МС
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
ТУ
Труха⚡️Україна
НВ
Николаевский Ванёк
МС
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
ТУ
Труха⚡️Україна
НВ
Николаевский Ванёк
IM

I-Marketing.ua

Маркетинг, PR, жарнама
Свіжі новини та статистика про соцмережі.
З питань розміщення реклами - @Aliksyuk
TGlist рейтингі
0
19.8
ТүріҚоғамдық
Растау
Расталмаған
Сенімділік
Сенімсіз
Орналасқан жеріУкраїна
ТілБасқа
Канал құрылған күніAug 26, 2016
TGlist-ке қосылған күні
Jun 13, 2023

Telegram арнасы I-Marketing.ua статистикасы

Жазылушылар

4 950

24 сағат
1
0%Апта
1
0%Ай
17
-0.3%
26.04.2025
4 950
1

Дәйексөз индексі

0

Ескертулер0Каналдарда қайта жазылу0Каналдарда ескерту0
26.04.2025
0-

1 жазбаның орташа қамтуы

273

12 сағат3020%24 сағат2730%48 сағат2740%
26.04.2025
0-

Қатысу деңгейі (ER)

3.3%

Қайта жазылды3Пікірлер0Реакциялар6
26.04.2025
0%-

Қамту бойынша қатысу деңгейі (ERR)

0%

24 сағат0%Апта0%Ай0%
26.04.2025
0%-

1 жарнамалық жазбаның қамтуы

273

1 сағат228.06%1 – 4 сағат00%4 - 24 сағат00%
26.04.2025
0-
Каналға біздің ботымызды қосып, осы каналдың аудиториясын біліңіз.
24 сағаттағы жазбалар саны
0
Динамика
-

"I-Marketing.ua" тобындағы соңғы жазбалар

Україна вже доступна в кабінеті TikTok Ads

Не треба бубнів з мобільним додатком. Можна нормально запускати через кабінет з усіма налаштуваннями 🥳

Work smart, not hard 🙃

❤️Лайкні та поділись з колегами👇😌
Канал:⚡️Про рекламу та не тільки
Техніки cross-sell та upsell надзвичайно ефективні для підвищення продажів та прибутковості інтернет-магазину.
Вони працюють для всіх ніш, адже допускають багато варіантів використання.

Ключові поради, як ефективно використовувати cross-sell та upsell:

✍️Аналізуйте історію покупок клієнтів за допомогою CRM та можливостей платформи вашого інтернет-магазину, виявляйте поширені комбінації товарів у замовленнях.
✍️Пропонуйте покупцям релевантні та корисні товари в доповнення до їх основних покупок.
✍️Тестуйте та використовуйте різні типи пропозицій для upsell та cross-sell.
✍️Пропонуйте готові набори товарів зі знижками.
✍️Постійно аналізуйте результати продажів, щоб внести необхідні корективи в застосування cross-sell та upsell.

Повну статтю читайте ТУТ
@imarketingua
Google Analytics 4: Як маркетологам використовувати аналітику на максимум
Читати

@imarketingua
Google DeepMind запустили функцію, що дозволяє редагувати зображення просто за текстовим описом!!!

🔸Безоплатно. В Google AI Studio.
Я вже протестував. Для цього обираєте модель Gemini 2.0 Flash Experimental, завантажуєте зображення, а потім пишете промпт, що змінити на ньому.

🔸Це означає, що ви БЕЗ ДИЗАЙНЕРА зможете не просто генерувати зображення, а ще й легко редагувати їх.

🔸"Розмовне редагування", скоріш за все, стане новою нормою в найближчому майбутньому. А крафтове редагування ручками в Photoshop залишиться в минулому.

Наприклад, я завантажив чорно-біле фото Львова 1964 року та просто попросив текстом зробити його кольоровим. Через 7 секунд отримав відредаговане кольорове фото.

Потім я завантажив зображення столу та просто попросив текстом додати на нього квіти. Все.
Далі я завантажив фото із собою та просто попросив текстом змінити фон на космос. Вуаля.
Треба розуміти, що це експериментальний запуск фічі для тестування, тому відредаговане зображення ви отримаєте у розширенні не з високої роздільною здатністю. Чекаємо на повноцінний реліз.

🔸А ще цікаво, що все це робить це не окрема модель для генерації зображень Imagine 3, а мультимодальна модель Gemini.
OpenAI лише планують запустити в ChatGPT щось подібне найближчим часом.
Ось тому я і кажу постійно, що варто не обмежуватися у використанні лише одним ШІ-інструментом типу ChatGPT, а бути відкритим до інших альтернативних сервісів. Це не просто диверсифікація ризиків, це ще й доступ до особливих можливостей.

"Розмовне редагування" потроху стане мейнстрімом.

Автор: Olexiy Minakov

@imarketingua
НАЙШВИДШИЙ У СВІТІ ЧАТБОТ ЗІ ШТУЧНИМ ІНТЕЛЕКТОМ — LE CHAT !!!

Ось вам і європейці, над якими всі кепкупали в контексті ШІ-гонки. Французький стартап Mistral AI вражає, демонструючи рекордну швидкість ШІ-моделі — можливість генерувати до 1000 слів у секунду!

Це не в два і не в п’ять, а в багато разів швидше, ніж у моделей від ChatGPT, Gemini чи Claude.

Секрет у тому, що вони використовують чіпи нової архітектури від Cerebras Systems, а не від NVIDIA. Ми звикли говорити про важливість чіпів для навчання ШІ-моделей, але вони відіграють важливу роль і під час фази застосування моделі для генерації відповідей.

Плюс розробники Mistral AI кажуть, що їм вдається тренувати моделі ефективніше, ніж DeepSeek. Якісь там математичні аспекти дізналися, але поки не розкривають деталі.

Плюс у їхньому ШІ-сервісі Le Chat є можливість завантажувати файли та працювати з ними, режим Canva, як у ChatGPT, можна використовувати Інтернет, є режим Code Interpreter та інтегрована модель Flux Ultra для генерації зображень (краща, ніж генерація моделлю Dall-E в ChatGPT).

Плюс гарна цінова політика — вони пропонують підписку Pro вартістю $14,99, в той час як ChatGPT, Gemini та Claude мають дорожчі підписки за $20. Причому Mistral AI надають 50% знижки студентам на підписку Pro (такого я ще не бачив у інших, ще б пенсіонерам було б класно дати знижку).

Плюс у Mistral AI є оупенсорсна модель, яка дозволяє їм надавати круті корпоративні рішення — використання моделі на приватній інфраструктурі для бізнесу, у безпечному середовищі компанії, будувати кастомні ШІ-моделі на основі даних бізнесу. Для порівняння, наразі це неможливо з ChatGPT Enterprise чи Claude Enterprise.

Єдиний очевидний мінус — поки у французів немає ШІ-моделі, яка б вміла в "розмірковування". Тому під час мого тест-драйву модель помиляється навіть на простому арифметичному питанні "що більше - 9.11 чи 9.9?".

І хоча цей ШІ-сервіс Le Chat наразі відстає від американських важковаговиків за якістю, у нього однозначно є перспективи.

Бо і команда непогана — стартап заснований вихідцями з Google DeepMind і Meta. І президент Франції Макрон вже оголосив про плани інвестувати €109 млрд у ШІ (це менше, ніж оголосили США чи Китай, але сума все одно велика).

А ще оцініть, яку ж круту колаборацію вони запустили — один із найбільших мобільних операторів Франції Free Mobile надає абонентам безоплатний доступ до Pro версії Le Chat на 12 місяців.

Можете сміливо поповнювати свій арсенал ШІ-сервісів для генерацій ідей і рішень, аналізу даних, роботи з текстами та кодом французьким інструментом Le Chat від Mistral AI.

P.S. Європа знову в грі!

P.P.S. А знаєте, як перекладається з французької “le chat”? Ви здивуєтесь, але ні, не “чат”. Це “кіт” українською. А знаєте, як перекладається з французької “chat j'ai pété”? “Кіт я пукнув”. Отакі курйози лінгвістичні.(с) Олексій Мінаков

Лінк на ШІ https://chat.mistral.ai/chat

@imarketingua
Епічний новий дашборд: Looker, який дозволяє аналізувати дані Google Analytics + Search Console для SEO:

Це новий ресурс, доступний на Google Search Central, створений Даніелем Вайсбергом і Черрі Сіреторн Проммавін. У цій статті вони посилаються на шаблон, який SEO-фахівці можуть використовувати для аналізу даних GA4 і GSC в одному місці.

Для того, щоб скористатися дашбордом, вам потрібно просто

1. Перейдіть за посиланням Панель інструментів
2. Підключіть дані Google Analytics 4
3. Підключіть дані Пошукової консолі (URL-переходи)

Після цього звіт автоматично заповниться деякими цікавими візуалізаціями ваших SEO-даних, такими як

1. Органічні сесії та коефіцієнт залучення з плином часу: Тут відображаються ваші органічні сесії та коефіцієнт залучення, щоб побачити, чи відбулися зміни у залученні вашого сайту, які відповідають загальному трафіку.

2. Відсоток органічного трафіку з часом: Це дасть вам уявлення про те, яка частина вашого загального трафіку припадає на органічний пошук і як вона змінюється.

3. Кліки і CTR з плином часу: Тут відображається загальна кількість кліків на вашому сайті і CTR, який ви отримуєте від пошуку, на часовій шкалі. Ви можете побачити, чи пов'язане падіння або зростання кількості кліків зі змінами CTR.

4. Топ сторінок і запитів за кількістю кліків і коефіцієнтом переходів: Показує сторінки та запити, які мають найбільшу кількість кліків або CTR. Його можна відфільтрувати за обома показниками.

Дашборд

@imarketingua
Ще десяток років тому ми й уявити не могли, що можна буде навчатися, не виходячи з дому. А тепер? Онлайн-курси стали звичною справою. Але це тільки початок. Ось що чекає на нас далі:

1. ШІ — новий тьютор
Алгоритми будуть виявляти ваші слабкі місця, адаптувати програму і давати миттєвий зворотній зв’язок. Кожен студент матиме “розумного помічника”, який не лише відповідає на питання, а й правильно їх ставить.

2. Мікронавчання в реальному часі
Короткі інтерактивні уроки в будь-який момент. Забудьте про багатогодинні лекції. Замість цього — швидкі, практичні заняття на ходу: в метро, під час прогулянки чи навіть в черзі за кавою.

3. Емоційна інтерактивність
Навчання стане схожим на гру. Ваші досягнення, емоції та інтереси будуть враховуватись, щоб створити привабливий і надихаючий процес. Освіта більше не буде здаватися рутинною.

Робота, що змінюється, нові навички, постійний апгрейд знань. Навчання через 5 років стане не обов’язком, а безперервним потоком відкриттів.
(c) softbook
😩До уваги мета-рекламодавців
⚠️ Починаючи з 24 лютого 2025 року, Meta змінить стандартне налаштування фільтрів інвентаризації для оголошень у контенті з «Помірного» на «Розширений».

Ось що це означає:

Контекстна реклама включає в себе відеорекламу на Facebook, рекламу на Facebook Reels і в Meta Audience Network.
Поточний фільтр інвентарю встановлено на «Помірний інвентар». Це означає, що реклама не буде показуватися поруч із дуже чутливим контентом.

Новий фільтр за замовчуванням, «Розширений інвентар», може показувати ваші оголошення на всьому контенті, який відповідає політиці монетизації контенту Meta. Це менш обмежений список, тому охоплення ваших оголошень може збільшитися.

Однак вам слід переглянути список контенту, оскільки він може включати контент, пов'язаний з «трагедією або конфліктом», «дискусійними соціальними питаннями», «небажаною діяльністю», «нецензурною лексикою» тощо...

Якщо ви раніше вибрали певний рівень фільтрації для своїх акаунтів або наборів оголошень, ці налаштування не будуть змінені.

Я б радив перевірити налаштування фільтра інвентарю за замовчуванням перед публікацією нових наборів оголошень і внести зміни, якщо це необхідно. (c) Bram Van der Hallen

@imarketingua
6 маркетингових тенденцій B2B, яких слід дотримуватися у 2025 році

👓AI стає мейнстрімом
Інструменти Революціонізують роботу всіх сфер - від заводського цеху до стоматологічного кабінету. І вони готові зробити те ж саме для B2B-маркетингу.
Агенти ШІ, такі як Dash від LocaliQ, допоможуть маркетологам надавати більш персоналізований та цікавий досвід для потенційних клієнтів та клієнтів.
Складіть список вузьких місць у робочому процесі та можливостей для зростання, на які у вас не вистачає пропускної здатності. А потім шукайте ШІ-агентів, які зможуть їх вирішити.

🌂Маркетинг вражень
74% маркетологів зі списку Fortune 1000 повідомляють, що у 2025 році вони збільшать витрати на маркетинг вражень.
І ШІ в цьому допомогає.
Привид роботизованого контенту змушує маркетологів шукати нові способи більш автентичного спілкування з аудиторією. Конференція, вебінар або навіть спонсорські коворкінги - чудові способи зробити це.
Тепер ви можете використовувати ШІ, щоб витягти ідеї з ключової промови або експертної панелі і майже миттєво перепрофілювати їх у серію статей для блогу, соціальних постів і відеосценаріїв.

🧦🔹 ШІ-освіта – вже не опція, а необхідність
70% маркетологів не отримують навчання з генеративного ШІ, хоча він вже змінює галузь. Компанії, які впровадять навчальні програми у 2025 році, отримають конкурентну перевагу.
Нові інструменти з’являються швидко – чим довше відкладати навчання, тим важче буде наздогнати.

🔹 AEO – новий рівень SEO

B2B-маркетологи починають оптимізувати сайти не лише для Google, а й для AI-платформ (Perplexity, Gemini). У 2025 році Answer Engine Optimization (AEO) стане ключем до потрапляння у відповіді ШІ.

✅ Додавай чіткі відповіді на запити
✅ Використовуй FAQ, метаописи, схеми
✅ Оновлюй бізнес-лістинги

🔹 Співробітники – нові амбасадори бренду
B2B-компанії все більше залучають працівників до просування в соцмережах. Це працює як інфлюенсер-маркетинг, але з реальними експертами.
✅ Дай свободу формату – від репосту до експертних дописів
✅ Підготуй тексти та мотиваційні бонуси

🔹 Прозорість у використанні ШІ

71% споживачів хочуть знати, де використовується AI. У 2025 році компанії почнуть відкрито декларувати, як і для чого вони його застосовують.
✅ Впровадь внутрішні правила використання ШІ
✅ Додай AI-дисклеймер на сайт

Джерело

@imarketingua
Ну що ж, будь який інструмент який запускають та просувають повинен приносити гроші. Тому думаю ця новина нікого не здивує, а дехто навіть дуже зрадіє

Meta запускає рекламу в Threads
надаючи рекламодавцям новий спосіб охопити 300 мільйонів активних користувачів щомісяця шляхом розширення існуючих кампаній

✍️Тепер рекламодавці можуть додати Threads до охоплення своїх кампаній, просто поставивши галочку в Ads Manager. На початковому етапі тесту в домашніх стрічках користувачів періодично з'являтимуться графічні оголошення.

Ключові деталі:

✅Невеликий початковий тест з обмеженою кількістю рекламодавців.
✅Оголошення з'являтимуться між контентом у домашній стрічці.
✅Три з чотирьох користувачів Threads вже підписані принаймні на один бізнес (згідно з внутрішніми метаданими).

Будете запускати як вийде з тесту?:)

@imarketingua
🌐 Google проти світу: битва за пошук

🔸Міністерство юстиції США офіційно вийшло на тропу війни з Google. У центрі подій — антимонопольна справа, яка може змінити правила гри у світі пошуку. І що цікаво? У головній ролі — Нік Терлі, керівник продуктового напрямку ChatGPT від OpenAI.

🔸Google вже втрачає ґрунт під ногами: його звинувачують у створенні бар'єрів для конкурентів і монополії на ринку пошуку. OpenAI, Microsoft та інші компанії під прицілом уряду готові розкрити свої карти та довести, що час монополій минув.

🔸Чим це може закінчитися? Потенційно — продажем Chrome або навіть забороною на нові браузери від Google на цілих 10 років.

▶️Ця історія — не просто про штучний інтелект чи пошукові системи. Вона про те, як маленькі прориви можуть стати величезними змінами у світі технологій.

@imarketingua
Це, не мем – це вже війна платформ.

✔️TikTok і CapCut відправились в далекий путь з американських магазинів, а Instagram вийшов з новим "зручним" інструментом Edits. Та ні, це не для того, щоб допомогти нам робити контент – це щоб Meta ще більше на нас заробила.

✔️А поки всі бігають у паніці, Meta сидить, як бос мафії, і дістає свої нові "творчі інструменти". Камон, тут і вкладка з трендовою музикою, і можливість шарити чернетки. Але знаєте, що це значить? Правильно – контент стане ще більше схожим на жуйку для мозку.

✔️В результаті: хочете, або ні, але Edits стане нашим новим другом. І якщо хтось думав, що конкуренція серед платформ – це про творчість, то ви серйозно недооцінювали цю циркову виставу.

🤠Дякуємо за шоу, Meta, але ми пам’ятаємо, як це починалось: ти просто хочеш більше бабла.

@imarketingua

I-Marketing.ua арнасындағы жарнама

Рекордтар

14.06.202323:59
5.8KЖазылушылар
24.01.202423:59
200Дәйексөз индексі
18.11.202323:59
1.1K1 жазбаның қамтуы
30.11.202323:59
499Жарнамалық жазбаның қамтуы
08.01.202423:59
7.92%ER
16.11.202323:59
19.31%ERR

I-Marketing.ua танымал жазбалары

Україна вже доступна в кабінеті TikTok Ads

Не треба бубнів з мобільним додатком. Можна нормально запускати через кабінет з усіма налаштуваннями 🥳

Work smart, not hard 🙃

❤️Лайкні та поділись з колегами👇😌
Канал:⚡️Про рекламу та не тільки
Көбірек мүмкіндіктерді ашу үшін кіріңіз.
Cookie

Браузинг тәжірибеңізді жақсарту үшін біз cookie файлдарын пайдаланамыз. «Барлығын қабылдау» түймесін басу арқылы сіз cookie файлдарын пайдалануға келісесіз.