Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
tereveni 📚💬 avatar

tereveni 📚💬

прокнижкове з любовʼю,
@lily_hordiienko
TGlist rating
0
0
TypePublic
Verification
Not verified
Trust
Not trusted
LocationУкраїна
LanguageOther
Channel creation dateMay 05, 2018
Added to TGlist
Jan 06, 2025
Linked chat

Records

05.04.202513:00
1KSubscribers
16.04.202516:37
100Citation index
03.04.202519:09
497Average views per post
18.02.202523:59
179Average views per ad post
17.02.202504:30
34.31%ER
03.04.202519:09
53.04%ERR
Subscribers
Citation index
Avg views per post
Avg views per ad post
ER
ERR
OCT '24NOV '24DEC '24JAN '25FEB '25MAR '25APR '25

Popular posts tereveni 📚💬

фуууух! гори книжок розклали!
завтра з 12:00 приходьте на ВДНГ бачитись💃
01.04.202517:08
принесла показати вам новий Reporters — велетенська софт тач обкладинка з фотографіями військових на реабілітації у Superhumans.
як же це крааасииивооо 🔥
вже зовсім скоро будемо бачитись!
і бізнесяка Іра зробить нам ще одне таке ж класнюче фото.

ВДНГ, стенд А63 🥳📚🥰
на відміну від тих, хто боронить країну на фронті, ми, в тилу, робимо занадто мало. і ніколи не зробимо стільки, скільки роблять вони. але і за це вони нам дякують. це — 💔
18.04.202512:23
цьогорічна Книжкова країна для мене — дуже відповідальна. дуууууже! бо ж безпосередню працювала над розробкою наших лабораторних подій на фесті (про це тут ще буде), з головою (уііііі🥳) буду залучена в проведення кожної з них (радію, не можу💕).
тому, на жаль, відвідаю лише наші події і не матиму змоги заскочити на цікаве від колег.

але! хочу звернути вашу увагу на події павільйону ФРОНТМЕНИ.

тут будуть і читання мілітарної поезії ❤️‍🔥, і дивовижні насичені дискусії із залученими книжковими експертами та військовослужбовцями, і дивовижний артволл і, звісно, можна буде долучитись до збору книжок для військових (і так, вони читають книжки)…

словом, знайдіть час завітати до справді важливих подій (тим паче, що на жаль, павільйон Фронтменів віддалений від центральних павільйонів, і досвід минулого фесту показує, це дуже впливає на загальну відвідуваність подій цієї локації).
16.04.202509:26
то був 2019 рік. памʼятаю, наш Літклуб 1991 вже мав коло постійних відвідувачів. і то був рік, коли ми для себе відкрили якісне звучання легальних аудіо книжок!
тож, звісно, не втримались і одні з перших запросили засновників АБУК на оффлайн-зустріч із книголюбами і книголюбками. зустріч, на яку я, глибоко вагітна вдруге мама, не докотилась — і моїй інтровертній partner in crime Юлі Лазаренко довелось віддуватись самій 🙈 (Юль, вибач — я тебе люблю, ти ж знаєш).
але захід вдався: і народу тоді привалило, і команда Абук підготувала цілу презентацію, поділившись тонкощами розробки і реалізації проекту.


словом, АБУК для мене — в усіх сенсах більше, ніж сервіс ❤️. це щось, що є невідʼємною частиною мого життя навіть в періоди, коли від аудіокнижок у мене оскомина.

тішуся, що усі ми з вами маємо цей проект! вітаю і зичу вірних слухачів і слухачок на довгії літа.

а тепер піу-піу-піу 🥳
до 18:00 18.04 в додатку Абук можна затаритись аудіокнижками зі щедрими знижками — гайда!
08.04.202515:29
любі партнери у Франківську — Текстура, Урбан Спейс і Сенс на Промприладі — днями зустрічатимуть наших любих Кирила і Дарʼю 🥳

франківцям заздрю.
приходьте!
як сказав би пес Домінік, головний персонаж цієї книжки — бульдог його знає, чому «Дім для дома» Вікторії Амеліної не світився у моїй бульці так, аби я помітила його якнайраніше!

сьогодні раненько, по дорозі додому дослухала цей дивовижний текст, зітканий із десятків історій, наче з клаптиків бабусиної ковдри. вражена.
болить, що його авторка більше ніколи не напише нам ще таких потужних книжок…

спробую днями написати відгук.
бо ви маєте це прочитати/прослухати.
28.03.202513:03
«всю культуру не розстріляти»,
підсумовує Стасіневич свою статтю на УП, піднімаючи в ній роздуми про проблематичність назви українського Розстріляного відродження.

розписувати тут власні думки з приводу того не можу. бо зі статті чітко розумію одне — як мало імен тієї епохи я чула, а ще менше читала. тому для початку одразу з матеріалу стрибаю у подкаст НЕЧИТАНІ ВІРШІ із начиткою текстів 10 маловідомих поетів і поеток Розстріляного відродження.

а що у вас по читанню покоління 1920-х?
💓начитала в березні прекрасного

4 з 6 — книжки українських авторів і авторок👑
3 з 3 — аудіо-книжки (вони мене зараз дуууже виручають!)
2 з 4 — поетичні збірки🔥 (як дитя тішуся нарешті повернутись до поезії)

у кількох реченнях про кожну книжку:
«Відкритий перелом голосу» — найновіша поетична збірка Катерини Калитко, в якій так багато граничної чесності із собою, підважування відібраних колись сенсів, їх утвердження чи нівелювання; нащупування голосу і мови, що здатні ословлювати нинішній досвід; водночас тексти сповнені скорботи й болю, гідності й шани, утвердження, вдячності.

«Культ» — дуже важко описати книжку реченням-двома, бо це щось реалістично-магічне, як мені здалось, про пошуки себе у різних площинах і вимірах; водночас це гарно виписаний соціально-побутовий роман про життя в Україні 1990-х.

«Вибір» — фаворит місяця🔥 — потужні мемуари психотерапевтки Едіт Еґер, яка підліткою вижила в Аушвіці. однак важливо сприймати цю книжку не лише в контексті виживання у концтаборі, оскільки досвід (і власне авторки, і досвід її клієнтів) тут набагато більш різнобічний, аніж може здатись із обкладинки книжки, її анотації чи підкатегорії, до якої вона тяжіє.
до мене «Вибір» прийшла дивовижно вчасно, подарувавши ряд важливих інсайтів ❤️‍🩹

«Оринин» — книга-любов, яка огортає теплом, даруючи відчуття легкості і розради. історії в романі направду житейські. але від того вони не втрачають своєї романтичності і довершеності, а радше навпаки — підсилюють певність у тому, що краса ж вона у цих абсолютно простих і буденних речах, бесідах, звичаях.

«Барва пурпурова» — +1 роман до скарбнички перекладних текстів про дискримінацію за кольором шкіри. і ще одна потужна феміністична історія про віднайдення свого голосу.
коментар-бонус:
дивилась екранізацію перед слуханням аудіо книжки — не робіть, як я 🙄


«Тут були ми» — моє перше і таке влучне знайомство з творчістю Артура Дроня. пройняла мене збірка до сліз і щему в серці💔 під враженнями я не лише від поетичних рядків, але й від рішення форми, що по суті є дивовижно вдалою синергією текстів із дитячими листами; і від авторської післямови.

розказуйте-показуйте, що у вас!
на що це може бути схоже українському читачеві?

— «Позивний для Йова» Олександра Михеда
— «Загублений острів» Наталі Гуменюк
— «77 днів лютого» команди Reporters
— «Наше. Спільне» Тані Касьян
— «Чи це людина?» Прімо Леві
— «Подорож Цильки» Гізер Морріс
— «Вибір» Едіт Еґер

👉 на сайті Лабораторії вже можна оформити передзамовлення книжки за трішки нижчою ціною.
4 потужні нонфікшна, які варто брати одразу в кількох примірниках — собі і близьким. якщо що, передпродажі вже відкриті 🔥

📚 «А тепер і спитати немає в кого» дослідниці-етнологині Анни Ніколаєвої — глибоке джерело ідей і покрокових інструкцій, як дослідити свою генеалогію і чому це взагалі важливо.

📚 «На власній шкірі» журналістки Світлани Ославської — історії свідків російського терору, які зазнали нелюдського поводження, але зберегли гідність.

📚 «Гора з плечей» психотерапевтки Марії Фабрічевої — важлива прикладна книжка про психологічні заборони, які кожен із нас окремо і усі ми цілісно як нація «успадкували» впродовж історії, і як нині їх позбутись.

📚 «Чим воюватимуть у Третій світовій?» політичного журналіста Романа Романюка — книжка про сучасне українське озброєння, хід бойових операцій і розробок від початку повномасштабки і практично до зараз. чому це цікаво? ну бо це те, що змінює хід російсько-української війни, і зрештою змінює світ.
такі справи 😁
перевалила за половину. схоже, я таки його прочитаю. і ймовірно — менше, ніж за тиждень 💃
— Вікторія Амеліна💔
Log in to unlock more functionality.