Whale Chanel
Whale Chanel
Proxy MTProto
Proxy MTProto
Proxy MTProto | پروکسی
Proxy MTProto | پروکسی
Whale Chanel
Whale Chanel
Proxy MTProto
Proxy MTProto
Proxy MTProto | پروکسی
Proxy MTProto | پروکسی
Chornyi Voron avatar

Chornyi Voron

Офіційний канал 1-го механізованого батальйону «Чорний Ворон» 93-ї бригади.
Ми - віддані воїни з гарячими серцями, але з холодною люттю знищуємо ворога, який паплюже нашу країну!
TGlist rating
0
0
TypePublic
Verification
Not verified
Trust
Not trusted
LocationУкраїна
LanguageOther
Channel creation dateApr 20, 2024
Added to TGlist
May 22, 2024

Statistic of Telegram Channel Chornyi Voron

Subscribers

398

24 hours
1
0.3%Week
1
0.3%Month00%

Citation index

0

Mentions0Shares on channels0Mentions on channels0

Average views per post

162

12 hours1510%24 hours1620%48 hours1860%

Engagement rate (ER)

11.73%

Reposts2Comments0Reactions17

Engagement rate by reach (ERR)

40.7%

24 hours
0.1%
Week
0.1%
Month
38.18%

Average views per ad post

0

1 hour00%1 – 4 hours00%4 - 24 hours00%
Connect our bot to the channel to find out the gender distribution of this channel's audience.
Total posts in 24 hours
0
Dynamic
-

Latest posts in group "Chornyi Voron"

🫡Тьома – головний сержант 3-ї роти 1-го механізованого батальйону «Чорний Ворон» 93-ї бригади. Його бойовий шлях почався ще у 2015 році в добровольчому полку «Азов», а з 2022-го він бореться у лавах «Чорного Ворона».

💪 За роки війни він здобув безцінний досвід, яким тепер ділиться з новобранцями та учасниками вишколу «Чорного Ворона» для цивільних.

🎥 У цьому інтерв’ю Тьома розповідає про свою військову історію, поранення, підготовку бійців та важливість якісного навчання в умовах сучасної війни.

⚫️ YouTube ⚫️ X ⚫️ Instagram ⚫️ TikTok
Відповіді на найпоширеніші питання щодо вишколу "Чорного Ворона"

❓ Які речі потрібно мати з собою?
▪️Засоби особистої гігієни, змінна білизна
▪️Ніж (якщо маєш)
▪️Екіпірування ми тобі надамо, але взуття краще мати своє

❓ Коли та куди потрібно прибути ?
▪️ Дата: 25 березня
▪️ Місце збору: м. Дружківка

❓ Як добратися? Хто оплачує дорогу?
▪️ До Дружківки регулярно курсує транспорт – обирай зручний маршрут і вирушай!
▪️ Проїзд оплачуєш сам, а перебування на вишколі (проживання, харчування, навчання) ми беремо на себе.

❓ Чи видаєте ви документ про проходження вишколу?
▪️ Якщо тобі потрібне підтвердження участі у вишколі (наприклад, для роботи чи навчання), ми можемо надати підписаний командиром документ.

❓ Яка вартість вишколу?
▪️ Вишкіл безплатний

❓ Що робити, якщо з сімейних обставин треба поїхати раніше?
▪️ Поїхати раніше можна – ми нікого насильно не утримуємо. Але для кращого засвоєння навчального матеріалу бажано пройти вишкіл повністю.

❓ Чи можна організувати виїзд на КСП?
▪️ Ні, задля дотримання заходів безпеки.

📞 Після заповнення анкети тобі зателефонують

⚫️ YouTube ⚫️ X ⚫️ Instagram ⚫️ TikTok
Знайомтесь! 🫡 Кулеметник, навідник, стрілець-санітар, піхотинець… Легенда. Чотири поранення, але жодного кроку назад. Запеклі штурми, зачистки сирих окопів під нескінченні вибухи – і завжди виконання бойових завдань.

🎥 У цьому інтерв’ю Федір розповість про найекстремальніші моменти служби піхотинця та що допомагає зберігати спокій, попри все.

⚫️ YouTube ⚫️ X ⚫️ Instagram ⚫️ TikTok
🫡Сьогодні знайомимо вас зі сміливим піхотинцем Артуром. У мирному житті він був будівельником, а тепер – воїн, який пройшов запеклі бої в Бахмуті, Андріївці та Торецьку.

🎥 В інтерв’ю Артур ділиться своїм бойовим досвідом: яке місто запам’яталося найбільше та чим відрізняється бій на відкритій місцевості від боїв у місті. Дивіться у відео!

⚫️ YouTube ⚫️ X ⚫️ Instagram ⚫️ TikTok
Знайомтесь! 🫡 Сем — заступник командира 1-ї роти 1-го механізованого батальйону «Чорний Ворон» з психологічної підтримки особового складу. Вже півтора року він служить у 93-й бригаді та переконаний: найкращі ліки для бійця — це відпустка додому.

🎥 Як зрозуміти, що побратиму потрібна психологічна допомога? Про свою роботу в батальйоні «Чорний Ворон» Сем розповідає в інтерв’ю.

⚫️ YouTube ⚫️ X ⚫️ Instagram ⚫️ TikTok
🎥 Історії з фронту від Кислого

У цьому відео ми знайомимо вас зі старшим медиком 1 роти 1-го механізованого батальйону "Чорний Ворон" на позивний Кислий. Він служить не перший рік і пройшов вже найгарячіші точки бойових дій.

Кислий ділиться неймовірними історіями зі свого досвіду: як він рятував життя побратимів у критичних ситуаціях, чому жага до життя є одним з найголовніших інструментів виживання та як підтримка побратимів допомагає подолати найглибші випробування.

❤️‍🔥 Це інтерв'ю — про сміливість, відданість та незламність духу українських воїнів.

⚫️ YouTube ⚫️ X ⚫️ Instagram ⚫️ TikTok
Батальйон "Чорний Ворон" вітає усіх українців з Новим 2025 Роком! 🎄⭐️

Ми вже пройшли неймовірний шлях, долаючи труднощі й перешкоди, і продовжуємо йти вперед, крок за кроком наближаючи нашу Перемогу. Нехай 2025 рік принесе кожному з нас сили, віру і єдність, які завжди були джерелом нашої незламності.

Слава Україні!
Героям Слава!
🫡Пройшов зимовий вишкіл для цивільних у батальйоні 'Чорний Ворон' – і це був справжній виклик і неоціненний досвід, який запам’ятається назавжди. 

💥 Учасників найбільше вразила стрільба з кулемета та гранатомета – відчуття потужності зброї та відповідальності за кожен постріл. Нічний похід - окремий рівень випробувань: тиша, темрява, концентрація і взаємодія команди. Вишкіл не лише гартує фізично, але й допомагає зрозуміти, що означає бути частиною міцного бойового братерства.

Дякуємо усім хто долучився до вишколу, нашим інструкторам і побратимам за підтримку! 🇺🇦

⚫️ YouTube ⚫️ X ⚫️ Instagram ⚫️ TikTok
​​Портрет Героїні 🖤

Нема героїчнішої сторінки в нашій історії як Чин ОУН-УПА. В Українській повстанській армії жінки, як-от Галина Дидик (псевдо «Анна»), не стикалися з гендерною дискримінацією. Її називали Берегиня Шухевича, а сам Роман Шухевич до своєї зв’язкової лагідно звертався як «Друже Галино». Досі не визначено точної кількості українок у національному русі опору, але їх вклад був надзвичайний.

10 фактів про Галину Дидик

▪️ Народилася 17 квітня 1912 року (за іншими даними — 18 березня) у селі Шибалин на Тернопільщині, у національно свідомій родині.

▪️ У 1931 році закінчила учительську семінарію, паралельно працювала в товаристві «Просвіта» і проводила лекції про розвиток української мови та географії.

▪️ Офіційно приєдналася до ОУН у березні 1944 року, хоча активно співпрацювала ще з 1942-го, зокрема як господарка конспіративної квартири у Львові.

▪️ У 1944–1945 роках очолювала УЧХ Тернопільської області, організовуючи курси санітарок і підпільні шпиталі для УПА.

▪️ З 1945 року виконувала обов’язки зв’язкової головнокомандувача УПА, забезпечуючи зв’язок із підпіллям та організовуючи його безпеку.

▪️Перше завдання від Романа Шухевича – організувати безпечний схрон (бункер) поблизу лісу. В осінньо-зимовий період – надійна хата неподалік під обласних чи районних центрів для обміну грипсів (маленькі цидулки на папіросному папері, щоб можна було проковтнути).

▪️ У 1950 році заарештована НКВС у Білогорщі під час штурму криївки Шухевича. Витримала 129 допитів і жорстокі тортури, але не зрадила своїх побратимів.

▪️ У 1951 році засуджена до 25 років концтаборів. Відбувала покарання у Владімірській тюрмі, де зустрічалася з іншими зв’язковими Шухевича.

▪️ У 1971 році звільнена через хворобу серця, але їй заборонили повертатися на рідну Тернопільщину. Жила на Черкащині, допомагала іншим репресованим.

▪️ Нагороджена Бронзовим (1945) і Срібним (1947) хрестами заслуги УПА. У 2007 році в її рідному селі Шибалин встановлено пам’ятний знак, а у 2020 році відзнято фільм "Галина Дидик. Доля повстанки".

⚙️ Архівне фото вдосконалене за допомогою ШІ


⚫️ YouTube ⚫️ X ⚫️ Instagram ⚫️ TikTok
​​Портрет героя 🖤

12 фактів з життя командувача Армії УНР

▪️ Михайло Володимирович Омелянович-Павленко народився 20 грудня 1878 року у грузинському місті Тифліс (Тбілісі) і походив із військової династії. Продовжуючи справу роду, після закінчення навчання розпочинає службу у лейбгвардійському Волинському полку.

▪️ У 1904 році пішов добровольцем на російсько-японську війну, яка стала провальною для царської армії. Молодий офіцер згодом отримав декілька орденів та чин штабскапітана, після чого повернувся до Варшави.

▪️ Під час Першої світової воював у Польщі, де отримав звання полковника та, на жаль, тяжке поранення, внаслідок якого права рука практично перестала діяти. За цей доленосний бій Михайла нагородили орденом Святого Георгія IV ступеня.

▪️ З початком революції 1917 року, Михайло Омелянович-Павленко був начальником ІІ Одеської школи підготовки прапорщиків піхоти. Він вирішує долучитися до українського національно-визвольного руху.

▪️ У 1918 році, за Гетьманату Павла Скоропадського, Михайло Володимирович стає генерал-хорунжим. Керував кількома наступами на Львів, Вовчухівською операцією, розробив план знаменитої Чортківської офензиви. Але цей план вже був втілений за його наступника-Олександра Грекова.

▪️Влітку 1919 року повертається до УНР і стає командармом. В осінніх боях 1919-го проти російських білогвардійців він командував Запорізькою групою — одним із найпотужніших українських з’єднань, завдавши противникові відчутних втрат. Однак катастрофічна матеріальна незабезпеченість та епідемія тифу практично позбавили українське військо боєздатності.

▪️ Восени 1919 року Симон Петлюра призначив Омеляновича-Павленка командувачем Дієвої Армії УНР, яка на той час була змушена вступити у війну на кілька фронтів: проти червоних, білогвардійців та нейтрально-ворожих поляків.

▪️Одним з найуспішніших боїв військового стала битва за Умань 19 березня 1920 року. За спогадами учасника походу Олександра Доценка, місто було визволене «при радісних настроях населення, а взятий у полон більшовицький оркестр безперервно грав гімн: «Ще не вмерла Україна».

▪️ Після поразки УНР емігрував до Європи, де викладав у вищих навчальних закладах та очолював Союз українських ветеранських організацій. У 1925 заснував і очолив Музей визвольної боротьби України.

▪️ Під час Другої світової війни очолив Українське Вільне Козацтво. По закінченні створив Спілку українських вояків, яка мала згуртувати українських ветеранів на еміграції, міністр військових справ УНР в екзилі.

▪️ Помер 29 травня 1952 року у Парижі, похований на цвинтарі Пер-Лашез.

▪️ Михайло Омелянович-Павленко був нагороджений орденом «Залізний хрест» за зимовий похід, Орденом Симона Петлюри, Галицьким Хрестом, Воєнним хрестом (УНР) і вважається одним з найзавзятіших борців за незалежність України у ХХ сторіччі.

⚫️ YouTube ⚫️ X ⚫️ Instagram ⚫️ TikTok
💥Позбавляємо кац*пів страждань від їх безкрайньої як космос тупості!

⚔️ Працюють бійці 1-го механізованого батальйону «Чорний Ворон», 93-ї бригади
📍 Лиманський напрямок/березень 2024

⚫️ YouTube ⚫️ X ⚫️ Instagram ⚫️ TikTok

Records

11.02.202523:59
398Subscribers
22.05.202423:59
100Citation index
09.03.202512:18
162Average views per post
22.04.202500:45
0Average views per ad post
08.03.202508:43
11.73%ER
08.03.202508:43
40.81%ERR
Subscribers
Citation index
Avg views per post
Avg views per ad post
ER
ERR
JUL '24OCT '24JAN '25APR '25

Popular posts Chornyi Voron

Log in to unlock more functionality.
Cookie

We use cookies to enhance your browsing experience. By clicking 'Accept all', you agree to the use of cookies.