Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Гуманітарне реагування avatar

Гуманітарне реагування

Family and Children
Ми збираємо та оприлюднюємо інформацію для вас. Фінансова, юридична допомога, житло, продуктові набори, одяг.
З питань реклами: @humresponse_bot
TGlist rating
0
0
TypePublic
Verification
Not verified
Trust
Not trusted
LocationУкраїна
LanguageOther
Channel creation dateMay 13, 2025
Added to TGlist
Jun 17, 2023
Linked chat

Records

11.12.202323:59
43.1KSubscribers
14.05.202323:59
1000Citation index
10.07.202323:59
16.2KAverage views per post
20.11.202307:27
11KAverage views per ad post
14.05.202514:10
2.21%ER
10.07.202323:59
52.30%ERR

Popular posts Гуманітарне реагування

Deleted16.05.202506:48
⚡️ Норвезька рада у справах біженців (NRC) анонсує відкриття прийому заявок на отримання багатоцільової грошової допомоги

👉 Прийом заявки триватиме 9 днів і завершиться 27 травня 2025 року о 17:00. Будь ласка, подайте заявку в зазначений період. Зверніть увагу: повідомлення з кодом для перевірки статусу заявки необхідно вислати лише після завершення періоду реєстрації — після 27 травня

Деталі та заявка за посиланням: https://t.me/vpo2025

КаналГуманітарне реагування
Подача заявки на грошову допомогу — рекомендації від NRC

📌Про подачу заявки
У понеділок, 19 травня, о 12:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні відкриває прийом заявок на отримання грошової допомоги.

❗️Подача заявки не означає, що вас автоматично відібрано для отримання грошової допомоги. NRC перевіряє заявки, щоб допомогти найбільш вразливим категоріям населення.

Будь ласка, майте на увазі, що будь-які помилки в процесі подачі заявки можуть призвести до скасування або затримки її перегляду. Наприклад, серед розширених помилок: ім’я або прізвище, яке зазначено неправильно, неповний ідентифікаційний податковий номер (ІПН), неправильний номер телефону.

📌Політика NRC визначає, що:
- подача заявки є безкоштовною;
- ця платформа (https://needaid-ua.nrc.no/uk/page/kobolanding?fbclid=IwY2xjawKQBflleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFsR1FLRXlmMFFzM2J2TEpPAR52r8edXPxmEfT1mbyxxtWOz8_ypgloBexBDWc-szeLQmEkSl1StnlIlsBBbw_aem_uhNemKdvne0vs-P6RKYm2w)є єдиним офіційним способом отримання грошової допомоги від NRC;
- при заповненні заявки необхідно відповісти на всі запитання.

В рамках заявки вам слід надати особисті дані. Ваші дані залишаються в безпеці та будуть доступні лише співробітникам NRC, які беруть участь у процесі перегляду заявок. Дані будуть зберігатися на сервері NRC лише стільки, скільки це необхідно. Для отримання додаткової інформації про політику захисту даних, будь ласка, перегляньте їх на сторінці NRC за посиланнями .

Після завершення процесу подання заявки команда NRC опрацьовує інформацію та приймає рішення щодо заявки протягом 5–6 тижнів. Однак якщо в заявці є помилки, процес може затягнутися.

📌Додаткові деталі:

- Електронні адреси: Додайте e-mail як резервний канал зворотного зв'язку.
- Максимальна кількість членів домогосподарства: Не більше 5 осіб. Якщо більше, необхідно подати дві окремі форми, кожна з яких має включати двох різних осіб старше 18 років.
- Спроби подачі: До розгляду береться лише перша спроба подачі заявки. Усі наступні заявки автоматично видаляються.
- Геолокація: Перед початком подачі заявки переконайтеся, що дозволи GPS на вашому пристрої ввімкнені. Ми перевіряємо ваше місцезнаходження, тому заявки без дійсної геолокації не приймаються.

✅Якщо ваша заявка на грошову допомогу буде схвалена, ваші банківські дані будуть передані фінансовим установам, включаючи Raiffeisen Bank, RedRose або Moneygram, для здійснення грошового переказу.

Нагадування: Домогосподарство (співмішканці) — це група людей, які проживають разом і ведуть спільний бюджет. Це можуть бути як члени родини, так і комбіновані домогосподарства з різними сім’ями.

КаналГуманітарне реагування
⚡️У понеділок, 19 травня, о 12:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні відкриває прийом заявок на отримання грошової допомоги.

Прийом заявки триватиме 9 днів і завершиться 27 травня 2025 року о 17:00.

💰Розмір допомоги на одну людину – 10 800 гривень. Домогосподарство може отримати допомогу на максимум п’ять осіб.

Для надання грошової допомоги НРЦ розглядає домогосподарства, які:

✅Проживають на території, де тривають бойові дії;
✅Були змушені покинути свій дім через війну;
✅Повернулися до звільнених територій.

Перед подачею заявки переконайтеся, що у вас є:

👉Паспорт або ID-картка.
👉Довідка ВПО (для домогосподарств із ВПО).
👉Свідоцтва про народження дітей (за наявності).
👉Ідентифікаційні номери платників податків (ІПН) для всіх членів домогосподарства віком від 18 років.
👉Номер банківського рахунку у форматі IBAN (UA + 27 символів). Соціальні, пенсійні рахунки або рахунки “ЄПідтримки” не приймаються.
👉Документи які підтверджують вразливість домогосподарства.

❗️На жаль, ресурси NRC обмежені, тому не можуть надати допомогу всім, хто її потребує. Кожна заявка проходить перевірку, під час якої оцінюється рівень соціально-економічної вразливості. Це взаємодія, хто потребує підтримки найбільше, і розподіляти допомогу відповідно до наявних ресурсів❗️

📍Важливо: подати заявку можуть тільки ті, хто зараз перебуває на території України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Якщо ви раніше отримували грошову допомогу від NRC, ви все одно можете подати заявку знову. Однак домогосподарства, які отримали допомогу від NRC або інших гуманітарних організацій менше півроку тому, можуть бути виключені з розгляду.

КаналГуманітарне реагування
Киця Вайнона.

Вона жила у жінки з інвалідністю, яка самотужки доглядає 32 котів.
Це вже був її шанс — вирватися на лікування. Але виявилось, що шлях до порятунку буде болючим…

Самолікування, брак ресурсів, біль — і тепер Вайнона має тяжкий імунодефіцит, лишай, страшенний свербіж і тіло, вкрите ранами. Її аналізи — критичні.
Вона буквально розпадається на очах.

Ми не знали, що на нас чекає. Ми взяли її, бо серце не могло відвернутись. Але лікування дороге. А клініка вже натякає на борг.

БАНКА ЖИТТЯ: https://send.monobank.ua/jar/3JFuoVNxqB

Просимо — не для себе. Для Вайнони.
Допоможи врятувати її. Навіть 30–50 грн — це шанс.
Це не просто пост — це надія врятувати життя.

Приват:
4149629358699312 Вільшановский О.О
Рахунок фонду:
http://surl.li/fkajb
Pay Pal:
lookformeanimals@gmail.com
⚡️Друзі, нещодавно змінився порядок надання компенсації за пошкоджене внаслідок війни майно. Розберемося, що саме змінилося.

✅Якщо власником майна є фізична особа, яка визнана безвісно відсутньою, або особа, котра зникла за особливих обставин, компенсацію отримує опікун над майном такої особи.
✅У разі, коли власником майна є особа, позбавлена особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, компенсацію отримує член сім’ї такої особи.
✅Згоду на отримання компенсації від співвласника - фізичної особи, яку позбавили особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, надає член сім’ї такої особи.
✅Якщо власником пошкодженого майна є фізична особа, яка через релігійні переконання відмовилася від ІПН, заява подається лише в паперовій формі.
✅Компенсація на відновлення об’єкта, обтяженого іпотекою, надається за умови отримання оригіналу згоди кредитора.
✅Згода співвласника, який є іноземцем чи особою без громадянства, не вимагається.
✅Отримувач компенсації, який не може здійснити ремонт через включення населеного пункту до Переліку територій бойових дій або тимчасової окупації, може повернути кошти або залишок коштів компенсації за пошкоджений об’єкт.
✅Після завершення бойових дій або тимчасової окупації можна повторно подати заяву про надання компенсації.
✅Підставою для відмови у наданні компенсації є випадок, коли обсяг пошкоджень перевищує суму компенсації, але якщо наявне співфінансування від українських чи міжнародних організацій, комісія може прийняти рішення про надання компенсації.

Повністю про зміни – у постанові Кабміну від 14 березня 2025 р. №296.

КаналГуманітарне реагування
❗Не платимо за житло, в якому жити неможливо❗

Профільний Комітет розглянув законопроєкт, який після численних звернень переселенців
розробили співзасновники ГО «ВПО України». Він покликаний відновити справедливість для тих, чиє житло в багатоквартирному будинку було знищено внаслідок бойових дій або терактів з боку росії.

Законопроєкт #13155 передбачає:

👉Якщо пошкодження настільки серйозні, що в квартирі жити неможливо, то після її обстеження органами місцевої влади, нарахування плати за комунальні послуги та за обслуговування будинку будуть зупинені.

👉Нарахування відновлюються лише після того, як квартира стане знову придатною для проживання.

⚡Наступний крок - розгляд законопроєкту в сесійній залі. Сподіваємось, що народні депутати підтримають таку важливу для дуже багатьох ВПО зміну, ініційовану співзасновниками нашої громадської організації!

Платити за руїни — це не про гідність, а про зневагу. Ми боремось — і доб’ємося справедливості для кожного, хто втратив дім, але не голос!💪🇺🇦

КаналГуманітарне реагування
Уряд спрямує додатково 665 млн грн на компенсації за пошкоджене житло

✅Уряд ухвалив Постанову та виділив 665 млн грн з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф, які спрямують на компенсації українцям за пошкоджене житло в рамках програми єВідновлення.

Завдяки цим коштам понад 7,3 тис родин зможуть відновити власні оселі, постраждалі через російські обстріли. Нагадаю, у бюджеті на 2025 рік вже закладено 1 млрд грн на цю програму.

Сума компенсації залежить від оцінки вартості ремонту та складає: категорія А - до 200 тис грн, категорія Б - від 200 до 350 тис грн (для приватних будинків - до 500 тис грн).

👉Подати заяву на компенсацію можна онлайн на Порталі Дія (https://diia.gov.ua/services/kompensaciya-za-poshkodzhene-majno) або особисто у ЦНАПі чи у нотаріуса. Після цього протягом 30 робочих днів комісія місцевої влади має оглянути майно та призначити суму компенсації.

☝️Кошти за пошкоджене житло можна витратити на придбання будівельних матеріалів або шляхом замовлення ремонтних послуг. Однією з умов надання компенсації є те, що власник ще не зробив ремонт за власний кошт.

КаналГуманітарне реагування
⚡️Друзі, якщо ви звернулися за призначенням соціальної допомоги й отримали відмову, вам стануть у пригоді поради від юридичної служби ГО "ВПО України"

👉По-перше, відповідно до Закону України «Про адміністративну процедуру» заява реєструється адміністративним органом в день її надходження, а відмова в реєстрації заяви НЕ допускається. Але слід розрізняти відмову у прийнятті заяви й відмову у прийнятті заяви до розгляду. На відміну від ситуації, коли заяву не приймають буквально, відмова у прийнятті заяви до розгляду передбачена, до прикладу, якщо остання є:
✅анонімною (заява, із змісту якої неможливо встановити особу заявника);
✅повторною (тобто, подана до того самого органу тим самим заявником з того самого питання), за умови що попередня заява була вирішена по суті, крім випадку зміни істотних для вирішення справи обставин (умов);
✅в ній порушено питання, яке станом на день подання заяви розглядається судом або щодо якого ухвалено судове рішення про відмову в задоволенні вимог заявника, крім випадків зміни істотних для вирішення справи обставин (умов);
✅в ній не викладено зміст вимоги заявника, вжито ненормативну лексику та/або образливі висловлювання тощо.

👉По-друге, НЕ допускається вимагання від заявника документів, не визначених законом або у формі, не встановленій законодавством.

👉По-третє, посадова особа уповноваженого органу повинна допомагати в оформленні заяви та безоплатно надавати в достатній кількості бланки заяв та інші документи, необхідні для звернення.

Якщо при заповненні заяви у людини виникають питання правничого характеру, їй має бути надана консультація на підставі Закону України «Про безоплатну правничу допомогу».

КаналГуманітарне реагування
Потрібна підтримка!

Залишилося лише 6 днів, аби зібрати необхідні 3000 голосів під петицією про присвоєння звання «Герой України» (посмертно) Захиснику з Сумщини — Яроцькому Олександру Миколайовичу, позивний «Ярий».

Дружина загиблого, Аріна Яроцька, звертається до всіх небайдужих із проханням підтримати ініціативу.

Олександр Миколайович, 03.03.1978 р.н., помер 09.10.2024 року під час лікування внаслідок поліорганної недостатності та тяжких поранень, отриманих під час виконання бойових завдань — від вибухів і осколкових уражень.

Це була людина з великої літери: доброволець, мужній воїн, вірний друг, люблячий чоловік і батько. Його смерть стала непоправною втратою для родини — дружини, дітей Артура і Карини, та матері, яка втратила єдину опору в житті.

Підтримати петицію можна за посиланням:
https://petition.president.gov.ua/petition/242236

Кожен підпис — це крок до вшанування пам’яті героя, який віддав життя за Україну.

КаналГуманітарне реагування
Ви гляньте на цю красу 😮‍💨

Та сама нова платформа із іграми. Ну закинув я 200грн, думаю, перед вихідними було б непогано виграти щось.

Ну і результат ви самі бачите)) майже 40 тисяч тепер маю в кармані

Залишаю посилання, можете також по приколу спробувати 😃 Ну а вдруг сьогодні і ваш день
10 ТИСЯЧ ЗА 15 ХВИЛИН...

Всюди пишуть про нову платформу, ніби вона ось тільки зʼявилась і тому дає хороші виграші.

Я перевірив і примножив з 250грн до 10.000грн. Прикріплюю усі скріни.

Як я робив:
1. Проходите реєстрацію на сайті
2. Закидуєте від 250 грн, як вам комфортно
3. Обираєте гру, одна кнопка по центру і все 👀

Перевіряйте свою вдачу лишаю посилання тут 👈🏻
НІ НІ НІ і ще раз НІ❗️

Хто хоче спробувати себе в іграх. Закидайте перш за все комфортну суму. Це може бути 200, 250 у когось навіть 300+ гривень

Сьогодні я з 250 виграв 10 тисяч гривень. Діло не в сумі, а в удачі. При чому у іграх все просто. Тиснете кнопку по середині і все. Як випадає хороша сума - виводите на карту

Мільйони кидати не треба. Закинули від 250 грн, виграли гарну суму і вивели на карту. День задався)
Дірект адміна палає🔥🔥

А хтось думає, що треба закидати тисячі🤪

Нова платформа роздає дуже хороші виграші!Достатньо:

Поповнити рахунок від 200 грн
Вибрати розділ «топові» — щастить там частіше
Натискати всього одну кнопку в центрі 🔄
Як виграли — одразу виводьте на карту.

Кому цікаво, залишаємо посилання 👉 Всі ігри тут
⚡️Друзі, продовжуємо аналізувати форми підтримки ВПО, які діють зараз. Окрім грошей на проживання та компенсації витрат, переселенцям пропонують психосоціальну підтримку.

У 225 громадах по всій Україні діють Центри життєстійкості. В таких центрах ВПО можуть отримати психологічну допомогу, консультації, пройти групову терапію. 10 Центрів життєстійкості відкрили громади, які прибули з тимчасово окупованих територій в інші регіони країни.

Наразі такі Центри налічують понад півтора мільйона відвідувань і 850 тисяч проведених заходів, адже психоемоційне відновлення переселенців та їх соціальна адаптація у нових громадах не менш важливі, ніж матеріальна допомога.

✅Також, нагадаємо, що у осередках ГО "ВПО України" майже по всій Україні ми теж надаємо психологічну, юридичну, просвітницьку та гуманітарну підтримку. Всі контакти можна знайти за посиланням: https://t.me/vpoukraine24/3482

✅ Підтримуємо на лінії довіри для військових 👉 Перейти до чату: https://api.whatsapp.com/send/?phone=380663556730

КаналГуманітарне реагування
Log in to unlock more functionality.