Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Черкаський Паломник avatar

Черкаський Паломник

✅ Наш паломник розповість Вам про самі цікаві місця і події Черкаської єпархії.
✅ YouTube - https://youtube.com/@palomnik7w?feature=shared
✅ Instagram - https://www.instagram.com/palomnik_7?igsh=dXk1YzljZ3JwazF4&utm_source=qr
✅ Підписатися - @palomnik7
TGlist रेटिंग
0
0
प्रकारसार्वजनिक
सत्यापन
असत्यापित
विश्वसनीयता
अविश्वसनीय
स्थान
भाषाअन्य
चैनल निर्माण की तिथिOct 16, 2022
TGlist में जोड़ा गया
Apr 12, 2024
संलग्न समूह

टेलीग्राम चैनल Черкаський Паломник का आंकड़ा

सदस्य

1 163

24 घंटों00%सप्ताह
5
-0.4%महीना
1
-0.1%

उद्धरण सूचकांक

0

उल्लेख1चैनलों पर शेयर0चैनलों पर उल्लेख1

प्रति पोस्ट औसत दृश्य

328

12 घंटों3280%24 घंटों3280%48 घंटों4240%

सगाई (ER)

13.11%

रिपोस्ट1टिप्पणियाँ0प्रतिक्रियाएँ42

सगाई दर (ERR)

28.2%

24 घंटों0%सप्ताह0%महीना
2.45%

प्रति विज्ञापन पोस्ट औसत दृश्य

351

1 घंटा10429.63%1 - 4 घंटे15845.01%4 - 24 घंटे771219.66%
हमारे बॉट को चैनल में जोड़ें और इस चैनल की दर्शक संख्या जानें।
24 घंटों में कुल पोस्ट
1
डायनेमिक्स
4

समूह "Черкаський Паломник" में नवीनतम पोस्ट

से पुनः पोस्ट किया:
ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК avatar
ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК
Митрополит Феодосій подарував мікроавтобус Марфо-Маріїнському сестринству милосердя

4 травня 2025 року, в Неділю святих жон-мироносиць, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій передав у дар Черкаському Марфо-Маріїнському сестринству милосердя мікроавтобус для використання в соціально-благодійній роботі. Чин освячення транспортного засобу пройшов на Христо-Різдвяному Архієрейському подвір'ї м.Черкаси.

Це придбання відкриває черкаським сестрам милосердя набагато ширші можливості соціального служіння, ніж були до цього. Відвідування лікарень, інтернатів, дитячих будинків і будинків для людей похилого віку, місць проживання переселенців і доставка туди гуманітарних вантажів тепер будуть здійснюватися Марфо-Маріїнськими сестрами на власному транспорті.

ПРОДОВЖЕННЯ:
🍫 СОЛОДОЩІ ВІД ВЛАДИКИ
🌸 Хресний хід
💟 Наши сестры Милосердия
💐 С ПРАЗДНИКОМ!!!
🌿🌷🌿🪻🌿 ЗІ СВЯТОМ ЖОН-МИРОНОСИЦЬ!!!
से पुनः पोस्ट किया:
Чудо Спиридона avatar
Чудо Спиридона
🌿🪻🌿 Завтра, как обычно (каждую пятницу), в нашем храме на 10:00 будет совершаться Водосвятный молебень с акафистом святителю Спиридону!

Можете писать имена в комментариях под этим
постом.
से पुनः पोस्ट किया:
ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК avatar
ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК
ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ПРО ПОПЕРЕДЖЕННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ЗЛОЧИНУ

Черкаси, 28 квітня 2025 року
से पुनः पोस्ट किया:
Черкаський Паломник avatar
Черкаський Паломник
🌿🪻🌿
🌷 С ПРАЗДНИКОМ!!!
से पुनः पोस्ट किया:
🤔 Питання священнику avatar
🤔 Питання священнику
☎️ Христос Воскрес! Розкажіть про Причастя на Світлому тижні. Спаси Вас Господи!


💡Воістину Воскрес! По милості Божій ми святкуємо свято Світлого Христового Воскресіння! Всіх підписників нашого каналу вітаємо з цим Святом із Свят!
Світлий тиждень (період від Пасхи до Неділі Антипасхи, тобто до Фоминої неділі), це один із виняткових тижнів, коли всі дні є святковими, і навіть у середу та п’ятницю дозволяється вживати м’ясне, молочне тощо. Підготовка до Святого Причастя рекомендується наступним чином. Замість ранішніх та вечірніх молитов ми читаємо часи Пасхи. Три канони ми заміняємо читанням Канона Пасхи. Послідування до Святого Причастя читається за виключенням псалмів, лише канон і молитви. Ввечері напередодні обов’язково потрібно бути на богослужінні. Зазвичай, коли задають таке запитання, всіх цікавить чи потрібно дотримуватися посту. Традиційно піст є обов‘язковим для бажаючих Причаститися, але ми повинні розуміти, що Світлий тиждень це унікальний період церковного року. Як завжди відповіді на свої складні питання ми шукаємо в канонах Святої Церкви, а також в святих отців, які їх нам тлумачать.
Потрібно пам‘ятати текст 66 правила VI Вселенського Собору (Константинополь, 680–681 рр.) яке прямо стосується Світлої седмиці.:
«В усі дні Світлої Седмиці, що на честь Воскресіння Христового святкується, належить вірним проводити їх безперервно в святкуванні і радості духовній, слухаючи псалми, і гімни, і духовні пісні, влаштовуючи божественні зібрання, і, з усією ревністю приступаючи до Святих Таїнств, насолоджуючись споживанням Тіла і Крові Христової. Бо таким чином з Христом воскреснемо і з Ним разом вознесемося. Тому в ці дні не повинно ні постити, ні коліна преклоняти...». Таким чином піст у всі дні цього періоду відміняється. Забороняється колінопреклоніння — бо це знак покаяння, а тиждень — святковий. Церква закликає до частого Причастя — у радості, без тягаря посту. Підкреслюється радісна і активна участь у богослужіннях, у духовній радості й подяці. Типікон (Устав церковний)
прямо говорить про те, що вся Світла седмиця — це дні радості, тому:«На Світлій седмиці не колінопреклоняють, не постять, але кожного дня служиться Божественна Літургія, і дозволяється все скоромне»
(Типікон, Розділ про Світлу седмицю). Святитель Іоанн Златоуст
(хоча і жив раніше за VI Собор), вчив:«Ніхто нехай не сумує в ці дні, бо настало всенародне торжество. І тому, коли Сам Христос подав Себе нам, чи відмовимо ми собі в радості?»
(з Пасхального слова)
Цим він підкреслює: радість переважає піст, а Причастя- центр цієї радості. Святитель Іоанн Шанхайський і Сан-Франциський писав:
«У дні Пасхи Христової не піст є свідченням побожності, а радість і вдячність Богові. Світла Седмиця — час торжества, коли навіть середа і п’ятниця перестають бути пісними». Архимандрит Іоанн (Крестьянкін)
«У Пасхальні дні, коли Христос воскрес, і піст скасовується, і Причастя стає джерелом радості, а не приводом для строгості чи страху. Серце — ось де має бути головна підготовка». Святитель Феофан Затворник про підготовку до Причастя на свята писав:«Коли готуєшся до Причастя у святкові дні, не звертай увагу на строго пісну їжу, але більше звернися до серця — чи є в ньому мир, любов і покаяння.» Ми знаємо, що піст це не формальність, а засіб духовної зосередженості. Якщо вірянин відчуває гостру потребу у прояві стриманості перед Причастям, іноді духівники радять утримуватися напередодні від м‘ясних страв. У Пасхальний період Церква закликає до радості, а не до суму і стримання. Тому і підготовка до Причастя має бути відповідною духу Пасхи — живою і з любов’ю. Проте, як завжди, краще уточнити у свого духівника, бо можуть бути особисті благословіння, або традиції парафії. Все вище сказане стосується лише тих вірян, які сумлінно постували Великий піст і виконують всі рекомендації Святої Церкви.
Бажаю Вам сугубої втіхи і невичерпної радості від Воскресшого Спасителя!!!
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!


🖍️ Підписатися
❓Задати запитання священнику
से पुनः पोस्ट किया:
🤔 Питання священнику avatar
🤔 Питання священнику
☎️ Добрий день. Можете дати кілька порад по вихованню дітей? Можливо книжку порадьте!


💡Доброго дня. Дуже радий, що ви піднімаєте тему виховання — це справді велика й відповідальна справа. Ось кілька порад, заснованих на християнських принципах, життєвому досвіді та рекомендаціях святих і мудрих педагогів. Насамперед пам’ятайте про найголовнішу Заповідь Христову. Любіть своїх дітей. Любов — це основа. Але важливо не плутати любов із потуранням. Любов має бути терплячою, чесною і в міру суворою. Приступаючи до будь якої справи ми просимо Божого благословіння і допомоги. Святі отці рекомендують нам обов’язково молитися за своїх чад. Молитва батьків — сильний захист. Навіть, якщо дитина проявляє непослух, чинить протидію Вашим настановам, відходить від віри або чинить не так як хочеться — не опускайте рук, продовжуйте молитися. Навчайте добру прикладом. Досвідчені педагоги кажуть, що діти виховуються не словами, а справами. Святий Іоанн Златоуст казав: «Хочеш виховати добру дитину — покажи їй власний добрий приклад». Якщо батьки чесні, добрі, терплячі, молитовні — діти поглинають це, як губка. Постарайтеся змалку привчити дітей до храму, добре коли діти з самого початку свого життя Причащаються і живуть церковним життям. Добре, коли вони є вихованцями недільної школи. Але привчайте не через страх або обов’язок, а через любов: показуйте, що молитва і храм — це радість, а не тягар чи важка повинність. Важливо слухати і спілкуватись з своїми дітьми. Навіть коли вони малі, поважайте їх як особистостей. Створіть у сім’ї атмосферу довіри, де можна і потрібно ділитися переживаннями без страху бути осміяним.
Із літератури добре буде звернути увагу на книгу нашого улюбленого святого святителя Луки ( Войно-Ясенецького )«Педагогіка для всіх». Вона про
виховання в дусі християнської моралі, важливість доброти, совісті та віри.
«Діти і виховання» — святитель Феофан Затворник, класика
духовного наставництва, підійде для глибшого розуміння участі батьків.
«Виховання в православній родині» — архімандрит Іоанн (Крестьянкін), дуже
теплі, глибокі поради, засновані на духовному досвіді.
«Як виховати дитину в любові до Бога» — протоієрей Димитрій Смірнов, дуже проста мова,
приклади з життя, багато практичних порад.
Нехай Господь дарує Вам мудрості, сили і терпіння у звершенні цієї непростої справи виховання дітей!


🖍️ Підписатися
❓Задати запитання священнику
से पुनः पोस्ट किया:
ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК avatar
ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК
КРАСНОМОВНІШЕ ТИСЯЧІ СЛІВ…
से पुनः पोस्ट किया:
ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК avatar
ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК
से पुनः पोस्ट किया:
ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК avatar
ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК

रिकॉर्ड

16.04.202523:59
1.2Kसदस्य
31.10.202423:59
1050उद्धरण सूचकांक
06.12.202423:59
5.4Kप्रति पोस्ट औसत दृश्य
23.10.202423:59
4.9Kप्रति विज्ञापन पोस्ट औसत दृश्य
08.02.202523:59
73.24%ER
23.10.202423:59
485.38%ERR

विकास

सदस्य
उद्धरण सूचकांक
एक पोस्ट का औसत दृश्य
एक विज्ञापन पोस्ट का औसत दृश्य
ER
ERR
JUL '24OCT '24JAN '25APR '25

Черкаський Паломник के लोकप्रिय पोस्ट

04.05.202505:35
🌿🌷🌿🪻🌿 ЗІ СВЯТОМ ЖОН-МИРОНОСИЦЬ!!!
12.04.202500:12
🌘 НІЧНА МОЛИТВА НАПЕРЕДОДНІ ЛІТУРГІЇ В ЧЕРКАСЬКОМУ ХРАМІ РІЗДВА ХРИСТОВОГО
🌷 С ПРАЗДНИКОМ!!!
💐 ВІТАЄМО АРХІЄПИСКОПА ІОАННА З 10-річчям архієрейської Хіротонії!
हटा दिया गया11.04.202508:36
से पुनः पोस्ट किया:
ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК avatar
ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК
10.04.202520:15
4. За діючим законодавством України процедура вилучення земельних ділянок з постійного користування складається з:

✔️прийняття рішення про вилучення земельної ділянки органом місцевого самоврядування (рішення про намір вилучити земельну ділянку, яке розглядається актом початку процедури вилучення);

✔️інформування та отримання згоди суб`єкта постійного землекористування;
вжиття заходів щодо компенсації збитків землекористувачу;

✔️звернення органу, який прийняв рішення про вилучення земельної ділянки до суду для вирішення питання про її вилучення та припинення права постійного землекористування (за відсутності згоди землекористувача);

✔️надання судом оцінки законності рішення про припинення права користування земельною ділянкою або її частиною.

Підсумок. Згідно чинного законодавства України вилучення з постійного користування Черкаської єпархії Української Православної Церкви будь-яких земельних ділянок може здійснитися лише за її згодою, а у разі незгоди - в судовому порядку. Черкаська єпархія Української Православної Церкви не давала і не дасть згоди на незаконне вилучення земельних ділянок під храмовими комплексами, побудованими Черкаською єпархією за власний кошт та на всіх законних підставах. У судовому порядку дане питання поки що не вирішувалось. А отже будь-які заклики (і тим більше спроби) насильницького захоплення цих земельних ділянок чи храмових споруд на них із посиланням на «рішення Черкаської міської ради» будуть являтися кримінальним злочином з усіма правовими наслідками для потенційних підбурювачів, організаторів чи виконавців такого кримінального злочину.
10.04.202500:38
💟☦️💟 НОЧНОЙ КРЕСТНЫЙ ХОД С МОЛИТВОЙ О ЗАЩИТЕ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА В ЧЕРКАССАХ
06.04.202517:24
⚡️ Религиозная община НЕ на бумаге ⚡️

Верующие Корсунь-Шевченковского собора молятся под открытым небом, в то время как в их Соборе, который они строили - пустота...

Пустота - потому что рейдеры захватили их святыню.
Но зачем она им?
Чтобы храм стоял закрытым?
Чтобы таким образом истреблять Православие на нашей земле?
Вопросы риторические. Имеющий глаза да видит, имеющий уши да слышит...

⚡️ Но мы знаем, что Бог поругаем не бывает.
से पुनः पोस्ट किया:
🤔 Питання священнику avatar
🤔 Питання священнику
23.04.202519:19
☎️ Христос Воскрес! Розкажіть про Причастя на Світлому тижні. Спаси Вас Господи!


💡Воістину Воскрес! По милості Божій ми святкуємо свято Світлого Христового Воскресіння! Всіх підписників нашого каналу вітаємо з цим Святом із Свят!
Світлий тиждень (період від Пасхи до Неділі Антипасхи, тобто до Фоминої неділі), це один із виняткових тижнів, коли всі дні є святковими, і навіть у середу та п’ятницю дозволяється вживати м’ясне, молочне тощо. Підготовка до Святого Причастя рекомендується наступним чином. Замість ранішніх та вечірніх молитов ми читаємо часи Пасхи. Три канони ми заміняємо читанням Канона Пасхи. Послідування до Святого Причастя читається за виключенням псалмів, лише канон і молитви. Ввечері напередодні обов’язково потрібно бути на богослужінні. Зазвичай, коли задають таке запитання, всіх цікавить чи потрібно дотримуватися посту. Традиційно піст є обов‘язковим для бажаючих Причаститися, але ми повинні розуміти, що Світлий тиждень це унікальний період церковного року. Як завжди відповіді на свої складні питання ми шукаємо в канонах Святої Церкви, а також в святих отців, які їх нам тлумачать.
Потрібно пам‘ятати текст 66 правила VI Вселенського Собору (Константинополь, 680–681 рр.) яке прямо стосується Світлої седмиці.:
«В усі дні Світлої Седмиці, що на честь Воскресіння Христового святкується, належить вірним проводити їх безперервно в святкуванні і радості духовній, слухаючи псалми, і гімни, і духовні пісні, влаштовуючи божественні зібрання, і, з усією ревністю приступаючи до Святих Таїнств, насолоджуючись споживанням Тіла і Крові Христової. Бо таким чином з Христом воскреснемо і з Ним разом вознесемося. Тому в ці дні не повинно ні постити, ні коліна преклоняти...». Таким чином піст у всі дні цього періоду відміняється. Забороняється колінопреклоніння — бо це знак покаяння, а тиждень — святковий. Церква закликає до частого Причастя — у радості, без тягаря посту. Підкреслюється радісна і активна участь у богослужіннях, у духовній радості й подяці. Типікон (Устав церковний)
прямо говорить про те, що вся Світла седмиця — це дні радості, тому:«На Світлій седмиці не колінопреклоняють, не постять, але кожного дня служиться Божественна Літургія, і дозволяється все скоромне»
(Типікон, Розділ про Світлу седмицю). Святитель Іоанн Златоуст
(хоча і жив раніше за VI Собор), вчив:«Ніхто нехай не сумує в ці дні, бо настало всенародне торжество. І тому, коли Сам Христос подав Себе нам, чи відмовимо ми собі в радості?»
(з Пасхального слова)
Цим він підкреслює: радість переважає піст, а Причастя- центр цієї радості. Святитель Іоанн Шанхайський і Сан-Франциський писав:
«У дні Пасхи Христової не піст є свідченням побожності, а радість і вдячність Богові. Світла Седмиця — час торжества, коли навіть середа і п’ятниця перестають бути пісними». Архимандрит Іоанн (Крестьянкін)
«У Пасхальні дні, коли Христос воскрес, і піст скасовується, і Причастя стає джерелом радості, а не приводом для строгості чи страху. Серце — ось де має бути головна підготовка». Святитель Феофан Затворник про підготовку до Причастя на свята писав:«Коли готуєшся до Причастя у святкові дні, не звертай увагу на строго пісну їжу, але більше звернися до серця — чи є в ньому мир, любов і покаяння.» Ми знаємо, що піст це не формальність, а засіб духовної зосередженості. Якщо вірянин відчуває гостру потребу у прояві стриманості перед Причастям, іноді духівники радять утримуватися напередодні від м‘ясних страв. У Пасхальний період Церква закликає до радості, а не до суму і стримання. Тому і підготовка до Причастя має бути відповідною духу Пасхи — живою і з любов’ю. Проте, як завжди, краще уточнити у свого духівника, бо можуть бути особисті благословіння, або традиції парафії. Все вище сказане стосується лише тих вірян, які сумлінно постували Великий піст і виконують всі рекомендації Святої Церкви.
Бажаю Вам сугубої втіхи і невичерпної радості від Воскресшого Спасителя!!!
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!


🖍️ Підписатися
❓Задати запитання священнику
10.04.202523:15
🔹НІЧНЕ СЛОВО ПІДТРИМКИ ДО ПРИХОЖАН ЧЕРКАСЬКОГО АНДРІЇВСЬКОГО ХРАМУ
#молитвенное_стояние

🌿🕊️🌿 ПРЕСВЯТАЯ БОГОРОДИЦЕ СПАСИ НАС!!!
से पुनः पोस्ट किया:
Чудо Спиридона avatar
Чудо Спиридона
01.05.202520:40
🌿🪻🌿 Завтра, как обычно (каждую пятницу), в нашем храме на 10:00 будет совершаться Водосвятный молебень с акафистом святителю Спиридону!

Можете писать имена в комментариях под этим
постом.
07.04.202523:36
🌃 НІЧНА МОЛИТВА В ЧЕРКАСАХ
14.04.202510:16
🌿 СЛОВО МИТРОПОЛИТА ФЕОДОСИЯ В ВЕРБНОЕ ВОСКРЕСЕНЬЕ 2025

📹
https://youtu.be/WM8cLA-44Cw?feature=shared
04.05.202508:45
💐 С ПРАЗДНИКОМ!!!
16.04.202510:28
🕊️ МИТРОПОЛИТ ФЕОДОСІЙ ПРО ОСТАННЮ В ЦЬОМУ РОЦІ ЛІТУРГІЮ ПЕРЕДОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ
अधिक कार्यक्षमता अनलॉक करने के लिए लॉगिन करें।