Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
📚АТМОСФЕРА | book channel avatar
📚АТМОСФЕРА | book channel
📚АТМОСФЕРА | book channel avatar
📚АТМОСФЕРА | book channel
У Костянтина Ульянова (автора темного фентезі “Право сильного”) виходить нова книга - “Стежки мерців”.

Робота над книгою тривала десять років, а головною її темою є смерть.

“Хоча ані світ, ані персонажі напряму не стосуються до них, але за деяким “вайбом” (вибачте на слові) “Стежки” відсилають до “Того, що біжить по лезу” та “Зміненого вуглецю”. Принаймні я так це собі бачив”, - пише Ульянов на своєму каналі.

Це самвидав, книгу можна передзамовити на сайті автора. З друкарні книга вийде орієнтовно за місяць. Ось тут стисла анотація:

“Він, ще молодий і, можливо, навіть розбещений статками батьків, випадково опинився у дуже небезпечному місці, повному суворих, звиклих до тяжкого виживання людей. В місці, де ніхто не переживе ночі, якщо не встигне сховатися. В місці, де страх обов’язково набуває плоті, де навіть хороші люди рідко бувають добрими.

Він просто хоче залишитися в живих і розпачливо жадає повернутися додому, але це просте й зрозуміле бажання має повстати проти задуму темної, могутньої і лихої волі”.


У двох словах: буквального недавно читала “Право сильного” - похмура, дуже атмосферна, пригодницька історія, в автора є свій стиль. В цілому, не я не одна про неї схвально відгукувалася, тому беру собі новинку на олівець.

#українськефан
Reposted from:
UAGeek 🤓 avatar
UAGeek 🤓
🏆🇺🇦 Цього року Україна претендує на премії 47-го конвенту Європейського співтовариства наукової фантастики «Єврокон» в таких номінаціях:

Hall of Fame
🖋 Найкращий письменник — Макс Кідрук
✍️ Найкращий перекладач — Богдан Стасюк
📚 Найкращий видавець — Vivat
🤓 Найкращий промоутер — Макс Кідрук

Achievements Awards
📕 Найкращий прозовий твір — Володимир Арєнєв («Пан Малодобрий»)
📗 Найкращий фензін — Бабай («Нічний сеанс»)
👶 Найкращий твір для дітей та підлітків — Катерина Корнієнко («Дивокровці»)
🎪 Найкраща подія, фестиваль або конвент, організований фанами — Фестиваль «Аль Мор»
🎭 Найкраща драматична вистава — «Конотопська відьма» (фільм)
📶 Найкраща публікація в інтернеті — UAGEEK

Chrysalis (за яскравий дебют)
Катерина Пекур
What a fuck, Medium? I don't pay for this.
Сьогодні, у день народження Террі Пратчетта, хороша нагода нагадати, що в Івано-Франківську є читацький клуб Старого Лева, де обговорюють книжки із циклу Дискосвіт.

Найближча зустріч відбудеться 30 квітня, у книгарні-кав’ярні Старого Лева. Тут детальніше про зустріч.

Цього разу читають “Роби гроші”, другий роман Дискосвіту, що розповідає про пригоди харизматичного шахрая Мокра фон Губперука.
24.04.202514:27
Маленьке нагадування - Зоряна Фортеця зібрала в окрему добірку події фестивалю "Книжкова країна", які дотичні до фантастики.
Цікаве рішення на літо від Readberry - сніжна історія із запахом імбирних пряників.

Містичний трилер “Незнайомі вночі” авторства Ксенії Томашевої.

Книга позиціонується як new adult історія з поєднанням жахастика, роматики і напруженого сюжету. Ще має бути харизматичний герой-інтроверт.

Що цікаво, книга прямо таки з анотації налаштовує читача на зимовий, похмурий і трохи моторошний вайб. Брррр.

Вечір. Тиха вуличка засніженого міста - і двоє самотніх, чиї вікна навпроти. Незнайомці вночі обмінюються поглядами. Скидається на початок пісні або романтичної історії, чи не так? Проте є ще дещо в цій історії. Могутнє й невідоме, що мешкає в сніговій заметілі. Ця таємна сила має план.Таємнича заметіль закручує події, заплутує усе, перетворюючи звичне й знайоме на химерне й жаське.

Кіберзлочинці, повідомлення з погрозами, уривки шкідливого коду, шпигунські ігри. Поліцейські, слідчий СБУ з псевдо Мольфар. І цей дивний сніговій. Здається, це він смикає людей за невидимі ниточки, змушуючи їх грати у власну гру. Дівчина безслідно зникає з власної квартири майже на очах сусіда, а зимова ніч збурює протистояння сутностей, про існування яких люди й не здогадуються. Але дехто завжди поруч. Дехто спостерігає...


Наразі триває передзамовлення, книга очікується з друку в кінці травня.

#українськефан
01.05.202511:27
У Старого Лева стартували знижки на добірку книжок, де, серед іншого, багато видань Террі Пратчетта.

Акція поширюється на фізичні книгарні теж.
Коли видавці шукають авторів та рукописи тих жанрів, які ти не читаєш.


Це жарт. Насправді нам потрібне жанрове різноманіття.
Просто хочу показати, що вихідними я не халтурила.
Вчора взяла на ніч погортати пару сторінок Aurora Borealis, так би мовити, налаштуватися на читання. І так гортала аж до 2 год ночі.

Однозначно це висока фантастична полиця. Стиль пречудовий. 

Поки говорити про сюжет зарано, треба вчитатися, але написано добре. 

Знаєте, є текст, що ллється як вода, а це немов розплавлений метал, що поступово набирає потрібної форми.

#українськефан  
На першій лекції про структурне редагування, лекторка Юлія Оскольська сказала одну річ, яка мені дуже відгукнулася: “ми читаємо книжки не для того, щоб втекти від реальності, а для того, щоб відновитися”.

Погодьтеся, в цьому є зерно істини. Тому, книга - це важливо; українська книга та українські автори - мегаважливо. Читаємо, підтримуємо, донатимо. Алгоритм перевірений і працюючий.

Вгорі є збори, які можна підтримати гривнею. Або підтримайте будь-який інший збір, якому довіряєте. Можна ще репостом. Це теж важливо.

Наступні кілька днів увага читунів прикута до фестивалю “Книжкова країна”. Тому, всім хто вже там є або планує відвідати - тут посилання на мапу з укриттями.

Бережіть себе. Ми один одному дуже потрібні.
21.04.202518:41
Мені подобається як сценаристи працюють із темою вампірок і їхнім "великим планом", - зрозумілий і наочний приклад того як проект, що виглядав ідеальним втіленням на папері, розбився об сувору реальність операційної роботи.
Подієве. Письменниця Анастасія Гетманська презентуватиме в Івано-Франківську пригодницьке фентезі “Дарунок шістьох”.

Це перша книга циклу “Гранарська нищівниця”, що розповідатиме про чаклунів із руйнівною магічною силою та ватагу різношерстних персонажів, які вирушають у небезпечну мандрівку.

“Між королівствами Гранар і Фідера майже два століття існувала угода, яка мала не допустити появи нищівників - чаклунів із руйнівною магічною силою. Але угода порушується, коли юний шукач коштовного каміння, на ім’я Барв, натрапляє у лісі на незвичайну дівчинку Волошку.

За сім років пробуджується стародавнє закляття, яке може дати значну військову перевагу одному з королівств. Крихкий мир опиняється під загрозою. 

Щоб урятувати Гранар від війни, Волошка та Барв вирушають на поклик закляття у небезпечні Забуті землі, де панують чари та смертоносні створіння. У подорожі їх супроводжують привітна шпигунка, бувалий вояк, дивакуватий чаклун і кошлатий буриндух - утім, лише вірність останнього не викликає сумнівів”.


#українськефан
30.04.202511:22
Етеншн читуни.

Часто попадаю на рекламу літагенцій. Поясніть на пальцях, це нове явище для українського книжкового ринку чи агенції були популярними і раніше?

Які функції вони виконують? Звичайно, я читала інформацію на їх сайтах, у соцмережах, але може хтось стикався на практиці.

Питання без негативного контексту, просто цікаво як це працює.
28.04.202513:53
"...Він не схожий на інші твори". Іларіон Павлюк завершив новий роман. Цього разу - темне фентезі.
24.04.202518:15
Прийшла до вас на ніч просити трохи донатів.

Моєму доброму знайомому і його побратимам, що зараз служать на Донеччині, треба закинути пару гривень на авто.

Тут посилання на опис збору. Банка на ім'я дружини.

Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/5TBtppwBHc

Номер картки:
4441111123788840
Сьогодні постраждало житло родини Наталі Кош, авторки «Загубленого принца»

Якщо у вас є змога закинути пару гривень, щоб допомогти відновити хоча б базові речі, банка тут:

https://send.monobank.ua/jar/8CfPPvHgud
Тиждень наукової фантастики🪐
-20% на всі книги жанру до 27 квітня🔥
Ранок починається з кави і передпродажу "Музикантів" Володимира Аренєва.
Боже, дай мені знак...🤔 Я тебе почула, але можна трохи дешевший "знак", або давай перед зарплатою, ок?
28.04.202512:11
Що ви там, розказуйте/ показуйте, що купили на "Книжковій країні"? На які події сходили? З якими авторами познайомилися? У якого письменника/ пильменниці урвали автограф?
24.04.202515:08
Послухала про просування видавництвами українських авторів. Кілька ключових тез:

1) У видавництв (особливо великих) не вистачає рук, щоб організувати промо усім авторам однаково. Тому зазвичай вони обирають найперспективніші і найвигідніші книжки для просування. Якщо вашій книжці не роблять великого промо - це не значить, що видавництву влом. Скоріше за все, воно зробило ставку на когось іншого.

Відповідно - не варто очікувати, що якщо вашу книжку взяли в друк, видавництво вкладе всі сили в її просування. Це варто спробувати обговорити заздалегідь.

2) А ще впливає така неочевидна штука, як ліміт за кількістю контенту, який видавництво може поширити. Якщо у великого видавництва багато книжок, кожній з них дістається небагато "ефірного часу", просто тому, що підписники сторінок видавництва не витримають стільки контенту. Постів в Інсті надто дофіга не запостиш, бо їх сховають алгоритми і пости ніхто не побачить.

Тому не розраховуйте, що видавництво про вас постійно нагадуватиме. Їм не шкода, просто є ліміти за кількістю постів.

3) Кожну книжку просувають по-різному, в залежності від автора і його вміння працювати з аудиторією, перспективності, жанру тощо. Стандартної схеми просування немає.

Корисно, коли автор має хоч якийсь досвід у публічних виступах. Бо якщо він (вона) може дуже розгубитися на презентації перед 200 людьми "Книжкового арсеналу" - краще взагалі не робити презентацію.

4) Важливо, які книжки вийшли у тому самому видавництві в той самий час. Може не пощастити, і ваша книжка вийде одночасно з якоюсь більш пріоритетною - і всі маркетингові сили кинуть на неї, а на вас вже не вистачить.

5) Ключове: автор сам мусить вкладатися в своє промо. Видавництво може хіба що допомогти, але не буде робити все за вас.

Наприклад, Ірина Юрченко з "Лабораторії" каже, що 80% їхніх успішних книжок стали успішними саме завдяки тому, що автори самі вклалися в свій маркетинг і працювали над цим. Це величезна робота, але ніхто за автора це не зробить, в тому числі видавництво.

Не обов'язково йдеться саме про активне ведення соцмереж. Наприклад, Володимир Станчишин постійно проводить лекції, зустрічі, курси, дає інтерв'ю, але майже не пише нічого в соцмережах. І його книжки вже 5 років в топах у Віхоли. Так теж можна.

6) А ще автору не обов'язково під промо розуміти саме промоцію оцієї своєї конкретної книжки, а себе загалом, як особистості. Наприклад, Роман Голубовський ходить як спікер на обговорення Томаса Манна, клуби по інших книжках, а не тільки по "Еласмотерію" і так далі. Тобто є сенс просто світитися. І це допоможе продати книжку також.

7) Але першочергово сама книжка має бути класною. Який би у вас не був прокачаний особистий бренд, якщо книжка - лайно, вона не вистрілить і другий наклад вже не продасться.

8) Чи хороша насправді книжка - стає зрозуміло з другого накладу. Бо коли виходить перший наклад, видавництво і автор вкладаються в промо, рекламу, презентації, робить двіжуху, і перший наклад може продатися завдяки цьому. А другий наклад вже ніхто не промотує, і його купують вже через відгуки та сарафанне радіо. Якщо читачі першого накладу плюються, другий вже ляже на складі.
🙏🙏 Трохи про віру після важкої ночі.

Пара хороших актуальних зборів від двох Насть:

📈 Мацуга допомагає збирати на Мавік 👉https://send.monobank.ua/jar/3oCKf2JF93

📈 Настя Бідонько збирає на ретранслятор для ГУР 👉https://send.monobank.ua/jar/A3ukJKXdBC

📖 Фото з "Мисливців за щастям" Валерія Пузіка.
18.04.202518:20
Маємо аберкромбівських "Чортів" на сімсот з гаком сторінок.

Передпродаж стартував, реліз заплановано на літо. Я в ділі.
Shown 1 - 24 of 274
Log in to unlock more functionality.