Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Укрінформ | Новини України avatar

Укрінформ | Новини України

समाचार और मीडिया
ukrinform.ua — на передовій новин
Підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах:
Facebook: facebook.com/Ukrinform
Twitter: twitter.com/UKRINFORM
Instagram: instagram.com/ukrinform
YouTube: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV
TGlist रेटिंग
0
0
प्रकारसार्वजनिक
सत्यापन
सत्यापित
विश्वसनीयता
अविश्वसनीय
स्थानУкраїна
भाषाअन्य
चैनल निर्माण की तिथिСерп 13, 2024
TGlist में जोड़ा गया
Черв 22, 2023

रिकॉर्ड

09.12.202323:59
52.2Kसदस्य
28.02.202523:59
317उद्धरण सूचकांक
09.01.202423:59
10.5Kप्रति पोस्ट औसत दृश्य
07.04.202523:59
8.2Kप्रति विज्ञापन पोस्ट औसत दृश्य
12.01.202523:59
514.29%ER
09.10.202323:59
20.28%ERR

Укрінформ | Новини України के लोकप्रिय पोस्ट

🕯 Пам’яті старшої бойової медикині Анастасії Кравчук (позивний «Лаванда»)

Анастасія народилася в селі Лихолітки на Чернігівщині. Після школи вступила до Київського медичного коледжу, де вивчилася на медичну сестру.

З початком повномасштабного вторгнення Росії почала займатися волонтерством – допомагала жителям Херсона, Нової Каховки. У лютому 2024 року добровільно пішла служити медикинею в ЗСУ, підписала контракт з 68-ю окремою єгерською бригадою імені Олексія Довбуша. Дівчина працювала в складних умовах, проте була на своєму місці.

21 жовтня 2024-го у Анастасії Кравчук зупинилося серце, коли вона евакуювала поранених під Покровськом.

Її чоловік Євген, якого вона чекала три роки, повернувся з полону на початку 2025 року.

Вічна пам’ять і слава Героїні!
Пам’яті розвідника, Героя України Олега Зайцева (позивний «Найф») 🕯

Олег родом з Жашкова Черкаської області. У 21 рік переїхав до Києва. Усе життя чоловік мріяв стати військовим медиком, закінчив медичне училище після 8-го класу, але не склалося, тож вирішив бути хіміком.

Лікував поранених у штурмах під час Революції Гідності. Із 2014 року Олег воював на сході у складі кількох добровольчих формувань, серед яких був і «Правий сектор». Коли почалося широкомасштабне вторгнення Росії, захищав Київщину у складі батальйону «Шаман» ГУР МОУ.

7 травня 2022 року Олег разом із побратимом Віталієм Ігнатенком здійснив першу висадку на острів Зміїний, яка стала початком успішних операцій ГУР у Чорному морі. Того ж дня молодший лейтенант разом із побратимов загинув, прикриваючи інших військових.

Вічна пам'ять Герою!
Пам’яті Владислава Підгайного 🕯

Владислав народився в селі Пархомівці на Хмельниччині. Коли йому було лише 9 років, він просив у Святого Миколая не подарунки, а щоб закінчилася війна.

Після завершення школи продовжив навчання у Хмельницькому, здобуваючи фах електрика. Щойно юнакові виповнилося 18, він майже одразу добровільно вступив до ЗСУ. Владислав проходив службу у третій окремій штурмовій бригаді.

Загинув поблизу села Надія на Луганщині. У Героя залишилася мати, старша сестра та бабуся. Вічний спочинок захисник знайшов на Алеї Слави на кладовищі Ракове у Хмельницькому.

Вічна пам'ять!
Пам’яті старшого прапорщика Валерія Ковальчука 🕯

Валерій народився у с. Інгульське на Кіровоградщині й майже 20 років прослужив молодшим інспектором групи охорони Устинівського виправного центру №37.

Вже на другий день повномасштабного вторгнення РФ чоловік долучився до 40-ї артилерійської бригади в Первомайську, де тоді на контракті вже рік служив старший син Павло.

2 червня 2022 року ворожий артобстріл у Барвінківському районі Харківщини став для нього фатальним. Уламок пройшов під бронежилетом збоку скрізь легені і не залишив шансів.

Вічна пам'ять Герою!
Пам’яті Героя України, лейтенанта ЗСУ Миколи Білоуса (позивний «Бєлий») 🕯

Микола народився 28 червня 2002 року в Миколаєві. Після закінчення дев'ятого класу вступив до юридичного ліцею й успішно його закінчив. Та коли настав час обирати майбутню професію, вирішив стати військовим.

Через війну курс, де навчався Микола Білоус, випустили на рік раніше, у лютому 2023 року. Хлопець потрапив у 82-ту окрему десантно-штурмову бригаду, де на той час служив і його вітчим Сергій. Його призначили командиром розвідувального взводу 1-го десантно-штурмового батальйону.

29 листопада 2023 року вдома у Миколи пролунав трагічний дзвінок: під час останнього бою, коли військовий вів вогонь із кулемета, неподалік вибухнула мінометна міна, він отримав важке поранення і під час евакуації серце бійця зупинилося назавжди.

Вічна пам'ять Герою!
🕯 Пам’яті воїна Сергія Циганкова 

Сергій Циганков народився 29 червня 1988 року в місті Бережани. Після закінчення навчання у школі вступив до Чортківського медичного коледжу, де отримав фах фельдшера. Згодом служив у ЗСУ за контрактом. 

Вже за кілька днів після початку великої війни Сергій Циганков без вагань вступив до війська. Служив в аеромобільному батальйоні військової частини А0281, був стрільцем-номером обслуги 3 аеромобільного відділення. З перших днів 2025 року Сергій разом з побратимами виконував завдання у Курській області РФ. 

8 березня Сергій Циганков загинув у зоні виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Мала Локня Суджанського р-ну внаслідок артилерійського обстрілу противника. Останню шану Герою віддали на рідній Тернопільщині, в Церкві Святої Трійці міста Бережани. Поховали Сергія 12 березня на Алеї Героїв кладовища села Рай.

Вічна пам'ять Захисникові!
🕯 Пам’яті молодшого сержанта, режисера Олексія Шеремети

У рідному місті Олексія Кам’янці-Подільському його знали майже всі. Він був неперевершеним ведучим на багатьох заходах, а ще – талановитим режисером, який реалізував чимало творчих проєктів. Був заступником директора Центру культури і мистецтв «Розмай».

У лютому 2022-го чоловіка мобілізували. Свою творчу діяльність Олексій Шеремета замінив у війську на посаду командира стрілецького відділення. Навіть на війні Олексій продовжував робити те, що любив – писати пісні.

Старший сержант Олексій Шеремета загинув 14 листопада 2024 року внаслідок артилерійського обстрілу поблизу села Приютне Запорізької області. Посмертно Олексію присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського».

В Олексія залишилися батьки, дружина та троє синів.

Вічна пам'ять Захисникові!
🕯 Пам’яті педагога, спецпризначенця Романа Малаєва (позивний «Мамай»)

Роман виріс на Вінниччині. Після школи хлопець вступив до Барського педучилища, мріяв стати педагогом, навчати і виховувати дітлахів. Колеги розповідають, що він дуже любив свою роботу, своїх учнів.

Після Революції Гідності та неспровокованої російської агресії життя Романа змінилося. 2015 року вчитель пішов служити до Національної гвардії України. Відтоді брав участь у бойових діях на різних напрямках фронту.

Коли Росія розпочала повномасштабну війну, Роман був серед тих, хто першими став на захист України. Воював на Київщині.

Штаб-сержант військової частини 3027 бригади спеціального призначення «БАРС» Національної гвардії України Роман Малаєв загинув 12 березня 2022 року в запеклих боях за село Мощун Бучанського району Київської області.

Указом Президента України Роман Малаєв нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Вічна слава Воїну!
🕯 Пам’яті старшого солдата Василя Друзюка

Василь народився на Тернопільщині. Після школи навчався у професійно-технічному училищі, де здобув спеціальність слюсаря-механіка та водія. Чоловік проходив строкову службу у військовій частині в Кам'янці-Бузькій на Львівщині, де зокрема був водієм в ракетному дивізіоні С-300.

Після служби спочатку працював водієм у Тернополі, а згодом - за кордоном.

Коли почалося повномасштабне російське вторгнення, Василь повернуся в Україну. З 7 січня 2024 року Василь виконував бойові завдання на Донеччині. В умовах постійного ворожого тиску брав участь в евакуаціях поранених та мотивував товаришів своїм прикладом.

14 березня 2024 року при виконанні бойового завдання на вогневій позиції «Чайка» Василь та його побратими відбили спробу ворога захопити укріплення ЗСУ. Наші воїни знищили ворожу штурмову групу. Проте під час бою чоловік отримав смертельне поранення. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Вічна слава і честь Герою!
Пам’яті парамедика і кулеметника Віктора Пасічника (позивний «Ведмідь») 🕯

Віктор народився 5 березня 1993 року в селі Саранчуки Тернопільської області. У 2014 році, коли ще був студентом, пішов на війну добровольцем, долучився до «Госпітальєрів». Тоді йому був 21 рік.

На сході чоловік воював до 2016 року, а після демобілізації поїхав працювати за кордон. Після 24 лютого 2022 року знову взяв зброю до рук, долучившись до 67-ї ОМБр Добровольчого українського корпусу «Правий сектор».

9 вересня 2024 року захисник загинув у бою на Донеччині. Поховали військового на Алеї Героїв Микулинецького цвинтаря у Тернополі.

Вічна пам'ять Герою!
💙💛 Наші вдома! Україна повернула з російського полону 175 військових

Ще 22 захисники повертаються додому завдяки заходам поза обмінами. Серед них важкопоранені та воїни, яких Росія переслідувала за вигадані злочини.

📸 Володимир Зеленський

📲 Підпишись на Укрінформ | Facebook | Twitter | YouTube
हटा दिया गया08.04.202510:19
🪖 8 квітня в Україні відзначається День працівників ТЦК та СП - тих, чия робота є надзвичайно важливою для обороноздатності країни та соціальної підтримки військовослужбовців і їхніх сімей

📲 Підпишись на Укрінформ | Facebook | Twitter | YouTube
Пам’яті сержанта Вадима Горшкова (позивний «Турист») 🕯

Вадим народився 29 грудня 1979 року в селі Лизогубова Слобода Київської області. Здобув фах вчителя фізкультури і деякий час працював у столичній школі №226.

Коли навесні 2014 року Росія розгорнула війну на Донбасі, він розпочав військову кар’єру. Спочатку служив у військкоматі, потім був інструктором. Контракт воїн підписав 11 січня 2022 року, а вже 24 лютого отримав повідомлення про початок повномасштабної війни.

Сержант загинув 1 жовтня 2024 року від удару російського дрона на Куп’янському напрямку. Два дні побратими намагалися під постійними обстрілами забрати його тіло.

Вічна пам'ять Герою!
🕯 Пам’яті вчителя, військовослужбовця Павла Жука

Павло народився у селі Пашківці на Хмельниччині. Після університету Павло працював учителем фізики та інформатики в НВК №4 у Хмельницькому.

Після кількох років роботи у школі чоловік вирішив стати на захист України. Він уклав контракт зі Збройними силами та став солдатом 15-го окремого гірсько-штурмового батальйону ЗСУ.

Востаннє рідні бачилися з Павлом у серпні 2022 року під час його короткої відпустки, яка тривала лише три дні. Найбільше часу тоді воїн приділяв своїй маленькій донечці. Із собою він привіз додому вівчарку, яку врятував на Донеччині.

Павло Жук загинув унаслідок важких поранень 2 жовтня 2022 року поблизу населеного пункту Осокорівка Херсонської області у віці 29 років.

Честь і слава Захисникові!
🕯 Пам'яті стрільця-санітара Володимира Березовського (позивний «Воха»)

Володимир був з родини військових. До повномасштабного вторгнення РФ працював молодшим інспектором 2-ї категорії відділу режиму і охорони.

Чоловік мобілізувався 2022 року, був стрільцем-санітаром у 28-й окремій механізованій бригаді ім. Лицарів Зимового походу. Із побратимами виконував бойові завдання на Миколаївському, Херсонському та Бахмутському напрямках. Отримав почесну медаль «За звільнення Херсона».

Володимир Березовський загинув поблизу Кордюмівки Бахмутського району на Донеччині.

Перед Новим 2024-м роком для його сина вигадали подарунок від тата. Немов він раніше його замовив Святому Миколаю. Це браслет з підписом «Назавжди твій. Тато». Річ зробили з прикрас, що військовий носив і які повернули – вони були потрощені ворожими уламками.

У воїна залишились мама, маленький син і дружина.
अधिक कार्यक्षमता अनलॉक करने के लिए लॉगिन करें।