Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Futcher Music avatar

Futcher Music

TGlist rating
0
0
TypePublic
Verification
Not verified
Trust
Not trusted
Location
LanguageOther
Channel creation dateJun 14, 2019
Added to TGlist
Jan 13, 2025
Linked chat

Latest posts in group "Futcher Music"

Знайома історія
Filther — Filther 2017 (2025)
#deathmetal

Є такий значок Deepswarming Bloodmagik, який видає різний печерний і не дуже дез-метал (і не дуже). Тут ми отримали просто реліз, який вписується в ідею лейблу. Печерний і сирий дез-метал з досить крихким гітарним тоном, мінімалістичними ударними, які є, і добре (я думаю, що вони запрограмовані). По темпу, то середньотемпово, іноді переходить в щось тягучо-сладжеве. Десь витають клавішні. Вони є, але великого впливу на атмосферу не додають. Та й багато тут не розкажеш про саму роботу: олдскульний лоу-файний дез-метал, який загубиться серед тисяч подібних робіт.

Але тут цікаво не про саму музику, а про історію самого проекту та як це демо попало на загал. Був такий собі Astt, якого вже нема в живих. Про нього інформації нема зовсім (тільки, що був барабанщиком якогось блек-метал проекту Mortal Succubus), проте відомо, що він досить сильно вплинув на творців таких Діпсвармінських колективів як Mulyfication, Scrobiculus, Myhvr та інші не скільки музично, але ідейно. В 2017 було записано демо, яке видалося самвидавом на CD-r та роздавалося серед своїх.
Тоді про проект і забули, так і не послухавши його, а тим більше не оприлюднивши назагал. Проте відносно нещодавно власник Deepswarming Bloodmagik розгрібав старі речі. І знайшов диск з цим записом. Окрім диску був ще саморобний буклет, на основі якого було зроблено обкладинку до демо.

Висновку мабуть не буде. Просто олдскульний дез-металевий локальний лоствейв, який майже не має значення музичного. Проте якби не творець цієї роботи, лейблу би не було.

Bandcamp
Emotional Anhedonia — Lack of Self Duty (2024)
#avantgarde #noise

Кінець 2024 дав несподівано багато гарних робіт, руки до яких оглянути/послухати доходять лише зараз. Винятком не став колектив Emotional Anhedonia, який випустив цікаву лайв роботу, яку можна було почути наживо восени 2023 в Малій Опері.
Що ж, звучить приємніше за попередні роботи. Можливо це пов'язано з тим, що писалося не на телефон, а з пульту з подальшим мастерингом та зведенням.
Але не тільки цим звук приємніше. Нойзу тут мало, радше авангард. Проте який. Бластбіти, духові, багатоголосся. Барабани зведені досить вдало і дають цільний ритмічний кістяк композиціям. Духових завезли багато, просто багато. Як правило, саксофон, але зустрічається кларнет та труба.
Обов'язковим для творчості EA, як мінімум серед останніх релізів, є губна гармоніка, яку, о диво, ми теж можемо почути.
Прослуховування не викликає бажання вирвати собі вуха, а, напроти, хочеться насолоджуватися кожною миттю роботи

Робота, звісно, досить дика, проте "стабільніша" за попередні. Хочеться ще почути цікавого матеріалу та, звісно, живих виступів.

Bandcamp
Тепер у каналу є лого з гарним оформленням, автору якого я дуже завдячую. А тепер до огляду


Massive Attack — Mezzanine (1998)
#triphop

Тріпхоп є хоч і майже мейнстрімним, проте цікавим. А найвідомішою роботою цього жанру по праву можна вважати Mezzanine від Massive Attack.
Про цей альбом можна писати дуже багато, бо кожну композицію можна розглядати окремо. Але обмежусь не таким розлогим текстом.

Максимально атмосферний альбом з досить сильним електронним басом. В принципі, це і є еталон тріпхопу як такого. Темний, навіть місцями віддає ранньою готикою. Завезли трохи джазу, трохи хіп-хопу, трохи індастріалу. Гітари є, а різні вокалісти розкривають альбом по-своєму кожен.

А тепер про шлягери з роботи, яких немало:
1) Angel. Найвідоміша композиція, яка не так давно отримала нове життя. Наскільки доцільно — судити кожному, але нехай. Пісня є вступною і дуже басистою, максимально басистою. Електронщина додає атмосфери невагомості і замкнутості водночас, а гітари цьому лише допомагають. Вокал виконав Хорас Енді. Цікавим фактом є те, що на основі його пісні 1973 року "You're my angel" як раз Massive Attack і зробили пісню. А так і не скажеш, що вони мають щось спільне.

2) Risingson. Не є такою атмосферною як попередня, але розслабляє скоріше, ніж змушує задуматись. Меланхолійна, під дощ саме те.

3) Teardrop. Сказати, що я був здивований, сказати нічого. Бо точно чув цю пісню ще в дитинстві, дивлячись серіал "Доктор Хаус". І справді, це є вступна композиція до серіалу. А сама пісня з жіночим вокалом і є вже не меланхолійною, а скорботною. Кліп взагалі цікавий — головним героєм є... людський ембріон. Цікаво? Так. Темно? Можливо. Атмосферно? Так, але не так як в попередніх композиціях (ні, композиція є атмосферною, але атмосфера там дещо інша)

Інші композиції мають місце до прослуховування. Вони інші, хоча в деяких відбувається деякий повтор за настроєм.
Чи є робота сильною? Досить. Чи змушує задуматись? Так. Про що? А тут вже кожному своє.

Spotify | YouTube Music | Apple Music | Deezer

Records

30.03.202523:59
189Subscribers
15.01.202523:59
0Citation index
17.01.202523:59
41Average views per post
12.05.202511:27
0Average views per ad post
31.01.202523:59
5.88%ER
25.01.202523:59
0.00%ERR
Subscribers
Citation index
Avg views per post
Avg views per ad post
ER
ERR
FEB '25MAR '25APR '25MAY '25

Popular posts Futcher Music

Log in to unlock more functionality.