Реальна Війна
Реальна Війна
NOTMEME Agent News
NOTMEME Agent News
І.ШО? | Новини
І.ШО? | Новини
Реальна Війна
Реальна Війна
NOTMEME Agent News
NOTMEME Agent News
І.ШО? | Новини
І.ШО? | Новини
Український Бізнесмен avatar
Український Бізнесмен
Business and Startups
Український Бізнесмен avatar
Український Бізнесмен
Business and Startups
19.09.202312:00
5 кроків, щоб знайти бізнес-ідею Проста покрокова інструкція де шукати ідею, якщо ви вирішили почати новий бізнес, але не знаєте куди податися. 1. Почніть з того, що вас запалює. Реалізувати ідею складніше, якщо ви не горите нею. Витратьте деякий час на вивчення своїх захоплень. Складіть кілька списків: що у вас добре виходить, які ваші хобі, які теми вас хвилюють. 2. Шукайте проблеми, які потрібно вирішити. Кожен успішний бізнес вирішує якусь проблему. У пошуках ідей почніть шукати проблеми (є з чого вибрати) і подумайте, як ви могли б їх вирішити. Знову складіть списки: що вас засмучує у вашому власному житті, на що скаржаться люди, з якими глобальними проблемами стикається світ. 3. Подаруйте собі новий досвід. Ви можете придумати ідею на мільйон доларів, сидячи на дивані та дивлячись останній епізод улюбленого серіалу. Але у вас набагато більше шансів придумати новаторські ідеї, якщо ви постійно створюєте для себе новий досвід. Робіть щось нове, відвідуйте нові місця, зустрічайтеся з новими людьми. 4. Розвивайте хороші ідеї та звички. Тренуйте свій мозок, щоб він став машиною для генерації ідей. Медитуйте, складайте щодня списки нових ідей, проводьте брейншторми з друзями, читайте. 5. Зберіть все разом. Тепер саме час почати буквально все підключати. Ви можете малювати цифрові карти ідей, просто записувати кожну ідею на окремій картці або взяти великий шматок плаката і занотувати все на ньому. Головне, щоб ви викладали всі свої ідеї так, щоб їх можна було побачити і проаналізувати.
06.08.202312:01
14.06.202312:01
14.05.202312:01
11.04.202312:01
5 етапів побудови успішного бренду Бренд — це не просто назва чи логотип. Він сприяє побудові довгострокових взаємин із цільовою аудиторією та підвищує конкурентоспроможність. Здебільшого побудова бренду складається з 5 основних етапів. 1. Визначення цілей та концепції. Перш ніж розпочати роботу над створенням образу, потрібно визначитись з метою брендингу. Важливо враховувати інтереси споживача: в чому полягає ваша користь та цінність для клієнтів. Далі слід проаналізувати всю наявну інформацію щодо впізнаваності, репутації, її поточного сприйняття споживачами. Визначити особливості та переваги. 2. Маркетинговий аналіз. Для цього проводиться дослідження поточної ситуації та трендів на ринку, аналіз конкурентів, визначення сегментів цільової аудиторії та складання портрету покупця. В результаті ви зможете визначити ваші головні відмінності від конкурентів, потреби і особливості поведінки споживачів та створити найбільш влучний офер. 3. Будівництво бренду. На основі зібраної інформації формується фундамент майбутнього образу бренду. Він складається з 3 головних «цеглин»: позиціювання, місія та цінності. Відповідно, на цьому етапі ви формуєте певні емоції та асоціації, які буде викликати ваш бренд. 4. Ідентифікація бренду. Це час творчої та креативної роботи, що включає комплексний підхід для ідентифікації бренду: комунікативна складова (створення неймінгу, слогану, ton of voice) та візуальна складова (розробка айдентики). При розробці вербального тону та корпоративного стилю, обов’язково враховуйте позиціювання бренду. 5. Просування. Бренд створено. Потрібно про нього розповісти потенційним клієнтам. Для цього формується рекламний бюджет, встановлюються KPIs, визначаються найбільш ефективні маркетингові інструменти та канали взаємодії з цільовою аудиторією. Потрібно не просто провести рекламну кампанію, а вірно презентувати бренд на ринку та залучити ЦА.
14.03.202313:00
Навіщо бізнесу потрібний SWOT Мабуть кожний підприємець чув про цей метод, але далеко не всі розуміють його реальну силу і необхідність. Матриця SWOT або SWOT-аналіз — це інструмент стратегічного планування, який допомагає компанії оцінити свої слабкі та сильні сторони, потенційні можливості, а також загрози, пов’язані з роботою, конкуренцією і плануванням проєкту. У чому SWOT конкретно допомагає бізнесу? Ефективне використання ресурсів. Оскільки кожна компанія має обмежений запас ресурсів, дуже важливо вміти ними правильно управляти. Зробити це можна шляхом оцінювання сильних сторін. Так ви розподілите ресурси таким чином, щоб це призвело до максимального зростання та прибутковості. Поліпшення бізнес-операцій. Аналіз слабких сторін компанії допомагає критично подивитися на існуючі проблеми чи слабкі місця у роботі компанії. Саме завдяки цьому процесу ви можете запобігти стратегічним помилкам і постійно вдосконалюватися, а також знаходити нові можливості та способи просування свого бізнес-проєкту. Робота із ризиками. Ви можете зіткнутися з різними загрозами, як від прямих конкурентів, так і тих, що йдуть ззовні (наприклад, зміни маркетингового середовища чи нормативно-правової бази). Але SWOT-аналіз допоможе вам підготувати компанію до будь-яких викликів, з якими їй доведеться зіткнутися. Побудова конкурентної стратегії. SWOT-матриця може допомогти вам проаналізувати не лише свою компанію, а й компанію конкурента. Таким чином ви знайдете його слабкі місця та зможете використовувати їх у своїх цілях.
28.08.202312:01
5 порад для підприємців від Говарда Шульца Саме він зумів перетворити Starbucks з локального бізнесу на великого гравця світового ринку. Говард Шульц любить розповідати про те, як йому вдалося побудувати кавову імперію, і давати корисні поради з висоти свого досвіду. Не бійтеся підпускати до себе професіоналів. Багато підприємців роблять одну й ту саму помилку. Не бажаючи делегувати повноваження, вони оточують себе відданими помічниками. Вони бояться ставити на керівні пости по-справжньому розумних, успішних людей. Поважайте свій персонал. Одним із пунктів філософії Starbucks є повага до співробітників і прагнення забезпечити їм гідні умови роботи. Не можна очікувати, що працівники перевершать очікування клієнтів, якщо керівники компанії не перевершують очікування персоналу. Забезпечте своєму продукту якісний сервіс. Зараз, на жаль, нас, як споживачів, скрізь обслуговують люди, яким байдуже на нас із нашим життям, проблемами та сподіваннями. Їх цікавить тільки наш гаманець — скільки грошей ми готові викласти. Репутація нашого бренду залежить від якості кави, але також, і це головне, від стосунків між баристою і відвідувачем, від того, чи відчуває людина, що її тут цінують і поважають. Плануйте успіх. Невдача цілком може наздогнати вас несподівано, але удача приходить лише до тих, хто її планує. Мрійте масштабно. Якщо ви хочете побудувати велике підприємство, доведеться набратися сміливості. Мріючи про щось мале, ви ніколи не досягнете успіху у великому. Для багатьох людей достатньо і малого. Але якщо ви хочете, щоб світ помітив вас, щоб ваше творіння жило у віках — старайтесь. Кому потрібна мрія, до якої можна дотягнутися рукою?
22.07.202312:01
10.06.202312:01
29.04.202312:01
08.04.202312:01
04.03.202313:01
19.08.202312:01
28.06.202312:02
07.06.202312:01
24.04.202312:01
7 кроків правильної постановки цілей для команди Алгоритм, який допоможе не лише поставити вірні цілі, а й розробити практичний план їх досягнення. 1. Цілі мають виходити зі стратегії компанії. Цілі мають виходити зі стратегічних цілей на 3, 5 чи 10 років. З цим зазвичай найбільше проблем, бо часто цілі або не поставлені, або не чіткі, або про них не усі знають та не всі розділяють. 2. Мисліть задом наперед. Основна перешкода у постановці стратегічних цілей — це наша звичка оцінювати майбутнє теперішніми можливостями та минулим досвідом. Щоб зробити квантовий стрибок, потрібно думати задом наперед. 3. Сформуйте спільну візію компанії. Як знати, що цілі вірні? Зрозуміти, куди приведе їх досягнення. Треба мати чітку візію (бачення) успішного майбутнього, коли усі цілі будуть досягнуті. 4. Цілі мають бути максимально чіткими. Далі потрібно розкласти амбіційну візію на конкретні чіткі цілі, рівень досягнення яких можна виміряти цифрами. 5. Сфокусуйтеся. Стратегія — це фокус на конкретних досягненнях. Для цього варто згрупувати цілі та назвати ці групи. Будуть категорії, повʼязані з фінансами, продуктом/сервісом/технологіями, кількістю клієнтів, географією/часткою ринку. Далі важливо всій команді обрати 3 головні цілі, виконання яких потягне за собою решту. 6. Каскадуйте зверху вниз. Маючи 3 ключові показники ефективності у майбутньому ХХХХ році, можемо екстрополювати ці показники на кінець наступного року. Наприклад, якщо у 2030 мало бути 1000 клієнтів, то на кінець 2023 має бути 140 клієнтів. Далі каскадуємо самі цілі. Беремо кожну з трьох цілей і розбираємо її на частини релевантні нашому бізнесу. 7. Призначте одного відповідального. Важливо, щоб ця людина зрозуміла та прийняла відповідальність при команді. Відповідальний — це не завжди той, хто робить. Він може делегувати функції, але не відповідальність.
04.04.202312:02
5 якостей, які необхідні підприємцю, щоб впоратись із кризами в бізнесі Сучасний бізнес змінюється з неймовірною швидкістю. А з ним змінюються і вимоги до підприємців. Якими ж якостями сьогодні має володіти бізнесмен, щоб вести бізнес під час кризи? 1. Адаптивність. Пандемія та війна вже довели, що це основа, яка допоможе підприємцю під час кризових ситуацій. В сучасному бізнесі без цієї якості нема чого робити. 2. Відчуття тенденцій ринку. Треба бути чесним із собою та навчитись максимально швидко реагувати на зміни тенденцій. Важливо вміти визнавати, що якісь ідеї можуть почекати, а нагальнішим потребам (речам, на які є попит просто зараз), необхідно давати зелене світло максимально оперативно. 3. Комунікабельність. Щоб краще розуміти ринок, необхідно знати інших підприємців, які з вами в одній ніші. Нетворкінг завжди був важливим процесом, спрямованим на залучення людей до вирішення тих чи інших завдань. Він дозволяє розширювати горизонт бачення ринку та його тенденцій, а також обмінюватись ідеями та досвідом з іншими підприємцями. 4. Рішучість і сміливість. У наші часи підприємець не може дозволити собі довго вагатись. Здатність швидко зважувати всі шанси та приймати рішення є важливою рушійною силою для підприємницької діяльності. Зволікання та довгі роздуми можуть стати причиною втрати прибутку, зупинки розвитку та в майбутньому призвести до стагнації бізнесу. Щойно з’являється нове, потенційно ефективне рішення — потрібно його випробовувати. Необхідно тестувати нові підходи, бізнес-моделі, продукти та будь-які інші формати, які можуть покращити ваші бізнес-процеси. 5. Віра в себе. Це те, що мотивує будь-яку людину на нові звершення та досягнення. А без цього годі й сподіватися на успіх.
01.03.202313:02
15.08.202312:01
Філософія Toyota: 14 принципів управління бізнесом Сьогодні компанія Toyota є одним з лідерів світового ринку автомобілів. Як їй це вдалося? Відповіді на це питання ми знайшли у книжці Джеффрі Лайкера «Філософія Toyota», яка розкриває 14 принципів менеджменту та бізнес-філософії компанії. Ось вони. 1. Ухвалюйте управлінські рішення на основі довгострокової філософії, навіть якщо для цього доведеться пожертвувати короткостроковими фінансовими цілями. 2. Створюйте процес у вигляді безперервного потоку, який винесе всі проблеми на поверхню. 3. Використовуйте систему "витягування", щоб уникнути перевиробництва. 4. Вирівнюйте робоче навантаження. Працюйте як черепаха, а не як заєць. 5. Створюйте культуру зупинки виробництва при виявленні проблем, щоб досягнути "якості з першого разу". 6. Стандартизовані завдання — основа безперервного вдосконалення і надання повноважень працівникам. 7. Застосовуйте візуальний контроль, щоб не залишати прихованих проблем. 8. Застосовуйте лише надійні та ретельно перевірені технології, якщо вони слугують вашим працівникам і процесам. 9. Виховуйте лідерів, які досконало знають свою справу, живуть філософією компанії і можуть навчити цьому інших. 10. Виховуйте виняткових працівників і творіть команди, які дотримуватимуться філософії вашої компанії. 11. Поважайте всіх своїх партнерів і постачальників — ставте їм складні завдання й допомагайте вдосконалюватися. 12. Для розуміння ситуації треба піти й побачити все на власні очі. 13. Ухвалюйте рішення неспішно, спільно й ретельно обміркувавши всі варіанти, а втілюйте — швидко й негайно. 14. Станьте організацією, що постійно навчається завдяки наполегливому самоаналізу та безперервному вдосконаленню.
21.06.202312:01
20.05.202312:01
15.04.202312:01
24.03.202313:01
6 бізнес-порад від Девіда Рокфеллера Банкір, мільярдер і представник однієї з найвпливовіших ділових династій світу поділився своїми правилами бізнесу, заснованими на величезному досвіді його та його сім'ї. Створюйте щось довгострокове. Радість підприємництва — у створенні чогось постійного, довготривалого та цінного для оточуючих. Заробляючи гроші, заводьте друзів. Його з діловими партнерами пов'язувала міцна дружба. Їм було весело, незважаючи на довгі години напруженої роботи. Один бос завжди краще двох. Угоди про спільне керівництво рідко дають добрий результат, оскільки вони є незручним компромісом. Прибуток важливий. Прибуток створює робочі місця, збільшує добробут і наділяє людей такими можливостями, на які не здатна жодна соціальна чи економічна система. Не сидіть в офісі. Рокфеллер відвідав клієнтів банку в 42 з 50 штатів… з'їв приблизно 10 000 ділових обідів (а якщо рахувати нью-йоркські, і того більше) і взяв участь у тисячах зустрічей із користувачами їх сервісу та партнерами. Не бійтеся вести бізнес із друзями. Найуспішніші ділові зв'язки ґрунтуються на довірі, взаєморозумінні та відданості — тих самих якостях, без яких неможлива близька дружба.
25.02.202313:00
Shown 1 - 24 of 283
Log in to unlock more functionality.