Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Адвокат Гуміров Олександр avatar

Адвокат Гуміров Олександр

Допомога у справах захисту прав громадян України в будь-якій точці світу - навіть в Україні. 🇺🇦 Контакт із адвокатом: @adwokat_dopomoga
TGlist रेटिंग
0
0
प्रकारसार्वजनिक
सत्यापन
असत्यापित
विश्वसनीयता
अविश्वसनीय
स्थानУкраїна
भाषाअन्य
चैनल निर्माण की तिथिJul 03, 2024
TGlist में जोड़ा गया
Sep 21, 2024

रिकॉर्ड

09.04.202523:59
297सदस्य
31.10.202423:59
200उद्धरण सूचकांक
21.03.202523:59
2.2Kप्रति पोस्ट औसत दृश्य
30.11.202423:59
1.9Kप्रति विज्ञापन पोस्ट औसत दृश्य
11.04.202523:58
12.50%ER
21.09.202423:59
5459.26%ERR

Адвокат Гуміров Олександр के लोकप्रिय पोस्ट

से पुनः पोस्ट किया:
Бизнес-хаб AXOLOGIC avatar
Бизнес-хаб AXOLOGIC
10.04.202510:12
Порівняння податкового навантаження між роботою "віддалено" під українським ФОП, підприємцем в країнах ЄС та роботою офіційно в ЄС через бізнес-хаб AXOLOGIC:

Україна (ФОП, 3 група, без ПДВ):
- єдиний податок 5% від доходу,
- військовий збір 1%,
- соціальний внесок мінімум 40 євро.

Підприємець в країнах ЄС:
- ПДВ в середньому 21% від доданої вартості,
- податок на доходи фіз.особи в середньому 24% від прибутку,
- соціальний внесок в середньому 13% від прибутку (може бути фіксований).

Бізнес-хаб в ЄС:
- податок на доходи фіз.особи - 6% або 20% від доходу,
- соціальний внесок не треба сплачувати,
- ПДВ (reverse charge).

Бонуси від бізнес-хабу: супроводження діяльності адвокатом, повноцінна легалізація в ЄС без прив'язки до війни, інтеграція в європейське суспільство - для майбутнього отримання громадянства, офіційний дохід на офіційний банківський рахунок в ЄС.

Є питання? Запишіться на консультацію: @axologic_support
से पुनः पोस्ट किया:
Бизнес-хаб AXOLOGIC avatar
Бизнес-хаб AXOLOGIC
01.04.202516:49
Найболючіші питання (ми їх чуємо найчастіше) серед українців, які зараз перебувають в країнах ЄС, при цьому продовжують працювати онлайн (віддалено) як українські підприємці (ФОП) на третій групі єдиного податку:
- як не "попасти" на подвійне оподаткування,
- як працювати з клієнтами з Євросоюзу, США, Канади та ін. країн, банки яких відмовляються проводити платежі на реквізити українських банків.

По-перше, хочемо зазначити, що в мережі Інтернет дуже часто недобросовісні юристи, що прагнуть заманювати клієнтів залякуваннями, розповсюджують дезінформацію про те, яким чином визначається податкове резидентство українця, що перебуває за кордоном.

Вони кажуть про правило "183 дні" та "загальну систему оподаткування доходів з-за кордону". Але це не зовсім так, як вони розповідають. Точніше, зовсім не так. Немає ніякого "автоматичного" податкового резидентства - це брехня. Немає автоматичного застосування загальної системи до закордонних доходів - це теж брехня. А що є? Є індивідуальний підхід у визначенні податкового резидентства особи, що здійснює надання незалежних послуг чи виконання робіт не в якості працівника, а в якості підприємця. Є конвенції між Україною та іншими країнами про усунення подвійного оподаткування, які захищають економічну діяльність від негативних впливів; і цими конвенціями треба розумно користатись. Міграційне резидентство та податкове резидентство - це геть різні речі і дуже часто вони не перетинаються.

По-друге, наш хаб може допомогти вам із визначенням податкового резидентства, збереженням українського податкового резидентства (за потреби) та навіть легалізацією в ЄС (але це окрема тема).

По-третє, наш хаб може надати вам можливості співпраці з іноземними клієнтами через хаб (для ваших клієнтів замовником буде хаб, а ви, як підприємець, будете від хабу отримувати гонорар). В такому форматі у клієнтів не буде питань і проблем із платежами на вашу адресу. При цьому ми можемо організувати роботу як з ПДВ (щоб ваші замовники мали зарахування ПДВ), так і з Reverse Charge (без ПДВ - повернення трансграничного ПДВ). Отже, ви не просто зможете отримувати замовлення від тих, хто не міг раніше вам провести платіж, та ще й отримаєте конкурентну перевагу, пов'язану із ПДВ.

Хочете впевнитись податковим резидентом якої країни ви насправді є?
Хочете дізнатись як вести бізнес в ЄС "під українським ФОП" без негативних податкових наслідків?
Хочете отримати інформацію про конкурентні переваги?

Запишіться на консультацію: @axologic_support
(вартість консультації адекватна і демократична)
01.04.202520:19
Українські суди більше не визнаватимуть заяв, поданих адвокатами, якщо вони подані електронною поштою з використанням ЕЦП, а не через систему "Електронний суд". Такі заяви підлягатимуть поверненню без розгляду.

Саме таким чином розглянув скаргу Верховний Суд і видав постанову від 12 лютого 2025 року по справі №944/6062/23. ВС вважає, що такий спосіб, як подання заяви електронною поштою з використанням ЕЦП не передбачено процесуальними кодексами.

Слід зазначити, що відповідно до статті 6 Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг" електронні документи, скріплені ЕЦП, можуть використовуватись у випадках, передбачених законом, або за домовленістю між відповідними суб'єктами. Отже, у судових справах дійсно передбачено електронний документообіг виключно через систему "Електронний суд". Проте, кожному адвокату відомі випадки, коли відсутня можливість подати через "Електронний суд" певний документ чи доказ. Відповіді що робити в такому випадку ВС в постанові не надав.
03.04.202509:26
Візування та підписання документу - це різні речі з різними правовими наслідками. Такого висновку дійшов Верховний Суд в ухвалі від 24 лютого 2025 року по справі №930/771/23.

Йдеться про те, що підписаним вважається документ, підпис під яким проставлено після викладення тексту документу. І такий підпис свідчить про підтримання підписантом змісту документу.

Проставлення ж підпису на полях аркушів є візуванням, тобто, свідченням ознайомлення із документом безвідносно підтримки чи заперечення змісту документу.

Судом розглядаються тільки підписані, а не лише завізовані, документи. Майте це на увазі.
03.04.202509:29
Протягом двох днів телеграм-аккаунт адвоката Олександра Гумірова @adwokat_dopomoga зазнає атаки збоку шахраїв, які намагаються заволодіти доступом до аккаунту. Наразі, ці спроби є марними, оскільки аккаунт захищено двофакторною авторизацією. Проте, у разі отримання з цього аккаунту підозрілих повідомлень, не робіть те, що в них проситимуть зробити (не натискайте жодних кнопок чи посилань).
अधिक कार्यक्षमता अनलॉक करने के लिए लॉगिन करें।