Реальна Війна
Реальна Війна
NOTMEME Agent News
NOTMEME Agent News
І.ШО? | Новини
І.ШО? | Новини
Реальна Війна
Реальна Війна
NOTMEME Agent News
NOTMEME Agent News
І.ШО? | Новини
І.ШО? | Новини
VPLT avatar

VPLT

समाचार और मीडिया
Інфо-розважальний канал.
Тримаємо в курсі подій з 2017 року.
Instagram/YouTube тут:
https://linktr.ee/vplt
Зв’язок: @vplt_admin
TGlist रेटिंग
0
0
प्रकारसार्वजनिक
सत्यापन
असत्यापित
विश्वसनीयता
अविश्वसनीय
स्थानУкраїна
भाषाअन्य
चैनल निर्माण की तिथिСерп 13, 2024
TGlist में जोड़ा गया
Черв 24, 2023
संलग्न समूह

रिकॉर्ड

24.06.202323:59
16.2Kसदस्य
18.10.202423:59
100उद्धरण सूचकांक
30.08.202323:59
12.6Kप्रति पोस्ट औसत दृश्य
17.04.202423:59
7.2Kप्रति विज्ञापन पोस्ट औसत दृश्य
21.11.202423:59
25.45%ER
30.08.202323:59
78.46%ERR

VPLT के लोकप्रिय पोस्ट

Сьогодні 6 квітня, в Полтаві оголошено День жалоби за жертвами ракетної атаки на Кривий Ріг.

Внаслідок удару 74 людини постраждали, серед них 19 загиблих. Агресор забрав життя 9 дітей.
Зберігайте оптимізм, як Поліна на яку впав світлофор у Полтаві
08.04.202509:10
У Лубенській громаді Полтавської області з 7 по 15 квітня відновили опалювальний сезон у житлових будинках і закладах соціальної інфраструктури через зниження середньодобової температури нижче +8°C.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради 7 квітня. Подачу тепла забезпечує комунальне підприємство “Лубнитеплоенерго”. Раніше опалювальний сезон у Лубнах завершили 1 квітня.
Упродовж останнього тижня офіційні джерела повідомили про загибель на війні проти російських окупантів ще 14 військових, чиї життя були пов’язані з Полтавською областю.

Це Олександр Сарапин, Дмитро Передерій, Віктор Різник, Андрій Лось, Олексій Шкляр, Юрій Ромась, Олександр Клемент, Антон Конанов, Сергій Нештап, Ярослав Галич, Вадим Кучеренко, Володимир Хіміч, Сергій Якименко та Сергій Ковальов.

Вічна пам’ять захисникам України 🇺🇦
У Полтаві через школи збирають персональні дані для виборчої сітки Валерія Пархоменка

Класні керівники дають дітям анкети з проханням заповнити їх для «Плану розвитку міста», де QR-код веде на анкету з логотипом «Пархоменко за Полтаву».

При цьому учням пропонують і заповнити паперову анкету самостійно, і через Вайбер долучити до заповнення своїх батьків. В обох випадках анкетованим пропонують надати дозвіл на обробку їхніх персональних даних
У Полтаві обікрали Будинок генерал-губернатора вночі 24 березня. Злодії розбили вікна, залізли і викрали 300-кілограмовий сейф. Поліція розпочала розслідування
06.04.202514:12
Малу Перещепину знаєте? То трошки вам цікавинок про неї приніс, послухайте.

А ви знали цю інфу?

Відео: vidlunnya.munylogo
Упродовж останнього тижня офіційні джерела повідомили про загибель на війні проти російських окупантів ще 20 військових, чиї життя були пов’язані з Полтавською областю.

Це Едуард Гейко, Анатолій Жарков, Анатолій Безрук, Юрій Марченко, Сергій Опаренко, Євгеній Марин, Руслан Весьолкін, Микола Матвієнко, Поліна Климась, Олександр Ященко, Олександр Ковкрак, Олександр Ліщинський, Павло Твердохлєбов, Артур Шибалов, Олександр Парфилюк, Сергій Демченко, Володимир Соляник, Олексій Василенко, Євгеній Ворона та Дмитро Панасенко.

Вічна пам’ять захисникам України 🇺🇦
Упродовж останнього тижня офіційні джерела повідомили про загибель на війні проти російських окупантів ще 19 військових, чиї життя були пов’язані з Полтавською областю.

Це Олександр Пономаренко, Ігор Гордієнко, Іван Несен, Дмитро Прокопенко, Сергій Близнюченко, Тарас Громадський, Юрій Кривенко, Анатолій Тур, Владислав Биков, Володимир Кіприч, Дмитро Лукашенко, Ігор Синепол, Леонід Дешевий, Роман Мусієнко, Олександр Нагоренський, Дмитро Трикменіді, Максим Микіч, Олександр Павленко та Сергій Жук.

Вічна пам’ять захисникам України 🇺🇦
Вчора відбувся великий обмін полоненими. Додому повернулися 175 людей.

Під час обміну полоненими 19 березня 2025 року в Україну повернулися 175 військовослужбовців, з яких шестеро — жителі Полтавської області.

Дмитро Матющенко, Аркадій Барладян, Максим Ляпін, Ігор Шарлай, Руслан Фальківський та Олександр Тимко повернулися з неволі.

Усі звільнені військовослужбовці пройдуть фізичну та психологічну реабілітацію.
29.03.202517:06
Якщо ви ще не бачили інтервʼю Данилка у Васі Байдака, то можете багато втратити. Це не просто розмова, а глибока рефлексійна бесіда про нашу культуру. Приємного перегляду

https://youtu.be/v4wkvmJJR_k?si=d7hYbSZuTaRTOpzc
Упродовж останнього тижня офіційні джерела повідомили про загибель на війні проти російських окупантів ще 21 військового, чиї життя були пов’язані з Полтавською областю.

Це Вячеслав Мандрика, Максим Кроленко, Микола Богомолов, Ростислав Бабанський, Арсен Ісмаілов, Олександр Малолєтко, Микола Бідуха, Анатолій Захаров, Микола Зозуля, Руслан Вишатицький, Володимир Череп, Костянтин Шевчук, Сергій Волков, Олександр Троцький, Сергій Школа, Анатолій Галушка, Олександр Книш, Олексій Чамара, Ігор Яценко, Сергій Сіріціану, Володимир Стряпухін.

Вічна пам’ять Захисникам України🇺🇦
Упродовж останнього тижня офіційні джерела повідомили про загибель на війні проти російських окупантів ще 15 військових, чиї життя були пов’язані з Полтавською областю.

Це Роман Чех, Дмитро Регета, Євген Посоха, Віталій Власов, Сергій Сапсай, Сергій Нечай, Василь Тисяк, Юрій Чурганов, Сергій Шевченко, Ігор Федорченко, Кирило Шаповалов, Віталій Кравченко, Віктор Губина, Андрій Кривенко та Володимир Скапа.

Вічна пам’ять захисникам України 🇺🇦
У Полтаві відбувся автопробіг у рамках акції на підтримку українських військових, які перебувають у російському полоні або вважаються зниклими безвісти.
До заходу долучилось більше 20 автівок.
Під час підготовки до висадки дерев у Павленківському парку Полтави археологи виявили залишки фундаменту Свято-Покровської церкви, яка існувала на цьому місці до 1930-х років. Ця знахідка підтверджує історичні дані про розташування храму та відкриває можливості для його музеєфікації.

Історія Свято-Покровської церкви

Перша дерев’яна церква Покрови Пресвятої Богородиці була збудована у 1707–1708 роках у Малих Павленках. Ця триверха споруда в українському стилі мала окрему дзвіницю, зведену у 1709 році, яка була зруйнована бурею в 1822 році. Церкву перебудовували у 1756 та 1830 роках.

У 1864 році парафіяни вирішили перенести церкву на нове місце — Павленківську площу. Стару будівлю розібрали, і того ж року Полтавський архієпископ Іоанн освятив новозбудований храм. Це була одноверха дерев’яна споруда, об’єднана з дзвіницею, орієнтованою входом на захід, у бік вулиці Зіньківської.

У 1903 році на цьому ж місці збудували нову цегляну церкву, яка проіснувала до 1931 року, коли богослужіння припинилися. За спогадами місцевих жителів, храм підірвали, а залишки поступово вивозили. Точна дата руйнування церкви наразі невідома.

Фундамент має значні розміри та збігається за напрямком із розташуванням колишнього храму.

Серед знайдених артефактів — цеглини з клеймом літери “Ц”, що є унікальним для Полтави. Наразі археологи досліджують стан збереженості фундаменту та розглядають можливість його музеєфікації, щоб інтегрувати цю історичну спадщину в сучасне міське середовище.

Це відкриття підкреслює важливість археологічних досліджень у збереженні культурної спадщини та наданні нових можливостей для вивчення історії Полтави.
अधिक कार्यक्षमता अनलॉक करने के लिए लॉगिन करें।