну хорошу новину — в рамках ініціативи Президента України Bring Kids Back UA вдалося повернути ще 11 українських дітей з тимчасово окупованих територій та території РФ.

Серед врятованих — двоє братів 10 та 12 років, чий батько загинув після катувань через проукраїнську позицію. Після його смерті мати остаточно вирішила покинути тимчасово окуповану територію разом із синами. Також була евакуйована дворічна дитина разом із вагітною матір’ю. Жінка принципово відмовлялася отримувати російські документи, проте саме через це вона не могла самостійно виїхати з окупації. Уже на підконтрольній території України жінка народила ще одну дитину — в безпечних умовах.

Дякую команді Офісу Омбудсмана України за сприяння в організації рятувальної місії та всім, хто був залучений до цієї важливої справи.

Виконуємо завдання Президента — повернути всіх дітей.

#BringKidsBack
У березні 2025 року до Національного інформаційного бюро надійшло майже 18,5 тис. звернень

Національне інформаційне бюро (НІБ) приймає інформацію про полонених на тимчасово окупованих територіях України. А також – повідомлення про осіб, в тому числі дітей, депортованих або примусово переміщених у зв’язку зі збройною російською агресією проти України.

Впродовж березня 2025 року:

• оператори цілодобової гарячої лінії НІБ прийняли понад 9,9 тис. дзвінків;

• майже 4,5 тис. звернень було отримано на електронну пошту info@nib.gov.ua;

• близько 2,2 тис. листів – засобами поштового зв’язку;

• понад 1,9 тис. звернень надійшло через онлайн-форму на сайті НІБ, а також чат-бот.

❗️Нагадаємо, зателефонувати на гарячу лінію НІБ можна за номерами: 16-48 та +38 (044) 287-81-65 (для дзвінків з-за кордону).

Національне інформаційне бюро
Контакти регіональних представників Уповноваженого з питань зниклих безвісти.

Національне інформаційне бюро

Рекордтар

19.04.202523:59
1.9KЖазылушылар
30.11.202423:59
600Дәйексөз индексі
05.04.202523:59
51.7K1 жазбаның қамтуы
05.10.202423:59
6.4KЖарнамалық жазбаның қамтуы
25.03.202523:59
5.13%ER
11.10.202423:59
8447.67%ERR
Жазылушылар
Цитата индексі
1 хабарламаның қаралымы
Жарнамалық хабарлама қаралымы
ER
ERR
NOV '24DEC '24JAN '25FEB '25MAR '25APR '25

НІБ - офіційний канал танымал жазбалары

🕯Україна повернула тіла 909 полеглих Захисників

За результатами репатріаційних заходів на Батьківщину повернули тіла воїнів, що загинули на Донецькому, Луганському, Запорізькому, Сумському та Харківському напрямках, а також з моргів на території РФ.

Репатріація тіл відбулася за сприяння Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Секретаріату Уповноваженого зі зниклих безвісти за особливих обставин у співпраці з Об’єднаним центром при СБУ, ЦВС ЗСУ й іншими силовими структурами, відомствами та міжнародними організаціями, зокрема Міжнародним Комітетом Червоного Хреста.

Представники правоохоронних органів спільно з судово-медичними експертами встановлять особи загиблих.

Після ідентифікації тіла наших полеглих Захисників будуть передані їхнім рідним для гідного поховання.

Вічна слава та шана полеглим Героям!

Національне інформаційне бюро
🕯Сьогодні по всій Україні оголошено День жалоби за загиблими внаслідок атаки РФ по Кривому Рогу

Внаслідок підступного ворожого удару по місту 4 квітня було поранено 75 осіб. Загинули 19 людей, серед них 9 безневинних дітей.

Це не просто числа. Це люди, які мріяли, любили, жили поруч із нами. Це маленькі діти, у яких ще було так багато життя попереду.

Ми ніколи не забудемо та не пробачимо злочини росіян проти українців. І продовжимо боротися за справедливість, за мир і наших людей.

Вічна пам’ять загиблим. Вічна слава тим, хто бореться за нас. Разом вистоїмо!

Національне інформаційне бюро
Қайта жіберілді:
Ірина Верещук avatar
Ірина Верещук
27.03.202511:04
Провела чергову координаційну нараду з питань військовополонених і зниклих безвісти.

Обговорювали обміни, які відбулися з початку цього року. Також аналізували запити, отримані під час нещодавніх зустрічей з родинами наших полонених хлопців і дівчат.

Домовились звернути особливу увагу на підрозділи, по яких ще не повертали оборонців. На жаль, такі підрозділи є.

Звернулась до Коордштабу з питань поводження з військовополоненими з проханням обовʼязково включати військовослужбовців із таких підрозділів у списки на найближчі обміни.

Також, прошу родини військовослужбовців із таких підрозділів та їхні патронатні служби звернутись до Національного інформаційного бюро та Коордштабу для впорядкування відповідних даних та документів.
У березні 2025 року до Національного інформаційного бюро надійшло майже 18,5 тис. звернень

Національне інформаційне бюро (НІБ) приймає інформацію про полонених на тимчасово окупованих територіях України. А також – повідомлення про осіб, в тому числі дітей, депортованих або примусово переміщених у зв’язку зі збройною російською агресією проти України.

Впродовж березня 2025 року:

• оператори цілодобової гарячої лінії НІБ прийняли понад 9,9 тис. дзвінків;

• майже 4,5 тис. звернень було отримано на електронну пошту info@nib.gov.ua;

• близько 2,2 тис. листів – засобами поштового зв’язку;

• понад 1,9 тис. звернень надійшло через онлайн-форму на сайті НІБ, а також чат-бот.

❗️Нагадаємо, зателефонувати на гарячу лінію НІБ можна за номерами: 16-48 та +38 (044) 287-81-65 (для дзвінків з-за кордону).

Національне інформаційне бюро
Росіяни від початку повномасштабної війни вбили 604 українських дітей

Понад 2,4 тис. дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. 604 дитини загинули та понад 1817 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Такі дані навели в Офісі генпрокурора станом на 24 березня 2025 року.

Найбільша кількість постраждалих дітей зафіксована в таких областях: Донецькій – 633, Харківській – 470, Херсонській – 202, Дніпропетровській - 203, Київській – 136, Запорізькій – 170, Миколаївській – 118.

Також у повідомленні зазначається, що протягом останніх трьох днів внаслідок атак безпілотниками по Україні росіяни вбили двох дітей, ще 8 – зазнали поранень. Найменшій дівчинці всього 10 місяців.

Національне інформаційне бюро
Як отримати статус особи з інвалідністю внаслідок війни онлайн?

Національне інформаційне бюро
В Україні змінили розмір виплат родинам загиблих добровольців

Відтепер родини цивільних осіб, які загинули, беручи участь у забезпеченні оборони України, отримуватимуть 15 млн грн одноразової грошової допомоги (ОГД).

Відповідний проєкт Закону №12234 у другому читанні був підтриманий Верховною Радою України.

Раніше розмір такої допомоги для сімей загиблих добровольців складав лише 2 млн грн. Тим родинам, які отримали цю виплату, але в менших обсягах, держава здійснить доплату з урахуванням вже отриманої суми. Мінветеранів має розробити та передати на затвердження Кабміну порядок реалізації надання ОГД.

Крім того, законом визначено офіційну підставу для надання родинам загиблих добровольців статусу членів сім’ї Захисника чи Захисниці України. Нею стане спеціальна довідка про безпосередню участь у заходах оборони, яку видаватиме командир відповідного підрозділу сил безпеки та оборони.

Національне інформаційне бюро
16.04.202508:02
Кількість жертв серед цивільного населення після оголошення «енергетичного перемир’я» значно зросла

З 25 березня по 15 квітня, тобто за 22 дні так званого «енергетичного припинення вогню» російська армія вбила майже у 2,5 раза більше українців, ніж за аналогічний період перед його оголошенням.

Про це повідомили в Центрі протидії дезінформації.

За час «енергетичного перемир’я» ворог здійснив 8 масованих атак на українські міста, у результаті яких загинуло 72 людини, серед них – 11 дітей. 

Тоді як у період із 3 по 24 березня включно, тобто за 22 дні до оголошення режиму припинення вогню по енергетиці, внаслідок російських обстрілів загинули 30 цивільних українців.

Умисні й цілеспрямовані обстріли цивільної інфраструктури та мирного населення російськими військовими є грубим порушенням норм міжнародного гуманітарного права, включно з Женевськими конвенціями 1949 року та Додатковими протоколами до них.

Це серйозні воєнні злочини, за які мають бути покарані як виконавці, так і керівництво держави-агресора. Міжнародне право не має бути лише декларацією – воно повинно працювати!

Національне інформаційне бюро
Як подати заяву до міжнародного Реєстру збитків про втрату близької людини через війну – дізнавайтесь у відео.

Національне інформаційне бюро
Қайта жіберілді:
Андрій Єрмак 🇺🇦 avatar
Андрій Єрмак 🇺🇦
03.04.202506:52
Сьогодні маємо ще одну хорошу новину — в рамках ініціативи Президента України Bring Kids Back UA вдалося повернути ще 11 українських дітей з тимчасово окупованих територій та території РФ.

Серед врятованих — двоє братів 10 та 12 років, чий батько загинув після катувань через проукраїнську позицію. Після його смерті мати остаточно вирішила покинути тимчасово окуповану територію разом із синами. Також була евакуйована дворічна дитина разом із вагітною матір’ю. Жінка принципово відмовлялася отримувати російські документи, проте саме через це вона не могла самостійно виїхати з окупації. Уже на підконтрольній території України жінка народила ще одну дитину — в безпечних умовах.

Дякую команді Офісу Омбудсмана України за сприяння в організації рятувальної місії та всім, хто був залучений до цієї важливої справи.

Виконуємо завдання Президента — повернути всіх дітей.

#BringKidsBack
07.04.202509:54
Україна повернула 45 громадян з ТОТ, Росії та Білорусі

Завдяки злагодженій роботі держорганів, гуманітарних організацій та міжнародних партнерів вдалося повернути додому ще 45 українців з тимчасово окупованих територій (ТОТ), Росії та Білорусі.

Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

Переважна більшість евакуйованих – особи похилого віку, які не мали фізичної можливості самостійно залишити ТОТ. Крім того, частина з них мали тяжкі хронічні захворювання та потребували невідкладного лікування. Їх евакуація здійснювалась спеціалізованим транспортом під супроводом медиків.

Також було повернуто українців, які потребували правової допомоги та супроводу, оскільки втратили особисті документи й не мали можливості самотужки перетнути кордон.

Як зазначає омбудсман, українці, яких повернули на Батьківщину, зазнавали переслідувань та тиску з боку окупаційних адміністрацій. Зокрема, окупанти викрали батька однієї з родин і закатували його до смерті. Тому виїзд з ТОТ став для них справжнім порятунком.

Національне інформаційне бюро
19.04.202507:55
Керівник НІБ узяла участь у виїзній конференції щодо зниклих безвісти військовослужбовців

Відбулась ІІ конференція уповноважених осіб та органів, які залучені до обліку й розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Захід пройшов у Черкасах і зібрав широке коло учасників.

Серед спікерів – керівник Національного інформаційного Бюро Наталія Бабійчук, представники Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, МВС України, Державної спеціалізованої установи “Головне бюро судово-медичної експертизи МОЗ”, експертних установ Міністерства юстиції України, ДНДЕКЦ МВС України, Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ, Головного управління цивільно-військового співробітництва ГШ ЗСУ тощо.

Учасники обговорили шляхи покращення наявних механізмів розшуку й обліку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, а також посилення взаємодії та координації дій між дотичними до цього процесу органами та службами.

Наталія Бабійчук зазначила, що Національне інформаційне бюро діє відповідно до Женевських конвенцій про поводження з військовополоненими та про захист цивільного населення під час війни.

НІБ збирає та вносить до реєстрів інформацію про військовополонених і зниклих безвісти у зв’язку зі збройною агресією рф проти України.

Повідомити інформацію щодо зникнення безвісти близької людини чи її потрапляння до місць несвободи можна наступними способами:

- зателефонувати за коротким номером 1648 (для дзвінків з-за кордону +38 (044) 287-81-65);
- заповнити онлайн-форму на сайті;
- відправити листа на електронну пошту: info@nib.gov.ua.

Національне інформаційне бюро
28.03.202510:48
Як військовослужбовцям і ветеранам війни отримати безоплатну правничу допомогу – дізнавайтесь в інфографіці.

Національне інформаційне бюро
🕯Україна повернула тіла 909 полеглих Захисників

За результатами репатріаційних заходів на Батьківщину повернули тіла воїнів, що загинули на Донецькому, Луганському та Запорізькому напрямках, а також з моргів на території РФ.

Репатріація тіл відбулася за сприяння Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Секретаріату Уповноваженого зі зниклих безвісти за особливих обставин у співпраці з Об’єднаним центром при СБУ, ЦВС ЗСУ й іншими силовими структурами, відомствами та міжнародними організаціями, зокрема Міжнародним Комітетом Червоного Хреста.

Представники правоохоронних органів спільно з судово-медичними експертами встановлять особи загиблих.

Після ідентифікації тіла наших полеглих Захисників будуть передані їхнім рідним для гідного поховання.

Вічна слава та шана полеглим Героям!

Національне інформаційне бюро
Көбірек мүмкіндіктерді ашу үшін кіріңіз.
Cookie

Браузинг тәжірибеңізді жақсарту үшін біз cookie файлдарын пайдаланамыз. «Барлығын қабылдау» түймесін басу арқылы сіз cookie файлдарын пайдалануға келісесіз.