Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Що там у Коморі? avatar

Що там у Коморі?

पुस्तकें
Видавничий дім «Комора».
Тут говорять про важливі книжки (і не тільки)
TGlist रेटिंग
0
0
प्रकारसार्वजनिक
सत्यापन
असत्यापित
विश्वसनीयता
अविश्वसनीय
स्थानУкраїна
भाषाअन्य
चैनल निर्माण की तिथिApr 07, 2023
TGlist में जोड़ा गया
Jun 10, 2023
संलग्न समूह

रिकॉर्ड

06.11.202323:59
1.3Kसदस्य
23.12.202323:59
800उद्धरण सूचकांक
15.07.202323:59
1.5Kप्रति पोस्ट औसत दृश्य
16.04.202519:28
500प्रति विज्ञापन पोस्ट औसत दृश्य
15.08.202323:59
17.68%ER
15.07.202323:59
125.67%ERR

Що там у Коморі? के लोकप्रिय पोस्ट

19.04.202512:31
Нове відео з Оксаною Забужко вийшло на ютуб-каналі «Жовті кеди з Юлією Бориско». Цього разу говорили про:

🔸 мовні покручі: в коханні не зізнаються
🔸 від чого ще «вмирає, не народившись, маленька Забужко»?
🔸 не «холєра ясна»: лайка великої війни
🔸 члени і членкині
🔸 мовна цензура 80-х: ангеликів – на метеликів
🔸 Івасюк, кептарик і колоніальне приниження
🔸 «малєнькая кулітура» Арестовича
🔸 що робити з російською класикою?
🔸 вдарити словом: гіпертрофований м'яз виживання
🔸 діти і російська: просвітницький первень
🔸 трансгенераційна травма: «пропрацювати предків»
🔸 головний інструмент українізації
🔸 народна армія: «у мене зять служить»
🔸 Україна говорить суржиком
🔸 «воно в тебе не соєдиняється» – не сурж?
🔸 Великдень: стосунки з Богом

Переглянути можна за посиланням 👇

https://youtu.be/GJgBwNCr57o?si=xXdpoEriUwgfS6Se
Сьогодні вітаємо з днем народження Лідію Король — чарівну й невтомну комунікаційницю та піарницю, яка вже зовсім скоро стане нашою новою випусковою редакторкою!🥳

Лідо, дякуємо за твою енергію й вміння тримати комунікаційний ритм «Комори» точним, щирим і живим. Ми щасливі, що тепер ти зосередишся на редакторській роботі — адже твоя уважність до деталей, літературний смак і дбайливість точно зможуть розкритися ще повніше🌿

Бажаємо тобі сили й натхнення, нових проєктів, які захоплюють, роботи, що приносить задоволення, і життя, сповненого радості відкриттів і щирих розмов. Нехай поруч будуть ті, з ким легко, а попереду — багато світла, простору для мрій і тиші для відновлення✨

З любов’ю та вдячністю, команда «Комори»❤️
03.04.202515:25
​​Краще за Ганну Улюру я не скажу: «Політичний трилер про чаклунок... Родинна сага про самітниць... Любовний роман про страх і стид… Інтелектуальний детектив про село…" Саме ця цитата продала мені книгу, тож за що купувала, за те і продаю.)))

Все починається з того, що під час наукової розвідки у розсекречених архівах чеського КГБ Дора знаходить справу своєї тітки Сурмени. Потягнувши за цю ниточку, дівчина розплутує величезний клубок сімейних таємниць, сварок, образ та зречень.

Житковськими богинями називали певну касту жінок, що жили в глухих регіонах Моравії, на схилах Білих Карпат. Ці жінки "боговати": лікувати травами, допомагали при пологах та травмах, вміли ворожити на воску, зазирати в минуле та майбутнє. Щось дуже схоже на наших українських ворожок-шептух. Та й самі копаничари дуже нагадували українських гуцулів, своєю обособленістю. Дора - одна з останніх представниць житковських богинь, але не перейняла знань і вмінь, та й не особливо вірить у "магічні здібності", закономірно вважаючи, що це більше знання лікувальних трав та людської психології. Однак розплутати таємниці свого роду їй цікаво, тож дівчина починає копати…

Це прекрасно збалансована історія. Глибока сімейна сага, підкріплена історичним підгрунтям (бо житковські богині, як явище, існували насправді), приправлена детективною лінією, щоб додати динаміки, документалістикою, щоб підкреслити реалістичність і на сам кінець щедро здобрена магічним реалізмом. Авторка проробила колосальну роботу, щоб історія була справді живою і повнокровною.

Ти заходиш в цю книжку, як в прохолодну воду, поступово, і сама не помічаєш, як історія накриває тебе з головою. На мій смак, любовна лінія була трохи зайвою, але то вже суто суб'єктивно.

Буде в кращих року.


Дякуємо нашій читачці Вікторії за відгук на роман «Житковські богині», який можна придбати на нашому сайті❤️
02.04.202516:27
Оновили наш гаражний розпродаж🔥

Книжки, про які ви давно мріяли, – за приємними цінами😍

«Восьме життя для Брільки» за 600 грн, «Дорога на Асмару» та «Набої для розстрілу» за 280 грн, «Квітнева відьма» за 270 грн

Встигніть придбати ці та інші книжки на сайті: https://komorabooks.com/product-category/garazhnyj-rozprodazh ❤️
21.04.202518:41
У добу швидких форматів і коротких текстів може здаватися, що об’ємні книжки втрачають популярність. Але справжні книголюби знають: є історії, які неможливо вмістити в кілька сотень сторінок. Такі романи вражають масштабністю, глибиною й деталізацією. У них занурюєшся надовго, а після прочитання вже не залишаєшся тим самим.

Lb.ua зібрали книжкові цеглинки, які випробують вашу витривалість, але винагородять за терпіння. До добірки увійшов і роман Оксани Забужко «Музей покинутих секретів» — роман-лабіринт, у якому переплітаються голоси минулого і сучасності, родинні таємниці, боротьба, кохання.
23.04.202515:20
«Будьмо реалістами: література в усіх її формах утратила значну частину своєї здатності діяти як сила, що поєднує людський досвід у часі, культурах і життях. Ми читаємо надто мало, а поганих книжок надто багато».

Саша Станішич дав перше інтервʼю для українських читачів. Про неприборкану памʼять, смерть роману та знайомство з українською літературою читайте за посиланням👇

https://tyzhden.ua/sasha-stanishych-roman-pokhodzhennia-viddzerkaliuie-frahmentarnu-pryrodu-pam-iati-ta-identychnosti/
02.04.202506:46
«Чому ми нічого не навчилися з історії»

У кінці лютого 2025-го в німецькому видавництві S. Fischer вийшов есей Оксани Забужко «Моя найдовша подорож», доповнений двома текстами й новою передмовою авторки порівняно з австрійським виданням 2022 року. З цієї нагоди 29 березня на Ляйпцизькому книжковому ярмарку відбулася зустріч з письменницею. Подія пройшла під назвою «Чому ми нічого не навчилися з історії».

Конспект промови Оксани Забужко можете прочитати за посиланням: https://lb.ua/culture/2025/04/02/668765_oksana_zabuzhko_chomu_mi_nichogo.html
На гаражному розпродажі — книжка хорватської письменниці й журналістки Славенки Дракуліч «Вони б і мухи не скривдили». Це спроба зрозуміти, як звичайні на вигляд люди опиняються на лаві підсудних у Гаазі. Чесний, точний і болісно проникливий погляд на те, як тонка межа відділяє людяність від варварства.

Три причини прочитати цю книжку:

📌 Вона аналізує зло і злочинців. Що перетворює, здавалося б, притомних та цивілізованих людей, які нічим не вирізняються в мирному житті, на вбивць і ґвалтівників у часи війни? І чому цього не помічають інші?

📌 Вона про спільноти, що стають співучасниками. Про те, як громади поступово втрачають чутливість, звикають до жорстокості, закривають очі. І про ті миті, коли мовчання теж стає злочином.

📌 Вона болісно сучасна. Ця книжка дає інструменти, щоб краще розуміти, як починаються катастрофи й чому важливо не звикати до жахливого.

Кількість примірників обмежена, а придбати можна тут: https://komorabooks.com/product/vony-b-i-muhy-ne-skryvdyly-rozprodazh/
08.04.202512:56
​​Колись Екатеріне Тоґонідзе натрапила на фото американських сіамських близнючок — двох дівчат із одним тілом і двома головами. Це були Еббі та Бріттані Хенсел, народжені в 1990-х. Вони виросли, здобули освіту, почали працювати вчительками. І стали прикладом унікального співжиття: синхронного, взаємозалежного — і водночас повного внутрішньої сили.

Їхня присутність у суспільстві — це не просто рідкість. Це запитання до кожного з нас: як ми дивимось на когось, хто хоч трохи відрізняється? Чи вміємо бачити далі, ніж зовнішність? Чи здатні розгледіти людину там, де наше уявлення про «норму» тріщить по швах?

Це фото й стало поштовхом до написання «Асинхронії» — роману про вигаданих сіамських близнючок Ліну і Діану. Вони зростали зачинені вдома, приховані від світу. Поки обставини не змусили їх вийти з тіні.

Близнючки Хензель стали образом, із якого виросла ця історія — про ідентичність і самотність, тілесність і невидимість. Про бажання бути почутими — і страх, що ніхто не почує.

«Асинхронія» — це історія про тих, кого легше не помічати. Але після неї вже не хочеться відводити очі.
से पुनः पोस्ट किया:
la madrugada avatar
la madrugada
02.04.202514:18
написала про «ніщо» лафорет та “princess of 72nd street” краф, а також те, що благополучні фінали не мають бути екстатичними! стосовно лафорет, то це одна з найкращих книжок, які я читала цьогоріч, будуть гаражні розпродажі в коморі — розбирайте!

https://www.verbum.com.ua/03/2025/annunciation/spiralling/
04.04.202510:59
Друзі, ми шукаємо в команду менеджера / менеджерку з комунікацій🙌

Які обов’язки передбачає посада:
- вести соцмережі видавництва (фейсбук та інстаграм);
- комунікувати з нашими інформаційними партнерами;
- організовувати події, зокрема презентації книг;
- оновлювати інформацію на сайті.

Вимоги:
- вища освіта, бездоганне знання української мови;
- розуміння базових принципів pr і механізмів роботи соцмереж (досвід роботи pr- чи смм-менеджером буде перевагою);
- високі комунікаційні навички, самоорганізованість та вміння працювати в команді;
- розуміння видавничих процесів;
- робота передбачає участь у заходах видавництва, тож бажане проживання в Києві чи області.

Ми працюємо переважно дистанційно, час від часу потрібно приїжджати в офіс біля м. Лівобережна.

Якщо вакансія вас зацікавила, заповнюйте форму docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSezfQwje9FqOxbdPmf_R234Din7lO4k_QK1xmjpOqg2DVIF2A/viewform?usp=preview

Чекаємо!
01.04.202514:46
Оце так вау😍

Крафтова кондитерська «Номер Дому» створила лімітований набір шоколадок-книжок «Книга Сенсів». У них поєднані смаки та сюжети української літератури.

У наборі — і одна з наших книжок😉
Чеський бестселер, автобіографія з гумором і документ епохи😉

«Дякую за кожний новий ранок» — автобіографічний роман Галини Павловської, в якому поєднуються історія, самоіронія і дуже точна оптика життя в Чехословаччині після 1968 року.

Головна героїня Ольга народжується в родині з українським корінням. Її дядько — «український буржуазний націоналіст», і ця родинна мітка переслідує її в усьому — від школи до роботи. На фоні — окупація, радянська цензура, тоталітарний абсурд. Але в центрі — побут, перше кохання, перші втрати, смішні діалоги, родина, що не вписується в рамки, і велике бажання жити.

Це роман, у якому важке не видається нестерпним, бо в кожному розділі — спроба вистояти з гідністю і з гумором.

📌 Чому варто читати:

📕 реалістичний погляд на епоху через особисту історію
📕 багато деталей про життя в радянській Чехословаччині 70-80х років
📕 гумор, що не легковажить, а рятує

Книжка також отримала численні відзнаки й навіть екранізована 🙌
11.04.202516:29
Хто ми? Чим відрізняємось з-поміж інших націй? Як це – робити вибір і будувати власну українську ідентичність? Як ця ідентичність перетинається з сексуальністю? Як ідентичність увиразнюється в українській мові? УП.Культура зібрала добірку книжок про кризу національної ідентичності. Кризу, з якої постає сила👇

https://life.pravda.com.ua/culture/7-naykrashchih-knig-pro-ukrajinsku-identichnist-ta-krizi-jiji-stanovlennya-307460/
17.04.202508:44
У добірці ШоТам — книжки, що допоможуть відчути себе мандрівниками в часі, спостерігаючи за життям і боротьбою нашого народу. Від Карпат XIII століття до буремних подій XX-го — 11 українських романів проведуть крізь епохи та розкриють долі героїв на тлі ключових моментів нашої історії.

До добірки включили і роман «Місто з химерами» Олеся Ільченка, у якому автор переносить нас до Києва початку XX століття, знайомлячи з життям і творчістю видатного архітектора Владислава Городецького. Відомий своїми екстравагантними проєктами, Городецький залишив по собі архітектурні шедеври, як-от Будинок з химерами та Миколаївський костел.

Роман не лише розповідає про його професійні досягнення, а й занурює в атмосферу тогочасного Києва — від вишуканих кафе до театральних прем’єр. Ільченко майстерно поєднує історичні факти з художнім вимислом, створюючи захопливу оповідь про місто та його жителів на зламі епох.

Придбати роман можна на нашому сайті 👉 https://komorabooks.com/product/misto-z-hymeramy/
अधिक कार्यक्षमता अनलॉक करने के लिए लॉगिन करें।