⚡️«Максимальний накал, максимальний тиск. В ці хвилини на багатьох ділянках ворог намагається проводити штурмові дії»: Володимир Назаренко, капітан НГУ та начальник розвідки артилерії 4-ої бригади «Рубіж» розповів в Інформаційному стрімі про нарощення сил окупантів на фронті
Амбіції країни-окупанта - це імперські амбіції, які не мають жодних географічних меж.
09.04.202511:30
Минуло кілька днів відтоді, як росія вдарила по дитячому майданчику балістичною ракетою, убивши 19 людей, серед них дев’ятеро дітей, і поранивши десятки.
Комісія ООН з прав людини назвала це найгіршим нападом на дітей з початку повномасштабного вторгнення росії.
Засуджене лідерами в усьому світі те, що тут сталося, спочатку викликало приглушену реакцію Сполучених Штатів. Посол США в Україні Бріджит А. Брінк спочатку не згадувала про роль росії, перш ніж змінити курс у неділю, заявивши, що США солідарні з Україною.
Кривий Ріг — рідне місто українського президента Володимира Зеленського — ледве почав оплакувати своїх загиблих, як москва неправдиво заявила, що напад був успішним ударом по «військовій цілі».
У п’ятницю, коли медики складали тіла дітей, міноборони росії заявило, що вбило 85 офіцерів на «зустрічі командування ЗСУ із західними інструкторами» в ресторані.
The Washington Post переглянула відеозапис камер безпеки з ресторану біля парку, на якому видно, як працівники прибирають після обіднього форуму індустрії краси, організованого місцевою бізнес-асоціацією.
На відео видно, що військовослужбовців там не було, а місцеві чиновники та свідки стверджують, що загинули лише цивільні особи.
речник кремля під час прес-конференції в понеділок подвоїв твердження росії, відмахнувшись від запитання про те, чи могла москва зробити помилку, надавши неточні дані розвідки.
У понеділок вранці священики стояли на вологій весняній траві — на відстані удару футбольного м’яча від того місця, де ракета вп’ялась у п’ять футів у землю — і молилися за жертв удару.
За словами української влади, ракета «Іскандер», запущена з таганрозької області росії — приблизно за 250 миль — досягла майданчика за лічені хвилини. Ракета вибухнула, засипаючи територію осколками та знищуючи все на своєму шляху.
Те, про що ви постійно питаєте наших воїнів і те, що можемо вам розповісти.
На Куп'янському напрямку ситуація більш-менш стабільна, противник проводив там штурмові дії, успіху не мав. Загалом ситуація на цьому напрямку контрольована, суттєвих змін не відбувається. Ворог зайняв низини, і тепер терпить скиди й артилерію. Що ж, його право.
На іншому відтинку цього напрямку, противник активізувався. Після енциклопедичного захоплення населеного пункту Надія 3-ю штурмовою бригадою, росіяни відійшли від шоку, і провели декілька штурмових дій без техніки. На цей час противник успіху не має, суттєвих змін в лінії боєзіткнення не відбувається.
На Лиманському напрямку, ситуація набагато важча. Противник дуже активний, майже кожен день штурмує позиції суміжних підрозділів, наші оператори БПЛА працюють 24\7. Ситуація напружена, у противника явно є плани з просування в цьому напрямку, з нашого боку всі працюють на максимумі своїх можливостей.
На Сіверському напрямку ситуація нагадує день бабака - майже кожен день малі групи противника доходять до наших позицій, і помирають. Ситуація контрольована, росіяни тут успіху не мають, але ворог постійно вигадує щось нове. Наприклад, на цьому тижні висунулися на штурмові дії після сильного дощу. Спочатку були думки "Ну генії, зараз застрягнете в болоті, там всіх і доб'ємо..." але під прикриття туману противник якимось чином дістався до наших позицій, де вже з ними розібрались. Тож, ніколи не можна втрачати пильність, і недооцінювати суперника.
З цікавого - біля позицій наших суміжників є досить велика сіра зона - там немає сталої лінії фронту. За перехопленнями, один кацап просидів там більш як двоє місяців і харчувався тільки одним снігом, поки був сніг.Потім жалівся, що сніг розтанув, йому тепер нічого не їсти, не пити. Йому "начальство" обіцяє, що буде підкріплення, що буде логістика, проте йому навіть їжу ніхто не скидає. Інколи скидають батарейки на радіостанції. Але він там сидить. Чого він там сидить, ніхто не знає. Нещодавно він був поранений, йому пообіцяли, що буде евак, але евака не було.
Також ворог активніше почав застосовувати КАБи. Але ситуація контрольована, у нас втрат від їхнього застосування, на цю мить, немає. За останній тиждень також знову почалися скиди ворогом димів, газів, та хімічних гранат з невідомою речовиною (передаємо вітання конвенції по забороні хімічної зброї).
Загалом, Бригада "Рубіж" гідно дає відсіч на ввірених нам позиціях, перемелюючи особовий склад противника, та техніку. Залишайтесь із нами, і підписуйтесь на соцмережі Бригади Рубіж 🫡
У похмуру погоду протестувальники демонстрували величезну кількість плакатів і, в деяких випадках, українські прапори, висловлюючи опозицію до політики адміністрації, яка прагнула до теплих відносин з росією під час її вторгнення в Україну.
Деякі протестувальники висловили надію, що ця подія – перша масова демонстрація у Вашингтоні після вступу Трампа на посаду – стане прикладом, який надихне інших виступити проти. «Мета полягає в тому, щоб змусити людей повстати», — сказала 63-річна Даян Коліфрат, яка приїхала з Нью-Гемпшира разом із 100 іншими членами організації громадянського суспільства New Hampshire Forward.
«Вони вважають, що демократія приречена, і вони вірять, що зміна режиму на нас чекає, якщо тільки вони зможуть захопити нашу платіжну систему», — сказав Раскін, представник Демократичної партії від Меріленда, який є головною фігурою партії в юридичному комітеті Палати представників.
Він додав: «Якщо вони думають, що збираються повалити основи демократії, вони не знають, з ким мають справу».
Деякі протестувальники відчували особливий гнів на найбагатшу людину світу: «Я не обирав Ілона Маска». Інші хвилювались за демократію в США. «Руки геть від демократії», — було написано на одному плакаті. «Припиніть бути маріонеткою путіна», — на іншому.
#The_Gurdian
10.04.202516:15
Небезпека цих дронів: вони - стійкі до РЕБ-систем. У них є певні недоліки, вони - не настільки маневрені, більше того оптоволокно є одноразовим, це збільшує вартість самих дронів. Водночас ворог їх активно застосовує, і тому потрібно протидіяти, є різні засоби протидії.
05.04.202507:23
5 квітня 1710 року було прийнято Конституцію Пилипа Орлика. Документ, який випередив свій час.
✔️З цікавого:
▫️юридична назва - «Договори і Постановлення Прав і вольностей Війська Запорозького»;
▫️перша Конституція в світі, яка закріпила розподіл влади, прийнята задовго до прийняття Конституції США та Конституції Франції (перших конституції) p.s. як мінімум за 77 років;
▫️містила норму, спрямовану на запобігання корупції: «Тому остаточно постановляється, щоб Ясновельможний гетьман жодними, хоч би й найбільшими, подарунками та респектами не спокушався, нікому за хабарі в урядах ні полковничих, ні інших військових чи посполитих посад не давав і насильно в уряд нікого не призначав»;
▫️хоча не містила загальноприйнятого тогочасного переліку прав і свобод людини, водночас включала норми про звільнення від податків та повинностей вдів та осиротілих дітей козаків, про захист бідних, заборону здирництва;
▫️за містами зберігалися їх привілеї, зокрема й за стольним містом Києвом;
▫️Преамбула (Вступ) Конституції містила ствердження про християнську віру нашого народу, що було характерно для європейських «документів» того часу: «Дивний і незбагненний у долях своїх Бог, милосердний у довготерпінні, справедливий у покаранні, як завжди від початку світу, на праведному мірилі правосуддя свого - одні держави і народи возвеличує, а інші за гріхи і беззаконня - упокорює, одні поневолює, інші - звільняє, одні підвищує, інші - понижує. Так і стародавній хоробрий козацький народ, спочатку був піднесений славою безсмертною…»
11.04.202511:29
ЗАДАЧА: ЗАХИСТИТИ
Ми прекрасно розуміємо, що одного дня окупанти «закінчаться», ми маємо їх вигнати з нашої території. Для того, щоб вони більше не думали починати чергову війну.
Також ми розуміємо, що ця війна - не що інше, як продовження війни, яку агресор розпочав ще більше 300 років тому.
Окупант не визнає нашу націю, наш народ.
Відтак ми воюємо за ідентичність, майбутнє та незалежність.
11.04.202507:06
Як повідомляє The Telegraph, Велика Британія розглядає можливість розгортання військ в Україні на п'ять років згідно з планами, які обговорюються союзниками.
Військове керівництво хоче, щоб це розгортання допомогло навчити та відновити українську армію, щоб запобігти черговому вторгненню путіна.
Під час переговорів, які ведуть Велика Британія та Франція, щодо «коаліції бажаючих» підтримувати будь-яку постконфліктну мирну угоду, було порушено питання про поетапне виведення військ.
Згідно з цим планом, одним із кількох варіантів, що розглядаються, до України будуть направлені сили під керівництвом Європи, щоб спочатку стримати росію від порушення будь-якого врегулювання та запропонувати українцям вкрай необхідний відпочинок.
У Франції стверджують, що путін навряд чи санкціонує ще один напад в Україні, коли його війська здатні захопити лише невеликі ділянки території.
Згідно з планом, франко-британські «сили заспокоєння» також запропонують допомогу в захисті неба та моря України.
Але головною метою розгортання буде негайний початок допомоги у навчанні та відновленні Збройних Сил України для стримування чергового нападу росії. Пізніше вони будуть виведені поетапно, а останні війська залишать країну приблизно через п'ять років, як відомо The Telegraph.
Це поставить Велику Британію, Францію та їхніх західних союзників у гонку за відновлення та зміцнення української армії, перш ніж москва знову буде готова розпочати повномасштабну війну.
Керівники британської, данської та німецької розвідок вважають, що Путін може бути готовий вже через п'ять років.
Після співголовування на зустрічі 30 країн, міністр оборони Джон Гілі заявив, що не розкриватиме подробиці планів, що обговорюються, оскільки це «просто робить путіна мудрішим».
Але він сказав журналістам: «Ми обговорили, і я підтвердив, наші чотири цілі чи завдання у військовому плануванні: забезпечити безпеку в небі, забезпечити безпеку на морі, підтримувати мир на суші та підтримувати відновлення та зміцнення українських Збройних Сил».
🔥 Що нині на фронті? — Володимир Назаренко з оглядом оперативної ситуації // ВІДЕО ⤵️
Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися вглиб нашої території, завдаючи йому ефективного вогневого ураження та виснажуючи по всій лінії фронту. Минулої доби 9 квітня відбулося 111 бойових зіткнень — інформує Генштаб.
Максимально напружений накал бойових дій по всій лінії фронту — свободівець Володимир Назаренко розповів останні фронтові новини. Начальник розвідки артилерії 4-ї бригади "Рубіж" Національної гвардії України, капітан НГУ, офіцер "Легіону Свободи" в етері "Радіо Свобода" програма "Донбас. Реалії"
Війна - не така проста річ. Це найнебезпечніша справа. Дійсно, у ворога є перевага у засобах, в кількості.
У будь-яких спробах штурмових дій чи просування ворог перш за все намагається реалізувати свій потенціал в кількості живої сили, а також в готовності цю живу силу витрачати в безглуздих спробах штурму.
Те, що нещодавно були заяви в медіа, коли порахували, скільки вартує життів окупантів квадратний метр захопленої території України, то для ворога - це дуже велика ціна, але на жаль, він її готовий платити.
09.04.202516:04
Як врятувати ситуацію під Лиманом, де росія майже щодня розширює свій плацдарм?
▫️ Як діє противник на Лиманському напрямку? 05:20 ▫️ Middle-strike: наскільки це хороша ідея для ЗСУ? 11:43
Лінія фронту - неоднорідна. Є різні підрозділи окупантів, з різною підготовкою. Серед них - і доволі мотивовані. Їх не можна недооцінювати. І оснащені, і підготовані, які доволі фахово, на жаль, можуть працювати.
Плюс в дальніх тилах вони можуть дозволити собі накопичувати велику кількість резервів. І оперативно такі резерви підтягувати.
Це стосується і живої сили, і техніки, і самих боєприпасів (як для турбуючого вогню, так і для вогню під коригуванням).
09.04.202508:32
Мита Трампа набули чинності, вдаривши майже по всіх союзниках США.
Китай відповів своїми власними поборами, а офіційні особи Європейського Союзу заявили, що вони розробляють окремі плани на американський експорт. Це посилило побоювання щодо економічно згубної торгової війни та глобальної рецесії.
Але більшість світових лідерів поспішили вести переговори, призначаючи телефонні дзвінки та відправляючи делегації до Вашингтона. Багато урядів, включаючи Тайвань і В'єтнам, запропонували поступки в надії уникнути мит. Трамп сказав, що 70 країн звернулися до Сполучених Штатів і що офіційні особи розпочнуть переговори з Японією та Південною Кореєю.
Акції в Азії в середу впали, додавши до втрат, які зросли на ринках по всьому світу після того, як Трамп оголосив про останній раунд мит минулого тижня. Очікується, що слідом за ним підуть ринки США, що є символічним і тривожним порогом для інвесторів.
Розгром ринку відображає поглиблення занепокоєння щодо того, що тарифи Трампа можуть порушити глобальні ланцюжки поставок, посилити інфляцію та спровокувати серйозний економічний спад.
⚡️«Максимальний накал, максимальний тиск. В ці хвилини на багатьох ділянках ворог намагається проводити штурмові дії»: Володимир Назаренко, капітан НГУ та начальник розвідки артилерії 4-ої бригади «Рубіж» розповів в Інформаційному стрімі про нарощення сил окупантів на фронті
Амбіції країни-окупанта - це імперські амбіції, які не мають жодних географічних меж.
11.04.202511:29
ЗАДАЧА: ЗАХИСТИТИ
Ми прекрасно розуміємо, що одного дня окупанти «закінчаться», ми маємо їх вигнати з нашої території. Для того, щоб вони більше не думали починати чергову війну.
Також ми розуміємо, що ця війна - не що інше, як продовження війни, яку агресор розпочав ще більше 300 років тому.
Окупант не визнає нашу націю, наш народ.
Відтак ми воюємо за ідентичність, майбутнє та незалежність.
11.04.202507:06
Як повідомляє The Telegraph, Велика Британія розглядає можливість розгортання військ в Україні на п'ять років згідно з планами, які обговорюються союзниками.
Військове керівництво хоче, щоб це розгортання допомогло навчити та відновити українську армію, щоб запобігти черговому вторгненню путіна.
Під час переговорів, які ведуть Велика Британія та Франція, щодо «коаліції бажаючих» підтримувати будь-яку постконфліктну мирну угоду, було порушено питання про поетапне виведення військ.
Згідно з цим планом, одним із кількох варіантів, що розглядаються, до України будуть направлені сили під керівництвом Європи, щоб спочатку стримати росію від порушення будь-якого врегулювання та запропонувати українцям вкрай необхідний відпочинок.
У Франції стверджують, що путін навряд чи санкціонує ще один напад в Україні, коли його війська здатні захопити лише невеликі ділянки території.
Згідно з планом, франко-британські «сили заспокоєння» також запропонують допомогу в захисті неба та моря України.
Але головною метою розгортання буде негайний початок допомоги у навчанні та відновленні Збройних Сил України для стримування чергового нападу росії. Пізніше вони будуть виведені поетапно, а останні війська залишать країну приблизно через п'ять років, як відомо The Telegraph.
Це поставить Велику Британію, Францію та їхніх західних союзників у гонку за відновлення та зміцнення української армії, перш ніж москва знову буде готова розпочати повномасштабну війну.
Керівники британської, данської та німецької розвідок вважають, що Путін може бути готовий вже через п'ять років.
Після співголовування на зустрічі 30 країн, міністр оборони Джон Гілі заявив, що не розкриватиме подробиці планів, що обговорюються, оскільки це «просто робить путіна мудрішим».
Але він сказав журналістам: «Ми обговорили, і я підтвердив, наші чотири цілі чи завдання у військовому плануванні: забезпечити безпеку в небі, забезпечити безпеку на морі, підтримувати мир на суші та підтримувати відновлення та зміцнення українських Збройних Сил».
Небезпека цих дронів: вони - стійкі до РЕБ-систем. У них є певні недоліки, вони - не настільки маневрені, більше того оптоволокно є одноразовим, це збільшує вартість самих дронів. Водночас ворог їх активно застосовує, і тому потрібно протидіяти, є різні засоби протидії.
🔥 Що нині на фронті? — Володимир Назаренко з оглядом оперативної ситуації // ВІДЕО ⤵️
Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися вглиб нашої території, завдаючи йому ефективного вогневого ураження та виснажуючи по всій лінії фронту. Минулої доби 9 квітня відбулося 111 бойових зіткнень — інформує Генштаб.
Максимально напружений накал бойових дій по всій лінії фронту — свободівець Володимир Назаренко розповів останні фронтові новини. Начальник розвідки артилерії 4-ї бригади "Рубіж" Національної гвардії України, капітан НГУ, офіцер "Легіону Свободи" в етері "Радіо Свобода" програма "Донбас. Реалії"
Війна - не така проста річ. Це найнебезпечніша справа. Дійсно, у ворога є перевага у засобах, в кількості.
У будь-яких спробах штурмових дій чи просування ворог перш за все намагається реалізувати свій потенціал в кількості живої сили, а також в готовності цю живу силу витрачати в безглуздих спробах штурму.
Те, що нещодавно були заяви в медіа, коли порахували, скільки вартує життів окупантів квадратний метр захопленої території України, то для ворога - це дуже велика ціна, але на жаль, він її готовий платити.
09.04.202516:04
Як врятувати ситуацію під Лиманом, де росія майже щодня розширює свій плацдарм?
▫️ Як діє противник на Лиманському напрямку? 05:20 ▫️ Middle-strike: наскільки це хороша ідея для ЗСУ? 11:43
Лінія фронту - неоднорідна. Є різні підрозділи окупантів, з різною підготовкою. Серед них - і доволі мотивовані. Їх не можна недооцінювати. І оснащені, і підготовані, які доволі фахово, на жаль, можуть працювати.
Плюс в дальніх тилах вони можуть дозволити собі накопичувати велику кількість резервів. І оперативно такі резерви підтягувати.
Це стосується і живої сили, і техніки, і самих боєприпасів (як для турбуючого вогню, так і для вогню під коригуванням).
09.04.202511:30
Минуло кілька днів відтоді, як росія вдарила по дитячому майданчику балістичною ракетою, убивши 19 людей, серед них дев’ятеро дітей, і поранивши десятки.
Комісія ООН з прав людини назвала це найгіршим нападом на дітей з початку повномасштабного вторгнення росії.
Засуджене лідерами в усьому світі те, що тут сталося, спочатку викликало приглушену реакцію Сполучених Штатів. Посол США в Україні Бріджит А. Брінк спочатку не згадувала про роль росії, перш ніж змінити курс у неділю, заявивши, що США солідарні з Україною.
Кривий Ріг — рідне місто українського президента Володимира Зеленського — ледве почав оплакувати своїх загиблих, як москва неправдиво заявила, що напад був успішним ударом по «військовій цілі».
У п’ятницю, коли медики складали тіла дітей, міноборони росії заявило, що вбило 85 офіцерів на «зустрічі командування ЗСУ із західними інструкторами» в ресторані.
The Washington Post переглянула відеозапис камер безпеки з ресторану біля парку, на якому видно, як працівники прибирають після обіднього форуму індустрії краси, організованого місцевою бізнес-асоціацією.
На відео видно, що військовослужбовців там не було, а місцеві чиновники та свідки стверджують, що загинули лише цивільні особи.
речник кремля під час прес-конференції в понеділок подвоїв твердження росії, відмахнувшись від запитання про те, чи могла москва зробити помилку, надавши неточні дані розвідки.
У понеділок вранці священики стояли на вологій весняній траві — на відстані удару футбольного м’яча від того місця, де ракета вп’ялась у п’ять футів у землю — і молилися за жертв удару.
За словами української влади, ракета «Іскандер», запущена з таганрозької області росії — приблизно за 250 миль — досягла майданчика за лічені хвилини. Ракета вибухнула, засипаючи територію осколками та знищуючи все на своєму шляху.
#The_Washington_Post
09.04.202508:32
Мита Трампа набули чинності, вдаривши майже по всіх союзниках США.
Китай відповів своїми власними поборами, а офіційні особи Європейського Союзу заявили, що вони розробляють окремі плани на американський експорт. Це посилило побоювання щодо економічно згубної торгової війни та глобальної рецесії.
Але більшість світових лідерів поспішили вести переговори, призначаючи телефонні дзвінки та відправляючи делегації до Вашингтона. Багато урядів, включаючи Тайвань і В'єтнам, запропонували поступки в надії уникнути мит. Трамп сказав, що 70 країн звернулися до Сполучених Штатів і що офіційні особи розпочнуть переговори з Японією та Південною Кореєю.
Акції в Азії в середу впали, додавши до втрат, які зросли на ринках по всьому світу після того, як Трамп оголосив про останній раунд мит минулого тижня. Очікується, що слідом за ним підуть ринки США, що є символічним і тривожним порогом для інвесторів.
Розгром ринку відображає поглиблення занепокоєння щодо того, що тарифи Трампа можуть порушити глобальні ланцюжки поставок, посилити інфляцію та спровокувати серйозний економічний спад.
#The_New_York_Times
08.04.202508:36
Потрібно 2 мирних роки, щоб відновити нормальну роботу ЗАЕС.
Виконавчий директор НАЕК «Енергоатом», сказав в інтерв’ю, що необхідно подолати «серйозні проблеми», включаючи недостатню кількість охолоджувальної води, персоналу та вхідного постачання електроенергії, перш ніж компанія зможе знову почати безпечно виробляти електроенергію.
Тим часом Трамп висловив зацікавленість взяти ЗАЕС під контроль, хоча така можливість вважається дуже віддаленою.
«Енергоатом» готовий відновити станцію, але для цього знадобиться виведення російських військ і розмінування та демілітаризація об’єкта.
Такий перезапуск Україною займе «від двох місяців до двох років» в середовищі «без будь-якої загрози з боку військових», тоді як перезапуск росії під час війни «буде неможливим навіть для одного блоку [реактора]».
Шість реакторів можна буде запустити лише після завершення програм безпеки, включаючи випробування ядерного палива в активних зонах реакторів, оскільки воно перевищило шестирічний «проектний термін».
Завод і без того небезпечний, враховуючи, що він використовувався як «військова база з наявною військовою технікою», а також там, «імовірно, була якась зброя та вибухові матеріали».
росія визнала, що встановила міни між внутрішнім і зовнішнім периметрами станції, «щоб стримати потенційних українських диверсантів», тоді як інспектори ядерної служби МАГАТЕ повідомили, що на місці присутні озброєні війська та військовий персонал.
На брифінгу в США сказано, що українські реактори, хоч і були спочатку радянської конструкції, «еволюціонували інакше» від своїх російських аналогів і «особливо системи безпеки». Фахівці, які пройшли навчання в росії, які заміняли український персонал, були «недосвідченими» в роботі з українськими варіантами.
Спроба відновити станцію росією майже напевно не буде прийнята або підтримана Україною. За його словами, для підключення до заводу знадобиться перепідключення трьох додаткових ліній високої напруги 750 кВ.
Атомний реактор вимагає значної кількості енергії для повсякденної роботи, і три з чотирьох високовольтних ліній пройшли з територій, які зараз окуповані росією. "Вони самі зруйнували лінії", - сказав виконавчий директор «Енергоатом», лише для того, щоб росія виявила, що інженери не можуть відновити їх, оскільки війна триває, додав він.
Лише дві лінії залишаються для підтримки об’єкта в холодному режимі: лінія 750 кВ, що йде з України, і ще одна лінія 330 кВ – хоча у восьми окремих випадках обстріли порушували їх постачання електроенергією, змушуючи станцію покладатися на резервні генератори.
Експерти кажуть, що необхідно будувати насосну станцію, оскільки не вистачає охолоджувальної води. Руйнування російськими військами дамби Нової Каховки у червні 2023 року призвело до перешкоди легкому забезпеченню необхідною водою з Дніпра.
#The_Gurdian
08.04.202507:38
Саме про домовленості у Вісбадені йшлося у статті #The_New_York_Times
07.04.202514:57
Реальна ситуація на фронті
07.04.202511:58
«З метою відтворення Радянського Союзу путін використовує два види зброї: військовий молот і економічний серп.
Бурхлива інфляція, падіння ВВП і падіння рівня життя, сподівається путін, змусять Київ шукати миру.
Минулого місяця стало відомо, що Білий дім вимагає контролю не лише над родовищами рідкісних земель в Україні, але й над усіма її природними ресурсами, включаючи нафтову, газову та атомну промисловість.
У той час як путін не приховує своєї місії перетворити Україну на державу-васала росії, Трамп, очевидно, бачить країну як дочірню компанію, що повністю належить США.
Це несмачний вибір між двома різними видами скромного пирога, але якщо кремль і Білий дім сповнені рішучості розділити Україну між собою, хто може їх зупинити?» /P.S. Українські військові 😎/