Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Сігай avatar

Сігай

Автор YouTube-каналу про міжнародну політику. Досліджую падіння комунізму в Європі. Продюсер Liga.net
YouTube: https://www.youtube.com/@denyssihay
Для звʼязку: @realDenysSihay
TGlist रेटिंग
0
0
प्रकारसार्वजनिक
सत्यापन
असत्यापित
विश्वसनीयता
अविश्वसनीय
स्थानУкраїна
भाषाअन्य
चैनल निर्माण की तिथिNov 10, 2018
TGlist में जोड़ा गया
Dec 15, 2023
संलग्न समूह

टेलीग्राम चैनल Сігай का आंकड़ा

सदस्य

1 957

24 घंटों
23
1.2%सप्ताह
13
0.6%महीना
148
8.2%

उद्धरण सूचकांक

67

उल्लेख4चैनलों पर शेयर0चैनलों पर उल्लेख4

प्रति पोस्ट औसत दृश्य

651

12 घंटों392
172.2%
24 घंटों6510%48 घंटों583
9.1%

सगाई (ER)

18.75%

रिपोस्ट5टिप्पणियाँ4प्रतिक्रियाएँ16

सगाई दर (ERR)

7.42%

24 घंटों
26.24%
सप्ताह
18.33%
महीना
9.05%

प्रति विज्ञापन पोस्ट औसत दृश्य

472

1 घंटा34573.09%1 - 4 घंटे9219.49%4 - 24 घंटे18038.14%
हमारे बॉट को चैनल में जोड़ें और इस चैनल की दर्शक संख्या जानें।
24 घंटों में कुल पोस्ट
4
डायनेमिक्स
1

समूह "Сігай" में नवीनतम पोस्ट

І тут США погані.

https://t.me/taraspovidomlyae/70053
Не такий страшний та професійний Дмітрієв, як недалекоглядний та непрофесійний Віткофф.

https://t.me/OstanniyCapitalist/42440
Коаліція або крах: чи готова Америка до століття Китаю

Упродовж останніх десятиліть американське уявлення про Китай коливалося між полюсами паніки та самозаспокоєння. Ще зовсім недавно експерти передбачали неминуче домінування Китаю над «політично паралізованими» Сполученими Штатами. Але після COVID-19, уповільнення зростання економіки КНР і демографічної кризи, у Вашингтоні утвердився новий тріумфалізм — переконання, що Америка знову на коні. Автори статті у Foreign Affairs, Курт М. Кемпбелл голова The Asia Group. та Раш Доші, директор Ініціативи китайської стратегії в Раді з міжнародних відносин і доцент Школи дипломатичної служби ім. Едмунда Уолша, попереджають: це — хибна безпечність, яка може дорого коштувати.

«Just as past bouts of defeatism were misguided, so is today’s triumphalism, which risks dangerously underestimating both the latent and actual power of the only competitor in a century whose GDP has surpassed 70 percent of that of the United States»


Масштаб повертається, як визначальний чинник у геополітичній боротьбі. Китай вже сьогодні перевершує США за низкою критично важливих показників: має удвічі більшу промислову базу, домінує в низці технологій, виробляє більше патентів і наукових публікацій, ніж США. Він також збудував найбільший у світі флот і значно випередив США у гіперзвукових технологіях.

«Militarily, it features the world’s largest navy, bolstered by shipbuilding capacity 200 times as large as that of the United States»


Така потужність — результат «найшвидшої військової модернізації в історії». Це створює новий баланс сил, в якому звичні переваги США вже не є гарантованими.

Автори проводять паралелі між сучасними США і Британською імперією на межі XX століття. Незважаючи на раннє лідерство в індустріалізації, Велика Британія не змогла досягти масштабів США і Німеччини, що зумовило її поступовий занепад. Зараз Сполучені Штати ризикують повторити цю історію.

«The British experience offers both lessons and warnings: its effort at imperial integration was too little and too late. But the United States today can succeed where Britain failed, by harnessing allied and partner scale in new ways»

Слабкості Китаю — такі як старіння населення, криза в секторі нерухомості, борговий тиск — не змінюють головного: його величезного масштабу і здатності грати в «довгу гру». Демографічні проблеми, на думку автора, «manageable in the medium term», тоді як стратегічні переваги збережуться.

«Even if its weaknesses prove more severe than projected, China will remain vastly more powerful than any past U.S. competitor on the metrics most relevant for competition»


Американські спроби заспокоїти себе статистикою — як-от більшим номінальним ВВП — є хибними, бо реальна сила Китаю вимірюється не валовим продуктом у доларах, а здатністю продукувати, інвестувати та мобілізувати ресурси.

«Using this approach, if one looks narrowly at goods rather than services, China’s productive capacity is three times as large as that of the United States—a decisive advantage in military and technological competition»

США більше не можуть бути гегемоном на самоті

США більше не мають стратегічного масштабу, щоб протистояти Китаю наодинці. Саме тому нове ядро стратегії — це побудова «коаліції масштабів», заснованої на глибокій економічній, технологічній і оборонній інтеграції з союзниками.

«All together, this means that Washington needs its allies and partners in ways that it did not in the past. They are not tripwires, distant protectorates, vassals, or markers of status, but providers of capacity needed to achieve great-power scale»


*продовження в коментарях*
👀

https://t.me/lachentyt/50372
से पुनः पोस्ट किया:
Посольство США в Україні avatar
Посольство США в Україні
Держсекретар США Марко Рубіо: "Сполучені Штати висловлюють найглибші співчуття жертвам сьогоднішньої жахливої ракетної атаки Росії по Сумах.
Це трагічне нагадування про те, чому Президент Трамп та його адміністрація докладають стільки часу та зусиль, щоб зупинити цю війну та досягти стійкого миру".

X | IG 🇺🇸 Сайт | FB | X | IG
से पुनः पोस्ट किया:
Останній Капіталіст ✙ avatar
Останній Капіталіст ✙
Спецпредставник Трампа Кіт Келлог з питань України та росії:

Сьогоднішня атака російських військ на цивільні цілі в Сумах у Вербну неділю переходить будь-яку межу пристойності.

@OstanniyCapitalist
से पुनः पोस्ट किया:
Zelenskiy / Official avatar
Zelenskiy / Official
Жахливий удар російської балістики по Сумах. Ворожі ракети вдарили по звичайній міській вулиці, по звичайному життю: будинки, освітні заклади, машини на вулиці… І це в день, коли люди йдуть до церков: Вербна неділя, свято Входу Господнього в Єрусалим.

За попередніми даними, йдеться про десятки загиблих та поранених мирних жителів. Тільки сволота так може діяти. Забираючи життя у звичайних людей. Мої співчуття рідним і близьким. Зараз триває рятувальна операція. Всі необхідні служби працюють.

Потрібна жорстка реакція світу. Сполучених Штатів, Європи, усіх у світі, хто хоче закінчення цієї війни і вбивств. Росія хоче саме такого терору й затягує цю війну. Без тиску на агресора мир неможливий. Розмови ще ніколи не зупиняли балістику та авіабомби. Потрібне таке ставлення до Росії, на яке заслуговує терорист. Дякую всім, хто з Україною й допомагає нам захищати життя.
А хтось з західних лідерів вважає інакше? Чи коли-небудь вважав хтось?

https://t.me/Ad_Astra_analytics/15283
Правду каже, зняття санкцій, часткове, є одним з основних важелів заохочення РФ до перемовин, згідно з планом Келлога. Зараз мова йде про припинення вогню, що є головною передумовою до перемовин про закінчення війни. Це не в інтересах Путіна, тому в США намагатимуться це змінити.

https://t.me/SullivanGambit/594
👀

Здається раніше робив це, але якщо ще раз, то все одно прикольно, проте хочеться нових санкцій.

https://t.me/novosyleckij_tg/7023
👀
👀

https://t.me/taraspovidomlyae/69732
से पुनः पोस्ट किया:
Новосилецький на дивані avatar
Новосилецький на дивані
А ось і нове відео, друзі.

Сьогодні розглянемо сценарії договорняків, які загрожують Україні. І це не просто фантазії, а аналіз історичних прикладів.

Ну і ще з цікавого, паралельно розглядаємо і роль США в договорняках і прогибі власних ж союзників на болючі компроміси. Як це було в інших прикладах і чому це американцям взагалі потрібно.

Прошу обов'язково поставити вподобайки, підписатися на канал і подивитися відео від початку і до кінця - це вкрай необхідно для просування відосів ютубом.

रिकॉर्ड

15.04.202523:59
2Kसदस्य
15.08.202423:59
200उद्धरण सूचकांक
04.03.202500:13
6.9Kप्रति पोस्ट औसत दृश्य
21.09.202423:59
2.7Kप्रति विज्ञापन पोस्ट औसत दृश्य
15.10.202423:59
32.26%ER
03.03.202523:59
399.94%ERR

विकास

सदस्य
उद्धरण सूचकांक
एक पोस्ट का औसत दृश्य
एक विज्ञापन पोस्ट का औसत दृश्य
ER
ERR
JUL '24OCT '24JAN '25APR '25

Сігай के लोकप्रिय पोस्ट

Палата проголосувала за обмеження повноважень суддів, які можуть блокувати політику національного масштабу, на тлі зростання кількості судових приписів проти Трампа

У середу Палата представників ухвалила законопроєкт, який обмежує можливість окружних суддів видавати загальнонаціональні заборони — рішення, що раніше неодноразово ставали на заваді масштабним ініціативам президента Трампа.

Законопроєкт підтримали 219 конгресменів, тоді як 213 виступили проти. Голосування відбулося майже виключно за партійною лінією: лише один республіканець, Майк Тернер, виступив проти ініціативи, розійшовшись із позицією своєї партії.

Республіканці відкрито заявляють, що основна мета цього законопроєкту — запобігти політично мотивованому втручанню з боку судів і захистити Дональда Трампа. Як зазначив головний ініціатор закону, конгресмен від Каліфорнії Даррел Ісса, йдеться про боротьбу з “судовим активізмом”, який, на їхню думку, використовується для блокування республіканської політики.
15.03.202512:10
Цікаво, якщо вимоги Орбана до ЄС не будуть виконані, то він зробить все можливе, щоб Угорщина покинула таку ганебну організацію?
से पुनः पोस्ट किया:
Кулуари Забєліної avatar
Кулуари Забєліної
18.03.202521:37
👉Путін в цій розмові фактично продемонстрував Трампу, що грати за його правилами він не буде, путін хоче, щоб грали за його. Від того, як швидко це дійде до Трампа, буде залежати те, чи пристане американський президент на пропозиції команди «яструбів» у своєму оточенні, які виступають за більш жорсткі дії щодо рф. Санкції, озброєння України, підтримка.
👉Друге. Не менш важливе. У документі Білого дому йдеться про те, що сторони мають укріплювати свої двосторонні відносини.
Про покращення економічних та дипломатичних стосунків сторони ведуть мову на всіх своїх непублічних та публічних зустрічах.
👉Найближчими тижнями до своєї роботи у Вашингтоні приступить новий російський посол Олександр Дарчієв, нічого не чую про це в нашому інформ просторі.
А це означає, що він на місці буде спілкуватись вже безпосередньо з новою владою.
Питання щодо нашого посольства залишається відкритим.
🥲
Аби що ляпнуть.
06.04.202510:25
Камала Гарріс про протести проти Трампа:

Голоси трудящих завжди будуть голоснішими за необраних мільярдерів.

🇷🇺
19.03.202515:43
Як і кожна розмова Трампа з будь-ким, коли про це розповідає Трамп

https://t.me/taraspovidomlyae/67385
15.03.202510:30
*8 пункт існує

*вся орбанівська еліта
👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
19.03.202514:41
Президент Трамп перебуває в Овальному кабінеті та веде телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським.
15.03.202519:01
Келлог залишається і нікуди не виходив. Свідомо не репостив новини про його «звільнення», бо розумів, що він досі в процесі.

https://t.me/taraspovidomlyae/66962
Німців понесло)
Я вам скажу більше, багато хто це упускає, але цим "угу" на ремарку "але ж Трамп дійсно знімає зі столу питання вступу України до НАТО", насправді, Рютте хотів сказати, що Україну буде прийнято до НАТО на наступному саміті.

*тролінг
Чому Пекін слабший, ніж здається?

Дуже раджу, якщо мова заходить про Піднебесну, звернути увагу на нідерландського історика Френка Дікьоттера. Він спеціалізується саме на сучасному Китаї.

В розмові на Hoover Institution, де пан Дікьоттер є старшим науковим співробітником, проливають світло на реальну ситуацію в Китаї, розбиваючи міф про його незламну могутність.

Китайська економіка часто подається як успішна модель поєднання соціалізму та ринкових механізмів. Проте, насправді, вона далека від справжньої ринкової моделі та залежить від жорсткого державного контролю, що створює серйозні структурні проблеми.

Економіка залишається жорстко керованою державою, а партійна номенклатура контролює ключові сектори – від фінансів до промисловості. Багато компаній, навіть тих, що формально вважаються приватними, змушені діяти відповідно до вказівок Комуністичної партії Китаю.

«The Chinese economy is not a free market economy. It is a state-controlled system where the government dictates economic outcomes rather than competition and market forces»


Такий підхід призводить до значних викривлень: китайська влада може субсидіювати неефективні підприємства, змушувати банки видавати кредити на невигідних умовах або перерозподіляти ресурси відповідно до політичних пріоритетів, а не економічної логіки.

У підсумку це підриває справжній потенціал економіки, створює величезний тіньовий борг і робить китайську модель набагато менш стабільною, ніж здається на перший погляд.

«For years, we have been told that China’s rise is inevitable. But if you look at the actual data, it tells a different story»


Світові медіа зображують Китай як країну, що невпинно зростає і невдовзі стане головною економічною силою у світі. Проте Дікьоттер підкреслює, що це значною мірою є наслідком пропаганди та маніпуляцій статистикою.

Продовження в коментарях.
अधिक कार्यक्षमता अनलॉक करने के लिए लॉगिन करें।