Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Олександра Ільніцька avatar

Олександра Ільніцька

Засновниця Молодіжного парламенту Ірпеня @youthirpin
Віце-президентка з регіонального розвитку УАС
Соціальні мережі
https://stud.in.ua
Загальні питання
o.ilnitska@stud.in.ua
TGlist rating
0
0
TypePublic
Verification
Not verified
Trust
Not trusted
Location
LanguageOther
Channel creation dateJan 08, 2024
Added to TGlist
Apr 10, 2024

Popular posts Олександра Ільніцька

01.04.202513:17
Сьогодні минає три роки з дня, коли 1 квітня 2022 року Бородянка була звільнена від російських окупантів. Ці тижні окупації стали для міста справжнім пеклом: масові обстріли, зруйновані будинки, загиблі мирні жителі. Ворог жорстоко знищував усе на своєму шляху, залишаючи руїни та біль.

Понад 2000 будівель були пошкоджені або повністю стерті з лиця землі. Але найстрашніше — це людські життя, які ми вже ніколи не повернемо. Ми пам’ятаємо кожну втрату, кожну родину, що втратила дім і рідних, кожну історію, що не повинна бути забутою.

Попри все, Бородянка відроджується. Відновлюються житлові будинки, інфраструктура, відкриваються нові заклади, повертаються люди, які не бояться будувати майбутнє на рідній землі. Це майбутнє — про незламність, про силу, про Україну.

🕊Instagram |😎Facebook |
📩Telegram
31.03.202519:54
⚡️📚До третьої річниці звільнення Ірпеня від окупантів у міській бібліотеці презентували збірку «Поезії війни. Слово міста-Героя Ірпінь»

До поетичної антології увійшли твори майже 30 письменників, ілюструють збірку роботи 11 художників.

Створити таку книгу вдалося завдяки проєкту Товариства «Відважних» «Бібліотека «Слова Відважних». Як пройшла презентація нової книги — у сюжеті ITV.

📌Більше читайте ТУТ.

📥Запропонувати новину

📩TG|😎 FB|🔋 ST|📹YT | 🌐TK|🕊INST
30.03.202508:31
В Ірпені відбувся шаховий турнір для дітей та дорослих

Сьогодні
в Ірпені пройшов шаховий турнір, у якому взяли участь 28 шахістів та шахісток різного віку. Змагання проводилися за швейцарською системою у сім раундів.

За результатами змагань у категорії дівчат перше місце посіла Ангеліна Непотюк, друге місце виборола Аліса Миронець, а третє місце здобула Ліліана Моторна.

Серед хлопців у молодшій категорії перше місце посів Костянтин Співак, друге місце отримав Богдан Корець, а третє здобув Ростислав Качан.

У старшій категорії хлопців перемогу виборов Олександр Устінов, друге місце посів Лев Селіванов, а третє місце зайняв Святослав Стоколос.

Серед дорослих перше місце посів Володимир Скаржинський, друге місце отримав Владислав Бученко, а третє здобув Ярослав Непотюк.

«Вітаємо переможців та призерів турніру. Дякуємо усім, хто допоміг в організації заходу. Спільно з партнерами плануємо проводити подібні турніри й в інших громадах Бучанщини», – зазначили в Молодіжному парламенті Ірпеня.

Турнір відбувся за ініціативи ГО «Молодіжний парламент Ірпеня» спільно з Ірпінською дитячо-юнацькою спортивною школою за підтримки Товариства «ВІДВАЖНИХ».

Фото Олег Гриб, ITV

😎Facebook | 🕊Instagram |
📩Telegram | 📹YouTube
28.03.202510:01
28 березня 2022 року Ірпінь було звільнено, після того як він став важливим опорним пунктом, що стримував ворога на шляху до столиці. За свою відвагу і героїзм місто отримало статус «Ірпінь – місто-Герой». Це звільнення стало результатом запеклих боїв, внаслідок яких було зруйновано понад 70% соціальної та житлової інфраструктури міста.

Вогонь і дим. Ніч і день. Ми стали свідками всіх наслідків вторгнення російських окупантів.

Цвинтар згорілих і розстріляних авто. Машини з написами «Діти». Люди, які просто хотіли жити, без зброї і броні. Вони стали жертвами безжальної агресії.

Героїчний опір ворогу чинили Збройні Сили України та територіальна оборона, до яких долучилися й місцеві жителі.

Вшануємо пам’ять жертв та мужніх визволителів Ірпеня. В боях за місто загинуло 39 бійців ірпінської ТРО та 50 військовослужбовців. Більше 300 місцевих жителів стали жертвами звірств окупантів.

😎Facebook | 🕊Instagram |
📩Telegram | 📹YouTube
Майже 95 років тому, наприкінці 1930-го, до батька Ліни Костенко прийшли з обшуком енкаведисти. «Показуй, де ти ховаєш зброю?» — грізно спитав один з них. Василь Костенко пророчо кивнув на колиску, де спала маленька Ліна: «Отам».

Сьогодні свій день народження відзначає письменниця-шістдесятниця, класикиня української поезії й літератури загалом Ліна Костенко.

Всеохопна тематика поезії Ліни Костенко: від високої любовної лірики, української та світової історії — до актуального сьогодення: «І жах, і кров, і смерть, і відчай, І клекіт хижої орди. Маленький сірий чоловічок Накоїв чорної біди…»

І жах, і кров, і смерть, і відчай,
І клекіт хижої орди,
Маленький сірий чоловічок
Накоїв чорної біди.
Це звір огидної породи,
Лох-Несс холодної Неви.
Куди ж ви дивитесь, народи?!
Сьогодні ми, а завтра – ви.

Поетеса Ліна Костенко часто бувала в Ірпені, і не лише в Будинку творчості письменників. З осені 1971 до літа 1972 року вона винаймала в Ірпені квартиру по нинішній вул. Слов’янській, по сусідству з помешканням Паламарчуків, а пізніше жила два роки в будинку Григорія Кочура. Костенко написала в Ірпені низку інтимних поезій.

Її слово звучить крізь покоління. Дякуємо за кожен рядок.

Нагадаємо, у 2024 році в Ірпені презентували повне видання збірки віршів Григорія Кочура — «Інтинський зошит». Співупорядниками видання стали Петро Щербина та Марія Кочур. Це перша книга в серії видавничого проєкту «Слова Відважних», започаткованого Володимиром Карплюком.

😎Facebook |🕊Instagram |
👥X |📹YouTube
Log in to unlock more functionality.